Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) K.J


K.J
senior tag

Szoktam hülyeségeken gondolkodni, pl. Ikon Gattusot betenni egy olyan csapatba, ahol ő maga az edző... :)

(#9652) Kristof_94 válasza v-man (#9647) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem esett egy Alli kék színben!

(#9653) Szigma70 válasza A guru (#9650) üzenetére


Szigma70
addikt

Én is grat

Fel sem foghatom, milyen gyomor kell ehhez az SB hez :N

Én elengedtem ezt a WL-t, nem játszhatatlan, de szánalmas most.

Volt olyan meccsem, hogy olyan késés volt, hogy semmit nem lehetett csinálni. De az ellennél is.
Elpasszolgattam hátul, majd ha nála volt a laszti, akkor ő is, elmentünk inkább a 11-esekig.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9654) slengi válasza A guru (#9650) üzenetére


slengi
csendes tag

Gratula,nem semmi. :R Remelem egyszer en is bekerülök. Most 54000 pontom van es bent van meg 5 meccs. azt mar nem nyomom le WL-el szenvedek. Ber nemsokara kezdödik a meccs ugyhogy ez egy gyenge WL lesz...

Fino alla fine

(#9655) A guru válasza Szigma70 (#9653) üzenetére


A guru
addikt

A WL-hez meg a Rivalshöz kell gyomor inkább. SB-ben csak egy gépiesen betanult sémát kell 45-ször megismételni és ott a top 100. :)

Ahogy nézem ebből nem lesz top 50 sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#9656) sz_abika


sz_abika
addikt

Megnyugtató h Donnarumma az életben is töketlen a beadasokhoz való kijovetelnel :W

PSN: xszabikax

(#9657) Szigma70 válasza A guru (#9655) üzenetére


Szigma70
addikt

Nekem pont ahhoz a monotonitáshoz kell a gyomor.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9658) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Fortuna ezúttal rám kacsintott. :)

Mega packból sétált ki, amit az Aubameyang SBC GUNNERS részéhez adnak.
Még pont Abdul hiányzik, mert a többi részét már megcsináltam, viszont így még pluszba jönne ki az egész.
Szerintetek megéri kiváltani? Most ezen filózok. :F :D
Valaki esetleg már megcsinálta?

A guru&p0ty: Gratulálok!

[ Szerkesztve ]

(#9659) A guru válasza Z'Z" (#9658) üzenetére


A guru
addikt

Ez a Bale nyitások hete volt úgy látom, nice! :R

(#9660) kacsa7 válasza Tajték (#9644) üzenetére


kacsa7
őstag

Nem akarok senkit elkeseríteni, aki a védekezésre panaszkodik, de 2006 óta játszok online fifát és már akkor is öngyilkosság volt a védőre visszaváltani, mert széthullott a teljes védelem és óriási lyukak lettek. Nagyon ritka esetek vannak, amikor megéri. Aki állandóan védővel akar védekezni és nem brutál jó játékos (előre tudja merre fogja vinni az ellen), az kap meccsenként 5 gólt...

(#9661) Szigma70 válasza kacsa7 (#9660) üzenetére


Szigma70
addikt

Én nem vagyok jó játékos, és a legnagyobb hibám, hogy a CB-vel is védekezek. Sose tömnek ki feltűnően.
1-2 gólokat kapok, ha kapok. Azért nem ennyire vészes a helyzet

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9662) Tajték válasza kacsa7 (#9660) üzenetére


Tajték
senior tag

Pont ez a vicc! Nem védekezhet az ember mert az AI jobban tudja.., Nem magával a védekezéssel van a baj, hanem azzal hogy külső szemlélő az ember.
Szerencse hogy még szabad támadnunk és nem kell azt is az AI-ra bízni :U

[ Szerkesztve ]

(#9663) blasi0 válasza blasi0 (#9626) üzenetére


blasi0
csendes tag

Eladtam a lelkem, 4-3-3 holding, constant pressure, aztán hadd szóljon...

22/11, meg is állok, mert ez inkább volt farmolás, mint szórakozás

(#9664) owen23


owen23
tag

Sziasztok!

Valaki légyszíves írja már le ez a lojalitás hogy működik?
Egy játékos mikor kapja meg a zöld lojalitás jelet? (Xbox One X)

Köszönöm előre is!

http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_uj_logitech_x-530-as_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#9665) Expendable válasza owen23 (#9664) üzenetére


Expendable
aktív tag

10 meccs után.

(#9666) Jinxb1rd válasza Tajték (#9662) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Abban igazatok van, hogy kb nem érdemes rámenni a gépre, mert jön a TikiTaka és belövi, mert rést nyitsz a védelmen, viszont az hogy a gép védekezik helyetted, nem feltétlenül igaz és nem is lesz olyan jó. Ráállsz passzolási utra, lehet sejteni kihez szeretne szívesen lepasszolni, akkor sokkal hamarabb elkapható a labda.

Azért valahol ez is vicces, hogy a legegyszerűbb hibázással tudod elvenni a labdát, nem a bonyolultabbal...

Én elit 2-re hajtottam, World Class nehézségeken általában. Kivéve, amikor jöttek a bronz kispadosok, akkor lentebb vettem. Érdekes módon itt is gyengébbnek mutat egy-egy csapatot a 4. oszlopban lévőnél, csak azért mert bronzok ülnek a padon, na de mind1...

Az utolsó előtti 6.-7. meccsnél kiégtem, hogy a gép nyer 3-2-re mert a saját védőm lövi be meg hasonló faszságok, mintha parolimpián lennék. Szal én nem kapok milliós fizetéseket, de van pár dolog amit én megtudnék tenni a pályán az adott szituációban, amire valamiért avérprofi játékosok nem.. Nem is fogok többet ezzel foglalkozni, mert napi szinten is teljesen lefoglal, főleg hétvégén, hogy ezzel szarakodjak egy hülye heti pack miatt, amit egyébként SBC kirakással is simán megkaphatsz akár.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9667) Garsza


Garsza
veterán

Ez az SMS sbc lap fejlődős? Vagy csak egy színes 86 lap?

(#9668) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

BTW ezek a Live BSC-k meg úgy veszem észre, hogy rohadt veszteségesek, nem érdemes velük foglalkozni

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9669) #16514048 válasza Garsza (#9667) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, Road to the Final lap ez is, fejlődni fog mindig, ha továbbjut a Lazio.

[ Szerkesztve ]

(#9670) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Benzema lott egy szep EA-s golt! :D :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#9671) v-man válasza Kristof_94 (#9652) üzenetére


v-man
őstag

Legalább a heti sheffieldi küldetésből jött egy Matic, még ha untrade is 😊
Plusz a játékost is eladtam haszonnal, ráadásul egyből első meccs, első lövését úgy berakta a kis 66os ezüst csatár 20 méterről, hogy Lukaku is megirigyelheti 😂

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#9672) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Haat mar csak 13 meccs maradt
Viszont a varakozasokkal ellentetben a 14win mar 17 meccs alatt

:))

(#9673) Garsza válasza #16514048 (#9669) üzenetére


Garsza
veterán

Akkor megéri megcsinálni.
És ebben hogy most ez 86 már benne lehet hogy a Lazio már továbjutott a csoportból? Vagy a csoportkör végén kap upgradet.

[ Szerkesztve ]

(#9674) getdizzy


getdizzy
aktív tag

F*szom...
Ledobtak a szerverek...
Masnal is volt most ilyen psen?

(#9675) #16514048 válasza Garsza (#9673) üzenetére


#16514048
törölt tag

Még nincs benne, így írják a FAQ-ban: "All Road to the Final live items start with an in-form upgrade at the launch of the event".

Az egyenes kieséses szakaszba jutásért még biztosan jönni fog rá egy upgrade.

(#9676) thebigK


thebigK
addikt

fuuu gyerekek, meglett a gold1 egy eszetlen tempójú 5-4es meccsen, ahol szarrá lőttem az ellen kapuját, úgy, hogy 4 perc után már 2-0ra vezetett, majd 30. percben már 3-2 ide. Kegyetlen volt, még egy meccs maradt is. Nálam idén is a 4-1-2-1-2 szűk a nyerő úgytűnik. Most elégedett vagyok azért :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9677) slengi válasza Garsza (#9673) üzenetére


slengi
csendes tag

En mar megcsinaltam az SBC-t. Nagy resze a klubbol lett kirakva plusz a pakkok adtak egy David Silvat es egy Navast. Igy annyira nem faj hogy megcsinaltam. Egyenlöre kicsit darabos nekem, Matuidi utan fura. Szerintem ez az alap es ha tovabbmennek fejlödik.

Fino alla fine

(#9678) Stylerr válasza Jinxb1rd (#9666) üzenetére


Stylerr
addikt

A gépnek is azért van bronz padja, hogy gyengébb ellenfelet kapjon, jelen esetben téged. :)

(#9679) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ramos IF mennyire esélyes?

(#9680) dejvid8


dejvid8
őstag

Én most vettem észre, hogy a játékban egy játékosnak tényleg annyi a statisztikája, mint amennyit nyom neki a chem style lap :Y Ez a 18-ban is így volt már? Nekem az rémlik hogy IG soha nem növekedett , csak "papíron" (gameplay-en kívül).

De az imént szembesültem vele, hogy pl Boatengnek valóban a játékon belül 84 acceleration & 86 sprint speed van (Shadow), vagy pl Neuernek 98-99 minden statja IG a BASIC style miatt.. És még sorolhatnám.

Ez eddig is így volt, az előző szériákban? Ezen most meglepődtem, lehet mégis van értelme a chem lapoknak. :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#9681) szabyka95


szabyka95
őstag

Kellene a shadow s Hunter mellé egy tank Chem style is. 15 acc,15 Sprint 15 ero+15aggression ...

(#9682) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Ritkán szoktam ide sírni valamit, de elmehet ez a szar a qrva anyjába! Ilyen pofátlanul próbál megveretni a gép, nincs jobb szó, minthogy UNDORÍTÓ! Hánynom kell. Persze, csak egy játék. Nem is muszáj játszani vele. De akkor is. Nagyon bosszantó. Szeretem a focit, meg a Fifát is. Elfogadom a "hibákat". Még azt is,, hogy lókukit nyitok a csomagokból. De az ilyen jellegű szoptatást nagyon nehezen viselem még akkor is, ha ez egy játék csak. Persze, ha engem nyom a gép örülök a győzelemnek, mert igenis nyomjon engem is, ha szoptatni is tud. De az sincs rendben. Na, bocsánat, hogy idehánytam, megyek aludni. Holnap úgyis megint játszom.

(#9683) Szigma70


Szigma70
addikt

Én meg most szembesültem azzal, hogy minek is valójában a
FIFA 19 a röviditése.
Eddig azt hittem, hogy egy focis játéké, de nem

Faszok Ide Fizessetek Azonnal

Ez van

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9684) Szigma70


Szigma70
addikt

Eddig csak előfordult, hogy CM helyeken támadók, meg alig chemes szélsőkkel jöttek csapatok. Mára ez már sajnos tendencia.
3 ellenfélből 2 ilyen. Szomorú ez.

Dávidnak igaza van, ezzel a jelenlegi állás szerint semmit nem lehet kezdeni.
De lehetne, csak az qva sok embernek nem tetszene.

Jelenleg semmi hátránya annak, aki támadókat használ mindenhol.
Sztem ha így haladunk, a jobb CM ek, CDM ek ára zuhanni fog, mert minek.
Engem elkeserít ez, mert ez így már egyre kevésbé hasonlít a focihoz.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9685) Kristof_94 válasza Szigma70 (#9684) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez van. :(

Amúgy mit gondoltok, milyen folytatása lesz az ikon sbc-nek?
Ahogy néztem, jelenleg pc-n 800k a legolcsóbb ikon, ami nem normális... A kérdés az, hogy vajon lesz-e olyan ikon sbc ahová nem kell ikon és ha igen, akkor milyen formában! Mert ha ezt a tendenciát követik a rész feladatokkal, akkor 400k lehetne egy prime ikon. Ez azért elég érdekes lenne, még ha csak egy Nakatáról is van szó.
Viszont előbb-utóbb jönnie kell egy bébi ikon sbc-nek vagy bárminek, ami normalizálja az árakat, mert ha ezután is mindenhova kell egy ikon vagy akár több akkor lassan elérjük a milliós árat...

(#9686) Jinxb1rd válasza Stylerr (#9678) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ahogy a topikokból kiszűrtem, általában inkább te szoktál szegényes teljesítményt produkálni a játékokban. De látom, hogy legalább próbálkozol, előbb-utóbb csak találsz magadnak valamit. Fel a fejjel! ;)

Szólj nyugodtan, ha boostolni kell valamelyik játékaccod.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9687) A guru


A guru
addikt

Végül 80.(!!!) lettem “csak”, eléggé magasan volt a léc ezen a héten, pakkok semmit nem adtak, de ezen nem hiszem, hogy bárki meglepődött. :)

(#9688) Stylerr válasza Jinxb1rd (#9686) üzenetére


Stylerr
addikt

Amit most írtál is jó nagy hülyeség, de azért a bronz pados teóriádat még ez sem veri. :) Vegyél fel nyugodtan, aztán ha megversz, akkor emelem kalapom, de van egy olyan sejtésem, hogy erre nem fog sor kerülni.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#9689) K.J válasza A guru (#9687) üzenetére


K.J
senior tag

Nagyon ügyes vagy! Gratulálunk! :)

(#9690) etaclan1984 válasza A guru (#9687) üzenetére


etaclan1984
őstag

Grat hozzá ! Nyitás ? Izguljunk délutánig megint ? :D

(#9691) Yodamest


Yodamest
addikt

ezekből a road to the final itemekből lehet érdemes bevásárolni, én nyitottam egy Lingardot, és ha továbbjut a MU a csoportból +1 ratingot kap, ha még tovább akkor annyiszor +1-et. A csoport 1. 2. csapatok játékosai jó befektetések lehetnek, meg úgy egyébként is jó játékosokká válhatnak idővel.

Ma reggel jött egy Salah, ez is csak megerősített hogy kell egy BPL csapat :)

(#9692) A guru válasza etaclan1984 (#9690) üzenetére


A guru
addikt

Mondom, már kinyitottam, egy Mandzukic volt a legjobb. :D

(#9693) Szigma70 válasza A guru (#9692) üzenetére


Szigma70
addikt

Grat

Főleg Mandzu-hoz :DD Szép nyitás

Te is kipróbáltad már az összes ujjaddal a nyitást? Nálam már a lábujjak is elfogytak

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9694) cristijAn


cristijAn
tag

Rég jártam már itt.. Hogy sikerült a WL srácok? Ezt a storyt viszont be kell másolnom, mert azt hiszem ez egy igen tanulságos történet arra, hogy soha, de soha ne adjátok fel bármennyire is szopat a játék :D

Srácok történet a következő.. 14 győzelemmel álltam tegnap este az Úr színe előtt a WL-ben... 14 győzelem.. Felkeltem reggel fél 8-kor, hogy nekilátok a meccseknek és 2 órám marad lejátszani..Igen ám de az óraátállítás miatt 8-kor van vége a WL-nek..Most mitévő legyek? Nincs más hátra, a pályán egy olyan Krisztiánt kell látnia az ellenfeleknek amilyet még sosem láttak, egy igazi beast, magabiztos játékot kell produkálni! 14 győzelem úgy, hogy gold1 a cél, tehát 16 perc alatt játsszak le 6 GYŐZTES mérkőzést..

1. Mérkőzés: Kickoff glitch 1-0 ide, RAGE QUIT
2. Mérkőzés: 12. perc 3-0 ide, visszajön 3-2-re , 4-2 ide, RAGEQUIT
3. Mérkőzés: Szöglet fejes gól , RAGEQUIT
4. Mérkőzés: Full icon brigád, jó öreg kickoff glitch RAGEQUIT
5. Mérkőzés: 30. perc már 3-0 ide, megállítom 3x RAGEQUIT
6. Mérkőzés: Na erről bővebben írnom kell..

Meglátom a csapatot egyből írom Beninek: Ha gyorsan gólt kapok kilépek és megyek a kövire ( volt még 3 hátralévő meccs ) Az utolsó mérkőzésbe 7:59-kor sikerült belépnem !!!!!

Ellenfelem kickoff glitch egyből gólt kapok, de éreztem hogy innen nincs visszaút, ezt ha törik ha szakad meg kell nyernem.. 0-1-ről indulok, egyből kickoff glitch érkezik, gól 1-1! Gyerek 45. percben rúg egy malacgólt , 79. percben egyenlítek..2-2..Megint kickoff glitch.. 3-2 oda..Minden remény elveszett ! NEEEEEM! Krisztián nem adhatod fel bazdmeg, csak egyszer a kibaszott életbe szedd össze magad és nyerd meg ezt a kibaszott mérkőzést...

91. perc hosszabbításban végig passzolgatom az atyaúristent is KANTÉ érkezik középen és bepofozza.. 3-3 !!!

Hosszabbítás kickoff glitch gólt kapok 4-3 oda..Ezt komolyan nem hiszem el...

120. perc utolsó támadás egyenlítek.. Na ilyen mostmár tényleg nem létezik hogy ezt elbukjam..

3 síp..11-es párbaj!!!

3 büntetőt hibázok egymás után.. AZTÁN 3-at védek egymás után..2-t berúgok, 2-t berúg..Berúgom..ÉS AZ UTOLSÓ 11-EST MEGFOGTAM BAZDMEEEEEEG !

EXTÁZIS, REMEGÉS, ÉLETEMBE NEM ÉREZTEM MÉG ILYEN ÉRZÉST PEDIG EGY LÓFING GOLD1-RŐL VAN SZÓ, DE EZ MOST... EZ MOST EGY OLYAN LÖKÉS VOLT, HOGY 16 PERC ALATT 6 MÉRKŐZÉST NYERTEM AMILYET ÉLETEMBE NEM ÉREZTEM.. ADRENALIN AZ EGEKBEN... GYŐZTEM! 👊👊👊😎😎😎

(#9695) Yodamest


Yodamest
addikt

Hummelst próbálta valaki? bundeses védősort tennék be Neuerrel, de nem tudom nála a H/M workrate mennyire lenne zavaró. A composure, reaction értékei nagyon durvák azt vajon hol érzékelni, a játék milyen területein?

(#9696) Szigma70 válasza cristijAn (#9694) üzenetére


Szigma70
addikt

És ez 16 perc alatt?

6 meccset egy este játszok, 2 óra alatt.

Amúgy grat, de ez makker vóóóót

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9697) Meghivott válasza cristijAn (#9694) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez érdekes, tegnap én is 6-7 meccset húztam be kb 40 perc alatt. Többség az első gólnál lépett. Lehet arányjavító gépi ellenfelek is vannak.....

(#9698) Fifaisshit válasza cristijAn (#9694) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Szép is az :)
nekem így hétfő reggel 20perc alatt 5 győzelem volt tavaly szinten sok RQval :)

[ Szerkesztve ]

(#9699) thebigK válasza cristijAn (#9694) üzenetére


thebigK
addikt

Grat :)
Detto gold1, nalam az utolso meccs volt ilyen adok kapok, vedekezni egyikunk se vedekezett, mer minekaz...:DDD

Mas: 1.275 millam van jelenleg. Rewardokbol bejon alsohangon 100-150K. Erdemes majd az osszes lovet 90es Figora elverni? Ideje levaltanom POTM Lucast. Ingame CAM/ST lenne a portugal, de inkabb CAM. Vagy ha addig lesz prime Veron jo aron, akkor o jon az Isteni Goretzka helyett. Meglatjuk.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9700) etaclan1984 válasza Meghivott (#9697) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én is gondoltam már erre, szerintem simán megcsinálják. Viszont abban biztos vagyok hogy az EA néha belenyúl a piacba is és ők pakolnak ki játékosokat hogy beállítsanak árakat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.