Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

2 nyugtato cigi utan vegre mintha magam ellen jatszottam volna, csoppet kiszakadt a zsak. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10752) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Ugye nem dönti el a játék a rangot mi? Hagyjuk a hülyeségezeket. 13/12 vel kezdtem sose kezdtem ilyen jol. még a végén 10/6 kellett volna de nem lesz meg, mert fogalmatlanok mákolnak le 2-0 nulrol, jöttek a 3 kapufás meccsek.

Külön grat az EA-nek hogy lefrissíteték, hogy lásd az ellenfeled hogy lövi a timedot. kurva jó, hogy látom hogy nekem a zöld kapufa vagy megfogja a kapus, ő pedig 16 oson kivülről pirossal gólt lő. Kurva sok értelme van akkor a timadnak. Plusz igy már idegesít is mert látom hogy fingja nincs hogy kell lőni vele de azért ő belövi.

Azért pedig külön grat, hogy RANDOM a játék sebessége és ezek nem a szerverek az egyik mecs lasu az egyik olyan amilyen szokott a másik meg gyors pont ez a 3 lehetőség van a játékba beállításra online pedig random melyiket sorsolja a gép. most ép olyan mintha tekernék egy dvdfilmet.

(#10753) #16514048 válasza Geradossz (#10752) üzenetére


#16514048
törölt tag

Csinálj egy új account-ot, hátha azon több győzelmet enged az EA.
Tényleg, nem úgy volt, hogy elajándékozod?

[ Szerkesztve ]

(#10754) akooos


akooos
veterán

Alig várom, hogy a csütörtöki player pickből meglegyen Seferovic ;]

(#10755) K.J válasza #16514048 (#10753) üzenetére


K.J
senior tag

Elvileg el is kelt.....

#akooos: Amiért itt trollkodsz, az EA bosszút áll és csak azért is a legjobb lapot fogja hozzád vágni :)

[ Szerkesztve ]

(#10756) szabyka95 válasza Csokipuding8 (#10697) üzenetére


szabyka95
őstag

Én falhoz basztam

(#10757) akooos válasza K.J (#10755) üzenetére


akooos
veterán

Nembaj, eddig sem a wl player pickből gazdagodtam meg :DD

(#10758) Csokipuding8 válasza szabyka95 (#10756) üzenetére


Csokipuding8
tag

Én ezt a szintet sosem várom meg, inkább kinyomom a francba. De egyszer szívesen kiélném magam...

(#10759) Digestive válasza Csokipuding8 (#10758) üzenetére


Digestive
addikt

Nekünk van egy ilyen polcos gyerek szekrény kartonból. Kb 2 cm betonkemény karton a fala. Na abba olyant bele vertem a box kontrollerrel, h majdnem átszakadt. :DDD Napok óta takargatom asszony elől a kisfiam pulcsijával, de nem tudom ráfogni, mert nem ér fel odáig! :D El kell vinnem a balhét asszem! :D

[ Szerkesztve ]

(#10760) ferni


ferni
őstag

PS3nál én kontroller nagyhatalom voltam, annyit ba..tam szét és dobáltam meg csináltam vele mindent, hogy a végén már én szerelgettem és cseréltem javítottam benne a dolgokat, mert annyi alkatrészem volt már a sok törött kontrollerből, hogy csak nah.... :DDD

PS4est már nem merem mondjuk dobálni.... :DDD

(#10761) MdewC válasza Digestive (#10759) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ajjaj. :) True story.

Én egy dohányzó asztalt zúsztam le ököllel a nyáron. Szerencsére az asszony akkortájt rajta kapott qrvanyázáson baba ágy összerakás közben és rá tudtan kenni egy megszaladt kalapácsütésre. :DDD Addig rajta volt a takaró amit asszony lusta volt levenni. :D

Pedig egy nagyon jámbor nyugodt gyerek vagyok. :P

Közben: IF Neymar in the house.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10762) arpo04 válasza MdewC (#10761) üzenetére


arpo04
őstag

Gyerekek le kellene allni a cuccrol! (Fifa) Mindenki tor-zuz es ezt latja a jovo nemzedeke :DD
En csak a gipszkartont utottem be, most ott egy fenykep van bekeretezve, amit engesztelo ajandekba vettem. ;]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10763) Kristof_94 válasza arpo04 (#10762) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem sem szereti az asszony amikor a fifával játszom! Szerinte hülyeség, agresszív vagyok mikor játszom és csúnyán beszélek... Szerintem meg k*rvára nincs igaza!!!!!!!! :DDD
Amúgy sajnos igen, de szerintem ez itt majdnem mindenkire igaz. :D

[ Szerkesztve ]

(#10764) akooos válasza MdewC (#10761) üzenetére


akooos
veterán

Annyiszor képzelem el a fejemben, hogy belevágom a kontrollert a tv-be... :DD
Sajnos/szerencsére nincs a közelemben semmi amin ki tudnám élni magam, ezért jobb híján a radiátor kap tőlem.
Fogok venni egy box zsákot amit a tv mellé felakasztok és rages helyzetekben azt verem szét :DD

(#10765) Mrguba válasza Mrguba (#10748) üzenetére


Mrguba
őstag

Valaki erre?

(#10766) thebigK válasza Mrguba (#10748) üzenetére


thebigK
addikt

Szerintem nem nagy eresztes.

Eddig 9db futswap.jatekos volt, igaz?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10767) Mrguba


Mrguba
őstag

Nemtom hany db....
De Sonnal kb egy szinten van...son meg jobb mint Rashford ezert gondoltam

(#10768) Z'Z" válasza thebigK (#10766) üzenetére


Z'Z"
őstag

Igen
1.Reid,
2.Güney,
3.Johnson,
4.Omeonga,
5.Köse,
6.Chicco,
7.Álamo,
8.Calero,
9.Sterry.

(#10769) akooos


akooos
veterán

Megint van Swap player squad battlesben. Minimum silver3 kell.

(#10770) thebigK válasza akooos (#10769) üzenetére


thebigK
addikt

Dejo...mazli, hogy tesom szokott azzal szorakozni, hogy ultimate nehezsegen ramegy 70%os labdabirtoklasra gep ellen unalomuzokent, igy megint lepasszolom neki a dolgot ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10771) mkbla válasza ThuG4LifE (#10734) üzenetére


mkbla
senior tag

Nem te produkálod barátom... hanem a hendi... én már kezdek ezen túllépni hogy mekkora balfasz meccsek vannak, még online haverral is... nem hiába vágta haza a joystickot a hendi... nem is nagyon érdekel ez a szar azóta...
Tegnap toltam rivalsba pár meccset... hendi-hendi-hendi... kb erről szól minden meccs... értelmetlen a játék...
nem beszélve arról, hogy arra jöttem rá, aki hostol friendly meccset jobban segíti a hendi... ez sajna tapasztalat... tegnap ahogy átvettem én a hostot 9-3 lett a vége... érdekes esetben előtte szenvedtünk egy 0-1es meccset amit ha tv-ben adnának is szarabb lett volna mint némely vb-meccs idén... nem beszélve arról hogy 9-3as győzelmem után a következő meccsen ugyanazzal a csapatokkal a 11.percben mára 3. golt kaptam... még 5-6 lett a végeredmény meg az utána lévő meccsen is... (mármint hogy 5-6 ot kapőtam és a kpauig nem jutottam el..) hagyjuk már komolyan.. van aki ezt elhiszi...? létezik ilyen....?
hozzáteszem azt is, hogy a gép totál magától minden meccsemen megkavarta az embereket... értem én ez alatt azt, hogy meccs előtt formációt, custom tactics instructionst mindent beállítok, majd meccs alatt aszt veszem észre, hogy grízember a bal szélső, lemar a csatár, matuindi jobb szélsőbe, pogba cdm, kante meg ktk-ban... csodás... nyilván igy állitom be a csapatot.. és lám csodák csodájára havernak is megforgatta az embereit.... hogy van ez? találkoztatok már ilyennel? :F :Y

[ Szerkesztve ]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10772) toxicjew válasza mkbla (#10771) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen, nekem a 2 szélsőm rendszeresen helyet cserél a meccs elején, de aztán visszaállnak maguktól. :N

(#10773) dracox


dracox
addikt

Dembélé is valószínűleg a WL miatt hanyagolja a barca edzéseket.. :DDD
Kellenek azok a rewardok

(#10774) Csokipuding8 válasza arpo04 (#10762) üzenetére


Csokipuding8
tag

Én már jó útra tértem. De idáig fajulna nekem is az tuti... Sőt.. Nekem konkrétan az asszony és a gyerekek akik segítenek nyugodtabbnak maradni. Égne a pofámról a bőr h azt látja h egy szaros program miatt idegbajoskodok... Ez jusson eszetekbe srácok... Ha majd anya vagy a gyerek megkérdezi hogy mi bajod van apa... (amiért káromkodsz vagy törsz zúzol éppen) mit fogsz mondani??? H ennyire felidegesített a fifa? :D :B ......
Nemá..
Volt ilyen... az asszony annyit mondott h aha.... és félmosollyal visszament vasalni... én meg elgondolkoztam h miket beszélek, mit csinálok...? Jézusom...mint hogy inkább legóznék egyet a fiammal, vagy a másikat kivenném a kiságyból, vagy kivasalnám én amit az asszony...és ilyenek.... értitek.. (pedig rám nem lehet panasz itthon, viszem a házat, de fifázás helyett tuti h tudnék bármikor hasznosabbat csinálni, még ha alvásidőbe vagyunk is)
Még ha ezek a dolgok rendben is vannak máskor... semmilyen mentséged nem lesz amikor a gyereked azt látja hogy egy videojátékra kurvaanyázol... ez nagyon fontos!!!!

Na, megyek megnézem hogy áll a transferlistem........ ;]

(#10775) akooos válasza dracox (#10773) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem ő Fortniteozik, mint a többi focista :(

(#10776) Digestive válasza Csokipuding8 (#10774) üzenetére


Digestive
addikt

Persze teljesen igazad van! :R

Na de ha nincs ott senki, akkor beleverem a kontrollert a szekrénybe, mert jól esik! :DD

(#10777) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Na, az elorendeloi packbol jott egy walk out. Igaz, hogy csak egy Mertens, de meglepo. SB rewardbol meg egy 15k-s IF.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10778) n00n


n00n
őstag

Sziasztok!

Csak fifázásra, szóval semmi más játék nem érdekelne, melyik konzol ajánlott a legjobban? Igazából a PC-met akartam felújítani hozzá, de annyi mindent kellene cserélnem benne, hogy annyiból már veszek egy konzolt. Xbox felé hajlok, mert annak szoktam meg a kontrollerét, a sima One S-t megéri megvenni, ha 2-3 évig még szeretném megvenni az új címeket belőle?

(#10779) mkbla válasza Csokipuding8 (#10774) üzenetére


mkbla
senior tag

teljesen igazad van... én anno az xbox360at is földhöz basztam...
aztán sajnos rá kellett jönni ,hogy nem szabad részegen játszani... mert akkor törés zúzás lesz... a ps4-gyel is két évig sikerült megúszni h dobáljam a joyt pár hendis meccs miatt...

@toxicjew
de csak friendly meccsekken online haverral? nekem nem találtak a helyükre sajna... volt h 70. percben vettem észre....

@n00n
Szerintem teljesen mindegy, a hardver kb ugyanaz mind a kettőben... a kontrollert meg majd megszokod, teljsen mindegy melyik, énno én is azt mondtam h ergonomikusabb meg jobb, jobban kézre áll a microsoft joystickja... aztán mégis ps4-et vettem... most meg fura ha néha one-val játszok...
inkább dönt s az alapján, hogy a haverjaidnak mi van... legalább tudtok játékokat cserélni, összeülni, átvinni hozzá a joyt fifázni ilyenek... (nekem pl a haverjaim közt és a munkatársaim közt nagyrészt ps4-esek vannak 1-2 xbox...)
vagy dönts a játékok alapján, mik jönnek kiaz adott platoformra ami ami a másikra nem... pl akkor én vártam h a deadrising mikor jön ki ps4-re...

[ Szerkesztve ]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10780) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Én meg sem szólalok törés meg kontroler törés ügyben :DD

Amúgy azt neztetek h MM ben cseh-szlovén meccs van írva ?:)
Vagy már volt téma csak nem figyeltem :)

(#10781) LedyGyuszi válasza mkbla (#10771) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem felejtettétek átszervezni a csapatot dinamikus taktikánál?

amúgy sztem ti egy kicsit túltoltátok ezt a "hendis" dolgot...

XONE: LedyGyusziHU

(#10782) mkbla válasza LedyGyuszi (#10781) üzenetére


mkbla
senior tag

mire gondolsz? dinamikus taktika? én pl semmilyen taktikát nem tudok lementeni, értem én ez alatt a team sheeteket... vagyis lementeni le tudom de betölteni már nem :D

egyszerűen semmi extra, indutjuk a játékot és a play match-re nyomás előtt beállítom amit kell... milyen dinamikus taktikára gondolsz?

hogy érted azt h túl toljuk a hendis témát? szerinted nem létezik...? :Y :U

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10783) akooos válasza Fifaisshit (#10780) üzenetére


akooos
veterán

Máshol olvastam, hogy nem ismeri az EA az európai zászlókat és nemzeteket, igen ;] Az utóbbi pár sbc után meg sem lepődöm, hogy összkeverték Szlovéniát Szlovákiával :D

(#10784) LedyGyuszi válasza mkbla (#10782) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mire gondolok? a pin@ra, de hogy jön ez most ide? ;]
dinamikus taktika, ha meccs közben a d paddal állítod csapatod mentalitását defensive -> offensive -> stb. akkor állít az alakzaton és az emberek máshova kerülnek. ezt a taktikát lehet beállítani a squad menüben

biztosan van esélykiegyenlítődés, de az egyrészt nem friendlyben fog megnyilvánulni, másrészt emberünk 75% felett nem passzolt. az nem hendi, szimplán rossz játék. ha én "hendit" kapok, akkor se tudok 80% alatt passzolni. bár ez általában akkor van, ha full letámadást tol az ellenfél és elkezdek kapkodni, rossz megoldásokat választok. 2-3-4 vereség után meg már teljesen idegbeteg vagy, nem tudsz megfelelően koncentrálni, jön a többi vereség! persze egyszerűbb ráfogni a hendire, de legtöbbször szimplán fejben nem vagy ott 100%-ban...

XONE: LedyGyusziHU

(#10785) sz_abika


sz_abika
addikt

Gyerekek, az meg van hogy a spanyol ligában mekkora Manolas van ezüstben elrejtve?


[link]

Most az online meccsekhez raktam össze egy bohóckodós silvert (méghogy nincs hendi, IF Manés, Lacás csapat kapott simán egy 0-3at, akkora finessekkel a bundás kettes csatáromtól hogy én szégyelltem magam) és ez a srác nagyon durva ott védelemben. Balance, agility, 4*wf, pace...van itt minden. Kapna egy IF-et, mehetne Ramos a levesbe :U

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#10786) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Atyaég, ezzel a TOTW Hectorral mekkorát lehetett kaszálni, most h kijött a Sancho SBC...
Én hülye meg csak 3at vettem 13k körül, és tegnap jól el is adtam őket 25-ért, most meg már 38-ba megy PS-en...

[ Szerkesztve ]

(#10787) akooos válasza Bobbysolo (#10786) üzenetére


akooos
veterán

3 Eggesteint vettem miután elvették a Sancho sbc-t, most 40 körül megy darabja :))

(#10788) Yodamest


Yodamest
addikt

Liga1 brutál lett skacok full chem, Cavani és Talicska helyet cserélnek ingame és már kész is. 1 milla alatt megvan és csupa OP játékosból áll, főleg az a Fekir meg Depay áh nagyon beteg. Meg ha a 3 UCL-es megkapja az upgradet is, még durvább lesz.

(#10789) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#10781) üzenetére


Szigma70
addikt

Nagy a baj sztem :K

Más

WL

Eddigi leggyatrább WL szereplésem van folyamatban. Nem tudom mi az oka, a csapat 1 millával ér többet mint eddig, van ikon, drága csatár, az állandó gyenge láncszem én maradtam.
Most a gameplay-t hagyjuk, mert az elméletileg mindenkinek, így az ellenfeleknek is ugyan olyan.
A nagy büdös helyzet az, hogy 23 meccsből, 7, azaz hétszer kaptam ki többgólos elönyből.
Ez visszatérő momentum a játékomban sajnos. Nem tudom ilyenkor mit cseszek el, de addig, amíg ezt nem tudom megoldani, hogy egy "megnyert" meccset lehozzak, addig nincs miről itt siránkozni.
Van, hogy a 77,-percig megyek 2-0-ra, majd akkor kapok egy gólt, sebaj, ezt már fél lábbal kihúzom, de nem. Van, hogy a 93-ban jön az egyenlítés. Persze a hosszabításban már nyílt a meccs megint.
Mindíg megállok 11 winnél. Tökmindegy mennyiből van meg, megállok. Ez egy elhatározás részemről, nekem ennyit ér meg a WL. Ez addig megy így, amíg nincs "verseny képes" csapatom. Most már elméletileg van, így a lehetőség adott lenne, de ezt a 2-0-ról kikapok dolgot meg kell oldanom.

Próbálkoztam már a labdatartással, na az halál, tuti vereség. Próbáltam, hogy inkább letámadok, az sem ment.
Ha nem változtatok semmin, talán ez a legjobb.
Persze, van olyan, hogy fordít az ellen, sokszor én is. Nem ez bosszant. Hanem a módok. Mikor a 70. percig az ellen a térfelemre nem jut át, aztán jön a finis, és megváltozik minden. Lehet fogni ezt a hendire, a gameplayre, az EA-ra, a Jehova tanuira, az antikrisztusra, bármire, de nekem ez a keresztem.
Ha csak a fele meccset hoznám így, az már gold, és akkor még lenne vagy 10-12 meccsem.

Bocs ha uncsi volt :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10790) ferni válasza Z'Z" (#10768) üzenetére


ferni
őstag

SBC player lesz még 1 FutSwaphoz nem?
3 van már és azt a Gülüvalagút kiszedném.

[ Szerkesztve ]

(#10791) ferni válasza Yodamest (#10788) üzenetére


ferni
őstag

Rabiot Paulinho Talisca KP elég védekezésben?
Van egy CL untradeable Rabioton, azért érdekel főleg, nem zavaró a High/Med workrate rajta?

[ Szerkesztve ]

(#10792) endalon válasza akooos (#10787) üzenetére


endalon
csendes tag

Eddigi legjobb befektetésem volt a 4 Eggestein 11k/db-ért, amikor aktív volt TOTW-ben.. 42k/db-ért adtam el őket abban az 1 órában, mikor először kijött a Sancho SBC.
Most várom a bant coin transfer miatt :D

(#10793) mkbla válasza LedyGyuszi (#10784) üzenetére


mkbla
senior tag

:D Arra én is gondolok, akkor pont ezért nem megy a játék :D

Komolyra fordítva a szót...

A dinamukis taktikta tudom mi, nem ugy mint régen, hogy csak előrébb meg hátrébb tologatod a formációt, hanem mindenre tudsz külön beállítást alkalmazni, milyen fomráció tactics, instructions lehet defensive offensive stb felállásokban... nem jól mondom...? namármost itt nem értem a lényeget, hogy tudnám elb@szni? play match előtt, rámegyek a csapatra, beállítom, arra amt alapból odarak, nem váltok át semmi más offensive defensive stbre, a meccsen meg már meg van kavarva... nem értem...? :F Vagy segíts légyszives rájönni mi lehet a baj...?

Esélykiegyenlítés... esély KIEGYENLÍTÉS? ESÉLY KIEGYENLÍTÉS??!! ESÉLYKIEGYENLÍÍÍÍÍÍÍTÉÉÉÉÉÉSSSS????!!!!??!!! Móóórgit??? Normális....????? Olyan, hogy öbölátúszás, olyan nincsen is Móóórgit!!!

De most komolyan, elviselem én ha szar vagyok meg nem tudok játszani, van ilyen, de most komolyan??? ennyire jó lennék, hogy esél kiegyenlítésből az ellen 3at kell lőjön 30 perc alatt mert akkor ezek szerint kiegyenlíti az esélyeket, itt csak ez elhet a megoldás, nem? Ezért kapok 3 golt az elején, mert eszméletlen jó vagyok és adni kell esélyt a másiknak is.
Te mennyit játszol haverok ellen online vagy akár offline a gép előtt? Nem nyilvánul meg friendlyben? :Y Hanem? Az miért van akkor hogy, haver egy délután 6 embert könnyedén levert (tényleg jol játszik) majd a 7.-kel nem birt, akit én is megvertem...? vagy miért van az egymás ellen, amikor tudjuk mit csinál a másik és egyszerűen nem képes a játékosunk odalépni, vagy ha igen átlépi meg felbukik a labdában?
Miért vannak olyan meccsek egymás után, hogy atletico, real, barca city csapatokkal 2 passzt nem tudok adni egymás után...? 10 / 9 meccsen...? majd az 1 meccsen meg mintha szárnyalnék...? Haverral is beszéltük, mindig ugyanugy játszunk, lövünk kapura, passzolunk... és egyszerűen nem képes bemenni a lövés, a másik játékost eltlalálni a passz, vagy legalább odamenni... felfele huzom a kart és lefele passzol, nincs erő a lövésben a passzban...? a játékosaim folymaatosan eladják a labdát, nem tudják lekezelni, elrugni, luftot rugnak, 80%-ban csak a lesen lévő embernek passzolják a labdát amikor másik 4 üresen van...? Miért kell mindig annak passzoln ia labdát akinek nem kellene mert rajta vannak a védők vagy messze van a pálya másik végén és jön középen üresben valaki...? 70-80% a passzom általában, van hogy 80 felett... Persze meg lehet ezt azzal is magyarázni h azé b+ mert sz@r vagy és mem tudsz játszani... de ez nem megoldás és nem magyarázat...
Nos van valami ötlet? miért lehet az hogy nemtudok egy meccsen egy normálisat sem passzolni...? Itt még éppenséggel azt is el tudom fogadni, hogy a felállás más, meg kellene változtatni, vagy nem tudom, vannak amik counterelik a másikat...? PASSZOK, nem tudom igaz-e de olvastam valahol hogy az első félidei passzok sikeressége mennyire befolyásolja a második félidei eredményt...

szóval...? :F

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10794) Yodamest válasza ferni (#10791) üzenetére


Yodamest
addikt

simán elég, középre megy Rabiot, egyéni utasításban tenni kell rá egy stay back-et + cover center-t és nincs gond vele. Paulinho fel alá szaladgál, olyan mint Nainggolan szóval ő mindig ott van védekezni, Talicska nem annyira de neki nem is az a dolga elsősorban, de pl egy gladiátor lappal ő is azért szépen odatud lépni, de ő inkább a kreatív vonalat erősíti.

(#10795) etaclan1984 válasza ferni (#10791) üzenetére


etaclan1984
őstag

Pont ez a középpályám van. Paulinho-t az elmondások alapján jobbnak gondoltam, de a másik kettő hibátlan CM-ként. Lehet Paulinho-ra rakok egy shadowot és jobb lesz.

(#10796) Yodamest


Yodamest
addikt

közben csináltam egy durva seriea-liga1 hybridet erősen gondolkodóba ejtett. Most pure seriea csapatom van, de lehet két részre bontom és lesz belőle két ilyen hybrid csapat. A másik fele így nézne ki

etaclan1984 Paut én gladiátorral használtam, nagyon bevált. Brutál lövések, a hosszú oldalon mindig érkezett a beadásokra fejelni és szépen visszazárt védekezni is.

[ Szerkesztve ]

(#10797) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Megtaláltam az álmom Cam poziba és o Scholes atya világ eddig nem is figyeltem :)

(#10798) mkbla válasza Szigma70 (#10789) üzenetére


mkbla
senior tag

nem uncsi ez, teljesen át lehet érezni a gondod...

az utolso perces fordítások margójára...

és az előző hozzászólásomhoz is kiegészitve...

lehet érezni, látni már egy passzbol egy inditásból egy beadásból azt, hogy épp gol lesz... lehet érezni amikor a hendi elkezdi visszafogni a játékosaidat és érzed, hogy semmi nem jön össze, se egy pasz se egy kapuralövés.. persze ha eljutsz odáig... de lehet azt is érezni maikor már nem segit... nem futnak be elpőre az emberek, támadás helyett inkább csak hátraflé mennek, elkerülik a labdát, bukdácsolnak a labdában, random passzok mennek csak, engem is érdekel hogyan lehetne ezt kikerülni, vagy hogyan lehetne esetleg valamit tenni ellene...?

van itt egy videó egy ürge foglalkozik a témával, nekem valahogy teljesen átjött a helyzet és amit mond:

[link]

Aztán lehet vitatkozni ki mit gondol meg mondd...

nem beszélve itt arról. hogy a kezdő bonusz is sokat játszik, valamint az utolsó perces gólok, már ezeket a játékosok mozgásából meg lehet állapitani... engem is "köpködnek" a haverjaim amikor a 80.-perctól elkezdem az időt húzni... akárhányszor csak jófej és rendes gyerek voltam h na játsszunk egye fene, valahogy mindig sikerült bekapni 1-2 gólt...

továbbá igen, hogy egyet is értsek kicsit LedyGyuszi -val, nyilván vannak olyanok is , hogy sík ideg vagyok mert a 3. meccset kapom ki zsinorban és azt se értem h olyna rálővésből onnan hogy lett goltm ,eg hogy tudta bepasszolni, hogy került oda labda, miért aludtak a védőim...? de hogy 5 meccsen is sorozatban... és akkor ne legyünk idegesek.. főleg olyan emberrel akit máskor fél kézzel és kikapcsolt joystickkal megverek, 10-ből 8 meccsen kikapok...

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10799) Yodamest válasza Fifaisshit (#10797) üzenetére


Yodamest
addikt

nem rossz, de ha megnézed egy Erikssen is tudja ezt, ráadásul ő még 5*WF-es is, Scholes pedig csak 3!

(#10800) etaclan1984 válasza Fifaisshit (#10797) üzenetére


etaclan1984
őstag

3/3*-al szerintem nagyon gyenge CAM.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.