Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5101) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tudom hogy majd jön a crash meg mittonén, de most még annyira jó érzés, hogy a játékosok akiket 1-2 hete vettem ugyanannyit érnek. :C Sőt Marquinost 250-ért vettem most 290. Egyelőre nem érződik a nagy black friday :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5102) bodnar123 válasza Woodslave (#5091) üzenetére


bodnar123
senior tag

Nem jobb szerintem hanem könnyebb. Mivel mint a 21ben nem futnak vissza az emberek. Folyamat 4 védő ellen kell játszani, ami egy olyan csapattal ami neked van még könnyebb. Mert elfújja a védőt előled a szél. Az új játék elérte, hogy kevésbé pay to win. Annyira szar, és inkonzisztens, hogy bármi megtörténhet. Persze a végén egy hajszállal valszeg behúzza a jobb csapat. De pl Auzio játékos bemutatói is semmit nem érnek. Ps4en tekereg sok millás csapattal a 4 védő ellen.

(#5103) Woodslave válasza bodnar123 (#5102) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha könnyebb akkor jobb :D Ez kölcsönös mondjuk azért írtam korábban kétélű a dolog lehet könnyebben támadok de a másik is.

Én már az elején is elmondtam hogy számomra élvezetesebb egy olyan játékmenet ahol lehet kapok 3-at de van esélyem rúgni 4-et, mint amikor kapok 1-et valahogy és onnan vége.

De amúgy egyetértek amit írsz nem lehet tudni mi fog történni kitől fogsz kikapni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5104) PEZZY93 válasza Woodslave (#5100) üzenetére


PEZZY93
tag

Biztos van valami, most tesztként megnéztem, 10-ből 9 német volt 1 francia, akit bedobott wl-be, most ezt nem értem… még jó, hogy meglehet nézni ps5-ön. Ez így marha bosszantó :W

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5105) Habakukkk77 válasza Habakukkk77 (#5089) üzenetére


Habakukkk77
újonc

Erre valaki?

(#5106) Digestive válasza thebigK (#5087) üzenetére


Digestive
addikt

Inkább arról mesélj, h miből jött össze a coin. :D

(#5107) Zimmi91 válasza Digestive (#5106) üzenetére


Zimmi91
addikt

Pont ezt akartam írni amikor olvastam :D Mindenki a Kristófot szapulja aztán itt a kolléga nyitott egy Mid R9et ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#5108) thebigK válasza Zimmi91 (#5107) üzenetére


thebigK
addikt

még nem, azt majd decemberben ;]
Amúgy kib@szott sokat tradelek. A transfer profitom lassan 4 milla, a legdrágább játékos akit nyitottam eddig, egy Mendy volt. A webapp pörög nálam nagyon, semmi komoly befektetés sajnos, mert azokra nem éreztem rá, szerintem pozilapokkal jött össze egy milla simán, az elmúlt napokban pár ikont is megforgattam, de az rizikós, nem merek azokból sokat, plusz ugye hunteres-shadow-os népszerü lapok, otw lapok, tulajdonképpen bármi, amin van 5-10% profit. Nagyon sok időt beleölök ebbe a részébe a játéknak, többet, mint a meccsekbe. Rengeteg 85-86os IF lapom is volt, azokon sincs sajna nagy kasza, de mindegyiken volt legalább fixen 1-2-3 ezer coin haszon. Sok kicsi sokra megy. Ha tudnék tuti befektetés tippet, lazán beleölnék 2,5 millát, csak nem merek reszkirozni. Amit bánok, hogy nem vettem nagy tételben ezüst PL lapokat, pedig elkezdtem, mikor kijöttek az első liga mini SBC-k, de nem vettem sajnos sokat.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5109) Habakukkk77


Habakukkk77
újonc

Vásárlás előtt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan köztetek, aki xbox-on több profillal is játszik? Ha igen, lehet-e minden profillal ultimate teamet játszani? Mi 3-an használjuk, nyilván 3 profillal és a Maddenben idén már nem lehet, illetve lehet, csak teljesen behülyül. Köszi

(#5110) Woodslave válasza Habakukkk77 (#5109) üzenetére


Woodslave
nagyúr

össze van linkelve az ea accounttal. Szerintem egy megvásárolt játékkal csak egy account tud játszani. Ha úgy értetted hogy 3 profil 3 külön ultimate teamet visz.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5111) Woodslave válasza Zimmi91 (#5107) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szegény nem is ír azóta.. :U Pedig kiváncsi lennék kipickeli-e Mbappet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5112) raven84


raven84
senior tag

Amíg várok a black fridayre rátaláltam a seasonsre. Eddig 20 meccset letoltam és egyetlen egyszer sem volt lagg vagy delay. Nem is értem, komolyan...

(#5113) dudu5130


dudu5130
őstag

Na ma megint egy jót tudtam játszani... Ja, nem. Egyszerűen az én passzolgato stilusomhoz ez a mostani játék nem passzol. 1 hónapja még div 3-ban is tök jól érvényesültem, szépen folyt a labda, de mára már nagyon romlott a passz játék. A másik meg, hogy a 86-os védő parosom 80-80+ pace-szel nem elég egy Ben Yedder ellen, de Kimpembe mindenkit is le tud vadászni akár 10 méter előnyből. Ezért begerjedtem és van untrade Varanet, Kimpembe párosom és ez lett a csapat.

Zanival nagyon elégedett vagyok és Cholito is jobb nálam mint Arna. Mióta megcsinaltam a Zani sbc-t Dybala kb használhatatlan, nem rúg be semmit. Zani kb többet hoz a kapu előtt már csak nem olyan mozgékony.

(#5114) Woodslave


Woodslave
nagyúr

azért nagyon bennem van a bugi, hogy eladok mindenkit wl után ha nem szakadnak be az árak. 2,5 m coin nettó és ez az untrade csapat

[link] ezekkel elvagyok talán egy hétig aztán kiderül mi lesz, csak fosok ha ezt csinálom nem beszakadás lesz hanem mindennek felmegy az ára :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5115) Izéjose


Izéjose
tag

Sziasztok!
Kinek van olyan lapja ami nem feltétlenül a leg-metább meg a legdrágább de egyszerűen nem tudja kihagyni a csapatból mert annyira a szívéhez nőtt, vagy kabala a csapatnak ? 😉😉😉
OTW Delaney nálam az abszolút kihagyhatatlan láncszem már csak egy meccs remélem a hétvégen meg is kapja a fejlesztést 😁😁😁

(#5116) thebigK válasza Izéjose (#5115) üzenetére


thebigK
addikt

DeBruyne. Az egyik legjobb tamado CM iden, szerintem

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5117) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Üdv 1 hülye kérdés? Össze lehet hozni egy csapatot ugy ,hogy mindenki 5* sm -os legyen kivéve a 2 cb és a kapus? Jah és persze 100 as össz chem, és mindenki 10 es chem-en...?
Az online rész totál játszhatatlan, legalább a cselekkel tudjam szivatni az ellent, nekem az többet ér mint ha nyernék... :)) Probálok az ő szintjére jutni.... [link]

jah persze ikonok és Neymar Mbappe nélkül, csóró vagyok.... :) :C 1 millas keret van... :B

[ Szerkesztve ]

(#5118) thebigK válasza Tigibeeb (#5117) üzenetére


thebigK
addikt

Ennel tovabb nem jutottam

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5119) thebigK válasza thebigK (#5118) üzenetére


thebigK
addikt

Esetleg egy Pirlo valahogy Thiago helyett, aztan megcserelni Bobby-val es ugy Depay is fullchem, de az mar 1.2-1.3 milla, talan egy Riquelme

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5120) Mrguba


Mrguba
őstag

Annyira szanalmas emberek vannak wl-ben is
Vezet 3 gollal erzem eselyem sincs...rugot 2 ongolt..
Kiakasztom a ontrollert...nyom mint allat...es rug 20 golt...mit erez az ilyen?
Csak az 1 pont miatt nem leptem ki
Reward egybol jon a wl lejatszasa utan?

(#5121) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Köszí👍🙂ötletnek szuper, de elfelejtettem h fb mahrez kiraktam már és őt is jolenne használni....De amugy nagyon rendes tőled h foglalkoztál a hülyeségemmel :) :R :R
Amugy Thiago nálam is szerepelne akit később Pirlo váltana majd...

[ Szerkesztve ]

(#5122) dudu5130


dudu5130
őstag

Csak nekem rossz a webapp? Nem enged be.

(#5123) Woodslave válasza Mrguba (#5120) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nyugodtan kiléphetsz akkor is megkapod

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5124) Mrguba válasza Woodslave (#5123) üzenetére


Mrguba
őstag

Igen?
Es nem lesz ban erte?
Es a reward a wl lejatszasa utan kapom egybol?
20 pontnal megallok szerintem :D
Most van 11

[ Szerkesztve ]

(#5125) thebigK válasza Tigibeeb (#5121) üzenetére


thebigK
addikt

Nem hulyeseg, jo kicsit elszakadni a snassz dolgoktol :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5126) gjoe válasza Mrguba (#5124) üzenetére


gjoe
őstag

Igen
Nem
Igen

(#5127) Woodslave válasza Mrguba (#5124) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Miért lenne? Sztem lexarjak. Ja egyből megkapod

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5128) Mrguba


Mrguba
őstag

Koszi fiuk

(#5129) PRDZsolesz válasza Mrguba (#5124) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

20-nál? Akkor meg sem próbálsz meccset nyerni? :DDD

(#5130) Mrguba válasza PRDZsolesz (#5129) üzenetére


Mrguba
őstag

De....nyertem 2 ot eddig :D
De eleg ennyi stressz

(#5131) EA's hit


EA's hit
őstag

Szokásos gold3 lett a vége, szokásos fos rewarddal. A pick egy 86-os Martinezt meg egy 84-es Hoffmannt adott, a totw packból 81-es volt a legjobb, a 100k-sból meg egy Gerard Moreno... Közben meglett az 50 wl win is, az untrade 100k-sban Fabinho volt a legjobb.

Komolyan teljesen felesleges ezért ennyit szenvedni...

(#5132) PRDZsolesz válasza Mrguba (#5130) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Na, párat még nyersz, meg leadnak 1-2-t és bőven jobb vagy, mint 20 pont :D

(#5133) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy FIFA 22 VOLTA kispályás játékmódjában online lehet ismerős ellen játszani?
Köszi!

(#5134) Tigibeeb válasza thebigK (#5125) üzenetére


Tigibeeb
tag

Király vagy !! :R
és ez ingame h működne ? :)
marez cam Roni rash ST, vinic,sancho lw,rw
bobby pogba cm ?? :))
védekezni ugysem érdemes középpályán... :))

[ Szerkesztve ]

(#5135) marcess


marcess
senior tag

Szvsz ha zavarná őket a kilépkedés, akkor a lezárás gombot átvariálhatnák, hogy a le nem játszott meccseket adja meg egy pontjával és kész.
Bár akkor a rankokat is fentebb vinnék, 20 pont fölé.

[ Szerkesztve ]

(#5136) thebigK válasza Tigibeeb (#5134) üzenetére


thebigK
addikt

pontosan, de akár 5 védővel is fasza lehet, sancho-vini a wingbackek, mi baj lehet, mahrez cam, cr-rashford st :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5137) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Gyerekek az nem szar holland brigád :D Aztán csak SB-ben kell bohóckodni ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#5138) eM'82 válasza Zimmi91 (#5137) üzenetére


eM'82
addikt

Kristóf nyit hozzá egy Mid Cruyff-ot és meg is vagyunk :)
Tényleg jó amúgy, főleg a jobb bekk. Azt lehet kifarmolom

(#5139) |AP|


|AP|
veterán

megint van Hero upgrade... feltépte a Campos okozta sebeket :DDD

(#5140) eM'82 válasza |AP| (#5139) üzenetére


eM'82
addikt

De azért csak rápróbálsz, nem? 😎

(#5141) |AP| válasza eM'82 (#5140) üzenetére


|AP|
veterán

végülis...Camposnál szarabbat nem nyithatok :DDD

....csak egy untrade duplicate Campost ;]

(#5142) Mrdevil válasza |AP| (#5139) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezt múltkor is ennyi volt kirakni?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5143) HdRew


HdRew
őstag

9.1 xg-re rúgtam 4 gólt, ellenfelem 3.9 xg-re szintén 4-et.

Mit mondjak erre a szarra?

(#5144) EA's hit válasza Mrdevil (#5142) üzenetére


EA's hit
őstag

Múltkor talán egy picivel drágább volt, de lehet hogy ugyanennyi.

Nekem Joe Cole jött belőle. Nem tragikus, de nem sok mindent tudok vele kezdeni. Főleg hogy kiraktam gyorsan Nerest is a posztjára :D De mindkettő csak csere lesz egyelőre.

(#5145) PEZZY93


PEZZY93
tag

Meg lett a rank 2, de ez valami bohózat. 16 meccsből 10 győzelmen volt, utolsó 6 meccsen nagy nehezen tudtam nyerni 2 meccset. Vissza néztem 2 francia a többi mind német ellenfél volt, ez így nagy szopás, mert rivalsba is csak németeket dobál, tuti valami szar szerverre vagyok csatlakozva, vagy nemtudom. Jah, pick az 81-es szoboszlai volt a legjobb, a totw packból meg 76-78-79-es :DD :D

kb nem tudom jelenleg mi értelme van játszani, mert ha még legalább a játékmenet jó lenne… :W

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5146) Digestive válasza Digestive (#5062) üzenetére


Digestive
addikt

"jobb a biztos profit, mint a bizonytalan!"

:K

[ Szerkesztve ]

(#5147) Tigibeeb válasza thebigK (#5136) üzenetére


Tigibeeb
tag

Közben megtaláltam a maximális 5*-os egy csapatban, persze tudom marcelo kuka... de rejtvénynek jo... :))

ime.... :)

[link]

nagyon köszi a segítséget :) :R :R :R

(#5148) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Laza 1-4-ben kezdtem a wlt aztán úgy felkúrta az agyam, hogy inkább lenyomtam az egészet.12-6 lett végül meg leadtam 2 meccset. A kedvenc jelenetem mikor 11-6-ban bejött egy ezüst csapattal a gyerek, ő kezdett hátrarúgta megállította a gólvonalon majd kivezette az alapvonalon és kilépett 0-0-nál :D :D :C Ha neki így esik jól mit bánom én.
Pick:Szoboszlai,Kane,Zambo-Anguissa
Pack:maehle meg 2 másik használhatatlan :D
100k-s packban volt Thiago meg Yedder.
Nerest meg kirakom aztán max csere lesz de kéne valami lendületesebb szélső Mahrez helyett :D

[ Szerkesztve ]

(#5149) eM'82


eM'82
addikt

Szóval 21-én Liga Nos küldetések lesznek. Vajon RB Corona milyen társakat kap? :)
Nem fog emelkedni az ára vajon emiatt?

(#5150) Digestive válasza eM'82 (#5149) üzenetére


Digestive
addikt

Már meg is ugrott. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.