Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5551) dudu5130 válasza Zimmi91 (#5545) üzenetére


dudu5130
őstag

A vedelmem full untrade. Bocsánat, Theo nem az. Amúgy Theo, Varane, Kimpembe és így most Hakimi.

(#5552) Woodslave válasza dudu5130 (#5551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ennél sokkal jobbat nem is tudnál. Tegnap mindenkinél Kimpembe van nekem is untrade nem tudom mit bohóckodok 270ks Rudigerrel Kimpembe akkor szedte le Mbappet amikor akarta :D . Nyilván ez rajtam is múlik de akkor is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5553) HdRew válasza toxicjew (#5548) üzenetére


HdRew
őstag

Igen, egy idő után érezhető, hogy nincsenek olyan jó lapjai az embernek.

Közben kiraktam Moments Draxlert, összesen 3 játékost kellett vennem: Alba, Wijnaldum, Digne. Így megérte srácok? Igaz, fodder mondhatni nem maradt. :D

RB-be jön Hakimi, Kimpembém már van, CM-nek megy Draxler, csak RW nem tudom ki lesz. :D

(#5554) Tibcsó válasza EA's hit (#5549) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Nesta jött egy pakkból sajnos nem eladható, ezért van a csapatban. :R

(#5555) thebigK válasza Woodslave (#5552) üzenetére


thebigK
addikt

az a kimpembe idén a legrosszabb rémálmom, az elmult évekbeli varane hozzá képest lóf@sz

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5556) |AP| válasza thebigK (#5555) üzenetére


|AP|
veterán

nálam is ő van és nagyon jól teszi a dolgát. Mentségemre legyen mondva, hogy nyitottam még valamikor nagyon az elején, nem vettem :)

(#5557) raven84 válasza Tibcsó (#5543) üzenetére


raven84
senior tag

Lopest használom black friday-ig, utálom.

(#5558) Woodslave válasza thebigK (#5555) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Még vmi petíció is volt hogy nerfeljek kicsit :D . Tényleg kap egy ifet vagy specko lapot vége :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5559) Tibcsó válasza raven84 (#5557) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

:R

(#5560) HdRew


HdRew
őstag

Amikor emberek kilépnek 1-1-nél, és éppen tizit kapnék, mit éreznek? 0.8 xg vs 3.0 xg ide értem, de ennyire nem tudnak veszíteni?

Az ilyeneket nem lehetne bannolni 1 hétre mondjuk?

(#5561) |AP| válasza HdRew (#5560) üzenetére


|AP|
veterán

úgy látszik az EA-nél csak az üti meg az ingerküszöböt ha valaki leadja a meccset. A döntetlennél kilépő patkányokat nem bünteti.

(bár meccsleadásért szerencsére még nem kaptam büntit - nem tudom mennyire igazak a pletykák)

(#5562) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Jött egy Neymar, ST-ben mennyire használható az öcskös? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5563) thebigK válasza LendvaiFeri1 (#5562) üzenetére


thebigK
addikt

grat, talán ott a legjobb :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5564) HdRew válasza |AP| (#5561) üzenetére


HdRew
őstag

Meccsleadásért még én sem kaptam büntit, de nagyon bosszantó, hogy az ilyeneket nem lehet jelenteni és ezáltal megkaphatnák a méltó büntetésüket.

(#5565) |AP| válasza HdRew (#5564) üzenetére


|AP|
veterán

talán majd a karma, egyszer :)

Más: még jó régen jött véletlenül egy RTTK Gravenberch. Nem adtam el, gondoltam még jó lehet. Most fejlődik 86-ra(?), még a végén egész jó kis mindenes középpályás lesz belőle

[ Szerkesztve ]

(#5566) Digestive


Digestive
addikt

A 81+ Ligue 1 packra érdemes lesz rámenni...

(#5567) Woodslave válasza Digestive (#5566) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aha mutatom

;] oké van aki inform van aki nem if tudom. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5568) thebigK válasza Digestive (#5566) üzenetére


thebigK
addikt

el nem hiszem, hogy az EA ezt ne tudná, és mégis megvalósulna a 81+ pack. Vagy mondjuk 0-ra lehúzott droprate-tel ki is adhatják mégis ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5569) Digestive


Digestive
addikt

Lesz itt minden is.

(#5570) Nandinagy válasza Digestive (#5569) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azta :D Rohanok is fifa pontot venni ;] ;] Kinyitottam a rewardot mert úgyse ad semmit ez a hulladék és hát a gyanum beigazolódott mert még wo sem jött az eliteből :D Gondolom holnap drágábban menne a 83-84es untrade lap amit nyitottam de kiszámolja már... :C
Frenetikus egyébként, hogy idén ennyi 100k-s packot tudok nyitni hetente csak sajnos míg tavaly általában volt benne walkout idén annyira nincsen :D

Szerk.: Bár jobban belegondolva ez is hülyeség mert tavaly div1+gold1 4 db 100k-st adott most meg kapok kettőt meg a garantált 30k-s packot(3 if pack)

[ Szerkesztve ]

(#5571) Woodslave válasza Digestive (#5569) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó lesz csak játszani ne kelljen

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5572) toxicjew válasza Digestive (#5569) üzenetére


toxicjew
addikt

Ajj ilyenkor azért sajnálom, hogy 2 hónap hátrányban vagyok, így 2x meg kell majd gondolni kit/mit rak ki az ember :F :) Feltéve ha esik bármi is...

Btw Kristóf felszivodott?

[ Szerkesztve ]

(#5573) |AP| válasza Digestive (#5569) üzenetére


|AP|
veterán

van jó sok semmirevaló piros pickem :)
Vajon mit lehet nyitni a champs upgrade-ből?

(#5574) toxicjew válasza |AP| (#5573) üzenetére


toxicjew
addikt

Ha az jön ami minden évben szokott lenni, akkor a nagy upgradebol 86+, a kicsibol meg 83-86os player jöhet.

(#5575) miro.


miro.
senior tag

Ha valaki meg koveti,ma 25k volt a sabitzer.
Vettem is meg parat,igy harmiccal varom a hetveget. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5576) Digestive válasza miro. (#5575) üzenetére


Digestive
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de ha holnap beteszik az ismételhető és eladható Party Bag sbct... akkor lesz az 10k is! :F

(#5577) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Akkor mi történik amikor megallitja majd utána mozdulni nem akarnak a játékosok. Constsnt press? Komolyan nem először fordul elő de mintha mókopnának vmit a kapcsolattal

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5578) |AP| válasza Woodslave (#5577) üzenetére


|AP|
veterán

nagy valószínűséggel csak benyomja a constant presst. Ettől hülyül meg a csapatod, nem a kapcsolattól.
Az már a másik kérdés, hogy miért van az, hogy ha Te ugyanezt megcsinálod akkor a te csapatod hülyül meg nem az ellenfélé :DDD (nekem nem egyszer volt ilyen)

(#5579) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Roppant sikeres nap megint.

Ps4 3-3 full vereség
Ps5 2 döntetlen 3-3 utolsó perces egyenlítő gólok

Sikerélményekkel jó érzéssel telitodve hagyom ismét abba a játékot :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5580) Woodslave válasza Woodslave (#5579) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na egyet sikerült nyerni :C pofám leszakad.

Még 3 meccsen kell gólt rúgni és megvan a 200-as ultimate pack. Pont jó lesz erre a promóra

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5581) EA's hit válasza |AP| (#5565) üzenetére


EA's hit
őstag

Gravenberch ezzel a 2 upgrade-del (86-os lesz, igen) az egyik legjobb kp lesz, és baromira meg fog ugrani az ára. Most konkrétan napok óta nincs egy darab sem a piacon a 65k-s max ára miatt, amint emelnek rajta, brutál mód megugrik majd az ára. Ráadásul mostanra már faszán linkelhető is. Én 3 napja próbálok venni egyet :D

(#5582) Nandinagy válasza EA's hit (#5581) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk rá annyira már nem vadásznék. Az egyik legjobb fiatal játékos most szóval garantáltan kap majd Future Stars lapot és szerintem az egyik milliós lap idén ő lesz :D Januárban kéne jönnie a future starsnak szerintem, bár ez attól is függ, hogy a totyt mikorra tervezik ugye.
De valóban jó kis lapnak néz ki.

(#5583) thebigK válasza EA's hit (#5581) üzenetére


thebigK
addikt

ő már kapott price range emelést, és mind3 platformon bőven kapható 70k alatt futbin szerint.
2 upgrade? 82+2 upgrade az 84, nem 86, vagy mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5584) toxicjew válasza thebigK (#5583) üzenetére


toxicjew
addikt

Kap a 3 winert meg a tovabbjutasert is upgradet. Úgy már 86 lesz.

(#5585) marcess


marcess
senior tag

Idei újítás :C

Bocs a szar képért :D

[ Szerkesztve ]

(#5586) thebigK válasza toxicjew (#5584) üzenetére


thebigK
addikt

én azt értem, szóval mindkét esetben +2 upgrade jár, nem csak +1?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5587) Zimmi91 válasza marcess (#5585) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ez mostani kép? Mert ha igen akk ma kell eladni a 15db mendym 🤣 reméltem hogy kap totw lapot és felmegy az ára, de sajna nem kapott

" Just remember Manchester is RED! "

(#5588) toxicjew válasza thebigK (#5586) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen mert csak 85tol ugpradelodnek egyesével. Alatta különböző lépcsők vannak, pl. 82-84-86. Vagy 81-84-86 mint Berghuis esetében. De a 80as csak 83ra ugrik, onnan 85 és onnan egyesével.

(#5589) |AP| válasza EA's hit (#5581) üzenetére


|AP|
veterán

70 körül lehet kapni PS-en

(#5590) marcess válasza Zimmi91 (#5587) üzenetére


marcess
senior tag

Aha, este 7től kezdődik!

(#5591) Digestive válasza toxicjew (#5588) üzenetére


Digestive
addikt

Igazad van, h az IF lapok ratingje az így változik. Viszont az OTW lapok nem így kapják, hanem ténylegesen +1 +1 rating!

(#5592) Zimmi91 válasza marcess (#5590) üzenetére


Zimmi91
addikt

Köszi, ki is szórtam őket, kb árában mint vettem :) Ha nem jön ez a szar promo akk holnap profittal mentek vna tovább, na mind1 :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#5593) thebigK válasza toxicjew (#5588) üzenetére


thebigK
addikt

Ma is tanultam valamit, koszi!

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5594) HdRew


HdRew
őstag

Erre a játékra nem találok szavakat. Inkább rosszat nem írok róla, mert csak csillagozni tudnám. Első félidő egykapu, 3.1 xg vs 0.0 és 0-0 volt az állás. Vagy 9 kapura menő lövésem volt.

Meccs végére 4.1 xg vs 0.5 és a vége 1-2 oda.

Inception újabb rant videója.

Az kurvaélet, hogy a következő játékot már nem fogom megvenni.

(#5595) Stylerr


Stylerr
addikt

Srácok, ha a play offot mondjuk holnap este játszom le, akkor az eheti WL-re tudok nevezni, igaz?

(#5596) Digestive válasza Digestive (#5591) üzenetére


Digestive
addikt

Na még 1x. Szóval az RTTK nem olyan lépcsőkben emelkedik, mint az IF lapok. Hanem +1 +1 amit kaphat.

(#5597) HdRew válasza Stylerr (#5595) üzenetére


HdRew
őstag

Persze.

(#5598) mcsaba7402


mcsaba7402
friss újonc

Üdv mindenkinek!Azt kérdezném tőletek, hogy FIFA21-ből át tudom-e vinni a FUT csapatomat vagy az összegyűjtött pénzemet FIFA 22-be.Ha igen ,hogyan?

(#5599) Tibcsó válasza mcsaba7402 (#5598) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Szia!

Milyen szép is lenne :C
Nem lenne üzlet az EA-nak....

Sajnos NEM !

(#5600) HdRew válasza mcsaba7402 (#5598) üzenetére


HdRew
őstag

Ne kezdj bele a 22-be. Tartsd távol magad tőle.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.