Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) cettlee


cettlee
őstag

hali!
kinéztem egy ultimate scream játékost, ennek ugyanilyenek maradnak a tulajdonságai?

(#8002) A guru válasza Z'Z" (#8000) üzenetére


A guru
addikt

Nem, legendary.

Ultin nem tudok nyerni, annyival meg pláne nem, hogy több pontot adjon mint a legend 5-0 után.

(#8003) Z'Z" válasza cettlee (#8001) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nem! :N
Két érték mindig változik a következő boostnál.

@A guru
Végülis mindegy, lényeg az eredmény.
Na hajrá, én is szurkolok.
És minimum egy Icont nyissál. :K
Mert ha nem, nehogy visszagyere ide hétfőn. :D

[ Szerkesztve ]

(#8004) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Eladhatatlan csomagokból 85-ös Fekir és Saul a legjobbak. Mindegyik packnál volt board, de számítottam legalább egy 86 felettire... Csalódás, mivel hajtottam a rank1-re, hogy még jobb pakkok legyenek.

[ Szerkesztve ]

(#8005) mkbla


mkbla
senior tag

Hello mindenki,

Hatalmas problémám van ezzel a csodás játékkal. Keresgettem már fórumokon mindenfelé, gugliztam... EA oldalán két topic is nyitva van ezzel kapcsolatban válasz illetve megoldás nincs csak a probléma...

Ami a következő, lementek különbüző csapat felállásokat és taktikákat (team sheet). Nos ezeket tavaly a 18ban vidáman tudtad meccs előtt kiválasztani esetleg műdositani. Na most arra lennék kiváncsi ez jelenleg hogyan lehetséges? Az hogy elmentegessk különboző felállásokat és taktikákat majd a meccs előtt csak ki kelljen választanom. Valaki találkozott már ezzel? Valaiknek valami megoldás?

Előre is köszönöm :R

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#8006) A guru válasza Z'Z" (#8003) üzenetére


A guru
addikt

:DD :R

(#8007) Krytec


Krytec
tag

Nekem most korrekt tradeable packok voltak a div rivals rewardokban. Az egyikben IF Suso másikban Boateng+Casilas :))

(#8008) Tajték


Tajték
senior tag

Na Srácok, rászántam magam és megcsinálom az összes, League Nation meg Hybrid stb... SBK-ket!
Az 15 pakk nyitás lesz, hátha... :DDD Majd jelentek! :R

(#8009) Jinxb1rd válasza akooos (#7912) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Miért, több van? :F

Ezek közül mit érdemes választani? Inkább a pénz, vagy érdemes packot nyitni, hátha esik valami jóféle cucc.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#8010) Mrguba válasza Jinxb1rd (#8009) üzenetére


Mrguba
őstag

Kapsz egy SWAP playert ennyi

(#8011) Jinxb1rd válasza Mrguba (#8010) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Bocsi, véletlen egy régi képet illesztettem be. Korrigáltam. :D

We are only Stardust...

(#8012) Mrguba válasza Jinxb1rd (#8011) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat ezt meg te tudod...valasztottam mar ugye tobbsor es egyik se jott be :D

(#8013) dracox


dracox
addikt

Rank I eladhatatlan pakkokbol a legjobb egy Carvajal. :DDD. Jó lesz majd a tobbivel egyutt pár SBC-be.

(#8014) Meghivott


Meghivott
addikt

Rank 1, untradeable, Fernandinho és Otamendi, gold upgrade IF Nani. Sovány a legutóbbi Mbappe után. Jöhetne már valami SBC, lőném ki a high ratinges eladhatatlan kék és gold lapokat. Ikon SBC-ből jelenleg senki nem fogott meg + legalacsonyabb ikon ár is 800 (bezzeg az arany lapok ára szépen beesett).
De este biztos esik egy piros Suarez és akkor újratervezés.
Akinek van eladhatatlan ikonja, átveszem, megegyezünk :-)

[ Szerkesztve ]

(#8015) Tajték


Tajték
senior tag

Mi a legegyszeűbb módja a loyality megszerzésének SBC csapatokhoz? :R

(#8016) marcess válasza Tajték (#8015) üzenetére


marcess
senior tag

Összerakod a csapatot, totw ellen elindítasz egy meccset, középkezdést elvégzed, kilépsz és ezt 9x megismétled.

(#8017) akooos válasza Jinxb1rd (#8009) üzenetére


akooos
veterán

10 divízió van, minden divizioban minden rank más rewardot ad. A 27k coin miatt ez div 8 körül lehet. Az 1 mega pack kevés, én biztos nem azt választanám.

(#8018) MdewC válasza Digestive (#7983) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát. :D Eusebio.

Az egyik olyan ikon lap, ahol a bébi szinte ugyan olyan jó, mint a prime.

Az egyik legjobb bébi ikon Pelé és Seedorf mellett sztem. :)

A patch után (ami rohadt sokat javított a játékon) még jobban kijönnek a tulajdonságai!

Olyan gyors és olyan gyorsan mozog, ha futnak felé a védők, akkor is úgy tűnik, mintha mindenki csák állna körülötte. 2x gyorsabb mindenkinél.

Maestro lappal van nálunk, hibátlanul passzol, a finesz lövés maxon, ballal is életveszély a pali.

175 cm, ami nem vészes, mondjuk Nedved mellett, aki 177 cm valamiért alacsonyabbnak hat.

Megérte a 2,261M-t, most 2,65M az ára.

Meccseket hoz CR mellett. 150 meccsem kb 200 gól és gp.

Aki teheti és nyit vmi nagyot, vegye meg.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8019) Tajték válasza marcess (#8016) üzenetére


Tajték
senior tag

Köszönöm! :R
Még contract-ot is kell raknom rájuk :( Mindegy úgy is van bőven, meg jön majd a pakkokból is :D )

(#8020) v-man


v-man
őstag

No én ma a coint választottam, viszont egy 10 ezret rászántam gold upgradere, így a pack nyitogatás elmenye is meg volt 😁
300 coinért vettem a játékosokat, plusz a klubból is búcsúzott pár lap. Az eredmény 7 nyitásból 3 board, de mind 83 csak...
Sebaj majd este nyitok ikont 😂

Ja és ne felejtsétek, ma kell feltölteni a ruhás szekrényt 😊 olcsók a mezek (emlékeztető: vörös Liverpool, rózsaszín Barca, 3. Inter és Juventus, 3. Atletico, Moreirense hazai, PSG 3.)

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#8021) #16514048 válasza akooos (#8017) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez Div 6 Rank 3, volt amikor én is ott végeztem, ugyanezeket adta. Van a mega pack mellé rare consumables pack is, de én az eladhatatlanokat választottam ezekből, jó lapokat valószínűleg úgysem ad, legalább legyen több fogyóeszköz a klubban.

[ Szerkesztve ]

(#8022) thebigK


thebigK
addikt

Na urak. Csapatot kene fejleszteni. Ez van most, meg a fent lathato osszeg. Altalaban 4-2-3-1, vagy 4-1-2-1-2 szuk az alap. Kante? Megeri a bo 400k-t? Esetleg Aguero? Bar akkor Lucas is menne es jonne pl IF Mahrez a max chem miatt. Vagy mas? Neuert nem veszek, volt, de minden 3. Gol az o hulyesegebol jott erthetetlen modon...esetleg Sule helyett Hummels, de birom a csokat.
Elore is koszi.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#8023) dracox


dracox
addikt

Hol tudom megnézni a legutóbbi ellenfelemnek az adatait?
Gondolok itt arra hogy milyen meze volt pl.. :D
A futhead-on nem találom a (lila)mezek között.

[ Szerkesztve ]

(#8024) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

2,5 max 3 millióért melyik ikon lap tudná hozni CR szintjét 433(4)-es felállásban, csatárként? A platform PC.

(#8025) bajkesz7


bajkesz7
újonc

Gondoltam egyet es vettem 300k ertekben cam cfbe pato miatt, eleg sokan kifogjak nyitni pirosban aztan hatha jon be valami :DD

(#8026) sz_abika válasza sz_abika (#7977) üzenetére


sz_abika
addikt

21810 lett a limit , 50 ponttal meglett Rank 1.

PSN: xszabikax

(#8027) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#8024) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Prime

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#8028) toxicjew


toxicjew
addikt

Hát egy untrade rashford és scream calhanoglu lett az eheti reward...

(#8029) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#8027) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, ez a lap elég komolynak tűnik!

Icon sbc mikorra várható? Az előző kettő között mennyi is telt el, 2 hét?

(#8030) gabesz82


gabesz82
senior tag

Srácok! Buffon tényleg gyenge lap lett? Nyitottam gold upgradeból egyet, de ha ennyire gatya a lap akkor marad Ederson

PSN: Morfologus82

(#8031) ThuG4LifE válasza gabesz82 (#8030) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Llorishoz képest ég és föld volt nálam, természetesen Lloris javára.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#8032) adamm1018 válasza Digestive (#7944) üzenetére


adamm1018
kezdő

aztaa ez elég guszta így :) köszi :) ezt le is mentettem magamnak , amint lesz rá keret megcsinálom az tuti :)

(#8033) Jinxb1rd válasza akooos (#8017) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

És random, hogy milyen divisiont kapok?

Elnézést mindenkitől az esetleges láma kérdéseimért, de én csak nemrég kóstoltam bele a fifa 18-ba és úgy megtetszett, hogy megvettem most akciósan a fifa 19-et. Még tanulnom kell jó pár dolgot, így a türelmeteket kérem a kérdéseimhez. :DDD

Én coint választottam végül. Jobban is jártam mert 2500-ért kivégeztem egy SB-t, amiért egy szuper mega pack járt.

We are only Stardust...

(#8034) Scale


Scale
őstag

Ma DR rewardok után olcsosul a piac vagy inkább a WL reward nyitasok után? Mikor érdemesebb vásárolni?

(#8035) Tajték


Tajték
senior tag

Isteneeem ,na végre kész vagyok mind a 12 Hybrid meg Nation izé SBC-vel, 14 pack és 12k coin a jutalmam :DDD Az egész buli 52k-ba került, vagyis ha levesszük a 12k jutalmat akkor csak 40k az egész. Szerintem nem rossz a 14 pakkért, aztán ki tudja.... :DDD

Na lemegyek a közértbe egy kis folyákony kenyérért és utána kinyitogatom őket...

(#8036) Krytec


Krytec
tag

Kész a csapat amit részben a mai rivals reward eladásokból tudtam megépíteni. 80 ezer coin maradt, valakinek valami javaslat? Futhead

(#8037) Kristof_94 válasza Krytec (#8036) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Teljesen korrekt, viszont Dembelének kell majd egy csere, mert kevés a stamina!

(#8038) Krytec válasza Kristof_94 (#8037) üzenetére


Krytec
tag

Igen azt észrevettem hogy a meccs vége fele eléggé elfogy, de addig elképesztő mit tud szerelni és body check-elni.

(#8039) marcess válasza Krytec (#8036) üzenetére


marcess
senior tag

Dembele helyett esetleg Fabinho. Ez csak kezdő team, vagy ezzel a felállással is játszol?

(#8040) Tajték


Tajték
senior tag

Ez nevettséges Srácok! A 14 pakkból amiből 6 pakk nem is gyenge, nem jött egyetlen még csak táblás sem! :W
Csak egy halloweenes Fellaini, ennyi az egész......

Ezért kár volt az egész délelőttömet az SBC-re áldozni....

[ Szerkesztve ]

(#8041) adamm1018 válasza Tajték (#8040) üzenetére


adamm1018
kezdő

ha van ilyenre lehetőséged ajánlom az munkahelyi sbc csinálgatást :D
nekem a kicsi óccsó kínai ligas sbc hozta a szep nyitasokat , hatha másnak is bejön :))

(#8042) akooos válasza Jinxb1rd (#8033) üzenetére


akooos
veterán

Nem, a skill ratingtől függ, hogy melyik divízióban vagy. Mint kiderült, jelenleg 6-ban, ezért ha összejön 1200 skill rating pont, akkor kerülsz 5. divízióba.

(#8043) Krytec válasza marcess (#8039) üzenetére


Krytec
tag

Fabinho jó lenne de sajnos nincs rá most 90k coinom :( És igen ez a támadó felállásom, defensiven meg 4-2-3-1

(#8044) adamm1018


adamm1018
kezdő

valakinek van valami erős tippje mi lehet a kövi liga sbc amit kidobnak? gyanítom az Angolra még várni kell egy darabig :D

(#8045) Lori82 válasza Bohus84 (#7986) üzenetére


Lori82
senior tag

Baromi drága.Én is PC-n csinálom 780 k-t ír a futbin,de szerintem már 850 -be benne van+ még vennem kell egy Diego costát és egy Hummelst az utolsó SBC-hez. Az még 85-90 k.Megvárom az esti nyitásokat,hátha lejebb megy kicsit az áruk.Olcsóbb lett volna,csak belefutottam a pofonba azzal,hogy nincs Busquets a piacon.Csak speciál van és az egyikhez nagyon fontos lett volna.

(#8046) Mr.White


Mr.White
senior tag

Haló, arra valami megoldás, hogy ha elindítok egy rivals meccset, ne tegye fel maxra a játék hangerejét?Alapból windowsban le van halkítva de amint online meccselek feltolja maxra.

(#8047) Jinxb1rd válasza akooos (#8042) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

óóó értem már. Én lentebb kerültem mert néha delayes a játék és akkor kikapok mint a szemét. :(

We are only Stardust...

(#8048) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Sima Hazardot használja valaki? Mennyire vétek LM-ben használni egy 3-5-2-ben?

(#8049) arpo04 válasza KaksziLajos (#8048) üzenetére


arpo04
őstag

Barkit raksz oda felmegy tamadni, ha a ct ugy allitod egybol megy vissza vedekezni. Golt kevesebbet rugsz mint a kozepso jatekosokkal. Nalam igy is 2-3 meccsenkent betalalnak a szelsok.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#8050) Tajték


Tajték
senior tag

Kiárultam mindenkit a pakkokból, 90k haszon. Nem egy kasza 14 pakkból :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.