Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) toxicjew válasza Szigma70 (#9284) üzenetére


toxicjew
addikt

Mi alapján érdemes a chem lapot választani egy adott játékosnál?

(#9302) alite válasza toxicjew (#9301) üzenetére


alite
aktív tag

Nem kell tulgondolni, vedosor Shadow, azok felett mindenki Hunter :D

(#9303) dracox válasza Meghivott (#9297) üzenetére


dracox
addikt

+1

(#9304) Fifaisshit válasza Szigma70 (#9299) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Semmit nem tudok róluk hiába keresek valami támpontot :)

(#9305) Szigma70 válasza toxicjew (#9301) üzenetére


Szigma70
addikt

Én csak azt tudom mondani, ahogy én szoktam, de én lehet külön állatfaj vagyok ebben.

Futbin oldalon tudod megnézni egy adott játékosnál melyik chem lap melyik poszton milyen statot, ratinget ad neki.
Ez mindíg attól is függ, mit játszol a játékossal, és milyen a stílusod. Ha egy középső cam-ot játszatsz, akkor azon én a paszt, lövést, nálam főleg a longshot, esetleg a fizikát erősítem, de függ, az alap statjaitól is, mire kell erősíteni. Én ott pld. a sebességet nem annyira érzem fontosnak. Ellenben a szélre meg kell a speed.

Ezeket kell sztem figyelembe venni Más dolgok fontosak egy középpályásnál, egy szélsőnel, stb.

@Fifaisshit

Hmm, mert ez a lap így érdekes. Ha OTW jellegü,dinamikus lap, akkor sem értem a ratinget

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9306) Fifaisshit válasza Szigma70 (#9305) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Szerintem az lesz mert ugye a BL most a nagy szenzáció mint tavaly volt a vb :)

(#9307) #16514048 válasza Fifaisshit (#9306) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az, amelyiken Coutinho van, szerintem nem lesz dinamikus lap, csak egy POTM-szerű SBC-s lap. A másik lesz az "OTW".

Szigma70:

Ez fan-made kép, csak a felső 3 lap hivatalos.

[ Szerkesztve ]

(#9308) ShiberMonkey válasza Szigma70 (#9284) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

De az úgy túl egyszerű :D De igaz :D

(#9309) ShiberMonkey válasza Geradossz (#9288) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Banyek, nem tudom miért rád emlékeztem a chemlapokkal, akkor bocsi a felesleges kérdést :)

(#9310) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Srácok én totál zavarban vagyok, a chemlapos fiú/lány előkerülhetne mert a taktikát szerintem most nagyon eltaláltam, most csak annyi kéne amit Ő is mondott, hogy az aktuális keretből a maxot kihozzam, WL-re valahogy kigyűlt a token és gondoltam kipróbálom ott is mit nem tudok :D Szóval ha valaki magára ismer vagy egy chem mágus az ne habozzon PM-et írni/ide kérem :)

(#9311) Jinxb1rd válasza MdewC (#9295) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Tájékozódtam, azért írtam azt, hogy ha működik, ha nem. :)

Én mindig is a fair play híve voltam, de nyugodtan ítéljetek el, ja meg hülyézzetek is akkor már, mert hogy rendes playerként dűhít, ha egyes emberek keresik állandóan a kiskapukat. :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9312) A guru válasza ShiberMonkey (#9310) üzenetére


A guru
addikt

Linkelj egy teamet és mondom kire mit érdemes rakni.

(#9313) #16514048 válasza ShiberMonkey (#9310) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem kell ezt a chem style dolgot túlgondolni. Futbin-en kipróbálgatod őket a játékosokon, annyit kell nézni, hogy az adott poszton mik a fontos statok és melyik növeli őket a legjobban.

Meg akinek mondjuk alapból 90+ a pace, arra olyat rakj, ami a többi fontosabb statot növeli, ne huntert. Akinek 30-as, azt meg szintén felesleges növelni, mert annyit nem rak rá semmi, hogy használható sebessége legyen.

(#9314) ShiberMonkey válasza A guru (#9312) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

(#9315) A guru válasza ShiberMonkey (#9314) üzenetére


A guru
addikt

Laca-hunter
Ling-hunter
Mkh-hunter
Rash-hawk
Sterl-hawk
Ferna-shadow
Mendy-shadow
Laporte-shadow
Kimpembe-anchor
Lala-anchor

(#9316) ShiberMonkey válasza #16514048 (#9313) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Ezeket tudom, csak valahogy nem találom el soha mert van amikor 2-3 kártya is jó lehet egy playerre és lehet hogy jót választok ki csak a mellette levőknek rosszul és ezzel az Ő teljesítményét "visszahúzom" ezért gondoltam arra hogy egy kicsit rutinosabb emberre hagynám ezt, idén első és valószínüleg utolsó WL-em, nem nagyon lesz időm 30 meccset tolni. Felállás nekem tetszik, szerintem csapat is egész jó és ha a kártyák is stimmelnének akkor látnám hogy mennyit tudok, bocsánat ha egy kicsit túlgondolónak tűnt/tűnik a helyzet :)

(#9317) ShiberMonkey válasza A guru (#9315) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Köszönöm szépen a gyors választ és hogy szántál rá időt :)

(#9318) A guru válasza ShiberMonkey (#9317) üzenetére


A guru
addikt

Tipp: 85 pace alatt hunter ajánlott a támadókra, felette elég egy hawk is, védőknél szintén így, szélsőknél 85 alatt shadow, felette anchor, belső védőknél 80 alatt shadow, felette anchor, vagy ha ilyen mozgékonyabb játékosról beszélünk, mint Kimpembe, akkor elég az anchor is.

(#9319) dejvid8 válasza ShiberMonkey (#9314) üzenetére


dejvid8
őstag

Véleményem szerint teljesen felesleges Huntert rakni Laca, Mkhitaryan, Lingard-ra.
Drágább a lap mint a játékos.. Hawk is nagyon jó rájuk szerintem, lövésben majdnem hogy jobban erősít, pace boostot is ad és cserébe egy kis strenght, jumpingot is. Ja és az 1500 coin 5000 helyett.

Persze ha nem sajnálod a pénzt a hunter-ra, jó az is, sőt. Ilyen olcsó játékosoknál érdemes inkább snipeolni egy hunter verziósat, biztos van nem sokkal drágábbért mint az alap kártya.

De nálam mindig is Hawk >> Hunter volt, ár-érték arányban főleg.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#9320) Szigma70 válasza ShiberMonkey (#9314) üzenetére


Szigma70
addikt

Mondtam :C

Akkor mondom, amit a józan ész, logika, és nem az IG játék követel

Laca- deadeye vagy marksman
Miki-- engine
Lingard- deadeye
Rash- deadeye
Sterling- deadeye
Fernandinho- Anchor, vagy Shadow
Lala-- Anchor vagy Guardian
Mendy-- Anchor
Laporte -- Anchor
Kimp--Sentinel

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9321) p0ty válasza A guru (#9315) üzenetére


p0ty
aktív tag

nekem hawk van lacazetten ha most tennék rá huntert nagyobb különbséget észlelnék? vagyis jobb lenne?

(#9322) Yodamest


Yodamest
addikt

Próbálgattam a 3-4-1-2 én nem tudom ez hogyan van, de nem érzem, hogy gyenge lenne vele a védelem. Ha gólt kapok az ugyan olyan gól mint amit egy 4-2-3-1-el is bekapnék. Lehet ezzel fogom most tolni a WL-t, Teixeirára kiváncsi leszek ő most a csatárom, mindenkit eladtam aki értékes játéksom volt, van 4,5 millióm a bankban :)

(#9323) MdewC válasza Jinxb1rd (#9311) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csaló gcik vagyunk. Ez van. :)

El tudjuk engedni a témát?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9324) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Úgy tűnik mégsem jön ma POTM mert már kelett volna ha jól gondolom... Kár érte, viszont ha jönnek ezek a bl lapok az eléggé fura, mármint miért most? Semmi nem indokolj nem logikus kieséses szakasz előtt vagy játék kezdetekor ahogy a BL-is kezdött volna logikusabb lett volna, mint a 4. csoportmeccsek után.

(#9325) A guru válasza p0ty (#9321) üzenetére


A guru
addikt

Jobb lenne, de ahogy írták is a kollégák, nem éri meg ilyen olcsó lapokra 5k-ért chem lapokat venni.

(#9326) Fifaisshit válasza Geradossz (#9324) üzenetére


Fifaisshit
őstag

15;00kor jön ha jön :)

(#9327) Szigma70 válasza MdewC (#9323) üzenetére


Szigma70
addikt

Vald be!

A sok ikon mellett, nem maradt lóvé a cserepadra, ezért kellenek a bronzok :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9328) Geradossz válasza Fifaisshit (#9326) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Hat nem jott... egyebkent ugy emlekszek hogy 14 vagy 13 volt eddig. De mindegy, mondjuk ha jol emlekszem licas is este jott anno valamiert.

(#9329) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Huhh skacok nagyon szépen köszönöm a sok segítséget, jelentem összeállt a csapat és egy egész erős ellenfelet sikerült Rage Quitre "kényszeríteni".
Guru: a védelmemen semmit nem állítottam és életre keltek, 2 sima rivals és 1 wl alapján elégedett vagyok velük.
Szigma: Lehet Lacával teszek egy próbát deadeye lappal MKH idáig jobb hunterrel mint ahogy vettem (deadeye) lehet csak én nem tudok Hunter lapos csatárral játszani :DD
Dejvid: Eladtam a játékosokat picit drágábban mint ahogy vettem és snipeoltam Guru chemjei szerint olyan 4-5K volt amit plusszba költöttem úgyhogy egész jó üzeltet csináltam :)

[ Szerkesztve ]

(#9330) toxicjew


toxicjew
addikt

Köszönöm a tippeket :)

(#9331) chelseafan94


chelseafan94
tag

Milyen változtatást javasolnátok a csapatba? Kb. 200.000 coin lenne rá. Luiz helyett lehetne jobb védőt hozni, úgy hogy Sandor chem-je továbbra is jó legyen?

köszi :)

[ Szerkesztve ]

PS ID: KoloChelsea

(#9332) Yodamest válasza chelseafan94 (#9331) üzenetére


Yodamest
addikt

egy Telles, Felipe duót tegyél oda be szerintem, iszonyat jók mindketten és perfekt chemjük van.

(#9333) #16514048 válasza chelseafan94 (#9331) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ha Sandro-t mindenképp meg akarod tartani, akkor szerintem úgy a legegyszerűbb, ha Fred CDM-ben kezd, bal CM-be meg berakod IF Leiva-t (aki persze kezdés után helyet cserél Fred-del). Davinson Sanchez bal CB, jobb CB posztra így mehet mondjuk Van Dijk, vagy bármelyik PL hátvéd.

(#9334) thebigK


thebigK
addikt

lehet ma/holnap valamiféle új megagigabrutál játékosok megjelenése, amire érdemes pár packot eltenni, vagy mindegy hogy 10-12 packból most vagy a hétvégén nem nyitok semmit? :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9335) #16514048 válasza thebigK (#9334) üzenetére


#16514048
törölt tag

Lesznek új, live BL kártyák, nem tudom hogy lehet-e majd pakkból is nyitni, vagy ezeket is csak SBC-ből, de szerintem várd meg

(#9336) chelseafan94 válasza #16514048 (#9333) üzenetére


chelseafan94
tag

IF Leiva mennyivel rosszabb, mint Fabinho?

PS ID: KoloChelsea

(#9337) Fifaisshit válasza thebigK (#9334) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Persze már írtuk :)
Ma lesz BL otw :)

(#9338) getdizzy


getdizzy
aktív tag

ST ATYAISTEN

(#9339) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Igeeeeeeeeen és kell beleeeee igeeeeeeen igeeeen :)

(#9340) chelseafan94 válasza getdizzy (#9338) üzenetére


chelseafan94
tag

Sima Auba kell a POTM-be. Full Arsenal nem.

PS ID: KoloChelsea

(#9341) getdizzy válasza Fifaisshit (#9339) üzenetére


getdizzy
aktív tag

HEHEHE Grat

Én annak is örülök, hogy kell Lejcseszter játékos is és Iborraból (75db) vettem egy jó párat, jó az a spanyol link :P

[ Szerkesztve ]

(#9342) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

SIMa befektetés :)
220bol 550 :DD
Kar h nem volt több szabad coinom :)
Ennél simább 0bukos nem lehetett volna :))

(#9343) Fifaisshit válasza getdizzy (#9341) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Kossz :))
330 nyero de remelem lesz PR :)

(#9344) thebigK


thebigK
addikt

:R

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9345) #16514048 válasza chelseafan94 (#9336) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem tudom, statok alapján nem tűnik rosszabbnak, annyi hogy alacsonyabb. Viszont jobb wf, jobb workrate.

(#9346) Geradossz válasza Fifaisshit (#9342) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Grat, bár akkor ez még drágább, mint hazard... Ennyi erővel hazardhoz is kellhetett volna, nem gondoltam. Mindenesetre megcsinálom majd szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9347) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Remelem felultem egy panic sellnek :)

250kasza.....

(#9348) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Mondjuk azt nem tartom fairnek, hogy van rá 13-nap hazardra meg egy hónap...

(#9349) Meghivott


Meghivott
addikt

Nálam van egy eladhatatlan Auba, lehet megcsinálom az sbc-t, hátha esik valami, max használom szupercserének.

(#9350) chelseafan94 válasza Meghivott (#9349) üzenetére


chelseafan94
tag

Kiszámolta már valaki, hogy mennyibe jönne ki az egész buli?

PS ID: KoloChelsea

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.