Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) v-man válasza Fifaisshit (#9347) üzenetére


v-man
őstag

Mennyi volt előtte és most /db?

chelseafan94: futbin szerint kb 6-700e a két konzolon, nulláról indulva.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#9352) Meghivott válasza chelseafan94 (#9350) üzenetére


Meghivott
addikt

Én nem, nekem kijönne a meglévő játékosokból. De max akkor érné meg, ha esne valami a packokból, ami ugye lutri.

(#9353) Fifaisshit válasza v-man (#9351) üzenetére


Fifaisshit
őstag

220ert vettem :))
460ert adtam el de lehettem volna jobb mert amikor rá néztem 550volt az alja :)

(#9354) majnkopf


majnkopf
tag

Egy jó ideje nem követem a történéseket megint fifaban, de ennyire belenyúltak a játékmenetbe? múlt héten és ezen a héten is rengeteg meccset tudtam játszani amikor élveztem is a játékot még ha ki is kaptam, mert jó volt. nincs elképesztő fejes gól beadásból/szögletből. nincs ping pong a játékosok között akkora mértékben mint eddig. illetve bőven a játszható kategória az egész játék menete. picit mintha lassabb is lenne számomra mint eddig

Bár tisztellek Mdewc és nem olvastam az egész vitát meg nem is érdekel, de azt én sem tartom korrektnek aki bronz játékosokkal rakja tele a padot rating csökkentés miatt :F nem csalás, pusztán unfair dolog. erre figyelhetne az EA szerintem. aki csilli villi csapattal akar játszani szíve joga, de akkor vállalja fel azt is, hogy a padon is olyanok ülnek. vagy min. gold :) mert kétlem, hogy akinek ilyen olyan játékosra futja már a cserepadra csak bronz :DDD ezzel nem megbántani akarlak téged vagy bárkit. jó lenne ha a padot nem venné figyelembe a ratingnél. vagy pedig egy bizonyos rating fölött nem engedné, hogy te bizonyos rating alatt rakj be játékosokat.. pl. IF mindenki, akkor már ezüst se legyen a padon ... :R

(#9355) Meghivott


Meghivott
addikt

Megnéztem a sima és az SBC Auba lapot, hát, szerintem nem éri meg megcsinálni. Még így sem, hogy minden játékos adott hozzá. Remélem ma este már jön valami komolyabb ikon sbc, mert ideje lenne.

(#9356) Fifaisshit válasza Meghivott (#9355) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Pedig épp azon gondolkozok hogy így h bejött a biznisz 480at írnak rá és kitennem mert épp nekem nagyon bejött a sima lapja is :)

(#9357) Meghivott válasza Fifaisshit (#9356) üzenetére


Meghivott
addikt

A gyorsaságot, sebességet ugye ne nézzük, de lövésben és befejezésben is minimális a változás. Ha kedveled és tartósan használod majd kezdőként, akkor talán megéri, főleg ha esik valami a packokból. Én egyelőre nem rakom ki.

Középső Raulról van valakinek tapasztalata?

(#9358) Zimmi91 válasza Meghivott (#9355) üzenetére


Zimmi91
addikt

Sok helyen olvastam én is, hogy nem éri meg megcsinálni, nem sokkal jobb mint a sima lapja és drága :)
Mondjuk, ha megvan mindenkid hozzá és untrade Auba akkor lehet megérheti :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#9359) Fifaisshit válasza Meghivott (#9357) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Hat nem tudom este h lesz sok nyitogatas és olcsóbb lesz lehet ránézek :)

(#9360) p0ty


p0ty
aktív tag

Mintha egy ismétlés lenne az összes WL hétvége :D általában 5 winnel vagy 4 win 1 lossel kezdek most se történt máshogy 5-0 a kezdés erre utána jön egy ellenfél és csak védekezni tudok nem tudok támadni támadóim nem tudják átvenni a labdát és ilyenkor mindig jön az hogy a védőimet mozgatom és amíg tudok védekezni addig jó de egyszer úgy is hibázok és gólt kapok de támadóim mintha nem lennének..
Tavaly végig nyomtam október közepétől minden hétvégét teljesen január végéig mindig 4-1 vagy 5-0 volt a kezdés 5-0 után jött 1 lose fixen akárki jött ellenem nem tudtam mit csinálni ha a drága édesanyám jött volna egy full bronze csapattal se vertem volna el.. mert a védőim futnak már fel hogy gólt lőjek..
még ott januárban az utolsó héten volt hogy 10-0 volt a kezdésem és aztán megkaptam hogy csalok ezért elvették a heti rewardom és haviból is az elért wineket ott engedtem el teljesen a WL-t és úgy majdnem az egész játékot
állítom hogy meg van játszva az egész és segít a gép mindenkin ha kell mindenkin ha nem kell.. be van lőve előre hogy hol végezzen az ember a többit a gép csinálja
kő kemény 2 hete élveztem a játékot folyamatosan de ez most megint kiégetett hogy úgy kapok ki hogy a támadóim elfelejtenek mindent mellel úgy veszi át a játékosom a labdát hogy 10 méterre elpattan a melléről semmi nem akarom elhinni nem lehet mit tenni
megint ha lenyomom az egészet lesz egy gold2 és a gold1 lehet hatalmas kín szenvedéssel meg nagy gép segítéssel aminek én se örülök mert egy másik játékostól elvesznek egy meccset úgy.. vicc az egész
szeretnék fentebb jutni elite szintet megütni de hát nem tudok mit kezdeni le vannak korlátozva a támadóim..
if Ben Yedder 5 meccsből 5x brillírozott folyamatosan 99 fitnessel mennek pályára ezen a meccsen ahol kikaptam mintha fent se lett volna a pályán semmi.. pedig ő a nagy megmentőm mert nagyon op de semmit se tudtam
másnál is ez van hogy mintha ismétlés lenne az egész? nem tud fentebb menni mert érzi le vannak korlátozva a játékosai?

(#9361) Meghivott válasza Zimmi91 (#9358) üzenetére


Meghivott
addikt

Hát nem tudom, ha végignézed a névsort + arra gondolok, hogy beesik egy ikon sbc és ezek a magas ratinges lapok fognak hiányozni...

(#9362) Zimmi91 válasza Meghivott (#9361) üzenetére


Zimmi91
addikt

Na ja, meg a pakkok is igen gagyik :D Akk szerintem is tartogasd, hátha beesik vmi nagy ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#9363) scholl


scholl
tag

UCL Felipe -re milyen chemet javasoltok Anchor vagy Shadow?

(#9364) Tigibeeb válasza Fifaisshit (#9353) üzenetére


Tigibeeb
tag

Ps4-en 330...Auba :(
Pc- n játszol ?

(#9365) Fifaisshit válasza Tigibeeb (#9364) üzenetére


Fifaisshit
őstag

XO :)

Köszi az sbcket így megjobb h nem kell annyit agyalni tejfakaszto közben :)

(#9366) arpo04 válasza Fifaisshit (#9365) üzenetére


arpo04
őstag

Mar megint iszol! :D szerintem csereld le az avatart egy tuskere. Kierdemelted! :C

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9367) Fifaisshit válasza arpo04 (#9366) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Faszom ne is mond vége lehetne már az évnek mert kezdek kilenni :DD

(#9368) kacsa7 válasza kacsa7 (#9228) üzenetére


kacsa7
őstag

Sokáig nem tartott az öröm. Más is visszakapta a 90-es overallal rendelkező bronz játékosait? ;]
WL alatt az EA változatlan minőséget biztosít :))

(#9369) #16514048


#16514048
törölt tag

Ez jó lesz, mindegyik lap upgradelve lesz, amint a csapatuk továbbjut a következő fordulóba.

(#9370) akooos


akooos
veterán

Az inch perfect sbc ugye nem kirakható a jelenlegi követelménnyel? :U

(#9371) Kristof_94 válasza #16514048 (#9369) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sterling, Sanchez, Telles, Lingard, Fahrmann, Fabinho... Nem elég, hogy mindenki ezekre van ráállva, mert OP az összes, de az ea még rakja is alájuk. Bár megértem, okosan csinálják.

(#9372) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Na én ilyet még nem ba..tam fifa-ban. A megszokott kapufák meg ilyenek már fel se tünnek. 3 a 2 védő ellen megindulok, ellenfél kapus kifut, kipasszolom az üresen lévőnek és mi történik??? NEM LŐ!!! NEM LŐ!!! NEM LŐ!!! 3szor is nyomtam és NEM LŐTT!!! SEMMI!!! :W :W :W

Komolyan mondom ilyen nincs ... Pedig gondoltam ma este játszok egy jót, inkább ki is kapcsoltam. :o

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9373) ferni válasza akooos (#9370) üzenetére


ferni
őstag

Exactly Gold Player bugos nálam.
Összes többi pipa.
A 77es UCL Spursös Janssenre azt jelzi nem gold játékos.....
És az Eye for Goal SBCnél is nem goldnak érzékeli, nem is értem.

[ Szerkesztve ]

(#9374) akooos válasza ferni (#9373) üzenetére


akooos
veterán

Akkor jó, nem csak nálam :D

(#9375) ThuG4LifE válasza ferni (#9373) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Ha sima gold-ot kér oda nem jók az UCL kártyák.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9376) ferni válasza ThuG4LifE (#9375) üzenetére


ferni
őstag

De kér az SBCbe 2 Common UCL lapot :DDD
Meg van olyan kikötés, hogy Exactly Gold Players.... :DDD
Ezt old meg.... :DD

(#9377) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Ezek az új BL lapok... Van köztük olyan, ami érdekelne, de elég drágák...

Meg kell nézni, kiknek van esélye a legtovább jutni és úgy befektetni...
Mondjuk elég húzós minden csoport, a kieséses szakasz meg amúgy is, szóval van rizikó....

Egy BL OTW( vagy mi) Aguero 900 ezer felett megy...

[ Szerkesztve ]

(#9378) ferni


ferni
őstag

Elcsábultam egy 50k packnak, persze, hogy nem jött vissza.... De legalább Fernandinho miatt nem buktam nagyot.......

(#9379) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#9377) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sanchez nem véletlenül "csak" 280k pc-n, a futbin szerint. Lehet tovább se megy a Spurs... :D
Mikor lesz következőnek BL?

(#9380) ThuG4LifE válasza ferni (#9376) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Ahogy irtam, az UCL lap sbc-ben nem gold! Van az UCL lapokbol common es rare is, ha egy jatekos alapkartyaja rare, akkor az ucl is es forditva. Remelem ertheto igy. :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9381) ferni válasza ThuG4LifE (#9380) üzenetére


ferni
őstag

Figyumá
Utánanéztél egyáltalán miről beszélünk vagy csak okoskodsz a semmiről? :DDD
Szar az SBC, hibásan adták ki, ezt nem tudod megmagyarázni

(#9382) ThuG4LifE válasza ferni (#9381) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Neztem, de igen, elsiklottam felette. Nem huztam le teljesen telefonon. Bocsi! :R

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9383) Meghivott válasza ThuG4LifE (#9380) üzenetére


Meghivott
addikt

(#9384) ferni válasza ThuG4LifE (#9382) üzenetére


ferni
őstag

Amúgy állítólag web app meg mobil app bug csak, konzolon működik.

(#9385) Meghivott


Meghivott
addikt

(#9386) Meghivott válasza Meghivott (#9385) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez egy jó este eddig

(#9387) thebigK


thebigK
addikt

Ide egy Alisson 12 packbol :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9388) Zimmi91 válasza Meghivott (#9386) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ezek melyik SBC-s pakkból jöttek? ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#9389) Meghivott válasza Zimmi91 (#9388) üzenetére


Meghivott
addikt

Egyik se. 2 db 50K-s csomag.
Pogba ment a piacra, de Lingard sorsa nem tudom mi legyen. 80K körül van most.

[ Szerkesztve ]

(#9390) Tajték


Tajték
senior tag

Kezdem elhinni, de most komolyan hogy vannak accoc amik jó nyitásokra teremtettek, vannak amik nem, ennyi....

(#9391) Szigma70 válasza Tajték (#9390) üzenetére


Szigma70
addikt

Ezért megköveznek :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9392) Kristof_94 válasza Meghivott (#9389) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jól áll a MU, nem hiszem, hogy gond lesz a továbbjutás, így upot kap majd.

(#9393) KaksziLajos válasza Kristof_94 (#9379) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Következő héten nem az tuti. Elvileg akkor utána.

Srácok! Az ikon arak most mintha kicsit lejjebb mentek volna a sok nyitástól, jól látom? Lehet érdemes lenne beruházni egyre.

Jah, és újra beesett a piac... :)

[ Szerkesztve ]

(#9394) slengi válasza KaksziLajos (#9393) üzenetére


slengi
csendes tag

Be bizony. Tradelek is 1000el. :C

Fino alla fine

(#9395) toxicjew


toxicjew
addikt

Sikerült nagy nehezen lebeszélnem magam az értelmetlen sbckről, de mondom ezt a leggagyibbat csak megcsinálom ami gold packot ad.

(#9396) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Kánaán! :D up Predator és free Eurépa Tah!!! ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#9397) Tajték


Tajték
senior tag

Help pls! :R

Kante mennyire éri meg az árát? Mert arra gondoltam hogy megveszem Nainggolan mellé (a belga egy brutál csávó NO.1) godolom a frania is olyan lehet, ha nem jobb...

Most ez a csapatom

Erre cserélném jövő team

Kérlek benneteket minden csapatrészt nézzetek, megérné a változtatás? :R

(#9398) slengi válasza Tajték (#9397) üzenetére


slengi
csendes tag

Mielött lecsereled a csapatot probald ki Hamsikot Bonaventura helyett. Nekem bejött, kapuval szemben mindenhonnan eletveszely vedekezese is türhetö. Csak az a bajom vele hogy Napoli jatekos. :D

Fino alla fine

(#9399) Tajték válasza slengi (#9398) üzenetére


Tajték
senior tag

Ismerem Hamsik-ot, én is nagyon szeretem a játékban, fix kezdője volt mindig az olasz csapataimnak, de most Bona jobban adja a védekezésben kicsit :R Hamsik sok komoly gólt szerzett mindig nekem :) Padon van jelenleg.

Itt igazából Kante és Nainggolan egy csapatban szerepeltetése a lényeg :R

[ Szerkesztve ]

(#9400) slengi válasza Tajték (#9399) üzenetére


slengi
csendes tag

Ertem.... Nainggolan ennyire adja? Miota atment a sötet oldalra meg sem fordult a fejemben hogy megvegyem :DD Lehet kiprobalom csak felek hogy leeg a PS. :))

Fino alla fine

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.