Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Digestive válasza Szigma70 (#13999) üzenetére


Digestive
addikt

Ezt most nem értem... :D

(#14002) Edgar2621 válasza kacsa7 (#13996) üzenetére


Edgar2621
őstag

Be tudod linkelni? Mert múlt héten is néztem Twitchen de most nem találom.
Esetleg ad most is az EA PAKKOKAT a megtekintésért?( elnézést a nagy betűkért, ezt egy valakinek címeztem)

XO: Gollami26

(#14003) Chereiose


Chereiose
addikt

300k-ból milyen hybridet tennétek össze? Ráuntam az olaszra, igaz ott csak kb 100k-s keretem van, de a védelmen kívül elég gyengusz. Gondolkodtam depay on és mellé valami magas erős csatárral, 4-1-2-1-2 rendszerben, de nem tudom mi lenne jó :F

(#14004) kacsa7 válasza Edgar2621 (#14002) üzenetére


kacsa7
őstag

[link]
Fogalmam sincs ad-e bármit most.

(#14005) Tajték válasza Chereiose (#14003) üzenetére


Tajték
senior tag

Erre a kérdésre csak Te tudhatod a választ! Neked kell rájönni. Hiába ajánl bármit az ember ha neked az nem fekszik. Eddigre azért már mindenki rájött hogy mi a stílusa és ahhoz milyen felállás és lapok szükségesek... :R

más:

Kikölcsönöztem Mbappe-t, első meccsen egyáltalán nem csinált semmit, bár ehhez hozzátartozik az is hogy a gameplay is ludas mert az egész csapat nem csinál semmit.... ezért a maradék 6 SB meccset már le sem játszom, biztos behúznám, de nem élvezném egyáltalán, így meg nincs értelme játszani.

(#14006) K.J


K.J
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom ki írta a múltkor, hogy 30 meccsből 1-et tudott nyerni.
Nekem van még 16 meccsem, de hagyom a francba. Borzalom amit csinálok. Egyszerűen kapom a 2 gólos vereségeket, illetve mikor fordítok akkor is a végén kapom az ellen győztes gólját. Nem értem egyszerűen, hogy én vagyok ennyire rossz, vagy a játékosaim nem olyanok, de mintha teljesen más csapattal nyomnám.
A héten minden működött tök jól, most meg semmi.

(#14007) p0ty


p0ty
aktív tag

Kicsit kétségbe vagyok esve..
erősítettem a csapaton jött 1 Neymar és ott tartok megint hogy küzdök a gold1ért.. pedig azt hittem ha erősítek egyszerűbb lesz és látszódni fog de hát eddig nem, még ma este jönni fog Mbappe és Pogba valamint lehet 2 szélső védő is kíváncsi leszek mi lesz div2ben jövőhéten valamint majd a WL-ben, de elszomorít hogy építem a csapatot és nem az elitehez közeledem hanem távolodom :D
valamit megkaptam életem eddigi legveszedelmesebb ellenfelét akinek olyan csapata volt fullra mint batesonnek pedig PC-n játszom :DD :DD
16-5ben voltam mikor őt megkaptam
nem lehet nagy mágus mert top100ban nem láttam valamint 3-2re vezetett és húzta az időt a 85. perctől kezdve

(#14008) majnkopf


majnkopf
tag

Csak engem idegesítenek ezek a nagy Zombori taktikusok? gólt lő, megállítja, nagy taktika felállás váltás. gólt kap megint vált... ennyire ráfüggni egy játékra te jó ég...

illetve hogyan lehet eltüntetni a játékosok feje fölötti számot már ha el lehet? egyszer csak megjelent pedig nem állítottam semmit, menüben pedig minden offon van..

(#14009) MdewC


MdewC
nagyúr

Sztem nagyon jó volt a game hétvégén, kivéve tegnap délelőtt.

18/14 állunk. :)

No rage, csak toljuk.

Innentől minden plusz csak ajándék.

;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14010) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok mi a helyzet PC-n?

Van még értelme e first time fineszeknek és first time tf fineszeknek?

Mennyire butították?

Lehet még így nagyokat lőni?

Szumma milyen lett patch után?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14011) Kristof_94 válasza MdewC (#14009) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Érdekes azt látni, hogy a legtöbbünk innen tolja az első arany rangig és onnantól vagy megáll vagy már tét nélkül játszik! Ez azért sokat elmond a WL és a játék helyzetéről is...

Melyik patch? Tán már megint új van? Vagy csak a pár nappal ezelőtti? :D

[ Szerkesztve ]

(#14012) MdewC válasza Kristof_94 (#14011) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kristóf.

Most komolyan vissza kérdeztél? :D

Nem bánnám ha vki olyan válaszolna aki képben van. :)

Ne vedd magadra Kristóf. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14013) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Na belenéztem ebbe az újabb Pgl vagy mifene rendezvénybe és azt kell hogy mondjam ezt tényleg csak úgy szabad játszani hogy poénnak veszed, funolsz. Ezen a tornán még F2Tekkz is a finesset nyomta, szörnyű. Az pedig hogy egy döntőben disconnect legyen... Ebbe időt és pénzt tenni a játék árán felül szvsz nem szabad, majd ha kicsit sikerül rendbe szedni a játékot egyszer a távoli jövőben akkor talán.

XO: Gollami26

(#14014) MdewC válasza Edgar2621 (#14013) üzenetére


MdewC
nagyúr

Plusz volt vmi csere bug is.

Az egyik meccsen cserénél bebugolt a game és pozin kívül voltak az emberek. Cruyff elment védőnek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14015) kacsa7 válasza p0ty (#14007) üzenetére


kacsa7
őstag

Üdv a csapatban. Ugyanezt éltem át. Már múlt hétvégén is elengedtem és benne hagytam v. 10 meccset. Most is gold3-ra megyek, hogy legyen 2 player pick aztán hagyom a francba. Csak szenvedés megy WL-ben, mert játszhatatlan a játékmenet olyan késés van. Mocsárfoci stb. Érdekes, hét közben DR-ben teljesen jó.

(#14016) Garsza válasza MdewC (#14010) üzenetére


Garsza
veterán

Szívesen válaszolnék, de pecs óta pár meccset toltam csak. És kapásból talán nem is lövök TF et. Viszont jó pozícióból ellőtt TF fines nem változott szerintem.

(#14017) kacsa7 válasza Edgar2621 (#14013) üzenetére


kacsa7
őstag

Több disconnect is volt a tornán. A vicc, h. Tekkz - Megabit meccsen a 84. perces disconnect után olyan alacsony staminán indították újra a meccset nekik, h. mindkettőnél mindenki pirosban volt :DDD

Attól tartok, ha kiveszik a távoli lövéseket, akkor meg még szenvedősebb gyömöszölős lesz a játék és még inkább máktenger lesz. Olyan brutál a védelem, hogy nem lehet nagyon normálisan támadni, ha valaki értelmesen védekezik. Most legalább van valami, amire lehet játszani. Ha kapsz ilyen gólt, akkor rosszul védekeztél.

(#14018) nyervi válasza majnkopf (#14008) üzenetére


nyervi
aktív tag

szerintem egyáltalán nem csak téged. főleg így, hogy előre beállíthatna 5 féle taktikát és egyetlen gombnyomás a váltás. játszottam olyannal, aki azt játszotta, hogy hirtelen mindig akkor állította meg mikor már nekilódultam a szöglet vagy szabi rúgásnak és mikor visszaléptünk a játékba már nem tudtam irányítani a labdát, mert elrúgta a játékosom ha akartam, ha nem. no az ilyennek a képernyőbe tudnám húzni a nyakát :D

kilépsz az UT-ból és a beállításoknál visszaállítod, hogy ne mutasson számot.

(#14019) MdewC válasza Garsza (#14016) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi.

Mondjuk engem a kapás tf finesz érdekel, ha vki tesztelte estleg pc-n.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14020) akooos


akooos
veterán

Adjátok el a spanyol cb-ket!!

Áron alul adtam el őket, de így is ingyen pénz volt eladni őket

[ Szerkesztve ]

(#14021) akooos válasza akooos (#14020) üzenetére


akooos
veterán

Nemet kozeppalyasokat is 2400ert viszik, egy semmilyen sbc miatt :DDD

(#14022) p0ty válasza MdewC (#14010) üzenetére


p0ty
aktív tag

nálam semmi se változott ezzel kapcsolatban
Yedderrel valamint Neymarral ugyan úgy tekergetek
egyből ha eltekerem őket simán zölddel akkor gól
viszont ha úgy van vele a játék lehet az akár lila is mind1 milyen akkor nem találok kaput
szóval szerintem nem változott semmit max annyit hogy ha eldönti úgymond a játék akkor m1 milyen színű kaput se találsz
viszont ha még nem jött ki konzolra a patch akkor lényegtelen úgymond róla írnom mert nálam úgy van ha kijön konzolra akkor mintha nekem is jönne valami mert teljesen más lesz a gameplay :D
a lényeg még eddig nem éreztem változást ugyan úgy ontom vele a gólokat :D

(#14023) tulokadam válasza MdewC (#14010) üzenetére


tulokadam
csendes tag

Én pcn szenvedek.

First time fineszek még mindig ugyanúgy működnek, first time tf finesst nem szoktam használni és gólt se nagyon kaptam belőle most wl alatt.
Viszont k.rva idegesítő hogy játékost hiába látom pozícióba felállásnál pályán pl a védekező kpm támadó szélsőként kezd el futkosni miután felállást váltok játék közbe. Nyilván nem minden alkalommal de 2-3x előfordult wl alatt is.

(#14024) thebigK válasza MdewC (#14019) üzenetére


thebigK
addikt

ugyanúgy bárkivel bárhonnan, szart sem ér

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14025) Kristof_94 válasza MdewC (#14012) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most miért kell úgy válaszolni, mintha hülye lennék?
Tudom, hogy volt pár napja egy patch, de azt hittem az imént megint kidobtak egyet, ennyi.

Amúgy tényleg nem sok változott, röhej Firminnyáú(szigurúan CéjeMbenm me' ott ópéé!!!) meg Jézuska háttal a kapunak, sarokkal és betekeri.

[ Szerkesztve ]

(#14026) p0ty válasza kacsa7 (#14015) üzenetére


p0ty
aktív tag

én megint elértem a gold1et
de nem tudom mi lesz kíváncsi leszek erre az egészre hogy új játékosokkal mi lesz a DR-ben mert nekem ott van mindig szoros meccsem :D

(#14027) majnkopf


majnkopf
tag

8/4 én itt meg is állok köszönöm. ki akarom rúgni a labdát, de a 3 az előtti gombnyomást érzékeli, hátragurítja a kapushoz sturridge meg jobb lábbal bekúrja... nevetséges :DDD

(#14028) KaksziLajos válasza akooos (#14020) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

+30 000 coin, 1 perc alatt.

Köszike! :R

(#14029) MdewC válasza Kristof_94 (#14025) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mert néha tényleg úgy csinálsz, mintha nem lennél képben, pedig tudom, hogy abban vagy, csak letojod és elvicceled. Az egyik legrégebbi fórumozó vagy, ezért csesztetlek néha, mert többet vár az ember a régi kollégáktól. ;)

:R

Többiek: köszi!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14030) MdewC


MdewC
nagyúr

Na meg azért is kérdeztem, mert picit ráálltam erre a kapás tf fineszre.

Próbálok mondent bevetni ugyan úgy, de ha fordítnani kell, vagy rátenni az előnyre, akkor jól jön egy ilyen gól.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14031) toxicjew


toxicjew
addikt

Én nem tudom ki találta ki ezt a lengyel magyar barátságot de én minden porcikammal rühellem őket... Gusztustalanul játszanak.

(#14032) Darabokra válasza akooos (#14020) üzenetére


Darabokra
senior tag

én 4500-ért raktam ki Raul Navast, 3 perc alattvelvitték, nem értem miért verik fel így az árakat ilyen szar sbc miatt :D ja meg Rashford 5700-ért ment el.

(#14033) Darabokra válasza MdewC (#14019) üzenetére


Darabokra
senior tag

De te nem is pcn tolod nem? :D vagy azon is?

(#14034) p0ty


p0ty
aktív tag

új rekord pár nap alatt 2 walkout igaz 1 Verratti valamint if Fahrmann de ilyen gyorsan 2 walkout még sose volt
főleg úgy hogy eddig ezeken kívül nyitottam 2 walkoutot mióta kijött a játék :DD

(#14035) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Van valaminúj glitch vagy lemaradtam amióta nem igazán tolom a fifát ? Gondoltam tolok pár meccset DIV Rivalsben. Meguntam a zombiölést BO4-ben . És játék közben (srác 3x vett ki szünetet) nézegettem milyen játékosok vannak mostanság Látom 91-es Balotelli 88-as Rabiot, 92-es Veratti meg ilyenek vannak nála. Mondom pffuu jól elszaladt a játék hogy ilyen lapok vannak, mondom nem csoda hogy kikaptam. Nézegettem utána futbinen de nem találtam ezeket a lapokat, mondom áhh biztos a chemistry cardoknak a boostját láttam, de nem 3 meccsen is nekem is meg az ellenfélnél is az alap statokat írta ki a játék mind a kettőnknek a Depay Kondogbia stb lapja stimmelt. Bejelöltem a jóembert barátnak kerdeztem hogy na bro ez mi volt ? :D és utána letiltott :D nem jelentettem EAnél,amúgy is felesleges de ez most tényleg valami cheat vagy a játék bugos vagy mi történt itt azóta banyek ? :D

(#14036) MdewC válasza Darabokra (#14033) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azért kérdeztem, mert a pc-sek már az új patch-el tolják.

PS4-esek még nem.

P0ty: nálam a rekord nemrég volt, Feri kisfiával nézte share play-ben, 6 vagy 7 pakk, 3 walkout! :) (Sandro, Kroos, Bonu)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14037) K.J


K.J
senior tag

Elképesztő mi folyik ezen a versenyen. Sok DC.. hihetetlen.
Ez a F2TEKKZ gyerek emberére akadt Megabit személyében. Szimpatikus ahogyan játszik és a hozzáállása is.
A kissráccal az a baj, h tényleg szinte csak a finesse-t nyomja.

(#14038) ferni válasza K.J (#14037) üzenetére


ferni
őstag

Mi adja?

(#14039) Darabokra válasza MdewC (#14036) üzenetére


Darabokra
senior tag

ja, erről nem tudtam..

(#14040) K.J válasza ferni (#14038) üzenetére


K.J
senior tag

Twitchen néztem, de már vége. Mármint ennek a meccsnek.
Nem tudom meddig tart a közvetítés.

@MdewC: Gyakorlatilag lemondhatsz erről a kapáslövés finesse dologról, mert nagyon ritkán adja be. Legalábbis én ezt tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

(#14041) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Viszlat PL csapat! Annyira elegem lett abbol, hogy ugyanazok a jatekosok az en csapatomban lassabbak, nem tudnak loni, mint ellenem stb stb ... ezentul csak fun game lesz, 1 percet se akarok idegeskedni. Fogtam es a PL csapat helyett csinaltam egy, mondhatni hibrid, francia csapatot. Inkabb sb-zek, neha dr, aztan fejlesztem a csapatot ahogy tudom. 0, azaz 0 percig fogok ezentul gorcsolni, akar ujevi fogadalomnak is jo lehet! :B :K

A csapat nevet ajanlom az ea-nek!

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#14042) Edgar2621 válasza Darabokra (#14032) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én ki szoktam rakni mindig mindenkit áron felül hátha elviszik és nekem is így ment el Rashford 5200-ért, valami spanyol cb-m pedig 4800-ért. :D

MdewC és K.J.: tényleg hihetetlen ami egy torna alatt megtörtént, nem gondoltam volna hogy idáig süllyed a game/EA. A srác(F2Tekkz) múlt héten még kreatív játékot nyomott néha finesse-szel de most már nála is 90% finesse gól és szinte csak arra épített. Nem néztem végig a tornát, de belenéztem több meccsbe, a gólokat szinte mind megnéztem. Idegeskedni kár ezen a játékon, de hogy már álmodozni sem érdemes az rémisztő :F

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#14043) K.J válasza ThuG4LifE (#14041) üzenetére


K.J
senior tag

Szép erős keret, a név választás pedig egyenesen pazar! :)

Más:
Remélem sikerül elpasszolni ezt a Suarezt, kicsit csalódott vagyok vele kapcsolatban. Annyira csak egy lábbal akar lőni, hogy veszedelem. De lehet, hogy én vagyok béna hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14044) Garsza


Garsza
veterán

Del Pierobooom
DelPierofines
Jó pozícióból leadott finesekben nem változott semmi, ez tuti. A kapásra nem tudok nyilatkozni azt nem használtam. DP, Zola, Salah verik befele mint eddig.

(#14045) Darabokra


Darabokra
senior tag

örültem amikor nyitottam, úgy emlékeztem 120-ért ment valamikor.. Erre 40k :DDD

(#14046) p0ty válasza ShiberMonkey (#14035) üzenetére


p0ty
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék mert ellenem múltkor 90 lacazette és 99 hazard jött :D és nem tudtam elvenni tőle a labdát és nem fogyott el egyiknek se a stamina :DD

(#14047) MdewC válasza K.J (#14040) üzenetére


MdewC
nagyúr

Zöldben is?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#14048) sipike97


sipike97
tag

4231 be, Kante mellé kellene egy cdm, Pogba vagy ucl live Fabinho?

(#14049) p0ty válasza sipike97 (#14048) üzenetére


p0ty
aktív tag

attól függ ha nagyon defensive kell hogy legyen a másik is akkor Fabinho szerintem
viszont ha nem baj hogy felér támadáshoz és támadásban is veszélyes legyen akkor Pogba
nekem Pogba van mellette

(#14050) KaksziLajos válasza akooos (#14020) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Testvérem, köszi hogy kiírtad ide, hogy SBC van, nem néztem volna rá!
80 ezer coint kerestem pár perc leforgása alatt. Kösz mégegyszer! :R :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.