Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) p0ty


p0ty
aktív tag

most itt a nagy CT kütyüzések közepette meghúztam egy várlatlant instrukcióban is ami annyira meglátszott az első meccsemen hogy nem tudom elhinni, vissza húztam még a védekezésnél a mélységet 4re és a szélességet 3ra, majd a 2 CDM (Fernandinho, Goretzka) 2 közül a Fernandinho aki fentebb volt nálam mindig pedig mind a 2 játékoson Stay Back volt valamint a WR alapján pont nem neki kellene fentebb lenni, most a Fernandinhon rajta maradt a Stay Back viszont a Goretzkáról levettem és Balance van és a pali ugyan úgy hátra jött viszont támadásban az összes lepattanón ott volt sőt 1x befutott 16-on belűlre és gólt is lőtt, igaz mögötte volt kb 4-5 méterre a Fernandinho de eddig is imádtam viszont most amit leművelt hát nem hittem volna ennyit számít nála az hogy Stay Back rajta van de úgy látszik úgy mond lekorlátoztam ezzel a Stay Backkel

(#36002) etaclan1984 válasza p0ty (#36001) üzenetére


etaclan1984
őstag

Goretzka es Fernandinho nem egy szint. A brazil mérföldekkel gyengébb támadásban is és védekezésben is.
Tavalyi lapjához képest egy 86os IFnek felel meg a tots lapja :D

[ Szerkesztve ]

(#36003) A guru válasza etaclan1984 (#36002) üzenetére


A guru
addikt

Tavaly megvolt a brazil a havi rewardokból, nagyon vakon volt szerintem már akkor is, idén meg inkább hagyjuk is.

(#36004) etaclan1984 válasza A guru (#36003) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nekem se jött be tavaly sem, pedig 2x adtam neki esélyt. De egy SIF Luiz Gustavo hozta azt a szintet, negyed annyiért kb. Viszont az idei még annál is gyengébb. CDM-be kevés, alacsony és a madárcsontú. Támadójátéka meg harmatos egy 93as laphoz képest.

(#36005) Yodamest válasza MdewC (#35999) üzenetére


Yodamest
addikt

játszhatnánk ma ha neked is jó :) majd ha online látlak próbállak invelni

(#36006) MdewC válasza Yodamest (#36005) üzenetére


MdewC
nagyúr

Múltkor rádírtam. :)

Ha leszek akkor ok.

Egyébkén írni bármikor írhatsz, mert mindig offline látszódom.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36007) Yodamest válasza MdewC (#36006) üzenetére


Yodamest
addikt

PS-en belül írtál? nem láttam semmit pedig be voltam lépve azóta is és nem jelezte. Na majd rádírok akkor PS-en.

(#36008) szabyka95 válasza MdewC (#35997) üzenetére


szabyka95
őstag

En balanceon vagyok, sot, a ket szelso vedot nem is raktam at stay backre.4 3 3(4).
De a 4 es depth ottvan

(#36009) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok! SzerintetetkTOTS Manéra melyik a legoptimálisabb chemistry lap? A composure(higgadtság? ) az egyik leggyengébb statja,nyilván a védekezést nem veszem figyelembe,mert nem az a dolga. LW-ben használom

(#36010) MdewC válasza szabyka95 (#36008) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akinek nagy a f@sza, az bevállalja. :D

Yoda: igen, múlt héten írtam rád is és Stylerre is. Nem volt otthon a család, így jobban ráértem. Csak Stylerr pont ment aludni, én meg 22:00 előtt nem tudok belépni.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36011) etaclan1984 válasza Lori82 (#36009) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én marksman-t raknék rá.

(#36012) szabyka95 válasza MdewC (#36010) üzenetére


szabyka95
őstag

Meglepoen jol kontrazza a 4 2 3 1t

(#36013) MdewC válasza szabyka95 (#36012) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nálam is balance egyelőre, de van pár stay back.

Nekem egyik taktikával sincs bajom, mindenki azt tolja amit akar, csak megjegyeztem, hogy a drop back az tud szemét lenni.

Ennyiért anno butították a constans pressuret.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36014) RootRulez válasza Sickboy25 (#36000) üzenetére


RootRulez
félisten

Egyébként a BL Rare lapok hogy vannak megkülönböztetve? Mert én szemmel nem tudom a simától megkülönböztetni. :F Konzolon tán csillog (azt meg vagy kiszúrom vagy nem), de Web Appban még azt sem...

Nekem a Real - Juve - Ajax SBC-khez kellett még a Rare BL lap, úgy csináltam, hogy a fut tudástár alapján az összes Laliga/SeriaA játékos Concept player kátyáját beraktam az SBC-be, majd keresgéltem egyenkét folyamatosan és volt, amit el tudtam csípni.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#36015) thebigK


thebigK
addikt

Tenyleg nem kell ebbe a jatekba cdm, az ai def, bernardo silva meg messi megoldja ha csak futkarozol veluk kozepen...

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#36016) LedyGyuszi válasza etaclan1984 (#36011) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mert nem értesz hozzá... :N :P

XONE: LedyGyusziHU

(#36017) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Nem is tudom ki irta de koszi a tippet hogy portugal liga :)

Mikor kijott az sbc 2 orat beszakodtam nem hogy snipeolni nem tudtam ki sem jott senki :)
Kellett volna 3 rare mar le is szartam :)

Most kiprobaltam a portugal ligat 2perc alatt egy cervi ami 58nal jart , majd 1perx mulva meg egy :)
Hat a 3.hoz kellett meg 30perc de siman meglett pedig soha nem is snipeoltam :)

Koszi megegyszer .....

(#36018) MdewC válasza RootRulez (#36014) üzenetére


MdewC
nagyúr

A rare lapon a kártya felső sarkai le vannak csípve. A nonrare lapkon meg csak le vannak kerekítve.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36019) RootRulez válasza MdewC (#36018) üzenetére


RootRulez
félisten

Na majd meglesem, köszi! :K

═════════════════════════════════════════

(#36020) smallcurrant


smallcurrant
tag

Lesz kompenzálás azoknak, akik megcsinálták a török SBC-t de csak egy sima gold kártyát kaptak?

(#36021) thebigK


thebigK
addikt

ha este laliga tots sbc, ki mivel készül rá befektetés céljából?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#36022) Fifaisshit válasza Fifaisshit (#36017) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Mas kerdes hogy 32000 raforditast sem ert meg az sbc .....

(#36023) marcess válasza smallcurrant (#36020) üzenetére


marcess
senior tag

Sztem örüljünk, ha a la liga TOTS csomagba kék kártya lesz :D

(#36024) Kristof_94 válasza thebigK (#36021) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az sem biztos, hogy ki tudom rakni, nem sok nagy lapom maradt. :D

(#36025) MdewC


MdewC
nagyúr

Mindegy csak jöjjön egy Alba. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36026) ali75 válasza LedyGyuszi (#36016) üzenetére


ali75
aktív tag

Üdv.kollega!

Kérdés hozzád szól első sorban,de ha más is használja jöhetnek vélemények.

Tots Gnabry érdekelne hogy milyen.Tudom Te valószínű hogy használod ezért is kérdezlek.
Köszi

Mdewc!
Ajánlásodra tettem ma egy próbát Tots Albával...Hát nagyon jó szélső védő.Az az agility balance az nem semmi,és tényleg fejelni is tud! Nem vesztett fej párbajt pedig elég alacsony.Eddig Ferland Mendy 87 volt de 9 meccs alatt jobb volt mint Mendy.Teszt megy tovább és köszi!

[ Szerkesztve ]

(#36027) szabyka95


szabyka95
őstag

Fel ora es nyitok egy tots messit, epp ideje

(#36028) arpo04 válasza ali75 (#36026) üzenetére


arpo04
őstag

Jo lap de nem az igazi. Elotte Ucl live Cuadrado volt es sokkal stabilabban hozta amit egy szelsotol elvar az ember. Keves assist es keves gol Gnabry teljesitmenye. Kb 30% rosszabb mutatok mint Cuadradonal. 30 meccs utan eladtam. Viszont ha mast nem tudsz beipiteni (icont nem szamolva) o a legjobb valasztas.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#36029) ali75 válasza arpo04 (#36028) üzenetére


ali75
aktív tag

Köszi!
Most 89 Mbappe van a helyén de nem az igazi...Viszont cdm Goretzkanak így meg lenne vele a 10 chem

(#36030) Tajték


Tajték
senior tag

4 napja nem játszottam sem online sem offline meccset, úgy voltam vele hogy ha nyitok valami jobbat akkor visszajön a kedvem hozzá, ebből kiindulva csak SBC-ztem folyamatosan, péntek-szombat-vasárnap kb egész nap reggeltől estig, hétfő-kedd kb 5-5 óra, darálás.
Kiraktam a liga sbc-k 90%-t, a nagyobbakat teljesen a kissebbeket 90%-ban, a promókat is, meg minden szart, de egy tetves k. 30k feletti játékost nem nyitottam.

Ezek előtt elnyitottam a nagyobb játékosaimat, nem kis értékű packokat nyitottam belőle, abból is csak a selejt 10k alattiak....

Amióta TOTS van azóta folyamatosan gyártom a packokat mert nincs kedvem mecset játszani és sehol semmi....

Kérdezem én, hogy valaki itt azt említette, hogy fel lett húzva a pack luck, aha persze, kinek? :)

Ez az aránytalan nyitási elosztás és a játékmenet miatt én már nem veszem meg a kövi részt, mert semmi értelmét nem látom. Vannak accountok akik sorra nyitják a bivaly lapokat és vannak amelyek csak a melóban bízhatnak, kereskedés ezerrel, de erre nem mindenkinek van annyi ideje mint másoknak! Van aki örül hogy napi 4-5 meccset le tud tolni....

Végszóra annyit, hogy ennyi packból, ami kb 300 darabra rúg ki, nem sikerült 30k feletti kártyát nyitni, akkor mi értelme ennek a rendszernek? SEMMI

(#36031) Kristof_94 válasza szabyka95 (#36027) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jöhetne ide is, nem nagyon kellene többé endgame cam-t keresnem. De akkor már inkább Yedder!

(#36032) arpo04 válasza ali75 (#36029) üzenetére


arpo04
őstag

Akkor nem kerdes ha nincs mas opciod, meg kell venni. Gori (anchort tegyel ra ha meg nem tetted meg) az egyik legjobb cdm/cm a tots lapokbol. Annyi hogy 70 perc kornyeken cserelnem kellett. Max ha formacion valtoztatsz es olyan cam/cm raksz be aki rw poszton is bevetheto.
Elottem valaki mar irta a 2 cdm felallasban Goretzkara ne tegyel stay backet. Fel fog menni a tamadasokhoz es nyugodtan vallald el vele a lovest.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#36033) ali75 válasza arpo04 (#36032) üzenetére


ali75
aktív tag

Köszi.👍

(#36034) Zimmi91 válasza smallcurrant (#36020) üzenetére


Zimmi91
addikt

Estére ígérték, hát nem sikerült nekik..

87-es CB gyerekért nem költök ennyit az SBC-re az fix :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#36035) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

80-as chem és 85-ös rating, kicsit röhejes.

(#36036) Digestive válasza Zimmi91 (#36034) üzenetére


Digestive
addikt

Persze mert így nem tudja rengeteg ember belerakni a garantált Laliga sbcbe! :DDD

(#36037) A guru


A guru
addikt

A nyugalom megzavarására alkalmas :DDD
[kép]

Hihetetlen mákom van ezekkel az untrade lapokkal, kezdődve a tavalyi évvel. :)

[ Szerkesztve ]

(#36038) Bence910905 válasza A guru (#36037) üzenetére


Bence910905
tag

Ez volt az utolso ilyen garantalt loszar amit megcsinaltam..tobb mint gaz hogy valaki sorra kapja a jobnal jobb lapokat valaki meg Maddison, Kampl utan kap egy Navast👏

(#36039) Bence910905 válasza Bence910905 (#36038) üzenetére


Bence910905
tag

Nem neked cimeztem.. Csak irigyeltem a Yeddert
😬 Amugy grat hozza! :)

(#36040) dejvid8 válasza A guru (#36037) üzenetére


dejvid8
őstag

[link]
:D

Grat, nagy nyitás!

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#36041) MdewC válasza ali75 (#36026) üzenetére


MdewC
nagyúr

Örömmel. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#36042) szabyka95 válasza Bence910905 (#36038) üzenetére


szabyka95
őstag

Dehogy volt az utolso, meg csinalsz, mert ez olyan mint a szerencsejatek..

(#36043) Kristof_94 válasza A guru (#36037) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ahh... Gratulálok! Nagyon irigy vagyok! Nagy kedvencem, az if lappal 1000 meccset toltam le. Nekem semmit nem adnak az ilyen garantált tots fosok.
Amúgy Cazorla jött, jó sbc lap, de elhasználtam minden 85-ös lapot. Maldini így nehéz lesz. Csak az ikon fogja kifutni és kellene még vagy 14 inform.

[ Szerkesztve ]

(#36044) Bence910905 válasza szabyka95 (#36042) üzenetére


Bence910905
tag

Ennek ahhoz semmi koze.. Ott elofordult mar hogy nyertem is valamit:) De a lenyeg hogy te tudod mit fogok tenni..🙏

(#36045) A guru válasza dejvid8 (#36040) üzenetére


A guru
addikt

:DDD :R

Kristóf: Nem panaszkodom, PL-ből Salah, most Yoda, bundesből mondjuk csak egy Kostic jött, de fülem farkam behúzom, mert ezek tényleg bőven átlag feletti nyitások. :)

(#36046) szabyka95 válasza Bence910905 (#36044) üzenetére


szabyka95
őstag

Mar hogyne lenne? Statisztikailag kicsi az eselye arra h millios lapot dob, megis kirakjuk, mert azt varjuk h na most bedobja.. En egy 90 est kaptam

(#36047) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Amúgy Cazorla hülyeség lenne Bernardo Silva helyett? :D

(#36048) p0ty


p0ty
aktív tag

heti küldiben a TOTS Ljajicnál meglehet úgy csinálni mint előző héten hogy becserélek 3 játékost meccs közben?
előre is köszi a válaszokat!

(#36049) thebigK válasza Kristof_94 (#36047) üzenetére


thebigK
addikt

Az

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#36050) dvtkfan válasza p0ty (#36048) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Igen lehet cserélni kezdés után.

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.