Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5451) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez a friendly jatszhatatlan :U ha ilyen lesz a kvali nyugodt hétvégém ledz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5452) Digestive válasza marcess (#5446) üzenetére


Digestive
addikt

Na innen nekem Skriniar kell, mint egy falat kenyér. A gold lapja kezdő az első napok óta. Ha kap egy kis pace boostot, akkor nagyjából a játék végéig meg is vagyok azzal a poszttal, mert amúgy nálam hibátlanul teszi a dolgát.

(#5453) |AP|


|AP|
veterán

ha most ez a signature promó jön, akkor mikor lesz itt FUT Freeze?

(#5454) Mrdevil válasza |AP| (#5453) üzenetére


Mrdevil
addikt

Gondolom karácsony előtt.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5455) |AP| válasza Mrdevil (#5454) üzenetére


|AP|
veterán

kicsit csalódott vagyok, én már vártam a Freeze-t, elrakott pakkokkal.
De nem tartogatom sokáig, elnyitom szerintem most pénteken őket.

(#5456) toxicjew válasza |AP| (#5453) üzenetére


toxicjew
addikt

Már tavaly is a futmas helyett volt a freeze, az ea sztem elengedte ezt a témát, gondolom a vallási eltérések miatt is, mert sokan nem is ünneplik a karácsonyt. Én is megtartom az 1. Pack openingem, jó lenne nyitni vmit, hogy kicsit beinditsa a klubot, mert 60k coinom van :D

Btw Neressel vereti vki? Milyen? Gondolkodom rajta, hogyha jól sikerül nyitni akkor megcsinalnam.

[ Szerkesztve ]

(#5457) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én még nem nyitnám el a csomagjaimat, ha nincs bent semmi színes lap a nyithatók között. Bár asszony is veri a hátam már, nyitna. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5458) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Csak friendly és sb ment de kiégtem :D nem tudom hogy fogom rávenni magam a kvalira

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5459) toxicjew válasza Mrdevil (#5457) üzenetére


toxicjew
addikt

De pénteken már lesznek :D Mondjuk értékes promo lapot még sosem nyitottam totson kívül, de 1x minden rossz sorozat megszakad (ugye??? :O) :D

Woody: minek kinzod magad, nincs is szükséged azokra a lapokra :U

[ Szerkesztve ]

(#5460) Gabko07 válasza Digestive (#5452) üzenetére


Gabko07
csendes újonc

Egyetértek. Skriniar egyik legjobb védő akit próbàltam, megvettem tegnap Cordobat, 450k, szerintem Skriniar hozza az ő szintét..

(#5461) gjoe


gjoe
őstag

uribe-t érdemes kiszedni. Az eddigi legjobb cm akit használtam.
7 chemivel van cak kezdőben, de egy állat.

(#5462) marcess


marcess
senior tag

(#5463) Woodslave válasza toxicjew (#5459) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ikon swap miatt. Mindig van eredevisie meg liganos és efl küldi. Igaz ezek sb ott meg szinte teljesen mindegy :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5464) Bohus84 válasza Digestive (#5452) üzenetére


Bohus84
tag

Legyen a tiéd, ide KDB kell. Már csak az ő lapja gold a csapatban. Mivel mostanában inkább 4321 és 4231 ezért ő a joker nálam. Támadó cm-ként hibátlan és cam-ként is megállja a helyét. Ha kis speed/agility/balance jönne rá az tuti lenne. Ez most a team:

(#5465) Woodslave válasza marcess (#5462) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Neymart miért nem tették bele? Túl sok támadó lett volna? Meg is ugrott az ára mint Marquinosnak :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5466) thebigK válasza Woodslave (#5465) üzenetére


thebigK
addikt

az úgy nagyon meleg lett volna, várható volt, hogy nem lesz bent mind2 egyszerre

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5467) Mrdevil válasza marcess (#5462) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nah, best of, a francba, kénytelen leszek nyitni ebből egy műbappe urat. Vagy az asszony, vagy valamelyik plüss állatka, nekem mindegy, csak jöjjön. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5468) HdRew válasza Woodslave (#5465) üzenetére


HdRew
őstag

Csináljátok meg a totw pakkot, és rakjátok el akkorra, amikor kijön a best of totw.

Én idáig csináltam 3-at, de még párat biztosan fogok. A kérdés csak az, hogy a 85 feletti lapjaimat is toljam-e bele, egy red Kane-nel (91-es) nem kéne sok más nagy ratingű játékost belepakolni. :D

(#5469) Woodslave válasza thebigK (#5466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja. Úgy is együtt lesz az aktuális totw-el szóval tök mindegy. Bár ha nem akkor is 90% navas meg upa :D bár Firmino meg Foden se nagy eresztes.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5470) gjoe válasza HdRew (#5468) üzenetére


gjoe
őstag

red kane még jó lesz majd valami másba, én nem raknám bele.
Még van nyolc nap az sbc-re. Pénteken meg rengeteg fodder lap lesz a piacon, ha mindenki el kezd nyitni.

(#5471) marcess


marcess
senior tag

A totw packba rank3-tól lehet majd Best of is igaz?

(#5472) HdRew válasza gjoe (#5470) üzenetére


HdRew
őstag

Ja, én se nagyon szeretném, ezeket a totw pakkokat 83-as 84-es lapokkal raktam ki, magasabb ratingeket már sajnálnék rá.

Holnap még jön a reward, aztán a WL, amire már kvalifikáltam, szóval egy pár pakkot még ki fogok tudni belőle rakni, aztán várjuk a csodát. :D

(#5473) Nandinagy válasza HdRew (#5468) üzenetére


Nandinagy
addikt

Várjunk még azzal :D Az ea-t ismerve ez a totw upgrade csak az aktuális totw-t fogja tartalmazni ami meg nem a best of totw :D A 3 ifes packban benne lesznek szerintem de ezekben kétlem.

(#5474) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Sziasztok,

Varane vásárlásán gondolkozok. Érdemes most lecsapnom rá vagy várjak péntekig ? Olyan 100k ba tudnám most megvenni.

Köszönöm,

(#5475) thebigK válasza Dzsoki92 (#5474) üzenetére


thebigK
addikt

szerintem várj péntekig

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5476) HdRew válasza Nandinagy (#5473) üzenetére


HdRew
őstag

Mondjuk az se gáz, mert a mostani TOTW-ben Mbappén kívül nincs jó játékos, aki kellene. De pl a következőben egész jók lesznek valószínűleg.

(#5477) Mrdevil válasza Nandinagy (#5473) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, ez szerintem is így lesz. Ezekből a totw csomikbol nem lehet majd best of totw-t nyitni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5478) |AP| válasza Mrdevil (#5477) üzenetére


|AP|
veterán

hmm.. erről jöhetne valami pontosabb infó, bár én csak kettőt csináltam :)

(#5479) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Egyetlen rivalst nem tudok nyerni se ps4 se ps5. Este megpróbálom a kvalit ha nem sikerül akkor ez a hét nekem ennyi volt. Ez már fényévekre van a szórakozástól. Komolyan kedvem lenne elsirni magam hogy ezzel a játékkal "kell" játszanom csak azt nem értem tényleg minek erőltetek valamit amiben ennyire xar vagyok és tényleg semmit nem tesz hozzá az eletemhez :F

Bocs :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5480) marcess válasza Woodslave (#5479) üzenetére


marcess
senior tag

Épp a múltkor írtad, hogy eddig minden kvalifikáció sikerült elsőre, akkor mindenképpen a mezőny első felében vagy. Nagyon nem mindegy ki mikor játszik, rossz a kedved, közbeszólnak, telefon ez mind kizökkenteni a játékost főleg aki jól tud koncentrálni. Délelőtt rivalst nyomni, vagy péntek délelőtt wl-t az pedig a mazohizmus magasiskolája :DD
Amúgy amikor ilyen hosszú szöveget le szoktam írni, akkor általában el sem küldöm, mert megnyugszom a végére :C

(#5481) |AP| válasza Woodslave (#5479) üzenetére


|AP|
veterán

nyugi, szerintem mindannyian vagyunk így néha. Aztán jön pár győzelem és megint minden fasza :)
Jól ki van találva ez a szer, nehéz lejönni róla :(

(#5482) Nandinagy válasza marcess (#5480) üzenetére


Nandinagy
addikt

Akkor nem csak én vagyok így :D Hányszor töröltem már vissza fél oldalnyi szöveget :D :D
Woodi meg nem tud nem játszani ;] Ennyi volt neki a hét aztán ha véletlen nem lesz meg a kvali akkor holnap már az új kvalit nyomná de imádkozzunk hogy meglegyen.
Én hálistennek abban a fázisban vagyok ahol teljesen leszarom a rivalst. Kell 2-3 win az elite divhez de tök mindegy div1 vagy div8ban vagyok mikor úgysem ad semmit a reward :D

(#5483) Woodslave válasza Nandinagy (#5482) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sajnos jól látod :C :D :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5484) HdRew válasza Nandinagy (#5482) üzenetére


HdRew
őstag

De, azért a 84-es rating jól tud jönni sbc-hez div1-ben jumbo rare pakkból és ennyi. :D

#5479Woodslave

Akkor kell játszani, amikor a legtöbben vannak gépnél, mert munkaidőben általában csak a legjobbak vannak online. :)

(#5485) Meghivott válasza marcess (#5462) üzenetére


Meghivott
addikt

Sif Vinicius be is esett 50K-t. Meg is vettem, úgysem nyitják ki majd sokan 🙂

(#5486) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na három prew pack.

Gnabry Bonucci Kimpembe :U ennyi packot eddig összesen nem vettem :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5487) Zimmi91 válasza Woodslave (#5486) üzenetére


Zimmi91
addikt

2 hete még rare se volt benne nekem :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#5488) PEZZY93 válasza Woodslave (#5479) üzenetére


PEZZY93
tag

Hagyjuk is. Egyszerűen így jártunk, mert itt élünk. 3 hete folyamatosan delay van, eddig legalább voltak jó periódusok, most semmi… poén az egészben, hogy én vissza néztem, és viccen kívűl csak németeket kapom. Ekkora szart, mint ez a játék még tényleg nem tapasztaltam az életem alatt…
szép 2 hónap volt, de ezt itt újra le is rakjuk, ahogy írtad is nincs miért. Életem legjobb döntése volt lerakni a 20-at decemberbe, és nem megvenni a 21-et, ez a játék azt sem érdemelné meg, hogy futhasson, erre még a milliárdok is folynak be nekik

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5489) |AP| válasza Woodslave (#5486) üzenetére


|AP|
veterán

olvassák a topicot az EA-nél és látták, hogy kezdesz kiégni :DDD

PEZZY93: ez a német kérdés tényleg furcsa. Egy ideje én is 80-90%-ban német ellenfelet kapok. Korábban nem volt ennyire jellemző. Valamit eltekertek a főhadiszálláson :)

[ Szerkesztve ]

(#5490) raven84 válasza PEZZY93 (#5488) üzenetére


raven84
senior tag

De ez sztem az új peccs óta van így. Legalábbis nálam az új szezon/peccs óta játszhatatlan az egész úgy ahogy van.

(#5491) Woodslave válasza |AP| (#5489) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja mondjuk ennyi kín után ez elég sovány engesztelés :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5492) HdRew válasza PEZZY93 (#5488) üzenetére


HdRew
őstag

Pontosan.

Bár én most fogok szolgáltatót váltani, Telekom lesz, 1000-es nettel remélem picit javulni fog majd azért.

De amúgy lehetne valahogy megmókolni a dolgot, hogy olyan legyen, mintha Németországból játszanánk? Vagy ez teljesen off?

(#5493) Zimmi91 válasza raven84 (#5490) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ma beléptem a játékba PCn és megint volt vmi peccs, nerfelték a távoli lövéseket, többit nem olvastam el :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#5494) thebigK válasza Zimmi91 (#5493) üzenetére


thebigK
addikt

Elvileg a tavolabbi finesse lett pontatlanabb, a boxon beluli meg erosebb, pontosabb, ami nem artott mondjuk

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5495) Zimmi91 válasza thebigK (#5494) üzenetére


Zimmi91
addikt

Most hozták be ezt a boxon kivüli gólt, végülis ilyenkor kell nerfelni :DDD :DDD Idióta egy banda

" Just remember Manchester is RED! "

(#5496) eM'82


eM'82
addikt

Ezt hogy lehetne úgy befejezni hogy ne menjen el 150k Petr Cech-re? Lopes nem jön az biztos.
Bár lehet a jobb oldalát hagyom a védelemnek és PSG-s lesz, Uribe meg 7es chem.

[ Szerkesztve ]

(#5497) PEZZY93 válasza HdRew (#5492) üzenetére


PEZZY93
tag

Nekem telekom 1000-es net van :D Teljesen m1, lehetnék szerintem mobilnetről is :DD

amúgy igen, az az új szezon/patch óta tapasztalom, addig legalább voltak normális meccsek..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5498) Woodslave válasza eM'82 (#5496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem vagyok vmi nagy formában de ezek a liga nos jatekosok kalap xart nem érnek. Rafa nulla két védő szintén. Uribet nem próbáltam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5499) Zimmi91 válasza Woodslave (#5498) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én ezekre az angol csókákra akarok rámenni, meg ha fejlődik Gravenberch akkor lehet a holland vonalat is kiszedem, másnak nem foddernek jók lesznek :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#5500) Woodslave válasza Zimmi91 (#5499) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja a hollandok kicsit jobbak. Vagy fax tudja lehet a mai nap nem adta de ez a Rafa is azt hittem egy olcsó Messi lesz de semmit nem mutatott :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.