Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) kacsa7 válasza Digestive (#10892) üzenetére


kacsa7
őstag

Próbáltam ezt a 130k-s Andresont, de nálam egy 30k-s Douglas Costa fényévekkel jobban teljesít. 5* skill, mindig jól helyezkedik és bődületesen robog. Anderson nálam nagyon gyengén teljesített. Futni lehetett vele és ennyi. Sosem volt ott, ahol kell. 94/94 lövések ellenére 1 gólt nem tudtam vele rúgni. 86-os Suso a másik oldalon gyengébb statokkal ontja a gólokat, mert mindig ott van ahol kell.

(#10902) Szigma70 válasza Tajték (#10900) üzenetére


Szigma70
addikt

Erről beszéltem anno, nekem is ezek a chemek, meg a marksman ami bejön

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10903) Tajték válasza kacsa7 (#10901) üzenetére


Tajték
senior tag

Pontosan ez különbözteti meg a 2-3 féle játékost, ezért van az hogy nem mindenkinek jön be ugyan az a játékos az adott poszton.
Van akinek a lényeg az hogy pace legyen, lehessen indítani (mert olyan stílust játszik)
Van akinek fontosabb a technika és a helyezkedés (mert valóban játssza a a játékot ;) )

Támadó szellemű játékosoknál csak olyat használok akinél magas a Positioning stat....

Szigma70:

Üdv a kluban Kolléga, Pacsiiiii :K :C :R

[ Szerkesztve ]

(#10904) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Azért a Paulinho sem lett olyan rossz cserenek :)
Traits Finesse Shoot :)
4/4 lab csel :)

(#10905) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#10904) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ah, először azt hittem megjöttek a liga sbc-k... :F

(#10906) Szigma70 válasza MdewC (#10889) üzenetére


Szigma70
addikt

Igazad van. De fel kell hívnom a Providentet :D

Amúgy beletetted a motoszkát a fejembe :D

Semmi komkrétum, csak tervek

Így játszom most

Első terv

Második terv

Érdemes?

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10907) nagydavid989


nagydavid989
csendes tag

Sziasztok kit eri meg a legjobban megvenni? Hazard/Salah/Aubameyang? Melyikojuk valt be nektek a legjobban?

(#10908) MdewC válasza Szigma70 (#10906) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szvsz egyik se. :)

Teljesen jó most a teamed.

Mi most qrva könnyen magyarázunk (pláne én) a magas lóról, mert ketten csinálunk egy csapatot.

Eleve Neymart szélen használjuk most. Sztem egyelőre ne változtass a csapaton, esetleg majd Bappe. Kitalálok vmit.

ST-ben nem rossz Nedved, szóval kicsit el is beszéltünk egymás mellett. Nekem a szélen nem tetszett Nedved, csak ST-be most ugye nem fér be.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10909) Szigma70 válasza MdewC (#10908) üzenetére


Szigma70
addikt

Oksa

Akkor nem veszek fel kölcsönt ;)

köszi :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10910) Expendable válasza Szigma70 (#10906) üzenetére


Expendable
aktív tag

Neuer itt hogy kap chemet? Vagy az csak placebo? :)

(#10911) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Ezzel a meccsel meglett a Gold 3... A 13 kaput eltaláló lövéshez hozzá kell adni 8, azaz nyolc kapufát még...

Komédia volt! :C De végül tizikkel csak behúztam. Még van 4 meccsem, de sejtem mi jön most.... :DDD

Amióta eladtam a két ikonomat és néhány drágább játékost, jobban megy a játék...

A két korántsem világverő csapatom:

Jah és a papíron gyengébbel többet nyertem...

[ Szerkesztve ]

(#10912) MdewC válasza Szigma70 (#10909) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ideje eladni a fölösleges lapokat. :)

Gattuso vagy +3 pace vagy anchor.

Dybala jobb szélső ha finesz, Bappe bal. Ha nincs finesz, akkor fordítva.

Umtiti (vagy IF Hernandez) bal CB.

Hajrá.

Nem tudom linkelni.

433(4)

baby Nedved Kante Bappe
Dybala Aguero baby Gattuso
Sandro Varane Umtiti SIF Lala
Court

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10913) Szigma70 válasza Expendable (#10910) üzenetére


Szigma70
addikt

Csak bent maradt. A juvés van ott természetesen.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10914) Szigma70 válasza MdewC (#10912) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi barátom.

De ehez le kell ugranom a benzinkútra, de dupla maszkban :D

Ránézek :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10915) toxicjew


toxicjew
addikt

Vért izzadva/hugyozva, a reményt időközben többször feladva, de meglett a gold 3 az 1. wlen :D Sajnos nagyon sok meccset bénáztam el, de tényleg csak magamat hibáztathatom ezekért. De azért a játék is kitett magáért :U Na mind1, elégedett vagyok.

Más is tapasztalta, hogy rendszeresen (nem mindig, de sokszor) amikor az ellenfél gólhelyzetbe kerül, laggspike-ot kap? Ez véletlen, vagy vmi glitch vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#10916) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok

Az megvan, hogy a WL-ben a stadionban, ha Agueróval gólt rúgok, akkor üvölti a lelátó, hogy Szerghio, Szerghio

Vagy benéztem? :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10917) sz_abika válasza Szigma70 (#10916) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem, hallottam már én is

PSN: xszabikax

(#10918) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Hehehehe
Ennyit ezekrol a koklerekrol...
Szerverek ismet meghaltak

(#10919) MdewC válasza Szigma70 (#10914) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nincs mit kolléga úr!

GetDizzy: le b+...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10920) Szigma70


Szigma70
addikt

Ilyen nincs vazze

Maradt még meccsem, mondom behúzom a goldot, erre nincs ellenfél. 2 win kellene. :W

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10921) MdewC válasza Szigma70 (#10920) üzenetére


MdewC
nagyúr

Talán már rendben.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10922) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem megvan a gold3, pont elég is, 7 meccs van még hátra, de ilyen későn már inkább hagyom.
IF Depay: 28/27/23, de ez úgy, hogy mikor még megvolt Ronaldo, kb. 5 meccsen csereként jött a végén.
Promes: 25/15/6

Mindkét fickót ajánlom. Na meg IF Ben Yedder, Ő egy félisten, 400 meccsen van túl nálam, hihetetlen a figura. Jöhetne belőle egy új IF! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10923) thebigK


thebigK
addikt

Masnal se mukodik a companion?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10924) toxicjew válasza thebigK (#10923) üzenetére


toxicjew
addikt

Kb. 20 perce még használtam, most már nem tudom megnézni sajnos.

(#10925) Scale válasza thebigK (#10923) üzenetére


Scale
őstag

Nálam most jó.

(#10926) mkbla válasza LedyGyuszi (#10805) üzenetére


mkbla
senior tag

nem váltom át a felállást közben, csak az elején, az alap felállást rakom át, ekkor persz átvariálja, de nem ez a gond, mert ezutáán én helyükre rakom a játékosokat, custom tacticset meg instructionst beállítom. Majd a játékban mikor kilépek, ugy hogy nem váltottam felállást nem használtam a dynamic tacticset akkor is megkeveri az embereket.

grat, sajna én nem vagyok ennyire jó, hogy visszahozzam. mint mondottam volt azt is lehet érezni ha már nem segít téged v a másikat a hendi hanem ugymond "normál" játék van.

némi ironiát is érzek felfedezni a szavaid közt... sajnos a hendi kivesézése témáról én lemaradtam, nem tudom mikor beszélhettetek róla de valószinűleg mindig fel-feljövő téma. Az meg hogy mennyire misztifikálom túl vagy épp nem hát nem tudom... Engem akkor is nagyon zavart az amit már emlitettem, hogy a top csapatok top játékosai 2 passzt nem tudtak csinálni, üres kapura golt lőni, látod tudod érzed mit fog csinálni a másik és a játékosaid egyszerűen mást csinálják, vagy épp az ellenkezőjét, bukdácsolnak, szenvednek a labdával, mintha mágnes lenne bennük ami taszitja... Ha ez van akkor teljesen mindegy mit csinálsz, max mint a fickó mondja, beállsz védekezni, csak passzolgatsz amig el nem múlik... ennyit is a hendiről...

Szigma70 kollégához is még csak annyit szolnék, hogy igen, vannak szituk nálam is meg olyan gólok amiket a haverjaim szerint csak én tudok, a hendis gólok, amikor akár a 2. v 3. kipattanó labdát sikerül bevernem, mert épp szerencsére a "hendi" elém pattintotta a labdát... vagyépp valami iszonyat béna erőtlen lővés megy al úgy a kapus mellett, hogy már én is csak röhögök az egészen mik vannak... vagy más egyéb beszenvedéseknél...

Szóval, 500 meccs ezért nem rossz, én számolgatom, de sztem nem értem el annyit, sztem valahol 300-350 meccs körül járhatok a 19-ben. Ahogy elnézem vannak itt sokan nálam sokkal nagyobb fifások is. Ennek örülök, mert akkor itt csak tanulni lehet. Korábban is próbáltam felvetni ezt a témát, mert én sem érzem elég jónak magam sajnos, nagyon sok minden van amit tanulni meg fejleszeni kellene. De ebben a fórumban sajna csak a csapatok meg játékosok felállások sbc-k tömkelegét látom. Nekem sajnos nincs pénzem időm kapacitásom erre ennyi, hogy akár elnéztem egy sbc-t is megccsináljak. pl kell 2 totw játékos?? :Y lol már ez egyik is drágább mint az összes coinom. és akkor rakjam ki a német válogatottat meg a bayernt 85ös ratinggel... komolyan? ha ezt meg tudnám csinálni leszarnám az összes sbc-t... Vicc az egész...

Lényeg a lényegben,örülök, neki hogy adsz tippeket, és úgyanugy annak is ha bárkinek építő jellegű hozzászólása van. Sőt, kérlek is, segíts, hogy jobb legyek, és fejlesszem a játékomat. Az online rivals annyira nem érdekel, és annyira nem is zavar benne a hendi néha, látom én is vannak jobb v hassonló szintű játékosok jobb v hasonló csapatokkal akik elvernek... ezen nincs mit idegeskedni... már lassan azt is le szoktam engedni ha szegény fogalmatlan játékosok ezüst teammel levernek... Ezek másodlagos dolgok, offline haverjaim ellen szeretnék jobb lenni, ezért is probálok online sokat játszani és gyakorolni... (ami szintén érdekes, mert van olya cimbi akit 20-16x verek, 1-2 x meg vereség van, de valahogy az mindig akkor jön elő ha épp bajnokságot játszunk...)

Akkor nézzük, nekem változó a passz hatékonyságom. 70-80 % között mozog, van hogy 80 fölött is. Itt valahogy nem igazán értem ezt a dolgot, de nem tudom magam hibáztatni ha egyszerűen nem tudok két passz leadni illetve nem oda megy a passz ahova akarom... Jó tippnek hangzik ez az indikátor hogy lássam merre passzolok, csak egy baj van vele, akkor a másik is látja merre passzolok, és azért még igy is elég nehéz indikátor nélkül is mer teléggé ismerjük a másikat és látjuk ki merre mozog merre passzolhat... valamint az is rohadtul tud zavarni amikor látom a lyukat, passzolok és a másodperc törededéke alatt oda "teleportál" a védő... Ez ellen mit csináljak? Az indikátor bekapcsolásával amellett, hogy az ellenfél látja merre passzolok a zmég a bajom, hogy rohadtul zavar... hogy valami szarok ott vannak a játékos mellett, kb 2X akkor szarok mint a játékos... mondjuk a timed finishinget minden streamer istneiti, és mondja hogy nagyon jol lehet használni és kapura lőni vele.. én nem próbáltam... Viszont ha csak a nyilat be lehet kapcsolni, egye fene megnézem mennyivel lesz jobb a játékom illetve nagyobb a passzolási arányom ha látom merre akarja majd lőni... és ki tudja, lehet megszokom és már az indikátor nélkül is menni fog a későbbiekben...
A szünetek tartása online esetében okés... offline haverokkal nehezebb.... de tulajdonképpp ez is hasznos tanács, más játékoknál is alkalmaztam amikor sokat szptam...
Felállás, offline sorsolt csapatokkal játszunk, általában top csapatok. Én a 433 attack v holdingot preferálom, esetleg 442 4222,. custom tactics és instructionsr ritkán állitok ilyenkor. Neked van bevált taktika csapatokra? vagy instructions?
A beadások sajnos nem ugy mennek ebben a fifában mint ahgoy kellene és ahogy én azt szeretném, van ennek külön modja vagy inkább hanyagoljam? probáljam kipasszolni v cselezgeni?

Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat :R

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10927) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Valaki volt még olyan "elvetemült" közüllünk, hogy használta IF Mária Angyalkát? :D
Én a chem miatt kénytelen voltam berakni a csapatba.
Nem lenne rossz lap, de sajnos a 2 wf nagyon érződik. Ha a jó lábára került a labda az általában gól volt, viszont nekem LM poszton nem bírt ki 90 percet, ezért is cseréltem le.
Egyébként 20 meccs alatt 17 gól / 8 asziszt.
Most UCL Martial jött helyette, kíváncsi vagyok.
Esetleg valaki használta már, akkor az írhatna pár sort róla, hogy neki pl. milyen chem lappal jött be nála. Nekem most hawk van rajta, mivel úgy vettem, de csak este tudom kipróbálni.
Így néz ki a csapat.

IG. Laca és Lingard helycsere, illetve átállok 3-4-1-2-es formációra.
Lingard nagyon jó lap, aki be tudja építeni a keretébe annak nagyon ajánlott, márcsak azért is, mert előreláthatólag upgradet kap, amitől még jobb lesz.

(#10928) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! Hol találom az arénát ahol gyakorolhatok és csak a kapus és a játékos van?

(#10929) Szigma70 válasza MdewC (#10921) üzenetére


Szigma70
addikt

Elengedtem, nyomtam egy SB-t, azt alvás

Kante kiváltja Radját? Mert a védelmem csak Radja linkje miatt van így. Na meg a SIF Szczeny túlképp piros

@ZZ

Én Lingárdot meg Lucast cserélném IG, Majd Lacát meg Lucast

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10930) LedyGyuszi válasza mkbla (#10926) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem az indikátort a másik játékos nem látja és amúgy is sztem csak Squad Battle-ban látod, DR-re nem emlékszem...WL-ben tuti nincs.

custom tacticot pedig tudok hozni (persze nem garancia, hogy a te stílusodhoz passzol), mert pont hétvégi WL-re váltottam 433(4)-re a 4231 szűkről.

SBC-ket pedig nem kell mindet kitenni, a jó pakkokat adókat érdemes megcsinálni, főleg az advance--d sbc-ket.
futbin.comon megtudod nézni, hogy mennyiből lehet kitenni az adott sbc-t, megnézed a jutalom pakkot és ha olcsóbb kitenni, akkor megcsinálod.

és igen, használom az iróniát. bár tudom, hogy a fórumon néha támadóként tűnnek hszeim, nem annak szánom... :N

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10931) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Nagyon beleultettetek a bogarat a fülembe Felipe Andersonnal :)
A 84volt meg mondjuk az elején az nem jött be de..... :)

(#10932) Scale válasza LedyGyuszi (#10930) üzenetére


Scale
őstag

Meg így tudod rendezni az sbc-ket "Value for coin" alapján, és így ha sorban megcsinálod őket míg a VFC értéke meghaladja az 1-et akkor jobban jársz mintha a store-ból vennél paklit. :)

(#10933) MdewC válasza nokia123 (#10928) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ahol minden játék egy helyen van, második menü és jobb alsó csempén kiválasztod az arénát.

Szigma: tudom, hogy Radja miatt volt így a team. Nekünk is működött a lap. Csak Bappeval nehéz beépíteni ikon nélkül.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10934) Yodamest válasza MdewC (#10893) üzenetére


Yodamest
addikt

Van ráció abban is amit te mondasz, szerintem ott lehet az igazság valahol, hogy játék stílus függő az egész. Olyan ez, mint hogy Lukakuval vagy IF Mandzuval is van olyan, amúgy jó játékos aki képtelen lenne játszani, másnál meg ontják a gólokat. Neymar is ilyen, én mondtam már, hogy nem vagyok az az 1 négyzetméteren 3 dragbacket eltoló majd timed finessel befejelő technikás játékos, így nálam nem tudott kijönni az az eszement dribbling amire amúgy képes a játékos. Próbálok fejlődni ilyen téren, mert úgy érzem ez a gyengém még nagyon, de ez időbe telik. Nem kizárt, hogy BF-kor majd visszaveszem vagy valami és teszek még egy próbát vele.

Tajték chem témában én arra jutottam, hogy nagyon elrugaszkodni nem szabad a játékos alap értékeitől. Értem ez alatt, hogy a +3 statot adó kártyákat szerintem hanyagolni kell, egy 80 pacesre hiába teszel huntert, nem fog 90-nek érződni csak felesleges statokat pazarolsz. Sőt pacet nagyon nem is érdemes növelni, én pl. Perisicre is deadeyet raktam, mert így brutál passzing, brutál shooting, a sebességét pedig nem érzem zavarónak így se.

Fifaisshit a 86-as Andersonra én is felfigyeltem, Mane heylére tuti bepróbálom majd, deadeye-val lényegében Neymar szint, a composure kevesebb ami fájó meg csak 4*WL, viszont kompenzálásként sokkal jobb passzingja van. Szóval 90%-ban Neymar, szerda este 130K alatt meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#10935) MdewC válasza Yodamest (#10934) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát egy picit el is beszéltünk mert én szélre gondoltam. ST-ben sztem jó Nedved.

Meg ami még kiegészítés, hogy a késős, belassult tré meccseken szenvedtem Nedveddel, ami sajna sok van idén. Nem azért preferálom Neymart, mert akkora skilles vagyok, hanem mert ezeken a mocsadék meccseken többet bugol mint Nedved, aki csak szenved ilyenkor. Tiszta körülmények esetén simán csak stílus függő, amit mondasz.

Persze néha 1-1 drag back jól jön. :)

Hát ezt mondtam Andersonra... :D

Kíváncsi vagyok mit mondotok rá. De deadeye lappal 99 a longshot meg a shot power? Az mi?

Legalább is ha jól emlékszem a deadeyra, vmelyik kimaxolja.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10936) Yodamest válasza MdewC (#10935) üzenetére


Yodamest
addikt

igen a deadeye mindent kimaxol andersonon, lehet lecserélni a POTM Hazardokat asszem :DDD

Jah akartam is kérdezni, a drag back nekem sokszor nem jön össze, mert egyszerűen nem regisztrálja a játék és simán csak megfordul a játékosom.... ezért is nem használom annyit mint szeretném. Ti ezt hogy csináljátok? Lenyomjátok drag back előtt mindig az L2-t amitől beáll a játékos a labda elé (ilyenkor nem tudsz vele megfordulni) és úgy toljátok a drag backet? Mert úgy stabilan működik, csak így meg 2 gomb lenyomását igényli.

[ Szerkesztve ]

(#10937) Fifaisshit válasza MdewC (#10935) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Én sniperre gondoltam :))

(#10938) Jamesford


Jamesford
csendes tag

Üdv Urak!

Véleményetekre vagyok kíváncsi, ICON szeretnék a közeljövőben venni, lehetőleg CAM poziban.. Elsődleges cél, hogy brazil legyen, de nem létszükséglet, erre gondoltam:

Nem kevés ez a balance? maximum ilyen árban más icon aki esetleg jobban teljesít CAP poziban..?

PSN: otto880912

(#10939) Szigma70 válasza MdewC (#10935) üzenetére


Szigma70
addikt

Ellenem már sokszor jött Anderson, sose okozott nagy problémát. Persze lehet nem jó kezekben volt.
Nagyon könnyen elválasztottam a labdától, alig jön a 16on bellülre, és sztem nagyon gyenge fizikálisan. Statok ellenére, Ő tipikusan az a lap, akinek a statjai jók, oszt még se.
A finesze jó, és gyors, viszont mindíg cserélik a meccs vége felé

Sztem nála sokkal , sokkal OP-bb és jobb lap Willian IF-e

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10940) Szigma70 válasza MdewC (#10933) üzenetére


Szigma70
addikt

Így 100 as chemmel lehet indulni 451 ből.

[link]

De Kantet Fabinho helyett még nem sikerült betenni, de dolgozom rajta

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10941) Fifaisshit válasza Szigma70 (#10939) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Minek bizonytalanítasz el :DD
84lapjanal ugyanez volt az érzésem az elején hogy nem egy nagy durranás 15meccs után el is adtam :)

Ajj nem tudom eriksen is kene o is de csak egyik johet viszont Anderson befektetésnek sem rossz egyben :)

(#10942) Meghivott válasza Szigma70 (#10939) üzenetére


Meghivott
addikt

Korábban már írtam, hogy Anderson egy hatalmas kamu. Statok alapján szuper, de ingame rém gyenge.

352 fanoknak, szerintem megint működik a felállás.

[ Szerkesztve ]

(#10943) Fifaisshit válasza Meghivott (#10942) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Akkor o kilőve :)

Akkor valaki a kis borsórol beszéljen meg le :DD

(#10944) thebigK


thebigK
addikt

Engem meg mindig nem enged be a companion...azt az uzenetet kapom, mikor megjelenes elott lejar a korai app hasznalat es meg kell venni a jatekot...

@Fifaisshit - 3*/3*, parancsolj :DDD

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10945) ShreDDeD


ShreDDeD
csendes tag

Andersonban annyi a jó h, jól lehet vele forogni plusz gyors és ennyi, bal lába egész jó de sajna baromi sokat hibázik, jobb szélen nyomul 4231-ben
Martial sokkal stabilabb a bal szelen

[ Szerkesztve ]

(#10946) MdewC válasza Szigma70 (#10940) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem kell, ez így fullos. Első lépésben próbáld ki ezt szerintem. :) És akkor nem is kell annyira sokat költeni.

Csináltam még egy csapatot, de csak azért, hogy legyen min agyalni. :) KDP amolyan mindenes, javaslom tesztre. [link]

De amit csináltál, azzal kezd sztem.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10947) MdewC válasza Yodamest (#10936) üzenetére


MdewC
nagyúr

2 gombot használok. Egyszerre nyomom a jobb és bal első ravaszt.

Így 10/8 megcsinálja, akkor van csak gond, ha késik az irányítás és mire beveszi, arra szerelik.

Fifaisshit: tökéletes a sniper is, a kommentekbe is ezt írják, mert kimaxolja a driblinget, meg kap plusz a composuret. Sokan így érzik fullosnak a lapot és van is benne igazság. Passz eleve elég, a lövés így is maxos, plusz még jobb dri meg composure. Igen, jó a sniper.

Amikor tolja a gép ellenem az Andersonos csapatokat és szállnak a pályán, akkor általában kitérek a hitemből... Jó az a lap, csak ki kell várni amikor tol a gép. :P :D

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10948) p0ty


p0ty
aktív tag

Szerencsére kitolták a WL-t 1 nappal így húztam egy váratlant és nagyot mentem, igaz utolsó meccsen dőlt el de végre sikerült :C :R

(#10949) szabyka95


szabyka95
őstag

Jött egy update

[ Szerkesztve ]

(#10950) MdewC válasza p0ty (#10948) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szép eredmény. :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.