Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#5501) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Megvettem a héten baby Petit statok alapján nem sokkal tűnt xarabbnak mint a mid. Két éve a prime adta meg faxa ahogy lobogó szőke hajjal rohangál (no homo csak irigykedek ;] ) sajnos a baby az az imbecil kisöccsnek tűnik inkább :D és még hosszú haja sincs. lb-ből ment cdmnek de semmit nem nyújt. Érdekes acceleration ugyanaz mint Kante de Kante 99-nem tűnik ő meg 70. Gondolom body type meg agresszíó. Szerencsére haszonnal adtam túl rajta ez is ritkaság

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5502) Woodslave válasza PEZZY93 (#5497) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy nekem az utóbbi időben még jónak is volt mondható a játék. Ha kikaptam akkor se éreztem hogy közöm nincs a játékhoz. Most az utóbbi pár nap teljesen off. Még hétvégén párat nyertem legalább a 7 win. De a friendly is 3mp delay rivals hányinger. Ja ez van sajnos

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5503) toxicjew válasza thebigK (#5494) üzenetére


toxicjew
addikt

A legnagyobb tisztelettel mondom, hogy semmi ilyesmi nincs a patch notesban :) Mind2 finesse fajta (közeli és távoli) gyorsabb lett (a közeli jobban), a team presst és a sima passzt is buffoltak (ez utóbbi szintén gyorsabb lett). Semmit nem nerfeltek :N

(#5504) mcwolf79 válasza Woodslave (#5502) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Ha buktam is akkor többnyire 2 okból volt :
- vagy bénáztam a védelemmel
- vagy nyomták az alapvonalra beviszem és onnan beadom oszt lesz valami “glitch”-et

Az utóbbi pár napban nem annyira érzem a mocsár feeling-et.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5505) zadir1 válasza Woodslave (#5500) üzenetére


zadir1
tag

Uribe zölden linkel Coronával, na ő már jobb, mint Rafa jóval!

(#5506) Woodslave válasza zadir1 (#5505) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Messi van ott. Szeretem idén faxa. Corona is jó. De Messi marad. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5507) eM'82 válasza Woodslave (#5506) üzenetére


eM'82
addikt

Corona kb Neymar szint. :DDD Na jó, szóval a jó kezekben az, de még nálam is egész jól muzsikál.
Uribe miatt akartam a jobb oldalt is építeni. Rivalsban tesztre jó lesz.

(#5508) Woodslave válasza eM'82 (#5507) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gondolom azért 60k :U ;] :D jó tudom a link miatt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5509) redtamas


redtamas
csendes tag

Sziasztok,
Pár napja kezdtem el az idei fifat, valaki írna egy részletesebb taktikát utasításokkal stb, mi az idei meta?

(#5510) toxicjew


toxicjew
addikt

Hah, ott az IF Berghuis ;]

[ Szerkesztve ]

(#5511) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Azt figyeltétek, hogy a tegnapi győzelmével vezeti a bl csoportját a Lile?
Ha behúzzák az uccsó meccset, vagy nem kapnak ki, akkor a 2.hely is simán meglehet nekik, így az ingyenes kis André lap fejlődhet és ha a "pész"-re kapna egy kicsit nagyobb upp-ot, akkor bitang kis cdm lehetne belőle....

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#5512) thebigK válasza toxicjew (#5503) üzenetére


thebigK
addikt

Ugy remlett, hogy azt olvastam a menuben, hogy az accuracy is romlott, de akkor rosszul emlekeztem, koszi a javitast!

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5513) toxicjew válasza thebigK (#5512) üzenetére


toxicjew
addikt

:R

Az első vereségem... Azért majdnem meglett Div 5 első nekifutásra.

(#5514) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5515) Woodslave válasza LendvaiFeri1 (#5514) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jöhet Messi és Kante pick. Mondjuk ha most bejutok az csoda lesz :C

Köszönjük tovabbá az új silver prem lm játékost :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5516) Mrdevil válasza LendvaiFeri1 (#5514) üzenetére


Mrdevil
addikt

Messi, Kante, sima gold lapjuk is nyithatatlan kb. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5517) kiserik


kiserik
senior tag

Én most töröltem le ezt a moslékot. További jó idegbajt mindenkinek.

(#5518) Woodslave válasza kiserik (#5517) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azért ne menj el szó nélkül mi van?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5519) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Múlt hétvégéről a totw pakkot kinyitnátok ma vagy csak pénteken, ha megjött a promó?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#5520) Woodslave válasza Gaborz1 (#5519) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Most már sztem pénteken. Ki tudja mit lehet nyitni majd. Mármint bestof vagy csak a totw

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5521) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Na csak meglett az elite, hogy nem görcsöltem rá. Az utolsó 3 meccsem ráadásul tükörsima volt (5-0,5-1,5-0) Az utolsó meccsen Neymar mesternégyes+1assziszt.Erre nem kaphat informot? ;] :D

Az egyetlen valamire való gólom: [link] Nagyjából 5 használható csel maradt a játékban egyébként. A mcgeady cancel,a 2 elastico a four touch turn meg a skill bridge :D A blokkok miatt nyomkodom még a shoot cancelt de az nem igazán csel ugye :D
Ez meg a wl kvali: [link]
Mondjuk nekem kezdettől nem hiányzik a croquetta cancel meg a nutmeg de megmondom őszintén pár cselt nem értem minek hagytak benn ha amúgy használhatatlan :D

(#5522) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Csak mert ma Messit és Kantét is jó áron el lehetne passzolni. ;]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#5523) kiserik válasza Woodslave (#5518) üzenetére


kiserik
senior tag

A szokásoson kívül csak annyi, hogy rohadtul nem tetszik, hogy az EA a hazánk játékosait odadobja a nemes német hülyegyerekek elé prédának. Ahogy más is észrevette, 99% német az ellenfél, a kapcsolat miatt felé lejt a pálya, de ha annyira balfék, hogy így sincs esélye, akkor megoldja neki a gép. Ez engem nem szórakoztat tovább. Hál istennek megjött a Tlou2, így lesz mivel elfelejtenek ezt a rémálmot. A legjobb döntés volt a 20at korán letenni, a 21et kihagyni. Sajna hiányzik a focis játék, nagyon régóta része az életemnek, de ez nem jó nekem. Most egy ideig mással játszom, aztán max indítok egy Nottingham Forrest karriert :)

(#5524) Woodslave válasza kiserik (#5523) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:( hát ja. Nagyon megértem pont emiatt volt ma kirohanásom. Na legyen úgy ahogy neked jó hátha kibirod :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5525) Woodslave válasza Gaborz1 (#5522) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja mondjuk ez jó érv ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5526) |AP| válasza Woodslave (#5515) üzenetére


|AP|
veterán

nekem meglett a kvali.
Előtte nyomtam pár rivalst, az botrány volt, képtelen voltam nyerni.
Aztán az első két playoff meccsen éreztem, hogy a szerszám jó oldalára kerültem, nem is ment végig egyik sem. Ezzel meg is lett, két meccsen maradt, gondoltam leadom. Erre jött egy full bronz csapat, aki 0-0-nál kilépett. Közvetlenül ez után egy full ikon csapat, aki szintén 0-0-nál gondolta úgy, hogy jófejség kilépni... :(((
Nekem már mindegy volt, de éles helyzetben ez nagyon felhúzott volna.
Ahogy nézem Boras meg Krasi videóit, mostanában ez az új divat... remek community... :(((
Azért nagy nehezen sikerült leadnom az utolsó kettőt, remélem a karma figyelt :)

(#5527) bubuska10


bubuska10
senior tag

Tételezzük fel :D, egy egész héten át! nem játszol Rivals meccset. Akkor nem kapsz csütörtökön semmit, igaz? :DDD

(#5528) toxicjew


toxicjew
addikt

Na meglett a Div 5, de itt már azért emelkedik a nehézség szóval egyelőre elég most ennyi belőle :)

(#5529) HdRew válasza |AP| (#5526) üzenetére


HdRew
őstag

Nem csak nálad van ilyen.. Nekem is volt ilyen, megrúgtam az öngólt, erre ő előbb lépett ki nálam..

Ez a community botrány, a Boras-féle pedig egyenesen kritikán aluli volt. Ráadásul volt egy olyanom is, hogy döntetlen volt az állás, kaptam egy tizit és kilépett. Persze nem kaptam wint.

Jó lenne, ha lehetne jelentgetni fifán belül a játékosokat, majd pedig különböző játékosok értékelnék, hogy mi a szitu, mint a CSGO-ban, és így osztogatni a banhammereket. Csak hát ez nem az EA célja, hogy minél tisztább legyen a community.

toxicjew

Gratula, látom jól megy! :)

[ Szerkesztve ]

(#5530) EA's hit válasza |AP| (#5526) üzenetére


EA's hit
őstag

Én viszont bár az eddigi legsimább kvali meccsemmel kezdtem (tükörsima 5-0), végül az utolsó meccsen persze elbuktam a dolgot. Annyira mondjuk nem izgat, őszintén szólva szinte semmi kedvem nem volt a wl-hez, ráadásul egész hétvégén dolgozok.

Ha már community: azon a bizonyos első meccsemen villantott egy szépet a kis patkány, a 40. perc körül 4-0-nál (11-2 volt akkor a lövés ide, 66-34 a labdabirtoklás, szóval nagyon csúnyán le is fociztam) a gyerek fogta magát és kivette mindhárom szünetét, és persze végig is várta őket. De a meccsből nem lépett ki, végigment az egész, és 5-0 lett a vége. Remélem lett egy jó estéje attól a 1,5 perctől, amit elvett az életemből, anyukája biztos büszke rá :D

(#5531) eM'82 válasza Woodslave (#5498) üzenetére


eM'82
addikt

no, most élesben (Div rivals) is sikerült kipróbálni Uribe-t (shadow chem). Parádés. Cheap Gullitnek tituláltam. Az is.
Hosszú lábaival oda-oda tud szúrni, jól helyezkedik, sebességével sincs gond. Fizikailag meg top player :)

(#5532) Woodslave válasza eM'82 (#5531) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elhiszem nálam csak csere de úgy nálam semmi extra.

Na kvali meglett 7-5 win. Egyik levert mint a xart a másikra nem is emlékszem :U . Két ajcsi volt ;] vissza is adom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5533) eM'82 válasza Woodslave (#5532) üzenetére


eM'82
addikt

mégiscsak boostolva van 10es chem-en ha kezdő. Nekem egyelőre tetszik. Ennyi "coint" meg bőven ér :D

Kvalit még vasárnap lenyomtam. Mázli, hogy elsőre meg lett (utolsó meccset adtam le, nem volt most ajcsi meccs :/).

(#5534) Woodslave válasza eM'82 (#5533) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze csak én nem tudom beépiteni túl sok varialas

Utolsó meccsen 13 perc alatt rúgtam két gólt :D lesett is amikor a 20-ikban már 3-2-nél léptem ki. Irt is.

Lehet mert 9 után játszok de ég és föld :U legalább nem azt érzem hogy kamionokat próbálok kormányozni jégen.

Itt tudok nyerni pedig egyik se volt annyira fogalmatlan meg xar csapata se volt.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5535) Woodslave válasza |AP| (#5526) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csak most olvastam grat. :C

Van egy ilyen törekvés akik igy akarják visszahozni a versenyt. Faxkalapok. Annyira jó érzés amikor látod hogy adja haza :D

Ja egyébként pont ahogy irod. Lehetett érezni hogy ezeken nyerni fogok. Előtte rivalsban semmi. Megcsináltam a silvert hát ott is kinlodni kellett

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5536) PEZZY93


PEZZY93
tag

Volt most 2 meccs ahol tökéletes volt a kapcsolat, mondanom se kell szinte mindenki futott magától, elképesztő a kontraszt a két játékmenet között…

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#5537) raven84


raven84
senior tag

Nem akarom elkiabálni, de a peccs hatására most újra játszható a gém nálam.

(#5538) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Black friday pack kód. Bocs hogy igy.

Lesz party bag... :D otw rb rtttk... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5539) Stylerr válasza Woodslave (#5538) üzenetére


Stylerr
addikt

Na meg a fodder árak is felmennek. :)

(#5540) Woodslave válasza Stylerr (#5539) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nincs már semmim sajnos. Innen csak a packluck marad :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5541) HdRew válasza Woodslave (#5540) üzenetére


HdRew
őstag

Az neked megvan, szóval nyugodtan hátradőlhetsz. :D

Addig én összesen kb 1 WL-t hagytam ki, és a legnagyobb nyitásom egy Bruno Fernandes volt, aki 120K-ért ment el, az is a WL kvali pakkból. :D (Jó, volt egy untradeable Mendy nyitásom is az elején, de ennyi, slussz-passz.)

(#5542) Digestive


Digestive
addikt

Tavaly picit jobban ment a biznisz a liga lapok miatt. :DDD

(#5543) Tibcsó


Tibcsó
aktív tag

Sziasztok!

Erről a csapatról mi a véleményetek, érdemes összerakni? [link]

(#5544) dudu5130


dudu5130
őstag

Srácok! Jött egy Hakimi á rewardbol, untrade. A helyén IF Clauss van, szerintetek érdemes cserélni a kettőt? Próbálta valaki mind a kettőt. Statra ugyanazok, wf Hakinak jobb, traitjei is csak a def wr med. Mennyit számít?

(#5545) Zimmi91 válasza dudu5130 (#5544) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ha eladható IF Clauss és Hakimi untrade akk mindenképp megéri a csere, meg alapba is, kb minden profi Hakimit használ :) Én csak Hakimit használtam, de messze a legjobb RB idén :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#5546) thebigK válasza dudu5130 (#5544) üzenetére


thebigK
addikt

stay backnél szvsz nem sokat, én kipróbálnám, szerintem jobb lesz

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#5547) eM'82 válasza Tibcsó (#5543) üzenetére


eM'82
addikt

talán Donnarumma Lopes helyett (utóbbi alig magasabb mint egy jobb CB).
Amúgy jó kis fun csapatnak tűnik (Petit gyorsasága remélhetőleg nem lesz hátrány).

(#5548) toxicjew válasza HdRew (#5529) üzenetére


toxicjew
addikt

Köszi :) Eddig jól ment, de itt már elkezdtem érezni a metabb lapok erejét, szóval innentől kezdődik igazán a játék :U Holnap kéne vmit nyitni. Na meg ideje beallitani a taktikákat is, majd visszaolvasok miket ajánlottatok itt :)

(#5549) EA's hit válasza Tibcsó (#5543) üzenetére


EA's hit
őstag

Nesta helyett egy base Vidic vagy base Hierro? Nem sokkal drágábbak, de a +5 pace (Vidicnél +7) sokat számít.

[ Szerkesztve ]

(#5550) Tibcsó válasza eM'82 (#5547) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Nagyon köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.