Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5851) Nandinagy válasza PRDZsolesz (#5845) üzenetére


Nandinagy
addikt

Úgy, hogy a legtöbben költöttek a játékra meg volt pár jó nyitásuk. Nem azt mondtam, hogy senki nem nyit jót csak, hogy vannak olyanok. Vegyünk példának engem.
Folyamat rank2 vagyok meg div1-elite div. A legnagyobb eladható nyitásom idén gold Kane volt 51k-ért :D
Persze kaptam Hero Packból egy Di Natalet de így nagyjából le is tudtam az értékes lapokat akit kaptam. Jött még egy untrade Puyol valami küldis rare megából aki 270k de azért őt nem nevezném használható lapnak :D Iszonyat nehéz úgy játszani, hogy mindenkinek jobb a csapata. Pedig nekem sem kéne 5 millás ikon csak 1-2 párszáz k-s játékos netán egy Mbappe amiből tudnék venni egy CR-t/Mbappet/Messit és már több esélyem lenne. Enélkül meg nehéz...

(#5852) HdRew válasza PRDZsolesz (#5845) üzenetére


HdRew
őstag

Ez a jelenlegi csapatom. Minden héten WL-eztem, rank3-nál nem volt rosszabb helyezésem, egyszer rank2 volt az eredményem.

Ezen kívül van egy untradeable 88-as Xavim a base icon pakkból, meg nyitottam egy Rickent a hero pakkból, amit már sbc-be bele is toltam.

Draxler kijött annyiból, hogy vettem egy Jessica Albát, Wijnaldumot és Dinnyét, ami kb. 25K volt, a többi fodderből megvolt.

Illetve folyamatosan Div1-Elite vagyok, és nem a tradeable pakkokat nyitom, hanem MINDIG az Option2-t. Ha valaki itt eléggé elégedetlen lehet, az én vagyok.

Eddigi legnagyobb nyitásaim: Untradeable Mendy (mikor még 130k volt) illetve egy Bruno Fernandes akit 120K-ért adtam el. Ezen kívül volt egy Dembelé még anno 60K-ért, meg Felipe Anderson kb. 40K-ért. Ezeken kívül lényegében csak minimálisokat nyitottam.

(#5853) PEZZY93


PEZZY93
tag

Ma éjfélig lehet pickelni a best of informokat?

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5854) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nagy sb farmolás közben figyelmes lettem egy menüpontra: assisted headers. Ez nekem offon volt. Alul a kis leírásban írja, ez hatással van a lövésekre is. Ez kinek hol van?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5855) Mrguba válasza Mrdevil (#5854) üzenetére


Mrguba
őstag

Ha beallitod SB-ben...ugy fasza..
Viszon ha atmesz rivalsban kikapcsolja...es sb ben is kikapcsolva marad amig vissza nem kapcsolod

(#5856) bubuska10


bubuska10
senior tag

És a rezgést hol lehet kikapcsolni? Tegnap este úgy csináltam, h 1. félidőben SB-ztem, 2.ra letettem a kontrollert és filmeztem... aztán vagy kétszer úgy berezgett a kontroller h majd beszartam, és majdnem leesett az asztalról. :D

(#5857) Woodslave


Woodslave
nagyúr

A mostani piaci emelkedés a wl miatt van vagy megint történik vmi ami eddig nem :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5858) Nandinagy válasza PEZZY93 (#5853) üzenetére


Nandinagy
addikt

Áh kétlem. Holnap jön a váltás amiben benne lesznek Neymarék szóval szerintem addig.

(#5859) Digestive válasza Nandinagy (#5831) üzenetére


Digestive
addikt

Segíts már nekem mester légyszi! Hogyan csinálhattam ezt a fordulást Dybalával? :F Sztem csak simán [jobb stickkel fordultam]. Pedig jó lenne ezt szándékosan is megcsinálni máskor. :DDD

(#5860) HdRew válasza Digestive (#5859) üzenetére


HdRew
őstag

Szerintem nyomtad az L1-et és közben a bal sticket forgattad. Vagy az R1? Valamelyikkel csinálja ezt, abban biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#5861) PRDZsolesz válasza Nandinagy (#5851) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Ha folyamatosan rank2 vagy és mellé div1 vagy elit, akkor mostanra párszázezer coinod csak játékból és a rewardokbol összejött ha lejátszottál pár wl-t. Nyilván valamennyit csapatra is költöttél, meg valószínűleg tele vagy untrade fodderekkel. Trade packot kell választani, és kukázni a klubot, és megvan a zseton a párszáz k-s játékosokra.

Hunreeth: Te is leírtad a megoldást, untrade opciót választod mindig. Abból eladni nem tudsz, és a többezer lap közül van max 20-30 amit ha kinyitsz boldog vagy. Erre mennyi az esély? Draxler meg nem annyiból jött ki, mert oké hogy 25k coinot költöttél, de a foddernek is ára volt. Mégpedig az, hogy untrade csomagot választottál, nem eladhatót. Tehát ugyanúgy coinodba került a fodder.

Nem akarok én itt megmondó ember lenni, csak érdekel hogy ha valaki eddig minden hétvégén wl-ezett és folyamatosan div1-elit, akkor hová tűnt az eddig megszerzett coin , ha nem a csapatra lett költve. :)

[ Szerkesztve ]

(#5862) Nandinagy válasza Digestive (#5859) üzenetére


Nandinagy
addikt

Remek kérdés :D Nem tudom sajnos talán az lehet amit Hunreeth írt :D

#5861PRDZsolesz
Már mitől lennék tele untrade fodderekkel? :D WO-t 2 hetente látok és általában az is egy Parejo vagy Fabinho. Van coinom de konkrétan az egész csapatom(az eladható része) nem ér annyit mint egy Mbappe :D Így azért k***a nehéz :D
Egyébként elite div lószart nem ad. Eladható pack mellé 15k coin jár talán. Azzal aztán rengeteget érek :D A 100k-s packjaim meg az esetek 90%-ban boardosak abból is 83-asok. Azoknak meg sosincs értéke ha csak az 1500 coint nem számoljuk.
Végülis ha innentől kezdve nem költök a csapatra 10 hét alatt megvan Mbappe ára :D :D

[ Szerkesztve ]

(#5863) Mrdevil válasza Mrguba (#5855) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hoppá, ezt nem tudtam. Köszi az infót, akkor inkább kapcsolatom ha eszembe jut. :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5864) Mrguba válasza Mrdevil (#5863) üzenetére


Mrguba
őstag

Nincs mit...
:R

(#5865) PRDZsolesz válasza Nandinagy (#5862) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Mondhatjuk úgy is, hogy mostanra kb lehetett volna egy Mbapped :DDD Ami azért szerintem nem rossz, ha november végére összejön egy Di Nataleval. Na mindegy, csak egy véleményt mondtam el, nyilván mindenki a saját belátása szerint választ a rewardok között, meg dönti el hogy mit csinál a coinjaival. :R

(#5866) Nandinagy válasza PRDZsolesz (#5865) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha a mostani eladható keretem értékét összeadom nem teszi ki Mbappe árát :D Játékost meg muszáj vásárolni mert nuno mendessekel meg gold vinikkel a 7 win se jönne össze hetente eliteben és akkor reward volt nincs.

(#5867) gjoe


gjoe
őstag

Na lehet kipróbálom a 20 vereséget.
Eddig 7ből 7. Semmi sem megy.
Valami nem kóser. És nem velem van a hiba.

(#5868) |AP|


|AP|
veterán

ismét megérte a WL.... ja, nem
84-es a legnagyobb a pickből és a TOTW packból is

Lassan én is kezdek kiégni egyébként. Ha holnap sem nyitok semmit, akkor lehet egy időre takarékra teszem a játékot.
Mindenkinél ikonok, Mbappék, Neymarok... akivel meccsben vagyok, annak a dagi Ronaldoja lő nullszögből döntő gólt, vagy addig pattog vissza Mbappe/Dalglish/Cruyff elé, amíg valamelyik bevarrja. Kezd már túl nagy lenni a hátszél.

Ja, leadott meccset csak akkor láttam, amikor én adtam le az utolsó hármat...

(#5869) PRDZsolesz válasza Nandinagy (#5866) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Nem érted, nem csak az eladható kereted értéke számít. Hanem az eddig gyűjtött, kapott coin. Vagy a helyette választott untrade csomagok piaci értéke, ami lehetett volna eladható. :DDD Nyilván a nuno mendes meg a gold vini a másik véglet, objectivebol jobb lapokat lehet már kiszedni. Természetesen elithez kevés, de div 1-2-ig szerintem el tudsz velük jutni, ahogy olvasom/látom itt, jó játékos vagy. :R

(#5870) Woodslave válasza |AP| (#5868) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát én még nem bírtam rávenni magam de ahogy olvaslak benneteket nem is baj :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5871) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Ma este 7ig van a best of the totw is a pickekben?
Csak mert 12 meccsből 9-et nyertem ma délután és hogy megéri-e tovább menni vagy gyorsba eldurrantani a pickeket?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#5872) |AP| válasza Woodslave (#5870) üzenetére


|AP|
veterán

itt az említett dagi Ronaldo gól: [link]

de ezen kívül is volt minden: ajándék tizi, szétfutó védelem, minden mi szem-szájnak ingere.
Én el szoktam azt is ismerni ha engem tol a gép, de ilyesmi most egy meccsen sem volt.

Ellentében amikor az ellenfélnél csupa ikonok meg milliós játékosok vannak, akkor az én csapatom valahogy lemegy amatőrbe.

A másik kedvencem, amikor félidőben vezetek 1:0-ra, aztán a második félidő elején a csapatom olyan szintem marad az öltözőben, hogy 6 perc alatt kapok hármat. Most kiidegeskedtem magam legalább egy hétre.... ezen már csak egy jó nyitás segíthetne holnap :)

Gaborz1: a team 1 igen, de utána jön a team2

[ Szerkesztve ]

(#5873) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ma fél hétkor bayern meccs Sabitzer 26k.. hát érdekes a sztori

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5874) Woodslave válasza |AP| (#5872) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy legyen. :R

Mennyit érhet reálisan De Bruyne vajon. Sokat használtam a goldot első untrade nyitasom de én nem voltam elajulva tőle egyáltalán. Még egyszer nem megyek bele hogy egy kiba jatekoson 300kt bukjak akkor se ha csak játék. Wlre teljesen mindegy úgyse jutok rank 2-be ha rank 3 nem lesz akkor meg törölhetjük is a játékot. Szóval hétfőig tuti nem veszek senkit

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5875) Gaborz1 válasza |AP| (#5872) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Köszi, akkor ráérek holnap rámenni a 12 winre

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#5876) Digestive válasza Woodslave (#5873) üzenetére


Digestive
addikt

7kor meg lehet kidobják a party bag sbct, amiben az otw lapok is benne lesznek. :DDD Ezért adta el mindenki.

Más.
Jöhetne már egy spec Dybala, bár a gold is brutális, csak kellene belőle valami tetszetős színes lap. :DDD

(#5877) Woodslave válasza Digestive (#5876) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mennyire látszik hogy ezeknek a lapoknak az árát kizárólag a spekuláció mozgatja. Nagyon érdekes amúgy az egész. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5878) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na kint vannak a liga spec 81+ kíváncsi vagyok. Persze megint lehetett volna keresni kis coint rare goldokkal de teljesen kiment a fejemből :C

Ja látom lehet craftolni :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5879) Nandinagy válasza Woodslave (#5878) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kiraktem egy 81+-t a franciából. Parqueta+Delort :D

(#5880) kiserik válasza Nandinagy (#5879) üzenetére


kiserik
senior tag

Volland, Lopes, mindkettő untrade duplicate :DDD

(#5881) Woodslave válasza Nandinagy (#5879) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pedig múltkor láttuk milyen szuper játékosokat lehet nyitni :C ;]

Hagyjuk :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5882) EA's hit válasza |AP| (#5872) üzenetére


EA's hit
őstag

Én mondjuk ilyen gólt rendszeresen lövök Hakimivel, meg a másik oldalon Mendyvel, szóval ezért kár Dagit venni :D

(#5883) |AP| válasza EA's hit (#5882) üzenetére


|AP|
veterán

de Donnarummát is :DDD

(#5884) Woodslave válasza Woodslave (#5881) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csináltam plest hasonló sikerrel.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5885) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Legalább a játék jól megy :D Összeraktam a csapatot nyomtam 2-3 rivalst. Atal hathatós közreműködésével elvertem egy 2080 skillratinges öcsikét :D Valami esport volt a neve, bár azt név nélkül is kitaláltam volna ekkora SK-n :D
Ez az Atal-Baku csere iszonyat bejön eddig :D

[ Szerkesztve ]

(#5886) Zimmi91 válasza Woodslave (#5881) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem Verratti Icardi, csúcson kell abbahagyni :D

És igen jól lehetett vna keresni a lapokon :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#5887) Woodslave válasza Zimmi91 (#5886) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ma minden xirxar flash sbct megcsináltam upgrade stb.loxar nem jött. Még jó hogy játszani alig játszottam legalább annyira nem qrtamfel magam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5888) miro. válasza Woodslave (#5873) üzenetére


miro.
senior tag

Mar 23k :DD

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#5889) Woodslave válasza miro. (#5888) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:( elég rip a helyzet. Futbin komment szekció megint a tiktokot hibáztatja..

Hát sajnálom de nem látom benne az 50kt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5890) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Jó ez a pp is. :C Adja nagyon annyira szerencsés vagyok :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5891) Digestive válasza miro. (#5888) üzenetére


Digestive
addikt

Én mondtam bakker a multkor, h hype alatt ki kell szállni. :( Ez szinte 99%-ban igaz.

(#5892) gjoe


gjoe
őstag

Ez a fut hero upgrade már nagyon olcsó lett, eléggé csábító

(#5893) |AP| válasza gjoe (#5892) üzenetére


|AP|
veterán

hát nem tudom... nem tud elég olcsó lenni :)

Van vagy 3-4 lap, amiért megérné

(#5894) Woodslave válasza gjoe (#5892) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az jutott eszembe előrendelőként kezd azért bosszantanti a következő mi lesz 82-es squadért? :D nem tudom mi a faxert vártak decemberig ezzel. Nyilván hogy xart se érjen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5895) Mrguba válasza Woodslave (#5894) üzenetére


Mrguba
őstag

Az hagyjan de ha megkapjuk a lapot ingyen....tuti h a legszarabb lesz benne

(#5896) EA's hit


EA's hit
őstag

A hero upgrade végre megérte, Di Natale megjött hozzám is :D Kérdés hogy a picsába építsem be, ha nincs egyetlen Serie A-s/olasz játékosom sem a csapatban :D

(#5897) Woodslave válasza Mrguba (#5895) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja arról nem is beszélve :W :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5898) Nandinagy válasza EA's hit (#5896) üzenetére


Nandinagy
addikt

Spinazzola vagy Tonali hiperlinket ad neki :D Grat :D

(#5899) EA's hit válasza Nandinagy (#5898) üzenetére


EA's hit
őstag

Tonalin gondolkozok én is, esetleg Barella, meg van Adidasos Insigném is. Az a gond, hogy az egész csapatból csak KDB meg Koundé trade, az egész csapatot totál átvariálni meg nem szeretném. De ebből valami nagy variálás kell hogy legyen sajnos :D

(#5900) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ezen agyaltam. Talán össze lehet hozni bár nem tudom milyen formáció lenne jó ezekkel..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.