Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) slengi válasza K.J (#9497) üzenetére


slengi
csendes tag

Tegnap kettöröl maradtam le 14K-ert. Azt a ninja vitte el sztm. Amugy Mertenst is akasztottam mar le 8K-ert amikor meg 90K-ban ment. Erdemes reward osztaskor nem nyitni hanem snipeolni. Vannak meglepik,mindenki szabadulni akar a felesleges playerektöl aztan van aki szepen elrontja a fix arat vagy csak egyszerüen gyorsan coint akar.. Tegnap több Sandrot is 100K-ert vettem a hype alatt es 120ert adtam el. 14k profit per tranzakcio. :C

Fino alla fine

(#9502) Toguro San


Toguro San
tag

Kedden, vagy szerdán jött ugye az utolsó patch PC-re. Mi még várunk a konzolokra, és most már azért eltelt néhány nap azóta. Leírnátok pár sorban éreztek-e változást a játékmenetben? Jobb, rosszabb lett, esetleg semmi változást nem tapasztaltok... ilyesmik
Köszi

(#9503) slengi válasza KaksziLajos (#9499) üzenetére


slengi
csendes tag

Nekem is Hawk van rajta es nagyon adja. 5WF , finess barhonnan, gyors, eröszakos,agilis,imadom. Meccseket dönt el nalam. Jövö 7en erkezik a közepsö lapja de ha nemjön be valamiert van mire visszavaltani. :)

Fino alla fine

(#9504) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok

Ha választani kellene, hogy 4231-ben ki legyen Radja párja

Allan, és akkor LB marad Telles
Vagy
Kondogbia és akkor az LB Hernandez

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9505) KaksziLajos válasza slengi (#9503) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Még esélyt adok neki, holnap végre nem munka után késő este játszom majd, lehet jobban megy majd. Talán a szopóágról is lekerülök hamar, egy GOLD3 jó lenne azért...

Yodamest:

Néha én is annak érzem őket, de néha még mégsem. Általában akkor nem, amikor az én csapatomban vannak... :DDD

(#9506) Z'Z" válasza Szigma70 (#9504) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nálam Allan jobb, mint Kondogbia, ráadásul nekem egy kicsit darabos volt a francia.
És úgy tudom, hogy te se szereted nagyon az ilyen játékosokat.
A brazil egyébként nagyon jó védekezésben is, de a kapu előtt is jól teljesít.
Ja, LB posztra egyértelműen Telles, ha nincs coin Sandrora.

[ Szerkesztve ]

(#9507) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Egymas utan 2 Totw nyitas, mind2 Rongier ... :F koszi EA! :U

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9508) Digestive


Digestive
addikt

Kiégtem mára (is)! 5 kapufát rúgtam egy olyan meccsen ahol Promes 2x gurított kapu mellé az ötösön belülről! 😂

(#9509) sz_abika válasza Z'Z" (#9506) üzenetére


sz_abika
addikt

Ha esetleg van ra ingame alakzat változtatassal lehetőség, akkor Allan amugy nagyon jo LB ^^

PSN: xszabikax

(#9510) Szigma70 válasza Z'Z" (#9506) üzenetére


Szigma70
addikt

Kösz

Telles van most is, csak Paulinhot kell cserélnem,

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9511) arpo04


arpo04
őstag

Iden most eloszor kiprobaltam offline modba a jatekot. Bl kimondottan tetszik, a jatekmenet miert nem lehet ilyen futba is. Sokkal elvezhetobb, jok a bemozgasok. Jobban tukrozi a valosagot...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9512) p0ty


p0ty
aktív tag

Depay if jöhet? 2gól 2 gólpassz

(#9513) Kristof_94 válasza p0ty (#9512) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnos elkerülhetetlen!

Amúgy az ellenfélnél Lilian Thuram fia lőtt 2 gólt!

(#9514) akooos


akooos
veterán

Ez az SMS jónak tűnik? Companionban nem látszik.

(#9515) Kristof_94 válasza akooos (#9514) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Alig jobb, mint a sima. Viszont ez a lap "fejlődik" ha továbbjutnak, ugye?

(#9516) alite válasza Kristof_94 (#9515) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, maximum 7 IF szeru upgradet kaphat, amennyiben a Lazio tovabb jut a csoportbol, aztan ha megnyeri az elso egyenes kiesesi meccset es stb.

93-as lesz a vegere, ha a Lazio a dontoig menetel es megnyeri a EL-t, sok eselyt azert erre nem latok :)

[ Szerkesztve ]

(#9517) arpo04 válasza alite (#9516) üzenetére


arpo04
őstag

Nana, El-t a Vidi fogja nyerni! :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9518) Kristof_94 válasza arpo04 (#9517) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hátha megnyerik és bekerülnek a FIFA-ba. :D

(#9519) Tajték


Tajték
senior tag

Srácok! Érdemes most megvenni Messi-t? Csökkenhet még az ára? Illetve ha most megvenném nem nagyon bukhatok vele igaz, mert később talán vissza is megy az ára? :R

(#9520) v-man válasza akooos (#9514) üzenetére


v-man
őstag

85os követelmény 2 szerbbel és 2 ucl lappal kellemes... 😐

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#9521) smallcurrant


smallcurrant
tag

Tudna valaki segíteni?
Bejelntkezek, de nem történik semmi. Valami ötlet?

(#9522) arpo04 válasza LedyGyuszi (#9494) üzenetére


arpo04
őstag

Jon Lewa kovetkezo if lapja? Remelem meglesz a klasszikus mesterharmas. :)) Na meg Reus is duplazott!

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9523) Scale válasza arpo04 (#9522) üzenetére


Scale
őstag

Húú én az ucl lapját most próbáltam először a bundás weekly feladat miatt és egyből 3at vágott a játékban is, nagyon vad ez a kártya. Nem is tudom miért nem próbáltam eddig az ucl upgradebol esett pedig.

(#9524) Szigma70


Szigma70
addikt

Betettem Mertenset a csapatba, mert jók a statok, és itt is dícsérték többen.

4 meccsből tudom, nem lehet sok következtetést levonni, de

4 meccs, 0 gól, 0 gólpassz, egyszerüen megjátszhatatlan.

Visszatettem 2 meccsre ezt a 700coinos brazil senkit, Teixeirat, 2 meccs, 4 gól 1 passz.

Ennyit a statokról. Vicc

Mondjuk, mikor a másik ász brazil ez a reálos Vinícius simán teszi arrébb Radját, és a btutál 70es long-al nyomja 30ról a gólokat, akkor nincs miről beszélni.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9525) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Rare Mega Pack: Gaitan! :C

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9526) akooos válasza v-man (#9520) üzenetére


akooos
veterán

Igen, kell bele pár ütősebb lap is sajnos. Viszont ha minden nap jön egy nagy lap, akkor hamarosan lesz Arsenal, Chelsea is és talán garantált európa liga lap is. Akkor inkább arra várok.

(#9527) Sasa22


Sasa22
tag

Amúgy èszrevettètek, hogy a frissítès óta a companionban és a ps4en is egyszerre bent lehet lenni a FUT-ban? Ez tetszik

(#9528) Csokipuding8 válasza Szigma70 (#9524) üzenetére


Csokipuding8
tag

Én nem tudom. Mi most nagyon hasonló dolgokat csinálunk a csapatunkkal. Nagyjából az állomány is egyezik ha jól emlékszek egy korábbi linkedre. És sajnos a tapasztalat is hasonló... Ami nem baj, mert trex quicksell áras. Csak na... annyira szertném hogy jól működjön Mertens.... Ment is egy jó szériát (no nem kiemelkedőt), de elromlott :(

De am jó pár játékossal vagyok így. Aki 18ban bivaly volt, itt egyáltalán nem. Radja még isten császár szerencsére :C
Viszont így elakadtam a fejlesztésben. A következő kategóriás emberek már jó drágák, vagy nem passzol a keretbe.

Egy korábbi kérdésedet megválaszolnám én is: Allan, Telles.. ezen ne is agyalj. Allan is a számokon túl teljesítő kártyák között van idén. Telles meg.... Teljes :))

(#9529) Csokipuding8 válasza Sasa22 (#9527) üzenetére


Csokipuding8
tag

Baszki tényleg, ez zorall :DD

(#9530) dejvid8 válasza ThuG4LifE (#9525) üzenetére


dejvid8
őstag

Hozzám egy Ander Herrera.. Csodás :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#9531) Kristof_94 válasza dejvid8 (#9530) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Melyik sbc-nél van a rare mega?

(#9532) Szigma70 válasza Csokipuding8 (#9528) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, értem mit írsz

Nálam is ez van, nem tudom merre tovább. A fejlesztéshez innen coin kell. Sok.

Sztem marad így most. Akárkit teszek be , nem lesz jobb. Amit még kipróbálok ha esnek még kicsit az árak, az
Aguero, csak akkor kell Fabinho is sajna.

Most így tolom. Allan csak Mertens miatt jött vissza ideiglenesen

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9533) dejvid8 válasza Kristof_94 (#9531) üzenetére


dejvid8
őstag

Milinkovic - Savic Lazio SBC-je.
Nekem klubból kijött kb, még +10K-t kellett hozzátenni. Csak ezért csináltam meg.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#9534) Csokipuding8 válasza Szigma70 (#9532) üzenetére


Csokipuding8
tag

Florenzi, Allan, és Giuliano a különbség a csapatunkban most. Giulianot is ajánlom, bár gondolom már tesztelted...
Jesustól megváltam Radja javára tolva a coint. Willian pedig idő kérdése és jön hozzám is. Nyilván CMbe... :N :D

[ Szerkesztve ]

(#9535) ThuG4LifE válasza dejvid8 (#9533) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Nekem egy 20k ment rá kb, gondoltam ennyi belefér, de hát ezért ... tipikus. :o

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9536) alite válasza akooos (#9526) üzenetére


alite
aktív tag

Egy angol csapatos EL SBC-t szivesen latnek en is, szerintem sanszos az Arsenal mert most epp van egy Flashback Pedro, meg mar volt POTM Hazard is.

Sajnos EA azt nyilatkozta, hogy csak 4 EL SBC lesz az event alatt, ebbol ketto mar fut, szoval remelem a masik ketto jo lesz, pentekig kiderul.

(#9537) Meghivott válasza dejvid8 (#9533) üzenetére


Meghivott
addikt

Köszi, jött egy kék Florenzi :-)

(#9538) dejvid8 válasza Meghivott (#9537) üzenetére


dejvid8
őstag

Komolyan, hogy lehet valakinek ennyi szerencséje? :)

Grat , nincsmit :D

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#9539) sz_abika


sz_abika
addikt

Van olyan régi UCL lap ami rare es 82 alatti ratinges? Van nalam vagy 20 de latszolag csak,, 83tol rare mind...

PSN: xszabikax

(#9540) Fifaisshit válasza Meghivott (#9537) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Mostanság nem használsz wc papírt nem ? :DD
Grat ;)

(#9541) #16514048 válasza sz_abika (#9539) üzenetére


#16514048
törölt tag

(#9542) thebigK


thebigK
addikt

elmegy a kurva anyjába az ea, lófaszt nem patcheltek ezek, nemhogy a finesseket. az előbb jézuskától kaptam 3 lövésből 3at konkrétan, nincs normális gól idén, csak a finesz, finesz, finesz. Gusztustalan

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9543) Sasa22 válasza thebigK (#9542) üzenetére


Sasa22
tag

Ohh Jèzustòl nem szègyen, èn ma a CB Bendertől kaptam egy finesst 30 mèterről a 93. Percben :))

(#9544) Kristof_94 válasza thebigK (#9542) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szállj fel te is a hype vonatra! Allison, Bellerin, Bailly, Van Dijk, Aanholt. Fabinho, Lingard, Oxlade, Rashford, Jesus meg Száláhhh. :D

(#9545) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Na elkezdődött...

Ma 10/9
Holnap 20/5...

(#9546) Kristof_94 válasza getdizzy (#9545) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én már sorozatban a 3. meccset bukom pedig 9/7 volt most 12/7. 3 védős gyökerek, mákos tizik. Jó, mint mindig!

(#9547) Csokipuding8 válasza thebigK (#9542) üzenetére


Csokipuding8
tag

Én türelmes vagyok ezzel a szarral, meg inkább kikapcsolom. A héten másodjára sikerült leülnöm vele. De kabaré ami most megy. Offline-online egyaránt.
Nem tudom újdonság e, de nálam most az emberek elengedik a labdákat, luftokat rúgnak, 10/9 passz ellenfélhez, kaput most az isteni trex se senki nem találja el, csecsnyi elhúzza a kezét bazdmeg a felé tartó labda elől!!!!(erről videó is van egész véletlenül), meg ilyen cukiságok... A meccsstatisztikám nettó igazolja hogy eddig nem volt ilyen szar nálam a gameplay mióta elkezdtem.
Megfogadtam hogy én nem fogok itt pityeregni amikor nem jó a gameplay, de most akkora irdatlan nagy trehány foshalmaz hogy kihozta belőlem.

Az asszony már alszik, ím fogadjátok hát ti szeretettel a sírást. (Nem mintha bármikor a nejemre tolnám a dühömet mert egy videojáték rossz.... :U ) Fejem is belefájdult ebbe a damil 6 vereségbe. Picsába már na
Jó éjt skacok!

(#9548) MdewC válasza getdizzy (#9545) üzenetére


MdewC
nagyúr

9/9 itt. :)

Holnap belehúzunk Fransescooval. :)

Közben annyira átéreztük ezt a csaló gci feelinget, hogy az egész cserepadot teletettük 47-es bronzokkal. :D 82-es lett a team.

14/11 eddig. Feri bedurvul aztán behozza a gold 1-et megint. :D

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9549) thebigK


thebigK
addikt

Mergemben vettem egy baby Figot 1 millaert, leszarom mennyit es mikor bukok rajt. Ja es CM-et fog jatszani, rohad meg :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9550) Kristof_94 válasza thebigK (#9549) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Toljad neki! Hogy néz ki most a csapat? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.