Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) LedyGyuszi válasza Chereiose (#10098) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

hétvégente 11-14 wl győzelem, hétközben SB. DRt nem is kell játszani... :N

XONE: LedyGyusziHU

(#10102) LedyGyuszi válasza Garsza (#10100) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én azért tennék egy próbát, csak nehogy utána Sanyi kiszoruljon a szélre... ;]

Más:
Robertson egy gólpasszra kap TOTW lapot? vicces... más szélső bekk 2 gólpassz vagy 1g1a kombóra sem kap... :U

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10103) Szigma70 válasza Garsza (#10100) üzenetére


Szigma70
addikt

Ale nem jó a szélen, mert lassú. Reus tényleg középen jó.
Nem tudom, adod e ilyen lentre, de Son, vagy If Willian pont oda való

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10104) Garsza válasza LedyGyuszi (#10102) üzenetére


Garsza
veterán

Az lesz megpróbálom. Max ha kell, akkor 60. perc környékén jön POTM Lucas. Nagyon tetszik az a lap. Mondjuk középső CAM ként is DP 88 staminája eléggé megfogyatkozik meccs végére.

(#10103) Szigma70
Ők nem CAM/CM/CF/ST poziban vannak. Kluivert, Figo, Del Piero mellé kéne egy 4. Dybala valamiért nem adja nekem.

[ Szerkesztve ]

(#10105) Z'Z" válasza arpo04 (#10008) üzenetére


Z'Z"
őstag

Amit ígértem:
3-4-1-2 CT

CONSTANT PRESSURE
7
7
BALANCED
7
4
3
3
2ST: Target Man
CAM: Stay Forward
LM/RM: Alap
2CM: Cover center

(#10106) arpo04 válasza Z'Z" (#10105) üzenetére


arpo04
őstag

Koszi lementem de egy darabig hanyagolom. Sf lapok olyan arba mennek hogy valoban 2 csapat fentartasa is jobb mint ha venni kellene.
Volt itt errol szo mi eri meg hat ezek mellett az arak mellett a ket csapatos megoldas a jobb. 1100 is szerencsevel hozol csak el. Ugy viszont minuszos lesz.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10107) Chereiose válasza LedyGyuszi (#10101) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát csak ahhoz ugyanúgy le kell játszani 30 meccset hétvégén is, ami 2 napodat kb el is veszi, időnyelő az egész. Valahogy már nem is érdekel annyira mint pár hete :U

(#10108) Garsza válasza Garsza (#10104) üzenetére


Garsza
veterán

Lehet megpróbálom így.
Ha azt mondjátok jó ST nek akkor lehet beáldozom Kluivertet.
De az volna az igazi ha holnap megkapnám Pirosban. Megint reggel jönnek a WL rewardok?

[ Szerkesztve ]

(#10109) LedyGyuszi válasza Chereiose (#10107) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem max 20 meccsből elérhető a 11 win. az azrt péntek-vasárnap nem megerőltető

XONE: LedyGyusziHU

(#10110) akooos válasza LedyGyuszi (#10109) üzenetére


akooos
veterán

Bundesből ki a legjobb RB? Kimmich vagy Kaderabek jobb? Vagy egy másik német játékos jó lenne RTTF Tah és Neuer miatt :))

Bocsi amúgy nem válasz akart lenni, de a legjobb embernek címeztem asszem :DD

[ Szerkesztve ]

(#10111) toxicjew


toxicjew
addikt

Mi ez a megszokottnál is horrorisztikusabb gameplay? :F Delay, a játékosok esnek-kelnek... Ennyire rossz még talán nem volt, mint ma :U Hétvégén lesz az első WL-em (most gyűlt össze a pont), valahogy nem várom :D

(#10112) Scale válasza toxicjew (#10111) üzenetére


Scale
őstag

Nekem is most gyűlt össze először a wl pontjaim, de asszem nem fogom kiváltani még egy ideig.. :D

(#10113) Stylerr


Stylerr
addikt

Én megcsináltam a Mkhitaryan SBC-t, és eddig nagyon tanár a lap. Ráadásul még csak ezután fog Upgradet kapni. :)

(#10114) akooos válasza Stylerr (#10113) üzenetére


akooos
veterán

Pont akartam kérdezni, hogy Mikhi vagy Auba éri meg jobban. Sajnos csak egyiket tudom kirakni. Talán Mikhi jobb lenne a dinamikus lap miatt.

(#10115) Stylerr válasza akooos (#10114) üzenetére


Stylerr
addikt

És az 5 WF sem elhanyagolható szempont irányító pozícióban.

(#10116) Szigma70 válasza Garsza (#10108) üzenetére


Szigma70
addikt

Értem, szélső nem jó.
És KDB? Mondjuk ő is középpen az igazi. Vagy Grizi ő is jó bármelyik poszton

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10117) Fifaisshit válasza Stylerr (#10115) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Na milyen ??mert nagyon gondolkodom rajta :)
Eriksen vagy o :)

(#10118) arpo04 válasza akooos (#10110) üzenetére


arpo04
őstag

Kimmich gyenge nala meg a lengyel is jobb. En oda olasz vedot hasznaltam vagy meg if Meunier aki nagyon jo volt.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10119) Garsza válasza Szigma70 (#10116) üzenetére


Garsza
veterán

KDB lassú szerintem. Grizi meg 4/3 akkor maradhat Dybala is. Az a helyzet hogy ez a Reus lap statok alapján Iconi magasságokban van. Csak az a fránya Stamina. De meg fogom próbálni. Max majd jön rá a csere mindég a 60. perc környékén.

WL rewardok reggel jönnek megint?

Akik figyelik az IF árakat, reward nyitáskor lejjebb megy vagy inkább növekszik az áruk? jelenleg 500k PC -n Reus

[ Szerkesztve ]

(#10120) akooos válasza arpo04 (#10118) üzenetére


akooos
veterán

Sima Meunier van ott jelenleg, mert akkor Radjanak van jó link, de Tah és Neuer miatt gondolkodom egy bundes védőn oda. Viszont akkor várok, hátha lesz if valamikor. Köszi.

(#10121) nyervi


nyervi
aktív tag

eszméletlen ez a fifa :C :DD :C
https://www.twitch.tv/videos/335919600

(#10122) elod22


elod22
senior tag

Na akkor úgy néz ki ezt a csapatot rakom össze. Jön még Sergej barátunk potom 15 ezerért és akkor ez is megvan.
Amúgy miért ilyen olcsó ez a Savic lap? Elég komplex játékosnak tűnik statok alapján.
Még annyit kérdeznék, hogy valaki próbálta már Courtois lapját? Megéri azt a pénzt vagy elég egy Navas is?

Azt még elfelejtettem, hogy a holnapi nap melyik szakaszában lesznek a legolcsóbbak a lapok? Mikor érdemes bevásárolni?

[ Szerkesztve ]

(#10123) Garsza válasza elod22 (#10122) üzenetére


Garsza
veterán

Pace miatt

(#10124) lobokrisz


lobokrisz
csendes tag

Kroost próbálta valaki? A fernandinho-fabinho-fred kpt akarom megbontani miatta? Megéri?

[ Szerkesztve ]

(#10125) Chereiose


Chereiose
addikt

Ebbe a Mkhtarian SBC-be a TOTW player követelménynek az is megfelel, ha az IF lapom az player pickes? Vagy azt nem érzekeli és rendes fekete lap kell?

(#10126) Kristof_94 válasza nyervi (#10121) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem ezt tedd fel redditre, top lesz! :D

(#10127) Stylerr válasza Fifaisshit (#10117) üzenetére


Stylerr
addikt

Egyértelmű, hogy Mkhitaryan. 8 meccsen DR-ben 9 gól, 4 assist a mérlege 4231 középső CAM-ként. Nagyon érződik az 5 WF, összes passza ül, gyors, jól lő. Várom az Upgradet rá. Szerintem megéri megcsinálni az SBC-t.

(#10128) Lori82


Lori82
senior tag

Nektek is brutál fosokat dobál mostanában az EA? Hétfőn nyitottam kettőt,81-es a legjobb lap.Volt egy draft tokenem,gép ellen 4/4,kaptam 2 pakkot ,a legjobb játékos a két csomagból 2 db 79-es PFF. Hát így nem lesz POTM Aubameyang :D

(#10129) LedyGyuszi válasza akooos (#10110) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nekem van egy piros Káderabekom, anchor lappal nem rossz, de nem egy Texasi kopó! ;] Még Piszczek jöhet szóba shadow lappal.
ha meg német kell, akkor Weiser Sentinel chemmel. :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10130) MdewC


MdewC
nagyúr

Idén 1 tanácsom és custom taktikám van.

Eljött az idő, hogy megosszam, ki van tesztelve.

Ezen nem kell javítani, finomhangolni és bárki azonnal tudja alkalmazni.

Akinek nem tetszik, törölje ki.

Na!

A csapat beállításnál annyi, hogy mindenképp csinálj vmi nagyon gyenge csapatot. Ha meglátod, hogy jobb a csapatod mint az ellenfélé, cserékkel törekedj rontani a teameden.

A másik, hogy vállalj be teljesen illogikus megoldásokat, mintha nem is focis játékkal játszanál, sőt, olyanokat, amikre még a Dragon Ballban, vagy a Tsubasa manga focis mesében is csak pislognak és nem értik mi a f@szt csinálsz épp, de azt turbóban és gagyin kivitelezd.

Semmi esetre se törekedj az évek alatt begyakorolt mozdulataidra, jól bevált tudásodra, vagy skilledre, azok csak hátráltatnak, ne csalj amúgy se.

Szóval ha ezt a 2 dolgot betartod, akkor 50% helyett 55%-ra nő a győzelmi esélyed.

Ennél nagyobb %-ot csak a promótált youtuberek és ea alkalmazottak képesek hozni.

:R

UI: ezt a fifát nem lehet komolyan venni. Mindegy kit mit hogyan merre meddig kivel csinálsz meg.

Ezzel kommentel szeretnék benevezni az év kommentje versenyre, számítok a sok szavazatra. Thank You!

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10131) KaksziLajos válasza MdewC (#10130) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Szerintem is elég abszurd lett a játékmenet.

(#10132) arpo04 válasza MdewC (#10130) üzenetére


arpo04
őstag

Ezen jot rohogtem!
Tudod mit, kiprobalom ugy is eladom a teljes csapatot mert belefaradtam ebbe a jatekba. Kristofnak is kedvezek Lingard es martial megy cm vagy cdm-be. Esetleg lb posztra 😂
Befolyt coint meg elnyitogatom lesz ami lesz.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10133) Digestive válasza MdewC (#10130) üzenetére


Digestive
addikt

Úgy látom valami elpattant... :DDD

(#10134) Stylerr válasza Digestive (#10133) üzenetére


Stylerr
addikt

Csak a szokásos.. :DD
Egyébként valóban nem az igazi a játékmenet, ez a patch mintha rontott volna rajta.

[ Szerkesztve ]

(#10135) Digestive válasza MdewC (#10130) üzenetére


Digestive
addikt

Akkor mit mondjunk mi, akiknek annyit ér az egész csapatunk, mint nálatok annak a portugál CM-nek az egyik lába? :DDD

(#10136) v-man válasza akooos (#10120) üzenetére


v-man
őstag

A b csapatomba most nekem is a cseh lesz Tah mellett, kapuba Hradecky, cm Götze, St Witsel (ők persze kezdéskor cserélnek).
A bal szárny meg serie a, SMS, Hamsik, Mertens, Barzagli és Criscito, utóbbit majd cserelem idővel valakire. Így Matuidi kivételével mindenki 10 chem 😊 Egyelőre így annyira tetszik hogy lehet a wlt is squad fitnessezés nélkül tolom végig 😁
Mertens egyelőre van mindkét csapatba, őt majd player fitnessezem.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#10137) Digestive válasza Stylerr (#10134) üzenetére


Digestive
addikt

Ezt írtam én is délelőtt. "Minden vártuk ettől a peccstől a megváltást, de nem h kiszedték volna a fejlesztők a legyet a levesünkből, hanem még bele is turháztak! " Sztem sokkal szarabb lett! :(

(#10138) MdewC


MdewC
nagyúr

Köszi Srácok, hogy nem hurrogtatok le egyből a f@szba. :R

Mindenkinek +1.

Na!

Elhoztam a mai LEGJOBB meccsem.

Ez volt a csúcs meccs, amit az ea csak kínálhat nekünk, játékra szomjas fanatikusoknak.

Rivals, az új csillivill.

Latency 5 (végre), jó a kapcsolat, nincs delay.

Előtte 6 meccsen full delay, szóval azokról nem érdemes szót se ejteni. Vegyük meg se történtnek.

De!

Ez a meccs, a meccsek meccse, a legjobb az étlapon, itt minden rendben mehetett volna.

Srácok.

Aki még mindig abban a hitben él, hogy online élő ember ellen tolja és azon múlik, hogy jobb-e annál a “valszeg szimpatikus lenne az életben ha nem ellenem tolná srácnál”?! Tényleg?

Nem!

Mi online már a gép ellen toljuk, ez az online SB!

Ezen a meccsen többet rúgtam előre a labdát hátulról, hogy ne kelljen átmenni a kp-n, mint a 18-ban összesen.

Várok mindig a pillanatra és nem jön el.

The script machine. Ami egyébként a legjobb meccsem volt ma. Ez a szép.

És?

Ennél csak rosszabb meccseket tolok! Hahó!

Delay, turbó, több kapufa, 10. percben 3-0 oda, vissza jövök a semmiből, stb stb stb.

Offline toljuk online is, akkora a gépi rásegítés, hogy értelmesen NEM LEHET tolni.

Aki pedig sötétben van és nem érti, szóljon és elveszem a szüzességét egy életre. :)

Legalább is egy neccsen.

:R

Béke veletek, de ezt megszívtuk.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10139) MdewC válasza Digestive (#10135) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon nagyon örülünk a teamnek.

Tényleg.

Imádjuk a szitut. :)

De!

Jön Felipe, meg Costa, meg bárki b+ és kifingott mindenki.

50-50% Sőt.

Aki előbb lesz Tsubasa, az nyer.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10140) nyervi válasza Kristof_94 (#10126) üzenetére


nyervi
aktív tag

gyűjteni fogom az ilyen csemegéket, volt már néhány. de ez tényleg mindent vitt :K :C

(#10141) gamegod


gamegod
senior tag

Tah eurépa liga kártyája elég beteg lett :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#10142) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Na, így olvasgatva Titeket, a konzolos patch után, örülök, hogy parkolópályára tettem a játékot, akkor nem véletlenül éreztem, hogy pc-n valami übergagyi a játék.

PSN: OldSlowhand74

(#10143) Chereiose válasza Chereiose (#10125) üzenetére


Chereiose
addikt

Erre valaki?

(#10144) Aguinaga válasza Chereiose (#10125) üzenetére


Aguinaga
őstag

Tavaly nem volt jó a piros lap, idén még nem volt piros lapom (meg nem is lesz).

PSN: OldSlowhand74

(#10145) akooos válasza Chereiose (#10125) üzenetére


akooos
veterán

Sajnos a piros lapok sosem számítottak IF-nek sbc-ben.

(#10146) chelseafan94 válasza nyervi (#10121) üzenetére


chelseafan94
tag

Az szép! Nálam “csak” annyi történt, hogy a kapus a 16-os szélén megfogta a labdát majd felállt és kidobás helyett kiszaladt a 16oson kívülre. A bíró lefujta, és 16 méterről befelé szabadrúgás...

PS ID: KoloChelsea

(#10147) LedyGyuszi válasza Digestive (#10137) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Hoztam a gólt. Kár, hogy az eleje lemaradt.
Kapott góljaim 85%a ilyen. Nem is hittem el, hogy én is rúghatok ilyet... :DDD
Gooool

XONE: LedyGyusziHU

(#10148) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Gyereke hol ez a nagy black friday áresés, egyenlőre nem ájultam el sőt van ami drágább is. :D
Nagy youtuberek be hipeoltak itt mindent pedig. :N

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10149) Stylerr válasza Mrdevil (#10148) üzenetére


Stylerr
addikt

BF 23-án lesz hivatalosan. Fifában az event még nem kezdődött el.

(#10150) cettlee


cettlee
őstag

halo. bpl -be keresek cdm-et , akinek jo a long shot-ja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.