Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5801) thebigK válasza toxicjew (#5796) üzenetére


thebigK
addikt

Sad but true :D

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5802) bubuska10 válasza dvtkfan (#5797) üzenetére


bubuska10
senior tag

Ugyanez érdekelne engem is. :) A pace emelés miatt biztos jobban mozog. Amúgy jó nagy fasz az EA, Nkunkut is 2x lehetett már kirakni, most megint egy olyan laligas jött aki vótmá.

(#5803) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nagyon buzik ezek flash sbck. Kicsinálnak ezzel a mx 4 squaddal

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5804) HdRew válasza bubuska10 (#5802) üzenetére


HdRew
őstag

Jöhetett volna egy upgraded Correa lap igazán..

Na idáig 5 win 2 L, pénteki naptól nem is rossz. Meddig lehet a mostani TOTW-t nyitni? Mert akkor lehet gyorsan lenyomom.

(#5805) Digestive


Digestive
addikt

Hát ez rendesen megugrott. :C

(#5806) Tigibeeb válasza Tigibeeb (#5768) üzenetére


Tigibeeb
tag

Hát meg kellet volna 2 óra alatt 100k val több lett....

(#5807) eM'82 válasza bubuska10 (#5802) üzenetére


eM'82
addikt

Nkunku-ról (talán) nem tehet, mivel először volt a RB spec lap, utána lett POTM.
Benzema először volt POTM, tehát elkerülhető lett volna még egy speckó lap.

(#5808) miro. válasza Woodslave (#5794) üzenetére


miro.
senior tag

Kosz,haverom kerdezte…. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5809) kiserik


kiserik
senior tag

Aljas, mocsok, számító, szemétláda, aljas EA. Most ezt miért kellett? Ezt a Benzemát ki kellett rakjam, de most meg ki kell próbálnom, közben meg már a játék törölve, behintve sóval, az elhatározás a maximumon a befejezést illetően. Rohadt EA :W :W :W

(#5810) |AP| válasza kiserik (#5809) üzenetére


|AP|
veterán

szerintem én is kirakom. Megy bele a 91-es POTM :)

(#5811) bubuska10 válasza eM'82 (#5807) üzenetére


bubuska10
senior tag

Szoboszlainak kellett volna lennie a POTM-nak. :D

(#5812) eM'82 válasza eM'82 (#5757) üzenetére


eM'82
addikt

Oh, hogy aki ezt a szart leprogramozta legyen öklömnyi veseköve. 5. meccsen bementem a kontroller beállításokhoz. Analóg sprint megint be volt kapcsolva! S hogy miért? Ma délelőtt bementem a Skill Arena-ba. Ennyitől resetelődik. Ilyen a világon nincs hogy ezt a bugot nem tudják megcsinálni.

(#5813) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Nekem felemás ez a hét eddig. A kvali most először nem sikerült, cserébe ma jött egy eladható Renato Sanchez :DDD Nem flex ,vagy ilyesmi, de idén durván adja a lapokat nekem. Ha így lenne minden hétvégén, akkor nem is akarok wl-t játszani ;]

[ Szerkesztve ]

(#5814) Woodslave válasza Digestive (#5805) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát most már a tököm se tud kiigazodni ezen :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5815) eM'82


eM'82
addikt

Egy vsz magyar srác ellen toltam most (fradi logóval). Innen is bocs, Felix mindent bevert. 5 gólt vállalt. Kora délután mindent is kihagyott. Azóta hentel a srác 3 meccsen zsinórban.

Végre nem spóroltam tovább. Mire várjak.
Jött: Donnarumma + Kimpembe + Hakimi + Mendy.
Mit mondjak, főleg a két szélen jobb lett a csapat. Kimpembe meg egy nyüves cheat. 150k mínusz, de így stabilabb a hátsó szekció.

(#5816) Meghivott


Meghivott
addikt

:B

(#5817) thebigK válasza Meghivott (#5816) üzenetére


thebigK
addikt

Meglepo. Grat. En befejeztem iden a rank2 vadaszatot. Kurvara felhuz, hogy keptelen vagyok barmi ertekelhetot nyitni iden, mas meg heti szinten nyitogatja a tobbszaz ezres jatekosokat. 8 win eleg lesz minden heten oszt csokolom, ott rohad meg az egesz

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5818) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ez az atal kártya nagyon bejön szóval csak kipróbálom cmben :D
[link] Összeraktam egy ilyet. Puyolt offolni kellesz ha lesz coinom másra de azon kivül kiváncsi leszek a csapatra :D Gelson jöhetne még.

(#5819) Meghivott válasza thebigK (#5817) üzenetére


Meghivott
addikt

köszi azért :)

(#5820) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nagyot nyitni nem sikerült de legalább eladtam pár játékost meg Rudigert természetes adó buktaval..

Van értelme Messit lecserélni ifre? Vagy Messit vkire? Mbappe cserébe nem vágok bele

Eddig aránylag felelősen gondolkodó voltam nem vettem senkit wl alatt bár ha csere lesz akkor tök mindegy.

Kdb-re továbbra is sokallom ezt a coint vagy ez beáll sztetek 820korul?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5821) Woodslave válasza Meghivott (#5819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szerezz már nekem is meghívót ebbe a klubba :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5822) Meghivott válasza Woodslave (#5821) üzenetére


Meghivott
addikt

nehéz kenyér, mindig át kell szervezni a csapatot 🙂

(#5823) Woodslave válasza Meghivott (#5822) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elég szomorú hogy azért itt elnyitottunk pár packot de rajtad kívül komoly promo lapot nem nyitott senki meg best of totw se láttam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5824) Woodslave válasza Woodslave (#5823) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja még annyi volt egyáltalán vmi kedvezmény a packokra? Vagy black friday annyi az ea szerint hogy qrva sok packot kidobnak meg kiporszívózzák a klubot flash sbcvel? :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5825) PEZZY93 válasza eM'82 (#5812) üzenetére


PEZZY93
tag

Nálam ugyan ez… valószínű 1,5 hétig így toltam, és csodalkoztam, hogy nem futnak normalisan…. Benéztem és minden resetelődött :W

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5826) Meghivott válasza eM'82 (#5812) üzenetére


Meghivott
addikt

minden indításnál megnézem, roppant bosszantó hiba 😐

(#5827) Digestive válasza Nandinagy (#5818) üzenetére


Digestive
addikt

A chem miatt neked nincsenek álmatlan éjszakáid azt látom. :DDD

(#5828) |AP| válasza Woodslave (#5823) üzenetére


|AP|
veterán

nekem most az a bajom, hogy még egy legolcsóbb SS lqpot sem sikerült nyitnom, Benzemához viszont kell.
Holnap elnyitom az eladható csomagjaimat is, ha abból sem jön, akkor vehetek 40k-ért :(

(#5829) gjoe válasza |AP| (#5828) üzenetére


gjoe
őstag

Kiszeded az ingyen bakut és beledobod.
Bár én nem szedem ki. Jó a potm lapja nekem.

(#5830) Woodslave válasza |AP| (#5828) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezen is mekkorát lehetett volna szakítani. Kramaric első körben nem ment el 10kért aztán meg 57... Elég lett volna venni 60-at ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5831) Nandinagy válasza Digestive (#5827) üzenetére


Nandinagy
addikt

Áhh csak 2 db 7 van aztán annyi :D In-game felállást raktam be mert nem volt már kedvem leírni,hogy senki nm ott van ahol lenni kéne :C :C

(#5832) thebigK válasza Meghivott (#5819) üzenetére


thebigK
addikt

kipróbáltad már? ha megvolt, dobsz róla véleményt?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5833) HdRew


HdRew
őstag

Örülök neki, hogy itt mindenkinek Cruyffja, Mbappéja és Ginolája van. 6-2-n voltam, de iszonyatosan felbaszott.

Játszhatatlan ezek miatt a játék, mindig hátrányból indulok...

(#5834) Meghivott válasza thebigK (#5832) üzenetére


Meghivott
addikt

Majd csak vasárnap lesz rá időm.

(#5835) toxicjew


toxicjew
addikt

Úgy látszik minden évben van pár kiválasztott akinek egész évben karácsony van :P

(#5836) Woodslave válasza toxicjew (#5835) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azért lassan többen nyitottak nagyot mint nem. Van Kristóf meg a futottak még kategória :D . De if Messi Mbappe Cr7 többször stb.

Ja amúgy qrvara igazságtalan a játék ezt nem lehet elvitatni tőle pláne hogy elméletileg egy kompetitiv játék lenne de mégse függ semmi a teljesítménytől pláne a tudástól semmi.

De ez az életben is előfordul nem mindig a legjobbak vannak a legjobb helyzetben :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5837) HdRew


HdRew
őstag

Na leadtam vagy 3 meccset legalább, pedig úgy fordultam rá ma délelőtt az egészre, hogy 12 meccsből kell 6-ot nyernem ahhoz, hogy meglegyen a rank2.

De így, hogy szinte minden ellenfelemnek Mbappé, Messi, SIF Vini, Ginolája van, nincs sok kedvem játszani. Kedvencem, hogy fordított a srác egy Messi szabadrúgásgóllal, addig nem ünnepelt, amint vezetett, már átment patkány módba.

Örülj a győzelmednek, mikor kb. 3-4x-esét éri a csapatod az enyémnek, te nem normális. :D Édes istenem, mekkora cringe emberek vannak, szembetalálnák magukat egy hasonló csapattal, 10 perc után menne az RQ, mert a csapata nem tudja carryzni őket úgy. Szánalmas.

(#5838) dudu5130


dudu5130
őstag

Ezt a Benzemat nekem is ki kell raknom. Mondjuk egyelőre csak super sub lesz, de annak isteni lesz.

(#5839) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Azt tudjuk, hogy vasárnap mikor adnak hozzá új dolgokat a promohoz?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5840) |AP| válasza Mrdevil (#5839) üzenetére


|AP|
veterán

asszem du 3-kor.

Hunreeth: én végre megtaláltam a kamerabeállítást, hogy ne kelljen nézni az ellenfél gólörömét. Az eddigi leghasznosabb fejlesztés :)

(#5841) eM'82 válasza |AP| (#5840) üzenetére


eM'82
addikt

Az engem is érdekelne. Állítólag el lehet nyomni, de hogy a big man-t, meg a CR-es siuuuuu-t többször is végig kell nézni, nos az nem kedvemre való.

(#5842) PRDZsolesz válasza Woodslave (#5836) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Ezzel picit vitatkoznék, hogy semmi nem függ a teljesítménytől. Hiába nyitottam én Cantonat, sif Salaht, vettem Ronaldinhot, vagy tradeltem össze ~3m coint, ugyanúgy béna vagyok. Div2-3 és a wl kvali most nem is jött össze. Lehetne nekem Pele, Ronaldo, Cruyff vagy bárki a csapatomban, valószínűleg egy jobb játékos egy full gold csapattal szétverne.

Ui.: Most nézem Te valószínűleg a teljesítmény/jó nyitás arányra gondolsz. Akkó' mindegy a fenti sztori :DDD De gondolj bele, ha csak a top200 nyithatna jó játékost, akkor a kutya nem játszana. Ez egy casual játék, amit vannak akik komolyabb szinten űznek, és nem kell nekik nyitni nagyot, mert megveszik.

(#5843) Nandinagy válasza PRDZsolesz (#5842) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez így nem teljesen igaz.Nekik sem mindegy, hogy mit nyitnak és hogy tudnak fejleszteni. A profiknál sincs végtelen pénzcsap. Az, hogy a legtöbb folyamat rank1-t megy aztán semmit nem ad a játék az nevetséges :D Már az sincs, hogy top200-t mennek és akkor kapnak egy 11 if-s packot.
Ezen kivül is borzalmas a játék jutalmazása. Amit Hunreeth is ír, hogy ha bejutsz egy elite divbe meg rank2-t mész folyamat 5-10 millás csapatok ellen játszol és értelmes nyitás nélkül sokszor emiatt esélyed sincs. Emlékszem mikor először feljutottam elitebe gold Nuno Mendes meg gold Viniciusom volt és jöttek szembe az Eusebiok,Cruyffok,Gullitok :D Szerinted mennyi esélyem volt a legtöbbször?
Sokszor érzem, hogy nem azért kapok ki mert jobb az ellenfél hanem mert neki van elől egy Ginola-Mbappe-Neymar-Messi sora és azok befogják lőni a ziccereket meg megfutják a védőim nekem meg egy Insigne vagy Mahrez nem feltétlen :D

[ Szerkesztve ]

(#5844) |AP| válasza eM'82 (#5841) üzenetére


|AP|
veterán

ha indítasz egy online meccset, akkor a settingsben a visual fül alatt találod.
User controlled team-re kell állítani a celebration camera focust

(#5845) PRDZsolesz válasza Nandinagy (#5843) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Nyilván nevetséges a jutalmazása a játéknak, ezt aláírom. De akkor elit div-ben hogy van "mindenkinek" 5-10 millas csapata meg Eusébio, Cruyff, Gullit ha nem végtelen a pénzcsap, és nem is tudnak jót nyitni, hiába érnek el jó eredményt? Ott sem mindenki profi játékos.

De ha nem is jönnek a nyitások, hetente 50, de inkább 80-100k coint nevetségesen egyszerűen össze lehet szedni. Emellé ha picit érti a piacot az ember, akkor azért hamar össze lehet kaparni egy használható csapatra valót.

Nem vitázni akarok senkivel, félre ne érts, de legtöbben azért elszórják a coint vagy packokra, vagy sbc-re, vagy untrade rewardot vesznek ki. Abból nem lesz coin.

(#5846) Meghivott válasza |AP| (#5844) üzenetére


Meghivott
addikt

Wow, köszi, ezt én sem tudtam.

(#5847) Woodslave válasza PRDZsolesz (#5842) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja persze mindkét gondolatoddal maximálisan egyetértek. A másodikra gondoltam :K :D de lehet ha ezeket nem nyitod még itt se tartanál no offense :R én is észreveszem hogy Messi meg Mbabbe nélkül lehet nem itt tartanék ami nem sok még igy se :D

Nem is az hogy csak a top 200 de legyen már érdemi különbség a rank 1 meg a 20 lose között. Oké extrém hogy vki 20 losera Mbappet pickel csak mondom ez olya mint a cégnél mindenki kihuzná egy kalapból mennyit fizetést fog kapni. Vagy egy versenyen tök mindegy első leszel az utolsó húzza ki a legnagyobb pénzjutalmat :D de tudom ez máshogy se lenne fair mert az se azon múlik feltétlenül hol végzel hogy mennyire vagy ügyes

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5848) PRDZsolesz válasza Woodslave (#5847) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Hát, amíg sima gold lapjaim voltak, addig is ez a div 2-3 volt meg, viszont akkor másnak is gyengébb csapatai voltak értelemszerűen a játék elején. Pont ezért érzi mindenki azt, hogy egy idő után "leromlik a lapja", holott csak erősebb lapok ellen játszik.

Az utolsó mondatod a kulcs! Mivel a helyezésed függ a kapcsolattol, szerverektől, AI-tol és nem csupán skill based a játék, ezért nem lenne fair ha a jobb helyezéssel fixen jobb pick járna. A csomagok meg jobbak papíron, a tartalmuk már más kérdés :DDD

(#5849) Woodslave válasza PRDZsolesz (#5848) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja ez is igaz én is mindig úgy érzem ugyanott tartok. Végülis minél jobban teljesítesz annál nagyobb a potenciális jutalom.

Mindegy tudtuk mit írunk alá nem meglepetés. Én ezt le is xarnam (tudom Mbappeval könnyű) ha a kapcsolat ooyan lenne. De ez a legnagyobb baj

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5850) PRDZsolesz válasza Woodslave (#5849) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Ebben totál egyetértünk, a kapcsolat egy nagy probléma. Egyik meccs egy mocsár, a másikban meg sprint nélkül is gyorsított felvétel az egész, de évről évre megvesszük ezt a trágyát ennek ellenére is :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.