Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) Yodamest válasza Meghivott (#9697) üzenetére


Yodamest
addikt

ellenem senki nem lépett ki a 7végén még ha 10 perc alatt már 2-0-ra vezettem is... mindig felpörögtek, taktikát váltottak, pressuret betolták és a 90. percig harcoltak. Volt aki a kezdeti 2-0-ról megfordította 5-2-re a meccset, nemtudom az mivót. :DDD most egy gold 3-al beértem, de hát valami 80K-s csapattal játszottam végig.

Ja és ez tesztnek is jó volt, olyan szempontból, hogy a low rating hendit soha senki ne emlegesse többé, abszolút éreztem végig, hogy trágya csapatom van, sokkal nehezebb volt így játszani és ez meg is látszott az eredményen is. Nembaj ma jön a fullos BPL és fullos serie A csapat Ronaldoval és kivéreztetek mindenkit legközelebb.

(#9702) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Ebből lehetséges kihozni a max chemet valahogy ? Talisca még nincs meg, ha lehetetlen a max, helyette jöhet más.

[ Szerkesztve ]

(#9703) cristijAn válasza Szigma70 (#9696) üzenetére


cristijAn
tag

16 perc volt körülbelül. Nagyon maximum 20, mert akkor irtam havernak, hogy ezt beszoptam mert 8-kor jár le a WL.. Egyébként nem tartom kizártnak, hogy hétfőn reggel 6-8-ig simán le lehet tolni 10 meccset, mert ezek olyan fogalmatlanok voltak az utolsó ellenfél kivételével, hogy sorba lépkedtek ki.. És ICONOS teamek voltak, ez a legszebb..Lehet hogy van ilyen arányjavító gépi dolog bár én ezt nem hiszem, mert azok nem irnának rám meccs után hogy fuck you stb :D :D Hétfő reggel akinek 20 meccse van hátra és pl kickoffot kap egyből feladja mert rengeteg meccs van még hátra, és amit gyorsan betud húzni azt be is húzza icon kerettel...

(#9704) Fifaisshit válasza cristijAn (#9703) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Egyébként már tavaly is írtam a fórumon hogy érdemes ha van idő hétfő reggelre utolsó órára hagyni meccseket mert ugye ilyenkor nagyon sokan kilépnek már az első gol után hogy nyomják a következőt :)

(#9705) Meghivott válasza Yodamest (#9701) üzenetére


Meghivott
addikt

Pressure feltolás... Ha menet közben változtatok a taktikán, az előre programozottba nyúlok bele manuálisan, Nainggolan rendszeresen helyet cserél a csatárral.

(#9706) gabesz82 válasza etaclan1984 (#9702) üzenetére


gabesz82
senior tag

Rabiot - Gustavo csere, Fekir - Yedder csere, kezdéskor meg varia.

PSN: Morfologus82

(#9707) Szigma70 válasza Meghivott (#9705) üzenetére


Szigma70
addikt

Nálam is összekutyulódnak ilyenkor

@cristijAn

Velem nem jártál volna jól, ha első meccsre engem kapsz :C

1 Wined lett volna, de ennyi. Még sose léptem ki meccsből

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9708) Yodamest


Yodamest
addikt

na skacok itt tartok jelenleg: Ronaldo is back! felállás 4-2-2-2 lenne vagy 4-2-3-1, viszont akkor Cavani helyett egy Rabiotot tennék be, még nem tudom melyik formáció jön be jobban.

[ Szerkesztve ]

(#9709) thebigK válasza Yodamest (#9708) üzenetére


thebigK
addikt

4-3-1-2 vagy 4-1-2-1-2 szuk? Perisic CAM, Cr meg Mbappe csatar, a kp-t meg lehet varialni tetszes szerint

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9710) Garsza válasza etaclan1984 (#9702) üzenetére


Garsza
veterán

így
Talicska helyett Payet. Talicskával nem lehet full chemre kihozni.

(#9711) grimmjow67


grimmjow67
tag

Szerintetek sanchez van dijk a jobb páros, vagy varane umtiti

(#9712) Yodamest válasza thebigK (#9709) üzenetére


Yodamest
addikt

hááát, sokat próbálgattam nekem idén valahogy azok túl szűknek tűnnek, még nem tudok semmit biztosra, de egyszerűen nem tudom az ellen védelmét megbontani ha nincs szélső és még a szélső védők is stay backen vannak. Középen meg nem vagyok elég ügyes cselek terén, hogy szimplán drag backkel meg tili-tolival megoldjam a dolgot. De még bármi elképzelhető, mert amúgy felépítésileg nagyon bejönne a 4-3-1-2 szeretem a box-to box játékosokat.

Te hogy oldod ezt meg?

(#9713) arpo04 válasza Yodamest (#9695) üzenetére


arpo04
őstag

Nekem formaciotol fuggoen full bundes Boaten-Hummels-if Stark a kozepso vedok. Termeszetesen 3 vedos felallasnal. 4 eseteben is Alaba-Boateng-Hummels-otw Cancelo. Kb 200 meccs van Hummels-be es nem zavaro a H/M. Boateng tobbet jar fel. Nagyon megbizhato, bar nem tul gyors meg shadow lappal se. If Stark-ot jobbnak erzem de o csak csere. Ha mindenkeppen ot akarod egyik belso vedonek ne is gondolkozz rajta. Tokeletes parost alkot Boatengel. Vagy csinald meg Tha lapjat ;]

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9714) Yodamest válasza arpo04 (#9713) üzenetére


Yodamest
addikt

hát nem is az, hogy mindenképpen, de Boateng és Hummels tűnnek a legjobbnak úgy ha Neuert is akarom használni, meg egyébként is egyik legjobb CB-k szerintem.

(#9715) Fifaisshit válasza Yodamest (#9691) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Lehet én tudom rosszul de nem csak minden köret ért kap :)
Hanem kezdetbol kapásból kettot ha megnyerik az első meccset :)

(#9716) arpo04 válasza Yodamest (#9714) üzenetére


arpo04
őstag

Mind a negy kozepso vedo nemet es meg a kapus is. Ugyan az a bajnoksag igy full chem lesz. That most tesztelem majd. Boateng a fix Hummels pedig nem mindig gyoz meg hogy jobb lenne Starknal. Ha futni kell egy kontranal az ellenfel utan akkor sokkal jobb a berlini, gol/asist tekinteteben is Hummels elott van. Ez innentol rajtad mulik melyik legyen a 2. cb-d.
Boateng a fix nalam is.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9717) LedyGyuszi válasza Fifaisshit (#9715) üzenetére


LedyGyuszi
addikt


ha vki a negyeddöntőbe jut, akkor +3at is kaphat... :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#9718) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Én most 4-2-3-1-re álltam vissza, hiába volt jó a 4-5-1 egyszerűen oda minden posztra ha nem is klasszis de nagyon jó játékos kell.
Köszönöm Gurunak a segítséget meg mindenkinek aki segített a chem kártyákban a hétvégére. Azt hiszem 14/8 nál abbahagytam mert hétvégén szép idő volt és inkább sétálgattam egy jót.
A WL nem volt annyira kemény mint gondoltam, voltak furcsaságok (mint amiket linkeltem) de semmi extra. Laggolt néha durván néha smooth volt de azt kell hogy mondjam izgalmas volt főleg amikor tizikkel nyertem :D.
Teixeirát nem tudtam mellőzni meg Taisont (aki már UCL lett ) így váltottam 4-2-3-1re.
Az én CT-m most egész jó és egész szépen tartottam POTM Aubat és társait egy olcsó csapattal de hát nyílván azért nem vártam hogy minden hibátlan lesz mert több 10 pont a különbség a védelmem meg ezek közt a high end kategóriás játékosok között.
Ha valakit érdekel a ct:
Constant pressure
4
3
Balanced
3
4
Szöglet 3
Szabad 2
RB/LB stay back inverted (azt vettem észre hogy így sokkal kompaktabbak mintha simán hagyom.
CDM bal stay back cut passing lanes
CDM jobb cut passing lanes.
Ez is trükkös mert az egyik CDM H/H és neki adok egy stay backet is de a másikon aki M/H csak egy cut passing lanes van.
3 CAMra semmit nem rakok
St: Stay central (néha kap egy target man instrukciót, de ez meccsfüggő).
Ide egy erős játékos kell akinek a positionje és a shoot statjai magasak na meg jó fizikumu.
Mivel nincs sok coinom ezért Wilian José került ide és nagyon jó végzi a munkát, hiába pressingeli az ellen simán lehet a labdát fedezni vele olyan mint egy beállós a kéziben.

[ Szerkesztve ]

(#9719) Yodamest válasza Fifaisshit (#9715) üzenetére


Yodamest
addikt

hát úgy írja elvileg, hogy továbbjutásért azért is road to the final, tehát ha kijutnak a csoportból az +1 majd a kieséses szakaszban minden továbbjutás még +1, döntős csapatoknál durván elfognak szállni a ratingek.

[ Szerkesztve ]

(#9720) Fifaisshit válasza LedyGyuszi (#9717) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Azaz :)

(#9721) dracox


dracox
addikt

Road tothe final weekly objective SBC elérhető ez a TAH.
De ha nincs a piacon UEFA Leverkusen játékos akkor ott r*had meg az sbc is...

Valamit kitalálhatna az EA is erre már.... pl mindenkinek a saját klubjában kiváltható lenne egy ilyen UEFA Leverkusen játékos meghatározott coin-ért. (PC)

[ Szerkesztve ]

(#9722) Francesco003 válasza dracox (#9721) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Meg kell csinalni heti feladatba azt ingyen megkapod.10 különböző div riv ,,bundes player goool

(#9723) cettlee


cettlee
őstag

halo! szögletnél csak a jobboldali stick-el lehet állitani azt a szélkeresztet?

(#9724) dracox válasza Francesco003 (#9722) üzenetére


dracox
addikt

Köszönöm.
Elkerülte a figyelmemet. :R

(#9725) Francesco003 válasza dracox (#9724) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Mi is gondoltunk rá de nincs energiánk boatengel fejelni 10 goolt 10 meccsen,,,,😂😂

(#9726) dracox válasza Francesco003 (#9725) üzenetére


dracox
addikt

Gratulálok annak aki kitalálta ezt a feladatot az EA részlegen. :DDD

(#9727) Francesco003 válasza dracox (#9726) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Akinek bundes csapata van annak talaltak ki ezt.

(#9728) LedyGyuszi válasza Francesco003 (#9722) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

10 győzelem is kell... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#9729) Scale válasza dracox (#9721) üzenetére


Scale
őstag

Mert nincs is olyan játékos, azt meg kell előbb szerezned weekly feladatból.

(#9730) thebigK válasza Yodamest (#9712) üzenetére


thebigK
addikt

En sokat cselezek, lovocselek, bringacsel, dragback, rengeteg kenyszerito, sok kamu beinditas lb-vel, hogy az ellen ramozduljon es legyen teruletem, idom kitalalni hogyan tovabb.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9731) MdewC


MdewC
nagyúr

SB: Lewa és BL Sterling.

UP:

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9732) Yodamest válasza MdewC (#9731) üzenetére


Yodamest
addikt

már csak azt a managert kell lecserélni :DDD Ezek szerint Neuer, Boateng neked is beváltak, én most készülök őket megvenni. :)

(#9733) getdizzy válasza MdewC (#9731) üzenetére


getdizzy
aktív tag

na jóóóó, elmentek már a picsába a : DDDDDDDD
NagyB*szó csapat lett

Mi lett végül a WL vége?

Én megálltam végül 17/14nél

(#9734) getdizzy válasza Yodamest (#9732) üzenetére


getdizzy
aktív tag

abszolút, nálam is ők vannak, csak BL fahrmannal karöltve...
Hihetetlen miket fog...
Nekem Neuernél jobb, vagyis úgy érzem

(#9735) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Amúgy CL live kártyáknal mi alapján kapják majd az új statokat ?:)

(#9736) arpo04 válasza getdizzy (#9734) üzenetére


arpo04
őstag

Ugy latszik Boateng mindenkinel alap ;) Nekem meg pont hogy Neuer az aki bevalt, neha potyazik de melyik kapus nem. Iden van eloszor nemet csapatom, de nem okoznak csalodast + viszonylag olcso is.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9737) Meghivott


Meghivott
addikt

CL Courtois jobb ingame mint a sima?

(#9738) Yodamest válasza Fifaisshit (#9735) üzenetére


Yodamest
addikt

attól függően, hogy a csapatuk tovább jut-e a BL-ben, Lingardomat direkt nem is adtam el, pedig tegnap még 130K-ba elment volna, de a MU tuti tovább megy szóval 85-ös kártya minimum lesz belőle.

(#9739) Fifaisshit válasza Yodamest (#9738) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Az megvan nem azt nem értem :)
Hanem minden ertek vajon plusz 1et kap majd ?:)
Mert a mostani meg a sima között nem 1el nőttek az értékek :)

(#9740) #16514048 válasza Yodamest (#9738) üzenetére


#16514048
törölt tag

Olyan upgrade-et kapnak, mint az IF lapok szoktak.

(#9741) Fifaisshit válasza #16514048 (#9740) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Tehát akkor Lingard nem is lehet rossz döntés :)

(#9742) Yodamest válasza Fifaisshit (#9741) üzenetére


Yodamest
addikt

hát meg más sem, aki továbbjutó csapat tagja, pl Juventus játékosok akik ilyen lapot kaptak. Én Perisicnek örülnék nagyon, meg is venném de félek az Inter úgy sem jut tovább és akkor csak csökken majd a lap értéke. Lehet megvárom hogy kiessenek és akkor megveszem 100K alatt a 87-es lapját.

(#9743) dejvid8


dejvid8
őstag

Na, hosszas agyalás után sikerült helyet találni a csapatban SMS-nek, Igy megcsináltam az SBC-t. Remélem jó lesz. :) KB 80-90K-ból kijött, így hogy pár dolog volt a klubban. Packból semmi nem jött.

Sikerült olyan felállást találni ahol mindenki full chemes, Csak Lucas Moura 8 (de őt előtte is ST-ben kezdettem 7 chemen, szóval ez is jó)

Team kezdéskor:

Formáció váltás után (4-2-2-2-re) :

Ahhoz képest hogy jóformán 5 ligás hibridem van (Német, olasz, francia, spanyol, angol + 1 icon), elég jól sikerült összerakni. :D

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#9744) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ezzel a csapattal kipróbálnám a 4231(2)-t idén is. Szerintetek jó a team?

(#9745) ShiberMonkey válasza Kristof_94 (#9744) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Richarlison nálam deadeyeal van WLben lőtte a gólokat, de nem egy nagy spíler, annyi jó benne hogy játszhat mindkét oldalon (ballal-jobbal nagyokat gurít) de semmi extra. Mendy helyett szerintem keress majd mást, számomra Ő olyan is-is játékos, nem rossz, de jónak sem nevezném.

(#9746) Meghivott válasza dejvid8 (#9743) üzenetére


Meghivott
addikt

Írjál már nekem taktikát és egyéni instrukciókat, légyszíves. Pont a 4222-t próbálgatom. Köszi

(#9747) #16514048 válasza Fifaisshit (#9741) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, ő első körben +2 rating-et fog kapni. Renato Sanches meg két upgrade múlva már 86-os lesz.

(#9748) arpo04 válasza Meghivott (#9746) üzenetére


arpo04
őstag

Kezdesnek meg azt hasznaltam de az iden valahogy nem adja. Elozo idenyben szerettem. Jott a 41212 (2) es az is kifulladt nalam. Gondolod kesobb tudom kuldeni en is mit hasznaltam. Velemenyed majd erdekelne most hasznalhato e.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9749) Kristof_94 válasza #16514048 (#9747) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem néztem meg, de nem csak 1-t kap? Az szemléltető ábrán is úgy volt!

(#9750) Mrguba válasza #16514048 (#9747) üzenetére


Mrguba
őstag

Akkor most ha veszek CL Lingardot az valtozik ha mennek tovabb?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.