Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#9896) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Idén szerintem okadekabb a DR mint a WL amúgy :)

(#9902) Szigma70


Szigma70
addikt

Lassan döntenem kell, merre tovább a csapattal.

Mind a 3 variáció közel azonos összeg, de nem tudom melyik lenne jobb, előrébb mutató

Akinek van ötlete ne kíméljen

Természetesen ezek induló alakzatok, 442 és 4231 a játszott

Első, itt a CB nagyon jó

Második, itt a CB befektetés is lehet

Harmadik, itt csak az OP

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9903) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#9901) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A lengyel ellenfelektől már kifordul a gyomrom. :D
Amúgy a vicc az, hogy nemrég még én léptem ki mert besorolt volna a DIV3-ba 1900 feletti skill ponttal... Amúgy attól függetlenül, hogy a következő héten a DIV5-be leszek most még a DIV 4 jutalmat kapom, ugye?

Szigma: Pedig az eddig látottak alapján az a CDM Ben Yedder komoly erőfölényt adna neked! :D

[ Szerkesztve ]

(#9904) akooos válasza Kristof_94 (#9903) üzenetére


akooos
veterán

Igen, csütörtökről leszel div5

(#9905) ShreDDeD


ShreDDeD
csendes tag

Alonso SBC megerte :C

(#9906) Kristof_94 válasza akooos (#9904) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! ;(
Holnap meg azért megpróbálom menteni a menthetőt. Holnap 6-kor érek haza reggel 4-re meg mehetek vissza, de azért hátha! :DDD

(#9907) Garsza válasza Kristof_94 (#9906) üzenetére


Garsza
veterán

Kipróbáltam ma pár meccsen Bateng Neuer párost. De semmivel sem érzem jobbnak mint IF Szczesny Benatia páros. Sőt, Boateng 2 pirosat hozott össze meg 2 11 est kb. 10 meccsen. Neuer meg nem véd jobban mint Szczesny. Úgyhogy ha holnap jönne SIF Szczesny jön is vissza Neuer helyett.

(#9908) arpo04 válasza Fifaisshit (#9901) üzenetére


arpo04
őstag

Nekem ilyen gondom nincs. Ket hete nem jatszom csak par sb. :C Ha marad ez a tendencia mar nem is fogok vele. Masik EA jatek elorendeleset mar vissza is mondtam.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9909) alite válasza Szigma70 (#9902) üzenetére


alite
aktív tag

Foni, szerintem Hernandez ketszer nem fer meg egy csardaban :) vagy kivancsi vagy hogy figyelunk-e :)

(#9910) Szigma70 válasza alite (#9909) üzenetére


Szigma70
addikt

:K

Igen, elfelejtettem kicserélni :) , Alba lapja van ott :R

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9911) kacsa7 válasza ShiberMonkey (#9827) üzenetére


kacsa7
őstag

Son-nak van távoli lövés specialitása és a labda is ragad hozzá a statjaihoz képest. Életveszély 20-on belül bárhonnan.

(#9912) tibi206 válasza arpo04 (#9882) üzenetére


tibi206
tag

Köszi , a maradék pénzből hamsik helyett esetleg Nainggolan?

(#9913) arpo04 válasza tibi206 (#9912) üzenetére


arpo04
őstag

O valoban op mint elozo idenyben. Latod ot nem is neztem csak a chem de belga...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9914) Mrdevil válasza Kristof_94 (#9896) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az fasza, akkor azért küzdök itt div5-6-ban, jönnek néha olyanok, hogy csak lesek, menjetek vissza a helyetekre.... :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9915) Stylerr válasza Jinxb1rd (#9014) üzenetére


Stylerr
addikt

--

[ Szerkesztve ]

(#9916) Tajték


Tajték
senior tag

Gondolkodom egy dinamikus BL lap Perisic-en, most 200k körül mozog, de ha nem jut tovább az Inter akkor bezuhan az ára, jól gondolom??? :F :R

(#9917) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

[link]
Most őszintén ezt olyan nehéz lenne az EA-nek megoldani hogy ha már a gyerek alapból így kezdte a meccset nem váltott semmit akkor az a Nani ne legyen már Fernandinho képességű hanem Out of position és downgradelje egy 60-as szintűre a játékost ?
De már mindenhol ez megy, Fifa 18ban elő-elő jött a vége felé sűrün, de ez a mai nap a 4. Csapat a 7 meccsemből aki ilyen kezdővel áll fel.
UI: Nem nyerni akarok már hanem picit munka után focizni meg "managereskedni". És élvezni a játékot meg fejelni pár szép gólt vagy passzolgatni és gólt szerezni.
Ezeket az elmebetegeket akik ilyen teammel constant pressuret tolnak nem lehetne hasonló barmokkal összesorsolni aztán élvezzék azt amit főztek hogy megy a ping-pong meg a baromkodás

[ Szerkesztve ]

(#9918) thebigK


thebigK
addikt

hétvégén gold1, ma meg minusz szűk 200 skillpoint div4ben...aha, vicces. Nagyobb szar a gameplay, mint wl-ben esküszöm

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9919) akooos


akooos
veterán

Na lesz aki megcsinálja ezt a Mikitariant?

(#9920) Tajték válasza ShiberMonkey (#9917) üzenetére


Tajték
senior tag

+1 :R :C

(#9921) kacsa7


kacsa7
őstag

Jó ez a patch. Első meccsen lőttem 2 akkora 20 méteres gólt Dybala-val és Mertens-el :DDD 3 meccs után nem érzem hogy rosszabb. Ezt hétvégén biztos nem így fogom látni :))

(#9922) Ragnar17


Ragnar17
tag

Sziasztok! Aki nyomon követi, az megtudná mondani,hogy hány db Swap Playert lehett szerezni eddig? :R

(#9923) Tajték válasza kacsa7 (#9921) üzenetére


Tajték
senior tag

Na az fasza :D Akkor erről szól a game továbbra is, biztos jó a patch .... :U :C

[ Szerkesztve ]

(#9924) LedyGyuszi válasza Ragnar17 (#9922) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Talán ez az sbc-s az ötödik

XONE: LedyGyusziHU

(#9925) kacsa7 válasza Tajték (#9923) üzenetére


kacsa7
őstag

Elvileg kiszedték a kapunak háttal lévő gólokat, ember mögül jövő labdából, ehhez képest kaptam egy akkorát Lukakutól 20ról kapunak háttal fordulásból, hogy csak pislogtam :DDD Viszont folyamatos a játékmenet, úgyhogy nem izgatott.

(#9926) slengi


slengi
csendes tag

Jo ez a patch. Mai elsö meccsen az SB-ben 120 percig mentem mert minden kapufa vagy melle vagy a kapus ami veletlen kapura ment kivedte.(Casillas olyat spargazott hogy öröm volt nezni) Mondom ezt ugy hogy fix elite1 szoktam lenni.

Löves pillanata: Rosszul iranyitott labda,kb kapus keze környekere menne:

Jol sikerült...

Vegeredmeny no comment...

Na megnezem a többi meccset hatha csak veletlen volt :) Ezekben a lövesekben csak 3 timed finess van 16-on kivülröl 2 kapufa lett 1 föle. 100as ziccerig vittem szinte az összes tamadast igy lett a 16/4...

Fino alla fine

(#9927) Szigma70 válasza Ragnar17 (#9922) üzenetére


Szigma70
addikt

A heti feladatból 2 egyéb 3 ha jól számolom ez 5db eddig

@LFC1892YNWA

Nincs más megoldás erre, qvára el kell verni az ilyet, hogy elmenjen a kedve. Nekem már néha megy

Más

Tuti kiszivárognak ezek az SBC-k valahol előre, mert 5 után hirtelen elment az összes Laca meg Miki a transfer listemről 1 óra alatt.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9928) Tajték


Tajték
senior tag

Ez most komoly, hogy 2 meccsemen is amint gólt szereztem abban a pillanatban középkezdésből gólt szerzett az ellen? :F :((( Ilyen n incs bakker!!! Bárhogy váltottam az emberekre, bármit csináltam 1-2 passz és ziccerben van... az enyéim meg sehol semmit sem reagálnak.

Ha ez a kick-off glitch lenne akkor én többet nem játszok online! Ja hogy jött pa a patch, khm... ezt már nagyon nehéz lett volna javítani! És még a sok agyatlan ezt élvezi, Isst..... na ezért nem akartam én már idén online játszani.

(#9929) Szigma70 válasza Tajték (#9928) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de javították :Y

Hisz eddig nem míndíg sikerült nekik, most meg már igen :DD

Rossz szemszögből nézed :K

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9930) dvtkfan válasza akooos (#9919) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Én tuti...de azért van bőven követelmény...be kell pár embert áldoznom hozzá, vagy jópár coint... :Y

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#9931) Tajték válasza Szigma70 (#9929) üzenetére


Tajték
senior tag

Miért van arra szükség minden évben, hogy direkt folyamatosan elrontják a játékot?
Láthatóan szándékos, mivel 5 éve ezt csinálják....

(#9932) arpo04


arpo04
őstag

Vettem jo par Tison lapot par het... mind max aron el is ment. Meg jo hogy egybol kiszortam most mar 6-7k lehet venni. 120k tiszta haszon 750-1000 coinos lapbol.
Tajtek: vegyel pontot azert! Nincs mas beveteluk csak a mikrotranzakcio. Ezert is mondtam vissza a bf5-t a konkurecia jateka magasan jobb. Azon a piacon is csodot mondtak mar. ;]

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9933) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Amióta felkerült a frissítés egyszerűen nem tudok nyerni SB-ben, full vissza kell vegyem semi pro-ra, hogy nyerjek, ezt nem hiszem el ... :Y

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9934) slengi válasza ThuG4LifE (#9933) üzenetére


slengi
csendes tag

Nehezebb lett sokkal. 2meccs ment le eddig de erezhetö. Nem sok helyzetböl lö golt az biztos :) Vagy faradt vagyok vagy nemtom mivan de 5-3 nyertem most legendason elötte 1-0ra kaptam.

Fino alla fine

(#9935) Tajték válasza slengi (#9934) üzenetére


Tajték
senior tag

Messi-vel 5-6 ziccer hagytam ki ma meccsenként, a gép bevágja 20-ról egy helyzetből, erről ennyit....

(#9936) Garsza


Garsza
veterán

Zola középső lapját tervezem kipróbálni. 4231 ben szélső CAM -nek menne Dybala helyett. Szerintetek van benne ráció, vagy nem érdemes vele kísérletezni? A Streght -jén kívül minden statja jó. Hawk vagy Engin menne rá.

(#9937) slengi válasza Tajték (#9935) üzenetére


slengi
csendes tag

Az egy dolog hogy feltekertek a potit megy minden jatekos a gepnek mint a gözmozdony,cselek ezerrel, keves helyzetböl gol,durvan zarnak azonnal minden passzsavot es 11 emberrel vedekeznek szinte azonnal. Ez Ok legyen nehezebb. De az hogy az emberem bevetödve rug fel egy jatekost 11est eröen hogy semmit nem nyomtam,megtolja hogy nem kertem, a first time passzot kesleltetve plusz egy erintessel adja tovabb hogy les legyen,kapufa hegyek, 100as ziccerek melle, az embereim ugy pattognak le mindenkiröl hogy öröm nezni. Ez minek? Legyen nehez de ne csaljon mar. Vagy csak nalam van ez? GURU majd jol megmondja hogy mi a szitu. Lehet csak en lettem egy nap alatt benabb? Online milyen a jatekmenet? Most valahogy nincs kedvem kiprobalni...

Fino alla fine

(#9938) toxicjew


toxicjew
addikt

Ezek az SBC követelmények... Nem lehet bírni őket szusszal. :(

(#9939) arpo04 válasza slengi (#9937) üzenetére


arpo04
őstag

Sb-t tolom most mar ket hete, dr nincs turelmem wl-re meg idom. Ugyan ugy legenden es nem vettem eszre valtozast. Pedig nalam is el tud gurulni a gyogyszer. 60-79 csapatok meg tudnak viccelni de ez eddig is igy volt.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9940) Tajték válasza arpo04 (#9939) üzenetére


Tajték
senior tag

Ez a Fifa teljesen pillanat függő. ha úgy dobja a lapod akkor jó vagy ha másként akkor szar vagy, online és egy kicsit offline-ra is igaz....

(#9941) slengi válasza arpo04 (#9939) üzenetére


slengi
csendes tag

Akkor lehet ma csak szimplan nem megy es hisztis vagyok :) Csak furi volt hogy a patch napjan. Na majd holnap kivancsi leszek a következö körre.

Fino alla fine

(#9942) nyervi


nyervi
aktív tag

ez a fifa a legocsmányabb sz.r, amivel valaha is játszottam. nem vagyok egy nagy játékos, az sem zavar nagyon, ha kikapok. főleg, ha jobb ellenfél ellen. de azért elmegy az EA ahová gondolom ezzel a bugos, laggos szarhalmazzal. néha annyira játszhatatlan, hogy el sem hiszem....és nem a netemmel van baj.
ezek a full felhúzott játékostaktikák meg a minden poszton vágtázó játékosokkal még inkább tönkre vágják az egészet. legalább fáradnának, ha már 90 percet futnak, de nem. jó ez így.
nem szoktam siránkozni, de ez a játék egyszerűen kiborító

(#9943) etaclan1984 válasza nyervi (#9942) üzenetére


etaclan1984
őstag

+1
A legrosszabb fifa a mostani gameplay alapján. A többi mind csak a cukormáz. A szerverek hetente besz@rnak. Kár volt ezért egy ps4-et vennem.

[ Szerkesztve ]

(#9944) Szigma70


Szigma70
addikt

Nyugi

Peccs napon mindíg hányás a játék. Kell 1-2nap, hogy bekopjanak a dolgok, de aztán látványosan jobb szokott lenni

Inkább mondjátok, mi érezhető?

Reagálnak már a CB-k a "baszd el a picsába" gombra? Vagy még mindíg a "passzold az ellen csatárának" bind van rajta

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9945) #08094976


#08094976
törölt tag

Sziasztok! Idén kezdtem el az ultimate team-el játszani, ezért még elég kezdő vagyok. A division rivals-ban a div5 rank2 ben fogok végezni. A reward 39 ezer coin vagy prima gold players pack, rare electrum player pack. Az lenne a kérdésem, hogy melyiket lenne célszerű választani? Ezekből a packokból lehet jó lapokat nyitni? Megéri ezt választani, vagy legyen a fix coin? Kinek mi a tapasztalata?

(#9946) Szigma70 válasza #08094976 (#9945) üzenetére


Szigma70
addikt

Minden pakkból lehet jót nyitni. Neked kell tudni, hogy állsz "anyagilag" a játékban. Ha még nem túl jól, akkor én a coint javaslom. Ha már van csapat, és kis tartalék, akkor be lehet kockáztatni, de neked kell dönteni.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9947) Tajték válasza etaclan1984 (#9943) üzenetére


Tajték
senior tag

Szintén zenész! PSPro-t vettem ezért a viccért....
Az elesén olyan jó volt, de azóta mélyrepülésben van.

[ Szerkesztve ]

(#9948) adamm1018 válasza Szigma70 (#9944) üzenetére


adamm1018
kezdő

ma 2 olyan golt is kaptam ahol elég sokat balfékeskedtünk az aktualis elle féllel mire nagynehezen bekönyörögte a gólt , durván az 5ös vonalán ment az adok-kapok... vicces volt :D mint amikor a 8-10 éves gyerekek fociznak :D

(#9949) slengi


slengi
csendes tag

Valakinek van velemeny Del Piero milyen IG? Mert ha törik ha szakad erkezni fog grande Alex csak remelem jatekban is jo. :)

Fino alla fine

(#9950) dracox


dracox
addikt

IOS-en írja hogy frissítsem fel az applikációt, de semmilyen frissítés nincs az app store-ban.
Más találkozott hasonló problémával? (délután még jó volt)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.