Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) etaclan1984 válasza Darabokra (#21000) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nagyon jól lehet kereskedni ebben a játékban, nem csak 90es lapokkal :)
De ezt gondolom neked nem kell bemutatnom ! :P

[ Szerkesztve ]

(#21002) Mrdevil válasza etaclan1984 (#20994) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én pl ezt úgy csinálom, ( asszony ötlete volt, de jó ) hogy a duplicate játékosokat soha nem adom el, mennek a transferre, abból sbc-zek, a nyitásokaból a klubb csak hízik, több ezres klubb, jönnek ilyen upgrade sbc-k, TOTW sbc-k, röhögve rakom őket kifele klubból. Max akkor adok el duplicate-et, ha több ezret ér. 3 éve így csinálom, ez így nekem szimpi, kb soha nem kell sbc-hez játékost venni, pattognak befele a transferről, én kereskedni nem tudok, se időm, se kedvem, nem értek hozzá.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21003) Darabokra válasza etaclan1984 (#21001) üzenetére


Darabokra
senior tag

Nem kereskedek egyáltalán. :D

(#21004) Szigma70 válasza Digestive (#20999) üzenetére


Szigma70
addikt

Mert az is került valamibe?
A vanból könnyű spórolni.
A semmiből valamit kihozni, na az a nehéz

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#21005) Chereiose


Chereiose
addikt

Kint van a patch...

(#21006) Mrdevil válasza Chereiose (#21005) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaj...... :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21007) LedyGyuszi válasza Scale (#20998) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

direkt nem írtam, mert már hétfőn leírtam a hétvégi tezsteket.
Hravertz nem ér 500k-t. még a sima rare Reus is jobb nála CAM poziban.
teljesen átlagos teljesítményt hozott. próbáltam több chem lappal is :K

XONE: LedyGyusziHU

(#21008) Kristof_94 válasza Szigma70 (#21004) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én a meglévőből sem tudok többet csinálni! :D

(#21009) persie666 válasza Szigma70 (#20981) üzenetére


persie666
tag

Nem plusszos már mondtam. :R :R

(#21010) Tajték


Tajték
senior tag

Átálltam egy kontrázós long ball játékstílusra 4231 ben és 433 ban amit A Guru hétvégén linkelt CT-je ihletett :R 2 napja tolom így és 11 win és 3 lose a mérleg de nem is ez a lényeg hanem az hogy újra elkezdtem élvezni a játékot. OP-nak látszik ez a long ball kontra. Sok helyzetet tudok kialakítani mert többnyire nagy területek keletkeznek a támadóim előtt és rendezetlen védelemre tudok így rámenni.

Eddig mindig inkább a passzolósabb vagy balanced tipust erőltettem mert azt szeretem de nem vezetett túl nagy eredményre. A hátránya az volt nálam hogy rendre felàllt védelem ellen kellett játszanom ami idén kicsit nehézkes a def miatt.

Nem volt soha kenyerem a kontrajáték de annyira vérszemet kaptam a meccsek miatt amiket játszok. Az utóbbi idő "elkeseredettségében" ez az új style nagyon jól jött.

Ehhez mértem átalakítottam a csapatot is. Ezért kellettek H/valami támadók, nagyon jól működnek.

Érkezett 93as Hazard és 90es Salah egyelőre az egyiptomi b.nagy disznó de Hazi jó jó de nem egy bomba, de még vàrok vele.

A kövi terv az hogy lehet eladom Maradona bácsit és valahogy beèpítem (még nem tudom hogy) 89es Mbappét csatárba mert nagyon érdekel hogy mit tudhat lendületből kontráknàl.

Ja és a 2 nap még mákom is volt mert baromi jó volt a gameplay is.

Szóval A Guru THX :R

(#21011) Sasa22 válasza Chereiose (#21005) üzenetére


Sasa22
tag

Ps4-en vagy xboxon?

(#21012) Chereiose válasza Sasa22 (#21011) üzenetére


Chereiose
addikt

Ps4

(#21013) #16514048 válasza persie666 (#21009) üzenetére


#16514048
törölt tag

De az, csak nem a megjelenés napján kell kirakni, hanem vagy előre megvenni hozzá a lapokat, vagy megvárni míg leül a hype.

(#21014) Kristof_94 válasza Tajték (#21010) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tudok valahogy HSZ-t keresni? Érdekelne ez a CT, lehet tennék vele egy próbát 41212(2)-vel is. :R

(#21015) Fifaisshit válasza A guru (#20683) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Kristof de csak azert mert pont lementettem hogy majd kirpobalom lehet :)
Persze ha erre gondoltal ....

[ Szerkesztve ]

(#21016) dejvid8 válasza Kristof_94 (#21014) üzenetére


dejvid8
őstag

Ilyen régóta itt vagy és nem kerestél még hozzászólást? :DDD Ejnye.
Hát jobb felső sarok, "gyorskeresés itt" mező. Csak beírod hogy CT és kidobja Guru hozzászólását is.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#21017) Tajték


Tajték
senior tag

Az igazi móka az lenne ha egy csapatba tudnám gyúrni Sif Mbappét, Sif Salahot, Sif Hazardot és If Grizlit ;] :) Hazaérek a melóból rá is fekszek a futheadra...

[ Szerkesztve ]

(#21018) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#21015) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Igen! :R

Dejvid: Pedig kellene, hátha találnék jó ötleteket kereskedéshez! :DDD

(#21019) toxicjew válasza Tajték (#21017) üzenetére


toxicjew
addikt

Rossz lehet :))

(#21020) sz_abika válasza Chereiose (#21005) üzenetére


sz_abika
addikt

Akkor viszlát 4-1-2-1-2, hello 4-2-2-2!

Már csak egy proper CT kéne ehhez :U

PSN: xszabikax

(#21021) etaclan1984 válasza Tajték (#21017) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem annyira nehéz :) Még csak ikon sem kell hozzá !

(#21022) alite


alite
aktív tag

Ez megvan ? :) Belgiumban bevezettek azt amirol evek ota beszelnek EU szinten.

(#21023) Tajték válasza etaclan1984 (#21021) üzenetére


Tajték
senior tag

Köszi :R Jó koncepció!!!

(#21024) Scale válasza alite (#21022) üzenetére


Scale
őstag

Tuti rá fog kapni több ország is erre amúgy.

(#21025) Kristof_94 válasza alite (#21022) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó is, meg nem is. Nyilván ha mindenhol bevezetnék, akkor nem lenne senkinek előnye mert van kerete pontvásárlásra. Viszont pontból való bevétel híján az EA lehet, hogy nem fektetne nagy hangsúlyt a promo időszakokra, hisz minek ha nincs belőle haszon.

(#21026) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#21025) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nyilván jelenleg egy országból a kiesést benyelik minthogy változtassanak az egész rendszerükön. Ha több ország csinálná meg, akkor már valamit változtatnának a dropokon hogy talán nekünk is kicsit jobb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#21027) alite válasza Kristof_94 (#21025) üzenetére


alite
aktív tag

Nem kell aggodni, EA nem marad bevetel nelkul, szerintem mar megvan a kiskapu :)

Ugye a szerencsejatekra hivatkozva hagyjak abba, viszont szerintem jovore, illetve ha nem is jovore de idovel at fognak allni a Fortnite mintara. Van store, de nincsenek pakkok es penzert tudsz venni skineket stb. Azt kapod amiert fizetsz, nincs szerencsejatek ebben a helyzetben. Igy el tudok kepzelni par specko kartyat fifaban is (tots, toty, stb.) fix pontert a store-bol.

[ Szerkesztve ]

(#21028) Szigma70 válasza etaclan1984 (#21026) üzenetére


Szigma70
addikt

Ez EU- irányelv. Be lesz vezetve, utána az EA is kénytelen lesz a játékkal megfogni a hasznot.

@akisherzeg

Nem, mert nem lehet játékot befolyásoló, vagy abban előnyhöz juttató dolgot külön árulni majd

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#21029) Scale válasza alite (#21027) üzenetére


Scale
őstag

Sokkal jobb.. az lesz az igazi pay2win.. :U

(#21030) alite válasza Szigma70 (#21028) üzenetére


alite
aktív tag

Oh ez nekem uj, nem is tudtam, hogy szabalyozzak ezt is.

Igy viszont kifejezetten izgalmas, hogy mivel rukkol elo majd a ceg.

[ Szerkesztve ]

(#21031) akooos válasza alite (#21027) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem megreformálják a packeket és lesz mondjuk olyan, hogy garantált 88+-os player pack mondjuk 3200 forintért :D Nem tudom, hogy ez mennyire szabályos és bevett szokás, de más játékokban is van tudtommal olyan, hogy legendary meg epic fegyvert ad garantáltan a pack X forintért.

(#21032) Mrdevil válasza Tajték (#21010) üzenetére


Mrdevil
addikt

Te általában SB-t tolsz csak ugye? Mostanában pár napja jó lett az SB, valahogy könnyebb, vagy mifene, még nem mérvadó semmi.
Én nem variálok szinte soha semmit, mondom ezt így. Egyre kevesebb meccsel összejön az elite1. Kopp-kopp.....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21033) Szigma70 válasza alite (#21030) üzenetére


Szigma70
addikt

Kénytelen lesz jó játékkal, eleinte, aztán jön az új móka

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#21034) Zimmi91 válasza akooos (#21031) üzenetére


Zimmi91
addikt

Csak ezzel is az lesz a baj, hogy akkor 98%ba fogsz nyitni 88as lapot és a maradék 2%ba meg a jobbat és a 88as lap ugyan úgy semmit se fog érni mint most a 82-83... Legalábbis nekem ez a véleményem erről :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#21035) PEZZY93 válasza alite (#21030) üzenetére


PEZZY93
tag

Valami olyasmi irány kellene, mint a CSGO-nál vagy a LOL-nál. Nem tudom, hogy lehetne megoldani, de pl a WL-re be lehetne vezetni, hogy össze rakhatod a kereted a teljes játékos listából (mint a profi versenyeken).

Nem tudom mennyire működne ez a dolog, illetve mennyire érné meg az EA-nek, de ha azt nézzük más esport játékok is megvannak. És ott egy kezdő pl ugyan olyan feltételekkel vághat neki egy ranked meccsnek, mint a profi esportoló.

De ez sem jó irány, hogy egy mezei felhasználónak nincs esélye 10-20-30 milliós csapatot építeni.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#21036) v-man válasza Kristof_94 (#21018) üzenetére


v-man
őstag

Egyik legalapabb kereskedés, hogy az aktuális totw lapokból veszel az olcsóbbak közül néhány darabot (azért lehetőleg 80-83 közti rating, közel discard áron), majd 3-4 hét múlva a duplicate-eket eladod, helyüket feltöltöd az aktuális kínálatból. Nem egy nagy meló és tudomány, laponként pedig kb 6-10 ezer haszon, v ha bemákolsz vmi sbct ami kell, jóval több is lehet, a bukás esélye meg a gold lapokkal ellentétben itt kizárható. Nézd meg pl M. Keane lapját, most 20 ezer körül megy már, amikor tömegesen nyitották 12-14 körül fogható volt. Nyilván nem ebből veszel Prime R9et, de hetente tíz játékost pörgetve fix 50ezer coin.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#21037) Szigma70


Szigma70
addikt

Elmondom a kiskaput

Megveszed a játékot majd 24K-ért, de nem lesz benne a FUT. Azt külön DLC-ként megveheted 10K-ért.

Ebben játhatsz DR-t, kereskedhetsz. Kell majd negyed éves season pass újabb 10K-ért hogy WL-ezhess 3 hónapig. Újra lesz havi és új negyedéves reward. Majd újra meg kell venned, vagy megveszed kedvezményesen az éveset.

Fix, számolható, tervezhető bevétel, legálisan mindenki örómére

Ennyi

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#21038) Tajték válasza Mrdevil (#21032) üzenetére


Tajték
senior tag

Nem-nem! Tolom az onlinet is!
De én inkább úgy érzem az SB-t hogy 2-3 naponta változik. Könnyű illetve vér aljas módra. Nem tudom miért van de ez az érzésem :D

(#21039) Kristof_94 válasza v-man (#21036) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Ezt ismerem, csak lehet túl lusta vagyok hozzá, de rápróbálok! Mikor a legolcsóbbak ezek a TOTW lapok? csütörtöki rewardok után?

(#21040) akooos válasza Szigma70 (#21037) üzenetére


akooos
veterán

Ez logikusnak tűnik, de akkor engem elveszítettek. És szerintem nem vagyok egyedül vele :D

(#21041) Darabokra válasza PEZZY93 (#21035) üzenetére


Darabokra
senior tag

Az nem lenne a legjobb. A bajnokságokon sem megy más, mint mindenkinek Gullit, Ronaldo, stb, nagyon változatos. Ennek nem örülnék. Inkább vegyék ki az iconokat, vagy nem tudom.

(#21042) Chereiose válasza sz_abika (#21020) üzenetére


Chereiose
addikt

Teszteltem már ezt a 4 2 2 2 t, de miért is lesz ez OP most?

(#21043) alite válasza akooos (#21040) üzenetére


alite
aktív tag

Remeljuk Szigma nem adta be egyuttal a CV-jet az EA-hez :)

(#21044) Scale válasza akooos (#21040) üzenetére


Scale
őstag

Ennyit azért már szerintem kevés ember fizetne ki egy ilyen foshalomért :DDD

(#21045) Szigma70 válasza alite (#21043) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem kell, vannak ott nálam hülyébbek. Ha rajtam múlna, van ennél még jobb lehetőség. Persze nem a használóknak.

@Scale

Van eki ennél többet fizet most is

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#21046) etaclan1984 válasza Szigma70 (#21045) üzenetére


etaclan1984
őstag

A legtöbb ember csak a pack nyitásának élvezetéért játssza még mindig ezt.
Kaszinózás fifa játékosokkal :D Ezzel a DLC-vel elveszne ez és a függőségünk is, ezt az EA is tudja.

(#21047) v-man válasza Kristof_94 (#21039) üzenetére


v-man
őstag

Igen, általában hétfő és csütörtök a két legolcsóbb nap, de ugye most a totw sbc miatt folyamatosan alacsonyabbak az árak.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#21048) Szigma70 válasza etaclan1984 (#21046) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem, mivel a DLC vel, vagyis azzal, hogy FUT oz hass, azzal jutsz hozzá a pakknyitás lehetőségéhez.
Ha neg WL ezel is, akkor még több, jobb pakkokat nyithatsz.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#21049) etaclan1984 válasza Szigma70 (#21048) üzenetére


etaclan1984
őstag

A legtöbb ember nem így működik. Hanem tudja hogy jön a promo, előre megfogadja hogy biztos nem vesz fifa pontot, vagy nem nyit coinból packot.
Aztán meglátja az über brutál 99es statokat és elgyengül. Nyit mindenből orrba szájba. Aztán persze a 8. Kagawa után megbánja. De ezt egy évben mégis egy párszor eljátssza. És ez hozza az EA-nek a csilliárdokat.
Most a DLC-vel jön egy promó. Mit csinál az emberünk ? Előre befizeti majd a kövi 2 negyedéves DLC-t meglátva 99es CR-t ?

[ Szerkesztve ]

(#21050) Szigma70 válasza etaclan1984 (#21049) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, pld.

Különben lehetősége sem lesz

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.