Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5051) gjoe


gjoe
őstag

BF ár akinek kell: 11k az éves ps plus emagon [link]

[ Szerkesztve ]

(#5052) ThuG4LifE válasza gjoe (#5051) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Koszi! Vegre a 3ezres kupont is fel tudom hasznalni. :R

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#5053) eM'82 válasza LendvaiFeri1 (#5037) üzenetére


eM'82
addikt

Már majdnem elhittem hogy kapok egy ingyen Mbappét, de ügyesen van megfogalmazva a hírlevélben. Gyűjtsd be Mbappé, Camavinga, Foden, stb lapjainak egyikét. Mezei fordításban ez a lényege.

gjoe: nekem még jutott, de el is fogyott. :(

[ Szerkesztve ]

(#5054) Woodslave válasza eM'82 (#5053) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja írni is akartam, hogy inkább Camavinga vagy Bellingen lesz az akit kapni fogunk :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5055) Töff_PLS


Töff_PLS
tag

Ha jól látom Sabitzer már alulról nyalja az 50K-t xboxon.
Várjak a Bayern meccsig, vagy szórjam a piacra a lapjaim? :))

[ Szerkesztve ]

XBOX: LángosMaci

(#5056) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na a csapat a hétvégér ha már. Sokat nem tudtam nyilván variálni.

Messi idén nekem nagyon tetszik pedig nem tekergetek, de a dribbling meg a pace és a furcsa de aggresszitivás nagyon jó lappá teszi.
Mbappe tényleg más szint. Kb úgy érzem mint egy fegyvert, aki hozzáértő kezekben tömegpusztító, viszont egy balfax kezében is automata célzással megoldja amit más nem vagy nem úgy
Di Natale akinek olyan villanásai vannak hogy nem hiszed el olyanokat lő be amit amúgy nem is tudod miért lőttél el.
Gosens: egyik kedvenc lapom középpályára, de ahol még jobb az cb. Magas, agilis, gyors, passzolni is tud, bár most megint 4-1-2-1-2-t játszok és ott nem teszem cb-be de középpályán is nagyon jó, meg ráadásul még fejelni is lehet vele
Zaniolo hát nem tudom cm szintén elvagyok vele mert kellett vki támadóbb védekezésben is használható mert nagyon magas és hosszú lábai vannak.
Kante. lehet nem a legjobb passzoló de 3 kp-s felállásban a legjobb cdm az biztos. Pace mintha 99 lenne. A játék jelenlegi szakaszában a jelenlegi játékos állomány ellen én simán úgy érzem mint a 20-ban a toty lapját és végén.
Rüdiger: a romboló hátul. Nem vagyok meggyőződve hogy jobb mint Varane vagy akár Kimpembe, de brutál az ürge. De ahogy mondják, manual jockey and bad connection = disaster ez kijön néha nála is. Meg többször intéz tizit mint más.
Marquinos: szintén nem tudom megéri-e a luxus a goldhoz képest, de nagy tanár a pali valahogy ilyen szürke eminenciásként mindig ott van ahol kell
/nyilván ez nem jelenti hogy nem kapok gólt vagy nyerek de ez nem rajtuk múlik :D /
Hakimi: link miatt is van de szerintem nagyon jó. Traore volt előtte ő nekem egyáltalán nem jött be ennyire.
Cornet: ő a legújabb ugyan van egy red pick Cancelo de valamit akartam variálni és máshol nem tudtam/akartam. Sokat nem tudok róla mondani de jó a labdával az érződik.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5057) eM'82 válasza Woodslave (#5054) üzenetére


eM'82
addikt

Theo H.-nek is örülnék, de Mbappé lenne a csúcs. Úgyse fog bejönni.

(#5058) EA's hit válasza eM'82 (#5057) üzenetére


EA's hit
őstag

Ezek megint nevetséges lebutított fos lapok. 86-os Mbappé 80 alatti shootinggal. December 15-től kezdve osztogatják majd ki ezeket a lapokat, mire mész vele ha mondjuk december végén kapsz egy ilyen lebutított Mbappét? Semmire. Ennél konkrétan a múltkor kiadott Insigne sbc simán jobb lap, meg még kismillió legalább ilyen jó szélső van a játékban már most. Plusz az idei piacon addigra tényleg lazán megveheti már bárki a gold lapját, ha akarja. A többi lapról nem is beszélve, ilyen 81-es Camavingákkal meg Bellingham-ekkel már októberben sem bohóckodik senki, nemhogy decemberben. Ez a 6 lap megint csak egy újabb teljesen értelmetlen, felesleges baromság.

[ Szerkesztve ]

(#5059) Woodslave válasza eM'82 (#5057) üzenetére


Woodslave
nagyúr

január vagy február? December látom, akkor is tök mindegy :U Mennyi lesz akkor a if Theo? Vagy a gold? Most 24k. Ok ajándék lesz de mennyire lesz jobb mint akár a gold?

Ez megint nem egy gamechanger dolog. Az ea minden ilyen season, meg ajándék lappal fényévekre van power curve-höz képest.

EA's hit pontosan így látom én is :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5060) eM'82 válasza EA's hit (#5058) üzenetére


eM'82
addikt

Ja, hogy ez a Mbappé butított változat? Lol :DDD
Az igen.

(#5061) HdRew válasza EA's hit (#5058) üzenetére


HdRew
őstag

Vicc, amit ezek művelnek.

Ezzel elismerik, hogy a nextgen verzió kuka, de azért adnak esetleg valami lapot, hogy azon játssz. A lapok milyenségéről már nem is szólva..

Áhh, kritikán aluli. :(

(#5062) Digestive


Digestive
addikt

Na én most váltam meg a Sabitzerektől! Jó párat vettem 16-18k áron is, úgyh a mostani 49k nekem már elégséges. Simán lehet ez még sokkal több is, de jobb a biztos profit, mint a bizonytalan! :DDD

Ha rúg ma egy gólt és egy pillanat alatt nem lesz a piacon 75k áron egy darab se. Akkor azért elmorrzsolok pár könnycseppet. :C

[ Szerkesztve ]

(#5063) Töff_PLS válasza Digestive (#5062) üzenetére


Töff_PLS
tag

Ennek hatására elkezdtem én is kipakolni 50Kért. :D

XBOX: LángosMaci

(#5064) HdRew válasza Digestive (#5062) üzenetére


HdRew
őstag

Grat! Én sajna nem tudtam kivárni, bár lehet jobb lett volna, nem lett sokkal jobb a csapatom ez idő alatt, mondjuk egy base icon sbc-re sok zseton elment, de minek.. :D Xavi nem akkora gamechanger lap. :O

(#5065) Meghivott válasza gjoe (#5051) üzenetére


Meghivott
addikt

engem ps4 kontroller érdekelne 😁

(#5066) Töff_PLS


Töff_PLS
tag

Mikor jön az elsö icon swap?

XBOX: LángosMaci

(#5067) Woodslave válasza HdRew (#5064) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem kell ezen agyalni, mondjuk ez az ikon sbc 99%-ban szívás :( Meg minden ilyen gambling sbc. Hero is nagyrészt az volt (mondjuk nekem nem :D kivételesen) De az összes 82+ passz, meg minden olyan amiből nem tuti amit kapsz. A napi sbc- mondjuk kivétel mert onnan se jön semmi általában de az annyira nem nagy laptemető mint ezek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5068) HdRew válasza Woodslave (#5067) üzenetére


HdRew
őstag

Igen, most amit egyedül kiraknék, az Draxler, de nála is jön majd lassan egy jobb lap, és így tovább, meg hát őt is beépíteni..

Ha esetleg mondjuk megkapnám Mbappét, lehet kiraknám. :D De hát ennek az esélye.

Még marquee matchupból se kapok komolyabbat, nekem egy 85-ös Oyarzabal volt talán ami abból jött és értékelhető. Szerintem az EA tuti az alapján is súlyozhat, hogy ki játszik kevesebbet és ki többet.. Aki kevesebbet játszik az jobb lapokat kap, hogy így késztessék játékra.

Inception pl. 2 hétig nem lépett be az RTG accountjába, majd a preview-os rare players pakkból kapott egy Kantét.

(#5069) EA's hit válasza Töff_PLS (#5066) üzenetére


EA's hit
őstag

Nagyon remélem hogy jövő hét hétfőn.

(#5070) Woodslave válasza HdRew (#5068) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mondják hogy van ilyen :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5071) miro.


miro.
senior tag

Sabitzer 54k. :))
Mondom en,eddig tokeletesen lefestettem az alakulasat,meccsen kell egy hirtelen ugras,aztan meg is vagyunk.

Bar az ethereum menne igy fel :F :DD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5072) Töff_PLS válasza miro. (#5071) üzenetére


Töff_PLS
tag

Na mindegy, így is szépet kerestem rajta. :D

XBOX: LángosMaci

(#5073) miro. válasza Töff_PLS (#5072) üzenetére


miro.
senior tag

Mar 58. :D
Mondom, 65-70+ba fogom en ezt eladni. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5074) Töff_PLS válasza miro. (#5073) üzenetére


Töff_PLS
tag

Ezért kell dolgozni munkahelyen és nem azon gondolkozni mikor adod el a Sabitzereket. :D

XBOX: LángosMaci

(#5075) Woodslave válasza miro. (#5073) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekes amúgy hogy a játékosok meg jóval olcsóbbak boxon. Szóval még jobban jársz mint ps-en :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5076) miro. válasza Töff_PLS (#5074) üzenetére


miro.
senior tag

Dolgozol ES a fejed leghatso zugaba koveted a Sabitzereket. :D

Kivancsi leszek am,hogy boxon feltoljak e a sapkat 60-rol.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5077) Töff_PLS válasza miro. (#5076) üzenetére


Töff_PLS
tag

Lesz ez még extinct is, mert eladtam az összeset. :DDD

XBOX: LángosMaci

(#5078) thebigK


thebigK
addikt

grat a profithoz :R én sajna türelmetlen voltam, hamar kiszálltam belőlük

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5079) miro. válasza thebigK (#5078) üzenetére


miro.
senior tag

Beeshet meg azert…de koszi :D asszem te ajanlottad az egeszet,nem?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5080) Nandinagy válasza HdRew (#5068) üzenetére


Nandinagy
addikt

És akkor woodi mi alapján kap 300k-s lapokat hetente ha ez számítana ki mennyit játszik? ;] ;] ;]
Semmi köze nincs ehhez. Nekem is van haverom aki rank3-rank2 azt kipickelte már sont,manet,vinit meg marquinhost aztán állandóan játszik. Én meg szívom a fogam :D

(#5081) thebigK válasza miro. (#5079) üzenetére


thebigK
addikt

sajna nem ;] Digestive kollegáé az érdem, mint általában minden évben, ha valamin lehet kaszálni, ő megmondja a tutit

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5082) HdRew válasza Nandinagy (#5080) üzenetére


HdRew
őstag

Jó, hát nem mondom, hogy másnak nem adhatja a packluck. :D

Most Hektic_Jukez egy olyan ellen játszik, akinek már red mbappéja van.. gondolom az elite reward pick beadta.. brutális :D

(#5083) miro. válasza thebigK (#5081) üzenetére


miro.
senior tag

O ertem,akkor neki nagyon koszonom a tippet! :) :R :R
woody meghiv egy sorre! :D

Amugy,megy az orom,vallatokra emeltek,hoskent unnepeltek engem,es ma kikap a bayern 1:0ra. :D :D :D :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5084) PEZZY93


PEZZY93
tag

Játszottam gyors 4wl meccset. Fhu, hát ez valami katasztrófa. Most már konstans 1 hete lassú a játék, már most este is és reggel is… nem értem :W

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5085) Woodslave válasza miro. (#5083) üzenetére


Woodslave
nagyúr

őt is? :F :DD vagy téged? Megzavarodtam :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5086) miro. válasza Woodslave (#5085) üzenetére


miro.
senior tag

Ot-ot, csakis ot erdemli a dicseret. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5087) thebigK


thebigK
addikt

1-2 hét és megvan valamelyik gamechanger pajtásra a lóvé, melyikük menne idén a legnagyobbat? mid cruyff, mid eusebio, base pelé? vagy olymindegy?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5088) HdRew válasza thebigK (#5087) üzenetére


HdRew
őstag

Szvsz Cruyff a high - low workrate illetve a lean body type miatt. (Bár Pelé is valami hasonló)

Pelé szvsz alacsony, Cruyff magassága pont jó.

(#5089) Habakukkk77


Habakukkk77
újonc

Sziasztok!

Vásárlás előtt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan köztetek, aki xbox-on több profillal is játszik? Ha igen, lehet-e minden profillal ultimate teamet játszani? Mi 3-an használjuk, nyilván 3 profillal és a Maddenben idén már nem lehet, illetve lehet, csak teljesen behülyül. Köszi

(#5090) EA's hit


EA's hit
őstag

Csodálatos ez a játék :R

[link]

Ez megy eddig az egész wl-ben. Undorító posvány eddig az egész ma.

(#5091) Woodslave


Woodslave
nagyúr

azt hiszem ezt a wl-t megpróbálom majd ps4-en. Annyi a probléma hogy ha a gyerekek is játszanak akkor nem tudok ps5-ön ps4 játékot indítani.

Sajnos meg kell állapítanom, hogy mind az sb, mind a rivals és a play off is sokkal élvezetesebb prev genen. Nincs annyi idiótaság, delayes mozdulat, valahogy a kapcsolat is stabilabbnak tűnik, bár tegnap azért villogott a sárga lámpa.

Reggel csak sb ment, de world classon simán verem jó meccseken az ellenfeleket, amikkel ps5-ön kínlódok. Lehet helyzetet kialakítani. Rivalsban is azt érzem hogy van esélyem gól lőni nem 8-an vannak a 16-oson belül.

Azért néha játszok 5-el hogy kapjak Camavingát ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5092) Woodslave válasza EA's hit (#5090) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Di Natale az ilyen :K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5093) #34322688


#34322688
törölt tag


Sziasztok!
A játékosoknál megjelenő lapot, akár hányszor eltüntetjük, a következő játékban újra előjön, mi ennek az oka, hogyan lehet eltüntetni? Vagy egyáltalán mit jelent ez a lap?

[ Szerkesztve ]

(#5094) thebigK válasza #34322688 (#5093) üzenetére


thebigK
addikt

lejárt a szerződés, de mivel ez csak egy loan lap, tehát csak pár meccsre kaptad kölcsön (kék 0 a kártya alján), vele nem tudsz többet játszani, kölcsön lapnak nem lehet szerződést adni

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5095) #34322688 válasza thebigK (#5094) üzenetére


#34322688
törölt tag

Köszi, ezzel a lappal mit lehet tenni, visszaadni vagy hagyni a csapatban?
Több lapnál megjelenik ez a kis embléma, azokkal lehet valamit kezdeni?

(#5096) thebigK válasza #34322688 (#5095) üzenetére


thebigK
addikt

a kölcsön lap ha lejár, vagy quick sell, vagy elküldöd a klubba, használni többet nem fogod tudni. Ha nem kölcsön lapnak jár le a szerződés, akkor rámész a játékosra és az apply consumable menüpontot kiválasztva adsz neki szerződést, ha van. Ha nincs, a marketen a consumables pont alatt tudsz venni. Goldot érdemes, az ad a legtöbb meccset

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5097) #34322688 válasza thebigK (#5096) üzenetére


#34322688
törölt tag

Ok, köszönöm

(#5098) PEZZY93 válasza PEZZY93 (#5084) üzenetére


PEZZY93
tag

Lehet megvan miért, megnéztem kb 30 ellenfelem német volt, szerintem folyamat szar szerverre dob vagy nem tudom, de ez így marha szívás…

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5099) Nandinagy válasza EA's hit (#5090) üzenetére


Nandinagy
addikt

Egyszerűen már szavak nincsenek erre a szarra :D
Kikaptam wlben 3-2-re úgyhogy 1.1 exgje volt az ellenfélnek nekem meg 4. Az első 2 gólja CR 20ról jobbal-ballal oké. De a harmadiknál mikor gold vinicius 20ról lapos tekerés ami alig gurul el a kapuig és a kapusom nem oldalra dől hanem hátrafelé :D Az a nem semmi.
Ettől függetlenül a gyerek szánalmasan béna volt de a játék segített neki. Minden egyes ziccerpasszom ami középre ment szándékosan kihagyta azt a játékost akinek ment. Folyamat begurítottam di natale elé erre ő elengedte a labdát és Neymar elé gurult volna a labda de nyilván ő nem olyan helyzetben volt mint amit nyomtam :D vicc... és ezt megcsinálta ötször.
Ezt tetézi még az mikor 5 méterről a kapus megfogja a labdát annyi erő van benne meg hasonlók :D

[ Szerkesztve ]

(#5100) Woodslave válasza PEZZY93 (#5098) üzenetére


Woodslave
nagyúr

németek ellen qrva nagy szívás ezt én is érzem minden meccsen ahol német "szerű" neve van a másiknak :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.