Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Tajték válasza slengi (#9400) üzenetére


Tajték
senior tag

Nai az egy beteg lap :K Iszonyat nagy melót végez a középpályán. Hátul mindenhol ott van, szerel, ütközik, nem fárad és előre is besegít, sok gólt szerez távolról, passzol labdát tart, irányít.... full komplex a pali.

(#9402) sz_abika válasza Meghivott (#9386) üzenetére


sz_abika
addikt

Pacsi... Nekem UCL Tagliaficot kiserte ki az 50k pakkbol szintén :D

Ha most kéne kiadnom a "Hogyan csinaltad az első milliodat?" önéletrajzi könyvét, csak annyit írnék, nyiss 2 heten belül 2 Pogbat...

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#9403) slengi válasza Tajték (#9401) üzenetére


slengi
csendes tag

Hmmm... Lehet megtesztelem Matuidi mellett. Majd legfeljebb leragasztom a logot a lapjan. :) Van olyan lövöje mint Hamsiknak?

Fino alla fine

(#9404) MdewC


MdewC
nagyúr

Na, a csaló gcik megint itt vannak... :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9405) slengi válasza MdewC (#9404) üzenetére


slengi
csendes tag

Szep csapat. Grat. Nedved közepsö lapja milyen? Nekem a Baby van meg. Erdemes valtani?

Fino alla fine

(#9406) Tajték válasza slengi (#9403) üzenetére


Tajték
senior tag

Nem finesst kell vele lőni hanem erőből főleg a hosszúba! Cserébe szútzúz mindenkit hátul.

(#9407) dejvid8 válasza MdewC (#9404) üzenetére


dejvid8
őstag

Jó ég, Ballack ST-ként és CR7 CDM-ként? :DDD
Na meg Eusebiot elpazarolni CDM posztra, fura egy csapat... :Y

:-)))))))))sry

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#9408) Francesco003 válasza slengi (#9405) üzenetére


Francesco003
aktív tag

A baby csak minimalisan gyorsabb és balanszoltabb.
A középső meg pont gyors visszont jobban lő és passzol.kb500meccs és még bent van ez jelent valamit.

(#9409) slengi válasza Tajték (#9406) üzenetére


slengi
csendes tag

Ok. Megtesztelem. Mostmar kivancsi vagyok.

Fino alla fine

(#9410) #Wiall#


#Wiall#
tag

Bpl csapatba kit használnátok bal támadónak ? Martial vagy Son ?

(#9411) slengi válasza Francesco003 (#9408) üzenetére


slengi
csendes tag

OK. Köszönöm. :R Szerintem a jövö 7en cserelem.

Fino alla fine

(#9412) toxicjew


toxicjew
addikt

Na csak megérte bontani pár promo packot is :DD :DD :DD

Milyen chem illik rá?

(#9413) p0ty


p0ty
aktív tag

Coutinho mennyivel jobb mint Promes? megérné cserélni Coutinhora?
és ha Coutinho a jobb milyen chem style menjen rá?

(#9414) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az elmúlt 1-2 napban ismét kicsit belefásultam a játékba, nem igazán élvezem. :(
CR-t elpasszolva ezt a csapatot tudnám összerakni. Megéri vajon vagy inkább fektessek biztosan jövedelmező BL lapokba és toljam egy egyszerű csapattal a WL-t? Pl. a rivalsban egy sima csapattal is összehoztam mindig a rank 2-t, ha meg volt idő akkor a rank1-t is. :U
Ne értsétek félre ez nem egy újabb csapatépítési láz, csak kiégtem kicsit. :D

[ Szerkesztve ]

(#9415) Tajték válasza p0ty (#9413) üzenetére


Tajték
senior tag

Attól függ hogy milyen felállás és milyen stílusban játszol....
Nem nagyon lehet futtatni mint Promes-t. De cserébe zsonglőr. Nem egy "get behind" szélsző, inkább "cut inside" és "come short"

(#9416) p0ty válasza Tajték (#9415) üzenetére


p0ty
aktív tag

Bal CAM poszton lenne és nagyon nem futtatom csak a passz játék meg a nagy tekergetések
4-2-3-1 3 camos

[ Szerkesztve ]

(#9417) Szigma70 válasza p0ty (#9416) üzenetére


Szigma70
addikt

Nálam középső cam, sztem az a posztja. Tanár
Promes nálam nem adta, most csere.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9418) MdewC válasza slengi (#9405) üzenetére


MdewC
nagyúr

Bocsi, hogy múltkor nem válaszoltam.

Az az igazság, hogy család és rengeteg munka mellett ami maradt idő kommentelni, azt most Fransescooval meg Guruval, Blasheval egyeztetem. Ez van. ;)

Szuper ez a Nedved lap, ajánlom. Biztos jó a baby is, de ahogy Fransescoo mondta, picivel jobbak a fontos statjai és ez mellet van fürgesége.

Ha csak szélen használod, akkor hunter, ha behozod CAM, ST, vagy akár CM posztra, akkor sniper. ;)

Dejvid: hát most mond meg... :D

Csalnak is, meg hülyék is. :D

Grat a nyitásokhoz srácok!

Nálunk Neuer jött az ikon sbc-ből, a többi nyitással együtt 750K volt Ferdinand.

Fifaisshit: :D :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9419) Fifaisshit válasza MdewC (#9404) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ez a beszed : DD
Hat ezen szakadok :)

[ Szerkesztve ]

(#9420) slengi válasza MdewC (#9418) üzenetére


slengi
csendes tag

Nem gaz,kösz hogy nem felejtettel el. :R Jövö 7en erkezik, a baby lap is nagyon bejövös mar.

Fino alla fine

(#9421) MdewC válasza slengi (#9420) üzenetére


MdewC
nagyúr

Juve legenda, (Lazioban is jó volt), most Juve alelnök, rossz lap nem lehet. :))

Tényleg mindenben maxos lap, LW poszton talán IF Neymar, prime Ronaldinho aki beleszólhat a versenybe Nedveddel szemben.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9422) slengi válasza MdewC (#9421) üzenetére


slengi
csendes tag

Nekem mondod? Ennel mar csak az lenne szebb ha a goljai utan zugna A PAVEL PAVEL NEDVED NEDVED mint regen a Stadio Delle Alpiban....Ha FIFA lennek en megcsinalnam... :))

Fino alla fine

(#9423) arpo04


arpo04
őstag

Gyerekek fut-ba a birokat Kassai mesterrol mintaztak. 2 meccs 2 kamu tizenegyess... meg hogy nem szimulator! :C

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9424) fidorr


fidorr
csendes tag

Valaki segítsen légysz.... Itt ki nem arany???

(#9425) #16514048 válasza fidorr (#9424) üzenetére


#16514048
törölt tag

Volt róla szó az előbb, web app-on és mobilon bugos, a kék lapokat nem veszi aranynak, de a játékban elfogadja.

[ Szerkesztve ]

(#9426) fidorr válasza #16514048 (#9425) üzenetére


fidorr
csendes tag

Köszönöm!! :R :R

(#9427) p0ty válasza Szigma70 (#9417) üzenetére


p0ty
aktív tag

Akkor lehet megveszem csapatomba aztán remélem a legjobbakat :D

(#9428) Kristof_94 válasza slengi (#9422) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én azt szeretném, hogy Shearernek énekeljék, hogy "He's coming home, he's coming home, he's comiiiin' " :))

(#9429) slengi válasza Kristof_94 (#9428) üzenetére


slengi
csendes tag

Hehe... A mez jo volt csak rossz orszagban :) Amugy nagy Spieler volt az öreg. :R

Fino alla fine

(#9430) szabyka95


szabyka95
őstag

Kinyitottam Szalai BL kártyáját, esküszöm idáig sokkal jobb mint cr, sokkal jobbak a finesse shotjai

(#9431) Digestive válasza szabyka95 (#9430) üzenetére


Digestive
addikt

Hát igen, az 58-as Curve nem viccel! :DDD

(#9432) Kristof_94 válasza slengi (#9429) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az tuti, csak itt a FIFA-ban kicsit elcseszték. A PL gólrekorderének 91-es kártya, miközben egy Giggs 92-es, na meg 2* cselezés, 3* WF. Nem volt egy cselkirály, na de akkor is...

(#9433) LedyGyuszi válasza MdewC (#9418) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

És Ballack? ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#9434) slengi válasza Kristof_94 (#9432) üzenetére


slengi
csendes tag

Akkoriban ennyi böven eleg volt. Befejezö csatar volt de abbol a legjobbak közül. Trezegol kb ugyanilyen volt de Ö valoban 4/4es volt.

Fino alla fine

(#9435) Garsza válasza MdewC (#9404) üzenetére


Garsza
veterán

Ferdinand SBC -ből vagy vettétek? Ha SBC a packok adtak valamit?
Közben látom. Nagyon jó ár jöttetek ki ti is.

[ Szerkesztve ]

(#9436) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A játékos árak általában mikor magasabbak? Este vagy nappal? Eladom az egész csapatot, csak nem tudom most este vagy holnap. Talán akkor a WL-re is több embernek lesz ideje, nem?

(#9437) Stylerr válasza Kristof_94 (#9436) üzenetére


Stylerr
addikt

Miért stresszelsz ennyit rajta? Felesleges 5-10 ezer coinon ennyit agyalni. :)

(#9438) MdewC válasza LedyGyuszi (#9433) üzenetére


MdewC
nagyúr

Huuu apukám... :))

Gyúrjál rá, pár pakk opening és nyomhatod.

Eddigi legjobb kp-nk, pedig próbáltunk párat. :)

Az egész sztori onnan indult tegnap, hogy jött a szokásos pakk opening night, csüt este. Mivel a rivals retek mód csal, a wl-t szeretjük, az sb elmegy, úgy voltunk Ferivel, hogy b@sszunk rá, mi a legjobb dolog amit adhat a fifa? Na mi? Hát a pakk opening meg a csapat építés. :D

Szóval úgy vagyunk vele, hogy aki fullos, azt megpróbáljuk kipróbálni. 2 hete rágom Feri fülét, hogy próbáljuk ki 91-es Mattheust. Előtte 2x vettük meg Seedorfot, volt Blanc, meg ugye múlt héten meg kellett venni Rijkaardot is a védelembe. :DDD

Nah szóval jött a tegnap este. Feri volt a soros a nyitásban, előtte héten 3 walkoutot nyitottam, mondja, hogy csinál pár sbc-t is, biztos ami biztos. :D

30 pakkból nem nyitottunk semmit. :C Persze 250K így is bejött. Annyira el voltunk keseredve, hogy mi lesz így, hogy 2 óra agyalás után elkezdtük kiárulni a klubot, meg Feri megjegyezte, hogy annyira nem fossa össze magát Blanctól 1 milláért, legyen már vmi, cseréljük le 91-es Mattheusra. Há mondom ez az b+++!!! :D

Család most lent van vidéken, toljuk!

Akkor már 4. órája pofáztubk ps-en, árultuk ki a lapokat, közben ment az agyalás, hogy jó jó lap az a Mattheus, mindenképp teszelni kéne, de nem lesz alacsony? :D Szarunk rá gondoltuk, de csak végig pörgettük az összes ikon cm-et. Már majdnem megvettük, mire kidobtak egy prime Ballackot 150K-val olcsóbban, 400K-val drágábban, mint a középső Mattheus. Aztaaa.

4,5 órás beszélgetés után 2 perc alatt döntöttünk, hogy akkor legyen Ballack!!! :D

Magas, erős, gyors, full passz, full lövés, full skill, full, fizika és op def shadow, na meg full arc fotó nem úgy mint a középsőn és ennyi. :D Középső Cruyff is azért nem jön, mert ronda az a lap mint a bűn. Mondjuk a prime lapja full baltás gyilkos Cruyffnek, az azért szimpibb. :K

Szóval javaslom.

Na aztán jött a megvilágosodás, mikor hajnali kettőkor még kimenten egy cigire... Meg volt prime Ballack. Ki se próbáltuk még. Ki se hűlt a kontroller, erre megkérdi Feri, hogy akkor most mi lesz az ikon CB-vel, akit beáldoztunk? Há mondom min lenne b+? Csütörtökön vissza vesszük. :D

Feri: mi lenne ha megcsinálnánk Riot?
Mondom: kit?
Feri: hát Riot.
Mennyi az?! Kérdem én?!
Feri: ha nyitunk max 900K
Akkooo toljuuuk b+++! :DD

Akkorát röhögtem magunkon, mit tolunk, a két beteg f@sz... :)) De srácok, ezt az évet most fullba toljuk, ezt most nem vicceljük el. :P

Kiároltuk a maradék védelmet, ma délután Feri befejezte az sbc-t, este nyitottunk, Neuer, Rio 750K, a többi történelem.

Megyünk tovább.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9439) MdewC válasza Garsza (#9435) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönjük. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9440) Garsza válasza MdewC (#9439) üzenetére


Garsza
veterán

Az a Ferdinand lap amúgy kegyetlen Op. Nem bántam meg hogy megcsináltam, és ti sem fogjátok szerintem.
Anchor lappal használom, mindenhová odaér, nem tudják lefutni, fejjel is OP, és mindég jó helyen kalimpál.
És ez úgy mondom hogy, nem finoman fogalmazva nem szívlelem az angol játékosokat, sőt ManU még annyira sem. És nekem még az ára is csak 500k jött ki 4db valkou volt a packokból. Igaz 2 packban összezsúfolva.
Ballack nekem is cél a kp ra, de nálam az még odébb van.

[ Szerkesztve ]

(#9441) MdewC válasza MdewC (#9438) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jaaa, erre este Guru kiégetett. :D

Küldjük a csapat képet a közösbe messengeren, nyilván dicsekedni xD erre asszondja:

Hát ő nem adta volna el Varanet, aaSkillz is vissza vette 2 nap után. WTF?

:D ?!

Miva?!

2 napot nem kibírunk Boatenggel? Azé az elég jó CB nem? Vagy mi?

Mert amúgy nem mindegy nekünk mivel lesz meg a gold 2 max a gold 1? Há nem mindegy? :DD

Fiatalság bolondság. :)

De 2 prime ikon 18 óra alatt az lófing mi?

A tökömet érdekli aaskillz b+! :D

Örülök, hogy ilyen lapokkal nyomulhatunk.

Gurukám baszki. :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9442) Kristof_94 válasza Garsza (#9440) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De neked volt hozzá egy "ingyen" ikon vagy azt is vetted?

(#9443) Garsza válasza Kristof_94 (#9442) üzenetére


Garsza
veterán

Végül nem áldoztam be Figot, még azta is osztogat a csapatban. Vettem hozzá Icont. Úgy volt meg 500k ból.

(#9444) Kristof_94 válasza Garsza (#9443) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha jól látom, most 800k a legolcsóbb. :D
Nekem is tetszik a lapja, de ennyiért nekem nagyon sok. Nem normális, hogy egy base icon 800k. Előbb-utóbb jönnie kell egy ikon sbc-nek vagy ikon picknek. Bármi...

[ Szerkesztve ]

(#9445) Digestive válasza MdewC (#9438) üzenetére


Digestive
addikt

Remélem, h egy ilyen meeting alatt isztok is rendesen! :DDD

(#9446) Garsza válasza Kristof_94 (#9444) üzenetére


Garsza
veterán

Nekem 700k volt az icon. De nekem a packokból jött, akkor 600k csak a 90k+ eladható lapokból, Azért is csináltam meg. Első 3 részét csak a packok miatt csináltam.

(#9447) Jinxb1rd válasza toxicjew (#9395) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Szerintem nem értelmetlen, visszajön belőlük félig meddig a pénz, a végén kapsz egy erős kártyát + van esély, hogy nyitsz egy jó játékost. Én pl small gold pack-ből nyitottam így egy Dybala-t, a kínai ligákat kétszer kiraktam, így megvan mindkét kártya. Kezdőként tökéletes farmolás és inkább nyitok jó játékost, mint hogy vegyek :).

We are only Stardust...

(#9448) A guru válasza MdewC (#9441) üzenetére


A guru
addikt

Faszomatmá’, nektek 2 nap alatt összejön a pénz Varanra, nekem minimum 1 hét...:DDD Most meg van egy eladhatatlan Riotok, de én nem szólok bele, mert tényleg egy pack opening alatt vissza hozzátok az árát baszki...makkerek...:D :R

(#9449) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Én is irigykedem, tényleg, el nem tudom képzelni, milyen lehet nyitni egy ikont, vagy egy olyan IF-et, ami 10k-nál többet ér.
Idén már az SBC-s kereskedést (MM követelmények pl), na nem mintha annyira ment volna, de a sok fos packból esett tavaly pár olyan kártya, amit ilyenkor el lehetett adni jó pénzért.

PSN: OldSlowhand74

(#9450) akooos


akooos
veterán

Jött companion update, elfogadja már az ucl játékosokat aranynak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.