Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12651) Xmodule válasza Tibiajax (#12649) üzenetére


Xmodule
őstag

Elrabolod? Most hirtelen Borat koma jutott eszembe mikor Pamelara zsakot huzott es elindult vele:D

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12652) bagyulajuve válasza Wolverine (#12643) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Igen az, sőt dupla remake, mert a Wes Craven féle egy Bergman film alapján készült. Én nem láttam egyiket sem, de én elégedett voltam vele. Lehet megnézem az eredetieket is majd egyszer.

Monstre: ebben a Danteban olyan mint ha a mátrixos Merovingi csóka lenne
közben megnéztem imdb-n és ő az

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#12653) B€zs€


B€zs€
tag

The Expendables
Director:
Sylvester Stallone
Writer:
Sylvester Stallone (screenplay)

Főbb szereplők: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Mickey Rourke, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts...

Én személy szerint még Michael Dudikoff-ot hiányolom! :DD :DD

Várható megjelenés: 2010. április

[ Szerkesztve ]

„ Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát! ” Blöff

(#12654) bagyulajuve válasza B€zs€ (#12653) üzenetére


bagyulajuve
addikt

remélem nem lesz benne sok CGI, és akkor még jó is lehet

Resistencia eterna

(#12655) Face8814 válasza #54715584 (#12650) üzenetére


Face8814
őstag

Kerülendő
Annyit még hozzátennék, hogy mostanra már kurv@ra nem emlékszem a story-ra. :DDD
Ez is bizonyítja hogy nem valami maradandó alkotás volt! :(

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12656) csyo


csyo
senior tag

valamiért az ingyenfilmes oldal nem volt elérhető (lehet sokan kattogtak rajta főműsoridőben), de most ujra nézhető!

részemről az álmodózókat nézem meg sztem...

Legyen szép a napod!

(#12657) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

En Mis besos

Csodálatos. Gyönyörű.
Aki megmondja, melyik filmben betétdal, ha talizunk, vendégem egy csapot barna guinessre. kis help: spanyol, vígjáték. és egy lány énekli, az együttessel a filmben
Video

[ Szerkesztve ]

(#12658) MaciG


MaciG
addikt

üdv

Valaki tudna nekem mondani pár jóféle horror vagy thriller filmet? Mert most úgy megnéznék párat csak nem igazán vagyok otthon a filmvilágban és manapság sajnos nagyon sok a szmét. :( Inkább újabbakra (2008- )gondolok, mert a régiek közül már elég sokat láttam.

BANZAII

(#12659) adam_ válasza MaciG (#12658) üzenetére


adam_
senior tag

Még én se láttam, de trailer alapján ez jóféle lehet: The Unborn De ebbe a kategóriába sorolható a Mirrors is, amit már láttam, és nekem nagyon bejött. Ha inkább "thrilleresre" vennéd a figurát akkor a The Strangers remek választás lehet. Szintén általam látott alkotás, borzongás garantált.

Remélem tudtam segíteni a választásban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12660) Eagle16 válasza Tibiajax (#12657) üzenetére


Eagle16
addikt

Torrente 2 nem? :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12661) adalbert1 válasza Tibiajax (#12631) üzenetére


adalbert1
veterán

Kb. pont ez volt nekem is a véleményem a megtekintés után... Jó, jó, de mire kapott 8 oscart? :Y Főleg hogy ezerszer ütősebb filmek nem kaptak fele ennyit sem...
Filmet nézni még mindig nincs időm, a Wrestler és az új Péntek 13 is itt pihen pedig egy ideje...

(#12662) brownus


brownus
veterán

hát, izé: Az új Alice In Wonderlandről - isten áldja hofmann bácsit

(#12663) Tibiajax válasza Eagle16 (#12660) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rákerestél, vagy emlékeztél?... öszintén :)

(#12664) csyo válasza Tibiajax (#12657) üzenetére


csyo
senior tag

Pedro ALmodovar is szivesen tesz gyönyörű zenéket a filmjeibe.

pl: A Beszélj Hozzá c. film egy dala. Érdekes, hogy az egész dal lemegy, és egy teljes jelenete van egy epozódbana zenésznek.

Pár szó a filmről: nem egy kapkodós film:-D És érdemes megnézni, nagyon FEKETE HUMORÚ és elég beteg filmjei közül való. De egyben vicces, és felháboritó is.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12665) csyo válasza brownus (#12662) üzenetére


csyo
senior tag

a folytatásoktól kiráz a hideg, de ha elolvasom miről is van szó....

Akkor enyhülök. Ennek a rendezőnek szabad újítani:-DDD
És igazából nem is a flytatást csinálja, hanem az Alice csodaországban-t a saját értelmezésében.

Amugy mindig is úgy gondoltam, hogy ő be van trippezve keményen, azért kerül csodaországba...

ahogy van még pár LSD-s mese... pl: Jimmie és a csodalámpa

Legyen szép a napod!

(#12666) Psytróger válasza Face8814 (#12577) üzenetére


Psytróger
tag

[link] :C

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#12667) csyo válasza Psytróger (#12666) üzenetére


csyo
senior tag

nem indul a link

Legyen szép a napod!

(#12668) hemaka


hemaka
nagyúr

27 idegen igen: Lehet a Másnaposok előtt kellett volna megnéznem, mert ez így igen gyenge eresztés volt. :D 4/10

[ Szerkesztve ]

(#12669) MaciG válasza adam_ (#12659) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi szépen, szerintem akkor este kezdem is a tükrökkel :D

BANZAII

(#12670) Eagle16 válasza Tibiajax (#12663) üzenetére


Eagle16
addikt

Rákerestem,mert tetszett a szám, de nem láttam a filmet :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12671) BITBOYS


BITBOYS
addikt


Teaser M. Night Shyamalan következő filmjéhez
Ha jól tudom ennek a sorozatnak is Avatar a főcíme.

Hop hop hop...csak az az úr: Nimród esélyes a Predator film rendezésére

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12672) Tibiajax válasza Eagle16 (#12670) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ejjj :) tartom a sört, de azért.. úgy szebb lett volna, ha a filmből találod ki :) nézd meg amugy, én még mindig sokkal jobban tudok azon nevetni, mint a mostani 'komédia'-felhozatalon. nekem egy snitt és faszomba a haverjaiddal.., vagy a fantomkép rajzolás az idiota társáról a gengsztereknél és kérdés, idiótábban nézett ki, méég ennél is idiótábban??.. - erre ott a rajz és a gyerek van rajta csontra megegyezően :D, sokkal nagyobb élmény

[ Szerkesztve ]

(#12673) mephi666 válasza Tibiajax (#12672) üzenetére


mephi666
nagyúr

torrente a téma? :)) nagyon kemény az a film... a belső küzdelme nagyon tetszett az egyik részben, amikor real-atletico meccs után megerőszakolta magát és real drukkernek mutatta magát, mert nagyon berittyentett a reálosoktól :) az apjának meg kunyerálta az éttermekből a maradékot és azt darálta turmixgépben... aztán vitte az öreget kerekes székkel lejmolni :)) nagyon kész az a karakter... meg kell néznem újra a trilógiát... :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12674) koxx válasza Eagle16 (#12670) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mivvann, nem láttad a torrente 2-t? sürgősen pótolni :DDD mondhatni alapmű, lehet belőle idézgetni bőven

(#12675) Integra válasza BITBOYS (#12671) üzenetére


Integra
titán

hűha!!!
csinál egy istenkirály predatort és beírja magát a történelembe nagyon sok sci-fi rajongónál asszem... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12676) BITBOYS válasza Integra (#12675) üzenetére


BITBOYS
addikt

Csak kapja meg a lehetőséget és sikerüljön valami überbrutál filmet kreálnia. :R
A Kontroll azért megalapozta rendesen a karrierjét.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12677) brownus válasza BITBOYS (#12676) üzenetére


brownus
veterán

én azt mondanám, hogy adják egy "nevesebb" rendezőnek aki már le is tett valamit az asztalra...

ne a predator-al akarjon bizonyítani meg fanboyokat szerezni! előbb lássuk milyen lesz az új filmje.

(#12678) BITBOYS válasza brownus (#12677) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem Nimródban megvan a tehetség. Bár még akkor is a lista végén lehet a lehetséges rendezők között.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12679) brownus válasza BITBOYS (#12678) üzenetére


brownus
veterán

az megvan bennem is :D

láttuk a hangover előtt a sherlock bemutatóját, jó lesz az:) olyan érzésem van, hogy sokkal jobb lesz mint a rocknrolla

(#12680) BITBOYS válasza brownus (#12679) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jó persze, de itt nem sodorni kell :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12681) brownus válasza BITBOYS (#12680) üzenetére


brownus
veterán

muhaha :D

pár film a hétvégéről:

ooo brádá ver árt ju - nem tetszett, csak az első félóra. 6/10
12 angry man, nagyon tetszett. 9/10
valkyrie, utálom az ezerarcút, de asszony miatt meg kellett néznem és megmondom őszintén tetszett a film... szégyen... a zene nagyon ott volt, szerintem ezért is jött be ennyire. meg az ezerarcún kívül sok kedvelt színész játszott még a filmben. 7/10

(#12682) BITBOYS válasza brownus (#12681) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valkyrie szerintem is jó volt. Ahhoz képest, hogy mindenki ismeri a végkimenetelét a történetnek, van benne feszültség rendesen.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12683) hemaka válasza BITBOYS (#12671) üzenetére


hemaka
nagyúr

Shyamalan már párszor leírta magát a szememben. :( Megnézem majd ezt is, hátha, namajdmost...

(#12684) BITBOYS válasza hemaka (#12683) üzenetére


BITBOYS
addikt

Juuj, nálam a The Happeningel járt így.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12685) mark75 válasza BITBOYS (#12684) üzenetére


mark75
senior tag

Lány a vízben?Szerintem az volt a legrosszabb filmje.

(#12686) mephi666 válasza mark75 (#12685) üzenetére


mephi666
nagyúr

az számomra szenvedés volt :W habár a happening sem tetszett különösebben... összecsapta nagyon a végét... a jelek meg a 6. érzék elég magasra tette nála a lécet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12687) Eagle16 válasza Tibiajax (#12672) üzenetére


Eagle16
addikt

Oké megnézem, régebben tervben volt, mert a haverok is mondták hogy nagyon jó film, csak aztán feledésbe merült. Most majd szakítok rá időt.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12688) csyo


csyo
senior tag

Az IDŐ magyar trailer

Műfaj:
dráma

rendező:
Kim Ki-duk

szinkronosan néztem, ami sokat elévett a film élvezhetőségéből.

Az epizódszereplők is jól játszanak, sajátos ázsiai dráma hangulata van.
Pár elvarratlan részt érzek benne, ezért "csak" 9/10

(Shi gan / Time) IDŐ 9/10

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#12689) Psytróger válasza csyo (#12667) üzenetére


Psytróger
tag

Hmm... Nálam műxik.

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#12690) Tibiajax válasza koxx (#12674) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, a kettő is teljesen jó, a harmadik..az már gyengébb lett. bár azért a társa ott is éppen elég gagyi ahhoz h lehessen rajta röhögni :) De az 1-2 az szupcsi.

[ Szerkesztve ]

(#12691) hemaka válasza BITBOYS (#12684) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amilyen cool volt a trailer, annál pocsékabb volt a film. :D

(#12692) Borify Péter válasza csyo (#12688) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

én is most néztem,nekem is nagyon tetszett,bár jobban kifejthették volna az előzményeket

(#12693) csyo válasza Borify Péter (#12692) üzenetére


csyo
senior tag

ami fura volt benne, hogy nem beszélnek meg soha találkozót csak azt, hlátják majd egymást...

és az is fura, hogy az egész életüket képesek felforgatni. Uj lakás, autó, stb...

Azt hiányoltam is, hogy niért nem a testtartás, hang, kézméret, anyajegyek alapján keresi, hogy ő e az...

Legyen szép a napod!

(#12694) BITBOYS válasza hemaka (#12691) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, nem szabad hinni a trélereknek :N

Én a főnököméket hülyítettem be ezzel a filmmel. Meg is néztük...a végén meg kaptam a savazást miatta. :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12695) Borify Péter válasza csyo (#12693) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

ezt én is hiányoltam...főleg mikor testiségre került sor..hát két évig együtt voltak,csak van valami különös ismertetőjel,amiről felismerik egymást

találkozót azért nem beszéltek meg mert ugye a csaj míg távol volt végig figyelte a csávót..és mikor a doki felhívta,....akkor egyértelmű volt,hogy a csávó ugyanazt fogja lejátszani vele

ezért a csaj tudta,hogy keresni fogja,hogy végig a közelében van és figyeli
ez is rásegített az őrülethez
mert már mindenkiben látta

azt nem értem mi történt a wcben,h a csaj meggondolta magát?
gondolom ott volt ez a lány...nem?

[ Szerkesztve ]

(#12696) csyo válasza Borify Péter (#12695) üzenetére


csyo
senior tag

spoiler
én is arra gondoltam, hogy elbújt a wcben

Legyen szép a napod!

(#12697) bagyulajuve válasza brownus (#7346) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kb a 30. percig néztem kikészültem, olyan semmilyen volt, abba is hagytam, akkor érdemes megnézni szerinted?

Resistencia eterna

(#12698) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Srácok, lányok!

Megnézzük a héten a Transformers: Revenge of the Fallen című mozit?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12699) brownus válasza bagyulajuve (#12697) üzenetére


brownus
veterán

nem mondok semmit se, de ha ennyire kikészültél hagyd a francba. nem maradsz le semmi maradandóról

(#12700) #54715584


#54715584
törölt tag

Kromafobia

Elég durva film, 2 órás, nagyon jó jelenetek és zenei aláfestések vannak a filmben, az operatőri munka is rendben, de ez tényleg betekintés az emberek életébe, az első órában még nem sok összefüggést lehet felfedezni, a film második felében pedig pedig már csak egy dologra vár az ember...sajnos
8-10 ember élete akarva-akaratlanul is összefonódik

SPOILER
Penelope Cruz egy rákos prosti, lejt egy rudas táncot a filmben, nagyon szép jelenet jó zenével, sajnos arra várunk a film második felében, hogy mikor hal meg
A film elején még nem sejteni, hogy egy üzleti ügy körül bonyolódik minden, de tulajdonképpen ez csak egy összetartó szál

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.