Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) MdewC válasza Garsza (#9774) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó team.

Grat.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9802) v-man


v-man
őstag

Jött egy Saul a mega packbol, így kb nullából kijött Alonso, aki illik is a csapatba 😊

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#9803) Mrguba


Mrguba
őstag

Sracok valaki elmagyarazza mik ezek a kocsogsegek hogy kirakja a Squad fitnesst 150 kezdore.
licitalok es azonnal elkelt...ez mi??Meg kirakja 900 ra 1000 buy-al de ahogy ranyomok hogy buy now akkor is elkelt?Mi a fax ez?

(#9804) arpo04 válasza Mrguba (#9803) üzenetére


arpo04
őstag

Sf elmegy max aron ne licitalj ra. 700-900 kozott probalok venni es ha 20-bol 1 osszejon mar orulok mivel ahogy kirakjak el is megy. 1 secen bellul...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9805) KaksziLajos válasza Garsza (#9781) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Köszi! Gondolkodom, hogy 86-os Nedveded lecserélem rá. Mondjuk most megláttam a 91-es Van Bastent is... Meglátjuk.

(#9806) akooos


akooos
veterán

És ne legyél ideges...

(#9807) Garsza válasza KaksziLajos (#9805) üzenetére


Garsza
veterán

Statok alapján Kluivert jobb.

(#9808) Meghivott


Meghivott
addikt

Minden 4222 megoldás kuka nálam. De lehet ez most egy ilyen időszak. Azért köszönöm.

(#9809) arpo04 válasza Meghivott (#9808) üzenetére


arpo04
őstag

Nyugi nalam is az volt, azert se hasznaltam. Igy ki se probalom ujbol. En is koszi a tesztelest.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9810) Tajték


Tajték
senior tag

Gusztustalanul van scriptelve a játék! Nem elég hogy a letámadás OP-abb az OP-nál, de hogy minden labda hozzájuk pattan vissza az már nevetséges szintet üt meg..... teljesen mindegy hogy szerelsz vagy van kétes szitu, az biztos hogy nála köt ki a labda :C Gratula EA, Futball játék

(#9811) KaksziLajos válasza Garsza (#9807) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Ezzel azért annyiban vitatkoznék, hogy Van Basten két nagyon lényeges, idén OP statban jobb:

Composure: 94>81
Positioning: 97>88

Persze chemmel lehet javítani itt is ott is, de az alap statokra esküszöm. :)

(#9812) kacsa7 válasza Scale (#9793) üzenetére


kacsa7
őstag

Én amikor olyan a meccs, hogy a 95-ös lövésű SIF Susoval nem lehet eltalálni a kaput, akkor a 62-es Allan-el szoktam elkezdeni lövöldözni. Van, hogy meccsenként 2t lő 20ról :DDD

(#9813) Scale válasza kacsa7 (#9812) üzenetére


Scale
őstag

Hát nekem anno amikor Alant használtam akkor üres kapura is kihagyta két centiről.. valahogy nagyon nem jött be nekem sajnos a pali..

(#9814) Mrguba válasza Mrguba (#9803) üzenetére


Mrguba
őstag

De barmelyik jatekosnal ez van..ha kint van olcson van egy ralative olcso Buy now rajta akkor licitalok es elviszik egybol...olyan mintha automata lenne rajta...egyik nao kb 100 fabinhot nyalaztam at mre tudtam venni...Nem ezek azok a NINJAK amiket emlegettetek?

(#9815) Scale válasza Mrguba (#9814) üzenetére


Scale
őstag

Éppen ez az, hogy relatíve olcsó a buy now, ezért veszik meg mert sokan nem licitálgatnak..

(#9816) etaclan1984 válasza #16514048 (#9753) üzenetére


etaclan1984
őstag

Erről tudsz valami hivatalos linket adni ? Én sehol sem találom.

(#9817) arpo04 válasza Mrguba (#9814) üzenetére


arpo04
őstag

Licitalas ritkan jon be. Transferbe van jo par jatekos akit idonkent kilistazok. Szerencsem van tudok parat olcson venni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9818) #16514048 válasza etaclan1984 (#9816) üzenetére


#16514048
törölt tag

Itt írják.

"All Road to the Final live items start with an in-form upgrade at the launch of the event... Each time a player is upgraded they will receive an equivalent of an in-form."

[ Szerkesztve ]

(#9819) Garsza


Garsza
veterán

Meddig nyithatók ezek a Live BL lapok? Kéne venni Renato Snaches -ből két három darabot. Mert ő fogja majd a legnagyobb upgradet kapi. És úgy már elég ütős statjai esznek.

(#9820) KaksziLajos válasza Garsza (#9819) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

A csoportmeccsek után közvetlenül megkapják az upgradet?

Amúgy ez a Renátó kártya már így sem rossz...

[ Szerkesztve ]

(#9821) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Megcsináltam a 100k pakkot, jött egy Mahrez, de ment egy csomó 84-es... :(

(#9822) Scale válasza Garsza (#9819) üzenetére


Scale
őstag

Ez engem is érdekelne, ha nem is többet de egyet én is be akarnék húzni, még talán saját használatra is.

(#9823) gamegod


gamegod
senior tag

[link]
Életem 11esét fogtam ma :D :DDD nem volt ideges az ellen :F :F

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#9824) sz_abika válasza Kristof_94 (#9821) üzenetére


sz_abika
addikt

Nekem is Mahrez, Kimmich kíséretében amugy 82 a többi... Eleg minuszos egy 100k pakk, nagyon fáj :(

PSN: xszabikax

(#9826) gabesz82


gabesz82
senior tag

Srácok! PS-en másnál is nagyon döcög a matchmaking?

PSN: Morfologus82

(#9827) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Ez a fifa olyan mint az időjárás :D upgradeltem a csapatomat és rosszabbul játszok mint az olcsó brazil csapattal.
Szereztem egy Alexis Sanchezt mert én naiv statok alapján próbáltam keresni. 87-es lap és semmit nem ér eltűnt az összes meccsen volt RAM LAM CAM ST, de mindenhol kapta a 6.5- 7.0-ás osztályzatokat és 10 meccsen kemény 1 gólpasszt jegyzet. Hoztam Sont, aki 10perc alatt 1 gól. Ugyan az a poszt ugyan az a workrate egyedül Son picit gyorsabb és 5*-os weak foot meg jó van finesse traitje, de az csak a tekert lövésnél számítana. 3 összponttal jobb Sanchez és in game mégsem. De ugyan ezt tapasztaltam amikor az Allan-Palulinho páros egy Fernandinho-Nainggolanra lett cserélve. Átfutottak az addig kemény középpályán, de kb úgy minden csapat.
Azért Fernandinho 86-os lap m/h mint Allan és semmit nem érzek a 4 pontbeli különbségből. Paulinho-Nainggolan- H/H itt mondjuk csak 1 pont a különbség, sok változást nem észleltem, de Paulinho mintha picit agresszívebb lett volna és mindenhol feltűnt ellenben Radja néha előlragadt és picit darabosabbnak éreztem (de nem számottevően). Igaz Ő ingyen volt de még Radja 80K körül van Paulinho 8k. De a csatároknál vettem észre legdurvábban az ellentmondást.
Teixeira 70 meccsen 45 gól 25 gólpassz.
Volt Icardim 87
Volt Higuain 88
Mandzukic 84
Jesus 83
És kipróbáltam Mertens loan lapját.
Ezek közül Mandzukic volt aki életveszélyes tudott lenni és éreztem hogy minden meccsen veszélyes. Valamint egy sima Rare Arnautovicot is kibróbáltam ami szintén 15 meccs 10 gól 2 gólpassz.
Nem értem az egészet. Értem én hogy nem a lap játszik helyettem, de azért azt kéne éreznem ha egy csapatban kicserélek egy 82-es CDM-et egy 86-osra hogy még jobb lesz a védelmem mert a felállás és a taktika ugyan az. Valamint ha veszek egy csatárt és 91-es positionja van alapból meg hasonlóan magas statja és még boostolom is chemkártyával az tudjon már ugyan annyit mint a 79-es legalább.
Vagy egy 85-ös Brazil válogatott kapus ne üsse már az ellenfél elé a labdát és ne kapjon meccsenként olyan potyát hogy égnek áll a hajam.

[ Szerkesztve ]

(#9828) MdewC válasza ShiberMonkey (#9827) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tesókám mi ilyan butítást kapunk néha, mintha egy doktornak újra bölcsibe kéne járnia.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9829) Toguro San


Toguro San
tag

Mai nap várható a patch konzolokra ?

(#9830) ShiberMonkey válasza MdewC (#9828) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Hát ha én csak fele annyit foglalkoznék a játékkal mint Ti és ugyan ennyi bullshit érne mint engem én személyesen mennék el Kanadába és kérdezném meg az EA-t hogy WTF ???? :D
Most a patchtől várom a megváltást, hiszek benne hogy ennyi negatív feedback után valamit csak mahinálnak rajta :)

(#9831) Z'Z" válasza ShiberMonkey (#9827) üzenetére


Z'Z"
őstag

Engem az a randomítás zavar, ami a játékban van jelen.
Összerakok egy csapatot, amivel viszonylag jó eredményeket tudok elérni. Néha már olyan érzése van az embernek, hogy egy világverő teamet hozott össze, de hírtelen minden megváltozik, mintha egy "galaktikus erő" befolyásolná az egészet. Olyan, mintha időközönként tekernének valamin, hogy még véletlen se tudj fejlődni, vagy egyre jobb eredményeket elérni.
Mert én nem állítok semmit, viszont mégis megváltoznak dolgok.
Egy profi, lehet ezeket simán kezeli, vagy nem vesz róla tudomást, de én mint átlag player nem igazán tudom megemészteni, hogy itt a véletlenszerűség ilyen gyakori.

(#9832) akooos


akooos
veterán

4-1-es vezetésnél dc és nem enged vissza. Imádom ezeket a random kimaradásokat...

(#9833) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok ezeken a halloween-i lapokon meddig van a boost, vagy hogy működik ez? Tavaly emlékszem játék vége felé végleg megkapták a kártyák a boostolt értéket.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9834) scholl


scholl
tag

szerintetek UCL live lapok közül kit érdemes befektetés céljából megvenni?
Renato Sanches,
Lindgard
Philipp
Telles ?

(#9835) akooos válasza Mrdevil (#9833) üzenetére


akooos
veterán

Mindig van rajta boost. Idén nem az a koncepció, mint tavaly volt. Most shapeshifting lesz, tehát a 2 90-es érték átvándorol másik tulajdonságra. Ha most pace és shooting akkor legközelebb lehet, hogy dribbling és passing lesz 90-es.

(#9836) ShiberMonkey válasza Z'Z" (#9831) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Egy az egyben ugyan ezt érzem én is. És a legdurvább hogy csak is posztra cserélek és csak akkor hogyha a chem a workrate stimmel és úgy gondolom hogy az adott játékos adhat némi plusszt, de kaotikum az egész. Először gondoltam a netre mint baj hogy ez okozza ezt a hullámzást de stabilan 60/10es a net. Majd gondoltam arra hogy kontroller az, de az sem lehet mert se gamer se official kontrollerrel (vezeték/vezeték nélküli) nem stabilizálódott ez.
Valószínűleg amúgy ahogy említették a dedikált szerverek rosszak. Friendly meccsen ami P2P sokkal jobb az egész, mármint nem én vagy a csapat jobb hanem ugyan olyannak érzem a csapat teljesítményét.
Én nem tudom hogy a fenébe képtelenek egy normális szervert kiépíteni a játéknak, de borzalmas.
És most már nem egy emberrel beszéltem PM-ben meccs után és Ők is mondták hogy néha "életre kell" a játékos magától. volt olyan hogy lőttem éles szögből és az ellen kapusa kiütötte (volna) oldalra ahogy illik, de Son úgy bevetődött és fejelt mint egy kamikaze és tuti nem nyomtam gombot mert azt hittem szöglet lesz.
De a leggyakoribb "baki" hogy a védőm elkezd Balanced védekezésnél is ráfutni a labdás játékosra és tisztán látszik hogy nem én hívtam.
Vagy amikor kifejelem a labdát passzolok szélre, kiugratom a csatárt és hallom a sípszót és nem lesen volt a csatárt hanem az AI összeragadt és szabadot ítél az ellennek.
Szerintem ha az EA kijavítaná a szerver hibát onnantól kezdve tudnánk fejlődni, mert akár mennyi bug és glitch van benne egy idő után megtanulnánk levédekezni/ tudnánk hogy hol kéne fejlődnünk/fejlesztenünk így meg egy lépés előre egy vissza és csak tolom/toljuk a meccseket, de sokat nem fejlődök/tanulok mert egyszer minden klappol egyszer meg minden rossz.

(#9837) Yodamest válasza scholl (#9834) üzenetére


Yodamest
addikt

nézd meg a BL állását, kik kikkel játszanak még meccseket és a tuti továbbjutó csapatok játékosait vedd meg. Lingardot én is megtartottam, mert a MU jóformán tuti továbbmegy (ha csak a youngboys nem veri el őket) és akkor kapja majd a +1-2 ratingot és nagyon durva lap lesz, ér majd vagy 300K-t. A többit nem tudom, én Juve játékosokat vennék még, ők is tuti továbbmennek.

[ Szerkesztve ]

(#9838) toxicjew válasza ShiberMonkey (#9836) üzenetére


toxicjew
addikt

Ez már jó párszor megtörtént velem, ha gyorsan zajlanak az események (pattog a labda egy szöglet után pl.) a gép simán befejezi helyetted :K A szerverek meg kritikán aluliak...

(#9839) dracox válasza scholl (#9834) üzenetére


dracox
addikt

Én vettem egy Renato Sanchezt 161k-ért PC-n. Bukni nem hiszem hogy fogok vele.

(#9840) Yodamest


Yodamest
addikt

tényleg ezt a Marcos Alonso SBC-t ki az aki megcsinálja? Elgondolkoztam rajta a BPL csapatomhoz, de talán akkor már jobban járok egy UCL live Tellessel, nagyon durva lap és ő is kapni fog upgradet, mert a Porto továbbfog menni. kb Sandro árban van most. Fabinhoval meg Felipével körbeveszem azt csá kész a chem is.

(#9841) Mrdevil válasza ShiberMonkey (#9836) üzenetére


Mrdevil
addikt

Akkor lehet ezeket a dolgokat legjobban megfigyelni, mikor ugyebár én a hétfői plusz egy SB meccset amatőrön gurigázom le, rúgok pár gólt, majd kb leteszem a kontrollert, nézem mit csinál a gép, döbbenetes mik történnek, simán kapom a sárgákat stb, életre kel az AI, néha elszomorító miket csinál magától......

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9842) akooos válasza Yodamest (#9840) üzenetére


akooos
veterán

Én megcsináltam, brutálisnak érzem IG. Chelsea tuti továbbmegy és legalább elődöntőig fog jutni, tehát 87-88-as ratingű lesz, az meg nem rossz szerintem :))

(#9843) Yodamest válasza akooos (#9842) üzenetére


Yodamest
addikt

hmm és mennyiből volt meg kb? Lehet befektetésnek megcsinálom, aztán kitudja lehet kelleni is fog majd.

(#9844) gamegod


gamegod
senior tag


Én is esküszöm arra hogy a nem olyan elit játékosokkal sokkal jobban hasít a gépezet. most ez a csapat tegnap este 6 meccs 6 win.
Előtte benne volt Hummels, Boateng, Kimmich, Müller, Goretzka, volt Lewandowskim is, és egyszerűen a wl-ben nem adta.
Remélem Plea kap valami extra lapot a héten :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#9845) getdizzy válasza akooos (#9842) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Jaaa, hogy ezek is ugyanolyan szisztéma szerint növekedni fognak mint az ucl live lapok? :D
mert akkor alap megéri :D

Csak ugye számoljunk azzal hogy idén csak egy ratinget fog lépni, és legközelebb jövőre márciusban :(

(#9846) LedyGyuszi válasza gamegod (#9844) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

kap, viszont azzal számolj, hogy valszeg LW pozis lesz

XONE: LedyGyusziHU

(#9847) Expendable válasza Yodamest (#9837) üzenetére


Expendable
aktív tag

Én beneveztem egy Sanchezre (Davinson) emiatt:

Q: What happens if the player’s team finishes 3rd in the UEFA Champions League group stage?
A: The Player Item will be updated to a UEFA Europa League: Road To The Final item, they will not receive a +1 OVR upgrade for advancing to the Knockout stage but will continue to recieve upgrades if their club advances to the other stages of the competition.

Csak továbbmegy a spurs az EL-ben. Aztán lehet bukó lesz, tudja a fene.

(#9848) Szigma70 válasza ShiberMonkey (#9827) üzenetére


Szigma70
addikt

Én is érzem ezeket, ezért is nem költök most a csapatra, pedig van tervem, de ami műlödik, ahoz......

Nálam Paulinho, Radja a középpálya, és qva jók együtt. Annyira komplex mindkettő, hogy sztem csak ikonokkal lehet őket pótolni.

De igazad is van. Nem érezni egetverő különbségeket játékos, és játékos közt, ez a baj.
Bár nagyon alakzat függö dolog ez is.

Most 442/2-őt játszok, pár napja ez az ami működik nálam. Itt Radja és a brazil kifejezetten lubickol.
Ide ilyen komplex emberek kellenek, akik védekeznek, de nem hal el velük egy támadás sem a passzok, vagy lövések, vagy a darabosság miatt.
Ugyan ez a 2 ember egy 4231-ben csak átlag, simán hozza őket egy Allan féle védekezőbb ember.
Itt ők ahoz túl elöl vannak a wr miatt, hogy kifejezetten védekezzenek, ahoz viszont az alakzat miatt túl hátul, hogy a komplexitásuk kijöjjön.

Szóval azt akarom kihozni, hogy nem mindenki működik mindenhol jól, és az sem mindegy, ki van mellette.

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9849) ShiberMonkey válasza gamegod (#9844) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Ne szivass :D tegnap 2 ilyen felállású bundes csapat jött velem szembe és mindkettő bukó :D mi a taktika ? :D

(#9850) ShiberMonkey válasza Szigma70 (#9848) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Hmm, gondolkoztam én is ezen, de nem tudom hogy CDM nélkül hogyan lehet védekezni. 4-4-2 felállásal szemeztem de ott nincsenek meg (legalább is látszatra ) a háromszögeléshez a lehetőségek. Valamint a túl mély középpálya miatt nem alakul ki egy rés a csatárok és a középpálya között. Most amin még gondolkoztam a 4-1-3-2 ott van CDM CM 2 st és szélsők :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.