Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5651) gjoe válasza Woodslave (#5645) üzenetére


gjoe
őstag

Na én ma reggel kinyitottam.

(#5652) Woodslave válasza EA's hit (#5650) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor pláne :D

gjoe: akkor ez se Mbappe ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5653) gjoe válasza Woodslave (#5652) üzenetére


gjoe
őstag

eddig 4 wl-em volt. Mind a négyben csak ilyen fos quick sell lapok voltak.
Ezért kár teperni.

(#5654) Woodslave válasza gjoe (#5653) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha nem hinnék még mindig akkor kipróbálnám amit az a youtuber hogy minden meccset elvesztek milyen red pick jönne. Bár tuti nem Messi :C

nézd a jó oldalát így is járhattál volna ha meglenne untrade gold Mbappe ;] [link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5655) Gaborz1 válasza Woodslave (#5647) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Lehet ki is hagyom, még a kvalim sincs meg, bár tegnap elkezdtem, 1 meccset nyomtam csak, de azt legalább behúztam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#5656) Nandinagy válasza Woodslave (#5654) üzenetére


Nandinagy
addikt

Haverom tavaly kinyitotta gold Mbappet untradebe majd Bl-es Mbappet untradebe aztán meg a TOTY-t is untradebe :D Előfordul az ilyen.

(#5657) Woodslave válasza Nandinagy (#5656) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az szép. Annyira jó lenne most nyitni valamit tényleg. Bár ez az untrade vonal már nem vonz. Di Natale megvillan még párszor de ha vettem volna már rég a piacon lenne.

Röhögtem is mire decemberben megkapjuk a hero packot már a herok 90% xart se ér a maradék 4 se annyira op már hogy számítson. Lassan tényleg Ginola az egyetlen aki számít

Mondjuk most egy untrade if Mbappetól seggemet verném a földhöz örömömben pláne hogy 1.3 milkó is jönne vele. De az álmodozás az élet és pláne a fifa megrontója

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5658) |AP|


|AP|
veterán

Fekir lapja egyet fog fejlődni, Isak még kérdéses. Sajnálom, hogy Isak nem tudott összehozni egy dupla upgrade-et :( Magasan a legjobb, legstabilabb csatár a Laligában, akit eddig próbáltam. Állítólag csábítja a BVB, remélem még egy ideig nem megy :)

Woodi: "Annyira jó lenne most nyitni valamit tényleg"... te vagy az Kristóf? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5659) gjoe válasza Nandinagy (#5656) üzenetére


gjoe
őstag

Én is kinyitottam tavaly gold mbappet.
Májusban mikor már nem ért semmit

(#5660) elod22 válasza |AP| (#5658) üzenetére


elod22
senior tag

Remélem azt a Fekir lapot nem nerfelik. Jelenleg csak 8-as chemen van a csapatomban, de még így is nagyon brutál, ingame nem erződik semmi különbség a 10-es chemhez képest.

(#5661) Woodslave válasza |AP| (#5658) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak az érzés kedvéért :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5662) thebigK válasza elod22 (#5660) üzenetére


thebigK
addikt

meglátom az ellenfél csapatában, jó kis kimpembe tesójával együtt, aztán szoktam is menni zokogni a sarokba, főleg ha donnarumma a kapus :O ;] gusztustalanra sikerült az a fekir, a psg játékosaival együtt

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5663) |AP| válasza thebigK (#5662) üzenetére


|AP|
veterán

nálam mindhárman a csapatban vannak :)

De hidd el, nem jelent semmit sokszor... Donnarumma olyan lepkéket mutat be néha, hogy sírni támad kedvem.

(#5664) gjoe válasza elod22 (#5660) üzenetére


gjoe
őstag

Tegnap lealázott egy 40 chemis csapat.
Nála minden passz tökéletes volt, mozogtak. Nekem meg mintha bronz játékosaim lettek volna.

(#5665) Woodslave válasza |AP| (#5663) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudod hogy van ezek csak másnál extrák annyira. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5666) thebigK


thebigK
addikt

amúgy elgondolkodtató, hogy ha lesz megint párszázezer coinom, befektessem ilyen fejlődős Tapsoba lapba. Ha verik a fradit december elején, akkor elvileg 87es lesz a win streak, meg a továbbjutás miatt. Ha 87es lesz, egy 85+ pace CB, fullos statokkal nem 50-60ezerért fog menni

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5667) Meghivott válasza elod22 (#5660) üzenetére


Meghivott
addikt

Azért elképesztő, hogy nálam például iszonyú gyenge ez a lap, teljesen középszerű. Lassú és gyenge (hunter). Ellenem viszont villámHulk 😬
Nálam akik még gyengék és akiket muszáj lenne kihagyni: Tonalli és Rooney, de főleg előbbi.

Csak már unom az állandó variálást... Ha valakinek van kedve ötletelni, ne fogja vissza magát 🙂 Aki most fix, az untrade di Natale, trade sif Vini, Messi és természetesen Kimpembe.

Volt itt szó arról, hogy Kimpembe mindenkinél kezdő. Nem is csoda, bárkit lefut és bármelyik mini csatárnál fordulékonyabb.

(#5668) Nandinagy válasza Woodslave (#5665) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ezek mindenkinél azok max néha belehibáznak mint minden játékos :D Nálam if lafont van mert ő is extra bár vannak hülyeségei. Úgysem ez dönt.

Tegnap ELITEBEN! értitek ahol már elvileg tudnak játszani játszottam egy srác ellen aki úgy védekezett, hogy :D futok bal szélen Neressel ő meg Kanten van és rohangál a pálya közepén és zárja a passzsávot. Esze ágában sem volt arra a védőre váltani aki közel volt hozzám, mert az védekezett helyette :D Még meg is álltam, hogy majd rávált, de nem :D Végül nyertem de ígyis nyögvenyelősen mert azon kivül remekül védekezett helyette a gép. Nekem meg a szabad labdán keresztül fut AI-ban a játékosom :C

(#5669) Woodslave válasza Nandinagy (#5668) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem tudom gondolom azért mert ha elkezdesz védővel szaladgálni akkor annyi volt. Nekem is akkor jó, ha rá tudom venni magam, hogy Kanteval szaladgálok ahogy írod, védőre csak akkor váltok ha a 16-oson belülre kerül. De én nem vagyok elit játszani se tudok :( és ja azt hiszem legtöbbször hogy védővel kell védekeznem de ez legtöbbször tévedés ;]

Ezzel a manuális jockeyval kicsit delayes játékmenetben el is intéz pillanatok alatt.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5670) thebigK válasza Nandinagy (#5668) üzenetére


thebigK
addikt

na ez a másik halálom, ha valaki ezt csinálja. cdm-mel futkározni egész meccsen, nemgáz, hogy tök nem ott folyik a játék, ahol emberünk korzózik kantéval :DDD cb-hez csak akkor nyúlni, ha már a 11es ponton vagyok, és ott 10ből 10x ugyis szerel, agyrém, az ilyet megint pofán tudnám verni ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5671) Zimmi91 válasza Digestive (#5638) üzenetére


Zimmi91
addikt

https://cdn.prohardver.hu/dl/upc/2018-11/23/117305_hbcikuksde779zlm_najo.jpg

Fifa 19ben volt, jóég mekkora nyitás volt ez akkor, asszem még 3 millia körül ment ;] ;]
Már akkor tudtam, hogy visszatér Unitedes mezbe nyitottam ki :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#5672) dudu5130 válasza Nandinagy (#5668) üzenetére


dudu5130
őstag

Nekem olyan volt tegnap, hogy gyorsba rugtam két gólt és elkezdte kihivogatni a kapust mikor a térfél közepén jártam és nem tudtam belőni. Kapufa, fölé, mellé ha csak úgy rugtam vagy finesse vagy chip shot, mindegy volt. Nem tudtam gólt rúgni. Nana, hogy vert egyet. Aztan vért izzadva nyertem végül.

(#5673) HdRew válasza |AP| (#5658) üzenetére


HdRew
őstag

Én Correát jobban szeretem Isaknál, valahogy jobban mozog. Ha lenne egy upgraded lapja neki, instant buy lenne. Egyszerűen most nem tudom kivenni a kezdőből, persze jó a green link miatt Llorentéhez is. Ő is kihagyhatatlan kb.

(#5674) thebigK válasza Meghivott (#5667) üzenetére


thebigK
addikt

mennyi coin áll rendelkezésre?
ha sok, akkor [link] ezt

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5675) Aguinaga válasza thebigK (#5666) üzenetére


Aguinaga
őstag

Most vettem egyet 30500-ért Ps-en, szerintem elnézte az eladó :)

PSN: OldSlowhand74

(#5676) Meghivott válasza thebigK (#5674) üzenetére


Meghivott
addikt

200 :N

(#5677) elod22 válasza Meghivott (#5667) üzenetére


elod22
senior tag

Érdekes nálam Tonali is egész jó. Kessiét eladtam Uribe miatt, Theot lehet upgradelem az IF lapra. Még egy flaschback Ibra és valami baszó Rebic vagy Brahim Diaz lap ha jönne, akkor meg is lenne egy félig Milan OP csapat. Ha kidobnának megint egy kedvező árú Kaka sbc-t vagy netán beraknák swapba, az maga lenne a gyönyör :DDD

(#5678) thebigK válasza Meghivott (#5676) üzenetére


thebigK
addikt

na az úgy nehezebb lesz, a linkek miatt

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5679) kiserik


kiserik
senior tag

Srácok! Úgy gondoltam bedobok egy kis coint a közösbe (elsőre 200k körül gondoltam). Pályázni PM-ben lehet, holnap 10-ig. Platform PS.

(#5680) Nandinagy válasza kiserik (#5679) üzenetére


Nandinagy
addikt

Tudtommal a coin átadás tilos :D De azért értékeljük a gesztust. Ha Kristóf nem a pick Mbappe+pick Neymarral lenne elfoglalva törölné az üzit. :C

(#5681) thebigK válasza kiserik (#5679) üzenetére


thebigK
addikt

kedves gondolat, de ne reszkírozzátok a transfer bannt :N szvsz jobb a békesség

Meghivott - [link]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5682) Meghivott válasza thebigK (#5678) üzenetére


Meghivott
addikt

Van itt egy Mostovoi is. Ránézek mit tud.

Köszi! Dybalat még úgysem próbáltam idén 🙂

[ Szerkesztve ]

(#5683) thebigK válasza Meghivott (#5682) üzenetére


thebigK
addikt

Boras használta támadó CM-nek, nem volt nála rossz

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5684) HdRew válasza Meghivott (#5682) üzenetére


HdRew
őstag

Mostovoi nekem nem jött be.

Dybala viszont nagyon állat, megéri! A sprintje nem olyan gyors, de értő kezekben aranyat ér :)

(#5685) Stylerr válasza Nandinagy (#5680) üzenetére


Stylerr
addikt

Idén nem topikgazda Kristóf.
Apropó, mi van Kristóffal?

(#5686) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ha ebből a promoból nem jön senki és nem is tudok megvenni senkit akkor mid Pirlot fogom kipróbálni. 20-ban nagyon szerettem. Lehet a játék ezen szakaszában még használható is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5687) Woodslave válasza Stylerr (#5685) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pickelt egy red Mbappet de a red Neymar után tudta hogy a közösség még annyira se lesz megbocsátó :(

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5688) |AP| válasza |AP| (#5623) üzenetére


|AP|
veterán

Ha tényleg ez lesz a signature card design, akkor a korábban bedobott kép valószínűleg nem igaz:

(#5689) Digestive válasza |AP| (#5688) üzenetére


Digestive
addikt

(#5690) Woodslave válasza Digestive (#5689) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Skriniar tényleg durva lesz. 500k-ra tippelem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5691) thebigK válasza Digestive (#5689) üzenetére


thebigK
addikt

ezt a skriniart sztem megúszod egy 150-200ból

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5692) |AP| válasza Digestive (#5689) üzenetére


|AP|
veterán

akkor egy része lehet igaz :)
Mondjuk az a Llorente kártya az gyanús... ha igaz lenne az szinte endgame lap.

(#5693) dudu5130 válasza Digestive (#5689) üzenetére


dudu5130
őstag

Sima gold Skrini is elég jó statokkal rendelkezik, de meg sem közelíti in game Kimpembe, Varane kettőst sajna.

(#5694) elod22 válasza dudu5130 (#5693) üzenetére


elod22
senior tag

Nekem is Skriniar - Kimpembe van most jelenleg, de Kimpembe sokkal jobbnak érződik valamiért. Én is egy Kimpembe- Marquinos vagy Varane duóban gondolkodom.
Szerintem az a Skriniar lap 100K alatt fog menni, nem sokat húztak rajta a goldhoz képest.

(#5695) Woodslave válasza elod22 (#5694) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintetek kik most a legjobb nem ikon védő amúgy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5696) EA's hit válasza Woodslave (#5695) üzenetére


EA's hit
őstag

Maguire. Szegény Eto'o-mat legalábbis úgy szanaszét szokta futni, mint a pinty :DD

(#5697) elod22 válasza Woodslave (#5695) üzenetére


elod22
senior tag

Az a baj nincs sok tapasztalatom, mert már az elejétől kezdve Skriniar- Koulibaly párosom volt. Kulabá talán kicsit jobb, mint a szlovák. De Kimpembe jobb mindkettőjüknél. Varane nem tudom mennyire OP idén, de ellenem nem jön olyan gyakran, mint tavaly. Ejsze idén Kimpembe a bugos lap. :))

(#5698) thebigK válasza Woodslave (#5695) üzenetére


thebigK
addikt

marquinhos/varane/kimp de nálam az idei év cb-je egyértelműen militao, majd 1x beszerzem a spec lapját is

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5699) Woodslave válasza elod22 (#5697) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Varane jó idén is. De szerintem ez a Kimpembe még simán lehozza amit kell. Van egy rb Rüdigerem talán még 280-ban elmegy, aztán jön vissza Kimpembe aki untrade nem hiszem túl nagy a differencia. És akkor lenne 600k-m a nagy semmire :U :D

thebigK: igen Marquinos is nagyon jó. Őt (if) nem adom el.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5700) toxicjew válasza Woodslave (#5695) üzenetére


toxicjew
addikt

Macintosh és Inacio ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.