Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) A guru válasza K.J (#9600) üzenetére


A guru
addikt

Dehogy vagyok pro...De az való igaz, hogy ezen a héten végig TV-zem vagy videót nezek SB közben.:D

(#9602) slengi válasza A guru (#9597) üzenetére


slengi
csendes tag

Nalam ma hatan csinaltak ezt meg. Vezetek kilep semmi,döntetlennnel erzi ha jobb vagyok kilep es semmi, ö vezet egy makker gollal es azonnal kilep. Idörablas csak az egesz!!! Mi a faxnak jatszanak ezek az emberek ezzel a jatekkal? Hogy minnel jobb csapatuk legyen? Gyüjtsön Panini kartyakat b.meg. En azert jatszom hogy jobb legyek. Faxom. SB pedig easy nagyon csak nem mindig tudok sajna 5öt beramolni,plusz kimarad par meccs. De elite 1 az siman meglehet barkinek csak nyugodtan kell passzolgatni. 4 Kapufa per meccs azert durva. SB-ben most löttem egy meccsen 7et!!!

Fino alla fine

(#9603) K.J válasza slengi (#9602) üzenetére


K.J
senior tag

Baromi zavaró ez, nagyon ritkán ragelek, sőt, ha 4-0-val vezetnek, akkor is lejátszom. Legyen teljesértékű a dolog. Valahogyan szankcionálni kellene ezt.

Ez olyan, mintha a a valóságban az egyik csapat jobban szerepelne, akkor az ellen játékosai fognák magukat és besétálnának az öltözőbe.

(#9604) chelseafan94


chelseafan94
tag

4-2-2-2 felállásban milyen chem lapot ajánlotok Pogbára? Fabinho mellett játszana a védősor előtt.

PS ID: KoloChelsea

(#9605) slengi válasza K.J (#9603) üzenetére


slengi
csendes tag

Pontosan. A rage quit nem fejleszt. Ha jobb az ellen akkor is vegig jatszom mert fejlödni csak a jobbak ellen fogok. 61-39 es labdabirtoklast ertem ma el egy player ellen ugy hogy neki 26!!!! kapuralövese volt nekem asszem 10 es 2-0ra nyert. Mert jobb volt. Mindenhonnan a finesst nyomta. En mar tultettem magam azon hogy mennyire nem eletszerü a jatek. Ez nem egy footballszimulator hanem egy videojatek. Azert nyert mert jobban kihasznalta a jatek adta kiskapukat a gyözelemhez.

Fino alla fine

(#9606) Chereiose


Chereiose
addikt

PL-es csapatba be lehet építeni szerintetek Lewandowskit 2 csatáros rendszerbe?

(#9607) arpo04 válasza A guru (#9601) üzenetére


arpo04
őstag

Jobb mint ha suliba oran csinalnad! ;] Sb is idegesito 2x dobott le szerdan. Netem tokeletes es 0-3 persze 4-0 mentem (legend). Azota nem is jatszottam.
Csalasokon meg ne lepodjetek meg. Nagyon sok van amit mindenki hasznal (bronz lapok a padon, regen az volt). Semminek nincs kovetkezmenye csak ha szidni mered EA-t. Na innentol kezdve az egesz egy vicc.
Nagyon bizom benne ez a jatekuk is arra a sorsra jut mint a bf sorozat. Megy a kukaba...

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9608) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Legutóbbi vereség: Oxlade és Sif Anderson CM. :D jtomi10, innen is gratulálok! :D

[ Szerkesztve ]

(#9609) Z'Z" válasza Kristof_94 (#9608) üzenetére


Z'Z"
őstag

Oxlade miért is gond, hogy CM?
Felipere ráteszel egy powerhose lapot és ez az eredmény:

[ Szerkesztve ]

(#9610) #16514048 válasza Kristof_94 (#9608) üzenetére


#16514048
törölt tag

Írtam már tegnap is, de légyszíves nézd már meg ezeknek a játékosoknak az interception és marking statját és hasonlísd már össze Modric, Pogba, Keita, Scholes és hasonló játékosok lapjaival. Szeretném már látni, ahogy miattuk is panaszkodik valaki.

Illetve továbbra is áll a kérdés, hogy mit tudna ezzel kezdeni az EA? Lebutítja a mozgásukat, hogy ne tudd őket oda írányítani, ahova szeretnéd, vagy jó ütemben történő szerelésnél luftot rúgnak?

[ Szerkesztve ]

(#9611) Tajték


Tajték
senior tag

Kövi 2 DR meccs is teljes delay, nem lehet minősíteni.
Mindkét meccset megnyertem, de nagyon rossz élmény így játszani...
Arról nem is beszélve hogy mindkét meccsen kaptam finess shot gólt, mert minden idióta csak azt erőlteti és erről szól most a game.(Úristen szegényeket de sajnálom, hogy ilyen hülyének születtek)

Olyan kiváncsi lennék hogy az EA fejlesztők mennyi munkát fektetenek abba hogy egy majdnem jól működő játékot módszeresen tönkretesznek másfél hónap alatt.... miért kell egyáltalán belenyúlni?

kdavid94:

Vannak itt sokkal nagyobb gondok mint az hogy ki CM és ki nem :U :(((

[ Szerkesztve ]

(#9612) MarioAna válasza #16514048 (#9610) üzenetére


MarioAna
senior tag

lletve továbbra is áll a kérdés, hogy mit tudna ezzel kezdeni az EA? Lebutítja a mozgásukat, hogy ne tudd őket oda írányítani, ahova szeretnéd, vagy jó ütemben történő szerelésnél luftot rúgnak?
Pontosan ennek kéne történnie, hogy ütemtelenül szereljenek :K . Egy védekezni nem tudó szélső támadó középpályás, ne játsszon jobban CDM-et, mint egy De Rossi/Brozovic szintű. FUT-ban le merem fogadni, hogy még egyikkel sem találkoztam mondjuk a kettő közül, de LB poziban szerelő Sanéval és Kanté módjára pitbull-szerűen kergető Alejandro Gomezzal már igen :D .

[ Szerkesztve ]

(#9613) #16514048 válasza MarioAna (#9612) üzenetére


#16514048
törölt tag

Tehát megnyomod jókor a szerelés gombot, a gép meg random eldönti, hogy mekkora késleltetéssel lépjen oda. Igazad van, sokkal élvezhetőbb lenne így a játék.

(#9614) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Értem én, hogy a kis törpéknek 50-60-as DEF-je van, de az nonszensz, hogy élve megeszi az egész meccsen Kondogbiát. Akkor ezeknek a mindenes CM lapoknak mi értelme? Minek prime Gullit, ha van fossá húzott Lingard és társai. Abba már inkább bele se megyek, hogy tegnap mit művelt POTM Reus és speckó Götze. Gyakorlatilag ketten szétszereltek mindenkit, bár ott szerencsére nyertem...
Emlékszem a 18-ban a Vieira-Gullit párosomnak esélye nem volt az ilyenek ellen.

[ Szerkesztve ]

(#9615) A guru válasza Kristof_94 (#9614) üzenetére


A guru
addikt

Ja amúgy sok prónak Lingard és társai vannak CDM-ben.

Ja várj! :N

(#9616) arpo04 válasza Kristof_94 (#9614) üzenetére


arpo04
őstag

352 ellen vesztettel? Mivel ott a ket szelso vissza zar nekem is igy 5 vedo van hatul + agressivre van rakva. Annyi hatranya van hogy elfarad 60-70-ik perc kornyeken. Akkor jonnek a cserek.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9617) #16514048 válasza Kristof_94 (#9614) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezerszer elmondtam már.

Nincsen fossá húzott Lingard, csak középpályán, manuális védekezésnél nem számítanak annyit a DEF statok, mert ott többnyire teljesen te irányítod a játékost, rajtad múlik, hogy tudod-e fogni vele az ellenfelet, lereagálni a mozgását és lezárni a passzsávokat.

És ezt csak szándékos butítással tudná javítani az EA, amivel lehet realisztikusabb lenne (amúgy nem, mert mindig olyanokra panaszkodsz, akik a való életben is CM-et játszanak sokszor), de szerintem sokkal kevésbé élvezhető, mert mégjobban kivenné a kezedből az irányítást, mégjobban csökkenne a skill gap.
A realisztikusságnak amúgy már onnantól búcsút lehet inteni, hogy 6 perces egy félidő és 11 játékost irányítasz...

Egyébként amikor pont nem te irányítod a játékost, hanem a gép, akkor azért nagyon is látszik többek közt a helyezkedésen, hogy prime Gullit van-e ott, vagy Lingard. Meg bárki bármit mond, szerintem a strength is eléggé érződik.

De mondom, ha az baj, hogy Ox, meg Anderson tud szerelni, akkor szeretném olvasni a panaszokat Pogbára és Modric-ra is, legalább legyetek következetesek.

[ Szerkesztve ]

(#9618) MarioAna válasza #16514048 (#9613) üzenetére


MarioAna
senior tag

Reálisabb lenne, én csak azt mondom. Konkrétan most a holding CDM típusú játékosoknak nincs létjogosultsága online, mert 30-40 standing tackle-ös emberek is teljesen használhatóak ott. :R

(#9619) thebigK válasza Kristof_94 (#9608) üzenetére


thebigK
addikt

Legyszi engedd mar el a temat. Unalmas. Koszi. Szeretunk

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9620) MdewC válasza Yodamest (#9577) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az fsza.

Elhiszem ha idegesítő.

Kitartást!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9621) ferni


ferni
őstag

Be, csak mutasd hova kell beépíteni.

(#9622) Tajték


Tajték
senior tag

8-5 -re nyertem egy DR meccset, ez normális? :DDD

(#9623) Tajték válasza Tajték (#9622) üzenetére


Tajték
senior tag

Ebben gondolom benn volt a hatalmas késés, ami miatt egyik védelem sem volt teljesen képben :DDD
A mellettem lévő emberre akartam váltani erre kettővel arrébb váltott folyton, ez a túl oldalt is így történhetett. :D

(#9624) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Sziasztok.Tud vki segiteni abban h a jatek nem menti el a beallitasaim?Mindig be kell allitanom a gomb kiosztast ha valtoztatni akarok.Van erre megoldas?

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#9625) Sasa22 válasza Tajték (#9623) üzenetére


Sasa22
tag

Tegnap egyik meccsemen, 0-0 a 70. percben ès 4-2 a vègeredmèny :D

(#9626) blasi0


blasi0
csendes tag

Uraim!

Szeretnék segítséget kérni, főleg azoktól akik a brazil csoda budget keretet használják. Milyen felállásban toljátok?

Volt egy BPL csapatom, 4-1-2-1-2 szélesben kezdtem, meccs alakulásától függően lett belőle 4-4-2, vagy 4-3-2-1. Tök átlagos játékos vagyok, de ezzel patikán működött, 14-16 win szokott is jönni.

Velük viszont nem megy, tegnapi 7/4 után ma még meccset se nyertem, 15/4 :DD :DDD áll egy helyben az összes player, nincs dinamikája a játéknak. Nyilván olyan pingpong van, hogy a képernyőt lehányom, de ezt leszámítva is egy kalap .... a játék velük.

Jelenleg így néz ki:

Pato - Teixeira
Talisca
Taison-Hulk
Fernandinho
Telles-D.Luiz-Miranda-Danilo
Ederson

(#9627) majnkopf válasza slengi (#9605) üzenetére


majnkopf
tag

Attól, mert valaki a játék hibáját kihasználva legyőz az nem jobb. ne keverjük a kettőt ;)
és nem minden meccsen lehet tanulni. volt nem egy olyan meccsem mikor sorba lövöm a kapufákat, gyerek lekontráz gól. megint helyzetek sokasága. de valahogy egyik sem megy be, kontra gól. ilyen meccset szinte felesleges végig játszani.feleslegesen megy vele az idő +csak felidegesíti magát az ember ha olyan a természete

(#9628) Sasa22 válasza blasi0 (#9626) üzenetére


Sasa22
tag

Én tegnap 5 veresèggel kezdtem, ugyanezt èreztem, a jàtekosaim egy helyben àlltak, utàna vàltottam 4-2-3-1 (2) re ès 13 meccsből 11et nyertem vele.. :D

(#9629) Mrguba


Mrguba
őstag

Sziasztok FABINHORA CM-mit ajanlotok milyen chemet?

(#9630) Z'Z" válasza Mrguba (#9629) üzenetére


Z'Z"
őstag

Engine

(#9631) Tajték


Tajték
senior tag

Na a "velem nem baszik ki a Fifa" címszóval, összedobtam ezt a csapatot:

Passession Team ;]

Messi-re "false 9" a két szélsőre cou és Salah "cut inside" és "get in box...." oszt csá
CT: szűken közepesen letámadunk, kicsit szélesebben támadunk, passession, oszt csá :DDD

Ezt szeretem a legjobban játszani, ha így kikapok így jártam de legalább én szép focit :DDD játszok!!!

(#9632) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Az SB-re kihatással van a csúcsidő vagy hogy a gépemen megy a letöltés vagy valami program? Tudom, hogy ez nem online game, mégis egyszerűen néha mintha full retardáltak lennének ilyenkor a játékosaim. Öngólt csinál a védőm úgy hogy mellkassal bepattintja a kapuba (úgy hogy nincs rajta támadó, laza levétel lenne), játékosom az 1 méterre szabadon pattogó labdát csak nézi, de nem fut rá, 90 fokkal más irányba passzolja a labdát a játékos, mint amit parancsolok neki, lassan guruló labdát nem bírja a 84-es kapusom elkapni...

A tököm kivan ilyenkor és a falhoz csapnám a gamepadot.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9633) szabyka95 válasza Jinxb1rd (#9632) üzenetére


szabyka95
őstag

Én falhoz ba.tam tegnapelőtt, szét is tört mint a sz.r..

(#9634) slengi válasza majnkopf (#9627) üzenetére


slengi
csendes tag

Akkor maradok bent ha jobb az ellen. Ha rosszabb nalam is megesik. Most is azt tettem. Ez a WL leggusztustalanabb eddig... Delay a meccsek felen, kapufa hegyek, a kapusok Supermanok, lövesek a gep altal blokkolva, üres kapura NEDVED!!! fölerugja... 100as ziccerben melle. Ha egyszer megtörtenik ok. De minden meccsen ez van amikor erezhetöen gyengebb az ellen. 24/18 kapuralövessel es 70-30as labdabirtoklassal sem lehet meccset nyerni, a gyerek meg 3 passzbol gol... Kiegtem. :W Eddig ket playertöl kaptam ki aki erezhetöen jobb volt. Nem szoktam tul sokat panaszkodni de ez mar durva... Igaza van Gurunak a legjobb mod az SB...

Fino alla fine

(#9635) Tajték válasza Jinxb1rd (#9632) üzenetére


Tajték
senior tag

Nálam is ugyan ez van sokszor, teljesen bekésett irányítás és komótos mozgás, láthatóan le van lassulva....

slengi:

Már akinek!
Ha hasít a gameplay akkor tönkre verem a gépet, de ha beüt ez a szarakodás akkor KO vagyok, mert a gép nem érzékeli ezt a bekésett irányítást, ugyan úgy játszik. Tekereg, forog, cselez, passzol míg én az emberváltással bajlódok.... nevetséges hogy egy offline módban is erről kell beszélni :(((

Pont ezért akartam felhagyni az online-al és irrvérzésig SB-zni, de hát nem gondoltam hogy itt is hozza a szintet az EA

(#9636) KaksziLajos válasza slengi (#9634) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Baby Nedveddel 22 kapufát rúgtam 22 meccsen... No comment.

[ Szerkesztve ]

(#9637) p0ty


p0ty
aktív tag

Úgy érzem a héten ugrott az SB top100.. előző hét alapján elvileg elég a pont de annyian lecsalják PC-n hogy most ez a 111.390 pont nem lesz elég.. sajnos a héten beszart a netem 3-0 vezetésnél és ott elbuktam instant minimum 2500 pontot ami ha most még itt lenne akkor nyugodt lennék így reménykedem csak elszomorító hogy ennyi ponttal xboxon azon kellene aggódnom hogy top50 meg e lesz nem a top100on.. felháborító kicsit hogy így hagyják csalni az embereket PC-n de hát én nem tudok ellene semmit se csinálni szóval ja :DD

(#9638) slengi válasza KaksziLajos (#9636) üzenetére


slengi
csendes tag

En befejeztem. Szerintem tartok par nap pihenöt es ujra nekiugrok. Addig marad az SB. Ezt a constant pressuret ha kivennek a jatekbol(vagy szankcionalnak hogy ne fussak vegig ugyanugy a meccset 70. percig mind barmelyik taktikaval) plusz manual defending lenne nulla AI rasegitessel sok playernek görbülne le a szaja aki most annyira jonak erzi magat. En sem vagyok jo de legalabb van egy stilusom,egy jatekom amit jatszom. Nem 3 dolgot beallitok amit youtubon lelesek aztan futas ket passz es gol,vedekezesnel meg pihenhetnek az ujjaim... De ez mind meg fog maradni mert az EA-nak az a jo minnel nagyobb a jatekosbazisa hadd nyissak a pakkokat 1000el.

@Tajti: Rengeteg visszajatszast megneztem SB-ben (kivancsi lennek WL-ben is egy parra) rohadtul csal a gep.
A löves es a passzok iranya sokszor nem oda megy ahova iranyitod. Pl. full a jobb alsoba iranyitod megfelelö szögben 100as ziccerben es mellerugja. Passz ugyanez. Ertem en hogy az eletben sem mindig sikerülnek a passzok es a lövesek de azert na... De SB-ben legalabb elvezetes jatszani. Lehet azert mert kiszamithato a gep. Nemtom mi a fene van de most nagyon nem megy online :F

Ha meg nagyobb csalast akarsz latni amit a gep lemüvel erdemes egy draftot nyomnod ellene. :)

Fino alla fine

(#9639) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#9636) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én ebben a WL-ben CR-vel hagytam ki olyanokat, hogy csak lestem. Volt, hogy egy meccsen a csapatom 5 kapufát hozott össze, az ellen meg rohant egyet és gól. :D

(#9640) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Micsoda új SBC-k vannak! :Y

(#9641) Solesz84


Solesz84
aktív tag

#9624 erre senki? 😕

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#9642) A guru


A guru
addikt

Ott a back2back Squad Battles top 100, remélhetőleg top 50, az utolsó szettben eldobtam 1500 pontot kb. annyira nem tudtam gólt lőni, de nem izgat. :))

(#9643) ThuG4LifE válasza A guru (#9642) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Le a kalappal, komolyan nem értem, hogy tudtok ebben az SB-ben így játszani. :R World classon általában 2-3 góllal nyerek a 82+os csapatok ellen, ha van türelmem NEM védekezni. Megszokásból neki állok védekezni (meg mert unalmas, hogy nem csinálok semmit) és akkor olyan tiki-taka és gól jön a géptől, hogy besírok. :O Aztán hajtok a gólokért és 1 v 1-ben is max kapufa, már ha eljutok addig, mert ha úgy gondolja a gép, akkor a második passzom akkor is hozzá megy, ha én ki akarom lőni a stadionból. :B
Max Elite 3-ra van türelmem/erőm.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9644) Tajték válasza ThuG4LifE (#9643) üzenetére


Tajték
senior tag

Ez én sem tudom megszokni, hogy nem váltunk a védőre csak visszafutunk a KP-val és ennyi.
Ez vicc hogy így van szerintem. Akkor mi a francnak fogom a kontrollert?
Azt hiszem a 16-ben volt a nagy ámokfutás és mindenki szaladt dribblingből , na akkor éltem fénykorom, olyan szépen levédekeztem őket hogy imádam az olyan kis suhancokat.
Most bezzeg az AI védekezik, szánalom....

(#9645) arpo04 válasza A guru (#9642) üzenetére


arpo04
őstag

Grat ismet! Sajnos nincs idom jatszani igy mult heten is elit1 most is az lesz. Felet tolom le kb de most necces mivel berage-tem szerdan miutan ket nyert meccset elvett...
Wl-be hol vegeztel?

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9646) A guru válasza ThuG4LifE (#9643) üzenetére


A guru
addikt

Sok gyakorlás és rengeteg timed finesse...:)

Arpo: Gold 1 lett 22 winnel, a már említett glitch miatt, illetve egyszer kifagyott a game, ezekkel elment 3 win minimum.

[ Szerkesztve ]

(#9647) v-man válasza Kristof_94 (#9640) üzenetére


v-man
őstag

Szokásos semmi jött a packokból (ukrán 79es kapus a kék csomagból, 82es Vazquez a goldból...)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#9648) p0ty


p0ty
aktív tag

Sajnos a héten a drága net szolgáltatóm bemondta az unalmast WL-re is.. hét elején mondták valami központi hiba volt megoldották utána napközben kb reggeltől 5-6ig jó az internet utána 0.1 a feltöltésem és ez által laggolok mindenhol pedig minden játékot próbáltam szóval nem az EA szerverekkel van baj..
12-1 el kezdtem a WL-ben így szerintem rég kezdtem mert 12 winnél 2-3 lose mindig volt de nem értem rá 6ig játszani és 6 után tegnap nyomtam 2őt cseleket nem tudok mert laggolok valamint ma is a maradék 15 meccsemet leakartam játszani hát most 14-5el állok de befejezem mert így nagyon esélytelen támadni
ha a top100 nem lesz meg akkor a hétre elintézett az internet szolgáltatóm rendesen..

(#9649) p0ty válasza A guru (#9642) üzenetére


p0ty
aktív tag

mennyi pontod van? és hanyadik helyen állsz most?
grat hozzá! :DD

(#9650) A guru válasza p0ty (#9649) üzenetére


A guru
addikt

[link]

Itt lehet élőben nézni a tabellát Mat_the_power néven futok, kicsit izgulok, hogy meg lesz-e a top 50, elbaxtam a végén...

Köszi srácok mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.