Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) cettlee válasza etaclan1984 (#9943) üzenetére


cettlee
őstag

én kezdek belerázodni, de eddig 95%-ban agyhalott balfaszokkal játszottam és sokszor nem tudom megverni őket, pedig minden lépésüket tudom előre de egyszerüen nem birok a passzok utjába állni mert annyira assisted minden. én tudatosan játszom és sokszor látom hogy csak vaktába bepasszolják a tömegbe random a labdát aztán kapáslövés gól. nagyon fel tud baszni

[ Szerkesztve ]

(#9952) arpo04 válasza Szigma70 (#9944) üzenetére


arpo04
őstag

Szigma te se vagy mai gyerek, hiszel meg a mesekben? :R Guru volt talan az a megjelenes elott (ha tevedek bocs) aki azt josolta jo lesz mert kulon servereken fog futni....
Akkor is feltem ettol es be is igazolodott. Nem tudom mi a gond, keveset koltottek ra vagy csak hozza nem ertes. Olyan jateknal ahol 25 player egyszerre van egy kis helyen, rengeteg efekt stb. (jatekosok, boss reszerol) megse laggol be. Nem akad a serveruk. Akkor kinel lehet a hiba? Mert ugye ebbol a szempontbol a fifa egyszeru mint a raklap. Mi lenne ha betennek a dinamikus idojarast.... :Y
dracox: most neztem, nalam is ez a helyzet. Adroidrol engedi

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9953) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Valaki megcsinálta az örményt ?:)

(#9954) kacsa7 válasza Szigma70 (#9944) üzenetére


kacsa7
őstag

Lekopogom, nálam napok óta jól játszható xboxon. Már a WL-em is jó volt, max akkor volt igazán szar, ha az ellenfélnek rossz nete volt. Viszont most a patch után megtanultak normálisan labdát kezelni. 90-es labdakezelésű játékostól nem pattan el, és reagál a védelem is. Lövésekben én óriási különbséget nem veszek észre. Az előbb a gyerek lőtt ellenem 2 akkora 20 méteres gólt hátulról előre ívelt labdából. Elvileg ezeket butították jelentősen le... Egyiket sem vette le, csak timed finish-el tökéletes zöldben ellőtte Reus-al és Alcacer-rel. Viszont így, hogy végre reagál, nem zavarnak ezek a gólok. Ha jól védekezek, akkor ilyenek nincsenek.

(#9955) arpo04 válasza Fifaisshit (#9953) üzenetére


arpo04
őstag

Gumival vagy gumi nelkul? :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9956) dracox válasza arpo04 (#9952) üzenetére


dracox
addikt

köszi a választ. Akkor nem az én készülékemben van a hiba.

(#9957) Szigma70 válasza arpo04 (#9952) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, és én voltam az, aki akkor megmondta, hogy lesz itt baj,

nem örülök, hogy részben igazam lett.

Én még reménykedek, nincs más, ezzel kell játszani

Már az sem érdekel, ha szar, csak állandóan legyen akkor ugyan olyan szar, hogy lehessen alkalmazkodni

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9958) sz_abika válasza Szigma70 (#9927) üzenetére


sz_abika
addikt

Thauvin halt ki szintén PS4en, max price lett 2ora alatt 5-től.. Ezek tényleg gci idegesítő dolgok

PSN: xszabikax

(#9959) Mrdevil válasza toxicjew (#9938) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, tarthatatlanok. De kérdés kell e mind.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9960) toxicjew válasza Mrdevil (#9959) üzenetére


toxicjew
addikt

Az a bosszantó, hogy eddig kínosan vigyáztam a coinra, mondhatni gyűjtögettem, aztán a legutóbbi promo alatt elköltöttem az 50ks packokra. Ha tudom, hogy jön Alonso meg az örmény, biztos meghagytam volna és inkább megcsinálom belőle :( Unlucky, szokták mondani.

(#9961) sz_abika


sz_abika
addikt

Brutál le lett huzva a drop rate szvsz.

Unatkoztam, SBCztem... SMSert cserébe Zielinski es Rui Patricio lett a top nyitas!! Majd 5 gold upgradebol 80 feletti se. Kristof vagy Garsza belogolhatna nekem >]

PSN: xszabikax

(#9962) Garsza válasza sz_abika (#9961) üzenetére


Garsza
veterán

Azért nekem tegnap jött egy Hazard. :))

Már nem tudom miből.

Zola -ás kérdésre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#9963) Zimmi91 válasza toxicjew (#9960) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ugyan ez 400k coint nyitottam el a semmiért kb, de valahonnan szedek össze mert én is kirakom mindkettőt 😁 Mikiből megvan 2 már, meg 1 Alonsobol is :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#9964) toxicjew válasza Zimmi91 (#9963) üzenetére


toxicjew
addikt

Hajrá, nekem felejtős, ha csak nem nyitok a héten vmi brutálisat :B

(#9965) Szigma70 válasza toxicjew (#9964) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de ha nyitsz valami brutálisat, akkor meveheted KDB t is

Egyébként valóban visszavettek a pakkokból, mert már egy Guardadó sem jön.

Valaki meg kinyitja a vízcsapot, azt hopp egy walkout.
Kinyitja a hűtőt, hopp egy ikon.

Énm eg kinyitom a 100k s pakkot, azt hopp a valóság, semmi.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9966) Kristof_94 válasza Szigma70 (#9965) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ismerős! :D
Mikor tavaly kinyitottam a fagyis dobozt reménykedve, hogy nem pörkölt van benne, erre nagy “siiiiiiiii” ordítással előjött Tots CR.
90-es Gullitnál meg már csak annyit mondtam, “na ez igen” vagy valami ilyesmi.

Viszont egy ideje nekem sincs luck, csak suck...

(#9967) Szigma70 válasza Kristof_94 (#9966) üzenetére


Szigma70
addikt

Egy Gullitnak én is örülnék, megvehetném Sterlinget a középpályára,
És még mellé Mahrezt.
A maradék coinból meg.megcsinálnék egy prime ikon sbc-t,
Mondjuk Riót, aztán beletenném az örmény sbc-be, mert ő is jó a középpályán.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9968) MdewC


MdewC
nagyúr

Annyira sz@r ez a f0s, hogy írni olvasni sincs értelme semmit.

Jó8.

Akit zavar a kommentem törölje ki.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9969) Digestive válasza MdewC (#9968) üzenetére


Digestive
addikt

A mai napra ennél találóbb végszó nem is kerülhetett volna ide! 😂😣

[ Szerkesztve ]

(#9970) Szigma70 válasza MdewC (#9968) üzenetére


Szigma70
addikt

:D

Egyébként én a peccsből semmit nem érzek.
Pont ugyan olyan mint tegnap

Ez most jó, vagy rossz?
:DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9971) MdewC válasza Szigma70 (#9970) üzenetére


MdewC
nagyúr

Majd aki képben van / lesz, az megmondja mit kéne érezned.

Én inkább nem írok semmit tiszteleből / feleslegesen. Meg tekintettel másokra. :R

Digestive: :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9972) Szigma70


Szigma70
addikt

Egyébként találtam a Fifa20 ról egy kiszivárgott gameplay videót.
Sztem nagyon jó lesz. Én várom már.
Biztos nem fake, mert eléggé élethű

[fifa 20 gameplay]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9973) adamm1018


adamm1018
kezdő

Péntek óta a 2. UCLLive Nacho-t nyitom ... lehet ezt már illene megtartani akkor :D

(#9974) thebigK válasza Szigma70 (#9972) üzenetére


thebigK
addikt

Állat :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9975) Tajték válasza Szigma70 (#9972) üzenetére


Tajték
senior tag

Biztos nagyon jó lesz! Megint tedznek bele 1-2 újdonságot, TF , First Touch stb... és már meg is van a parasztvakítás. Cirkuszt a népnek oszt csá... de az alapvető gondok ugyan úgy ott vannak évről évre.

(#9976) A guru


A guru
addikt

Nem unja még senki ezeket a copy-paste hsz-eket? :D Fele társaság szerint szar, másik fele nem is érez semmit, nem mintha számítana, mert mindenki játszani fog szépen tovább, mindegy milyen a játék.

(#9977) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Valamit elfelejtettetek, hát 2020-ban jön az újabb világvége. :D
Mondjuk elképzelem, hogy a nagy Armageddon közepette, mindenki fejvesztve menekül, kivéve pár őrület, akik ezerrel nyomatják a fifát.😂

(#9978) chelseafan94


chelseafan94
tag

A patch óta másnak sem megy be a perfect timed finesse shot? Az nem lenne baj ha visszavettek belőle, de hogy minden alkalommal a kapufát lövi el vagy stadionból ki az elég vicces ( és nem a kaputól háttal állva, egyből lövés helyzetekre gondolok)

PS ID: KoloChelsea

(#9979) Digestive válasza A guru (#9976) üzenetére


Digestive
addikt

Akkor neked valszeg jól ment ma, mert hétvégén még Te is nyomtad ide a Ctrl+C Ctrl+V "játszhatatlan, élvezhetetlen az egész játék" kommentet... :DDD

De nem is kell ezen meglepődni. Minden vártuk ettől a peccstől a megváltást, de nem h kiszedték volna a fejlesztők a legyet a levesünkből, hanem még bele is turháztak! :(

(na ha meg nem is jászottál még, akkor pláne ne mérgelődj a reakciókon...) ;)

[ Szerkesztve ]

(#9980) A guru válasza Digestive (#9979) üzenetére


A guru
addikt

Nem volt időm játszani, és én a gliccs miatt mondtam, hogy játszhatatlan, nem azért mert kikaptam, vagy a 20. megpattanós gólt kaptam.

(#9981) akooos válasza Digestive (#9979) üzenetére


akooos
veterán

Én nem vártam semmit a patchtől, de most vettem észre valamit, ami rohadtul zavar. Támad az ellenfél, zárom a passzsavot,de nem éri el teljesen a játékosom. Ilyenkor irányt változtat a labda rajta és más irányba gurul. Na ha ilyenkor bármit nyomok, akkor sem tudok játékost váltani, hanem magától fut oda a passzba belenyúló játékosom. Ha pont egy passzív játékosom felé gurul a labda, akkor az odébb lép és fut érte tovább az idióta, akin megpattant a labda. Ez tegnap este többször fordult elő, nem tudom, hogy mi értelme ennek.

(#9982) Digestive válasza akooos (#9981) üzenetére


Digestive
addikt

Ez az egyik hatalmas bug! Nekem volt olyan, h megpattant a laszti és oda gurult a kapusom mellé 1 méterrel és nem lehetett ráváltani. Kb 7-8 méter távolságból futottunk versenyt az ellennel. A kapus meg ott toporzékolt egyhelyben, mint vmi fogyatékos! :DDD

Passzív játékosomról kaptam 3 tizit 5 meccs alatt, összerohannak az emberek rendszeresen, passzok erejét brutál módon felülbírálja a játék, great timinggel ugyanúgy be lehet verni 25ről háttal állva a fineszt, viszont az optimális helyzeteket simán fölé bassza. Semmi következetesség sincs a lövések eredményességében, teljesen RANDOM h mi lesz gól és még egy rakás dolgot tudnék felsorolni...

[ Szerkesztve ]

(#9983) cettlee válasza akooos (#9981) üzenetére


cettlee
őstag

ezt én is észrevettem, a közel.ben lévő játékosaim szarnak a labdára.
illetve még az zavar, hogy a lt+rt vel ugye függetleniteni lehet elvileg a játékost, hogy ne legyen "lock"-olva. ez sem mindig müködik.

(#9984) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Vagy 10 perce ezen nevetek :D remélem tényleg ilyen lesz a gameplay :D

(#9985) scholl


scholl
tag

Miki most 86 os , legalább 1 upgradet kap.
Eriksen 88as
280k vs 130k
nekem a 86os Miki már jobbnak tűnik, mint Eriksen

hogy látjátok ti ?
érdemes lenne megcsinálni?
UCL Fabinho megér 350k -t? +1 et kap ugye ő is.

(#9986) slengi válasza akooos (#9981) üzenetére


slengi
csendes tag

Jaja nekem is volt ilyen. Sokszor kepes volt a CM a felpalyarol a 16osig hatramenni a labdaert mert nem birtam az ott allo CB-re valtani

Fino alla fine

(#9987) Yodamest válasza scholl (#9985) üzenetére


Yodamest
addikt

Erikssen még akkor is jobb ha Miki kap +1-et, az örmény egyedül sebességben jobb semmi másban. Ettől független jó kis lap, csak nem tudom hová lehetne jól használni, mert CAM-ra vannak jobb opciók, szélsőnek is vannak jobb opciók, csatárnak meg a composure-finishing miatt nem a legjobb megintcsak. Szóval ilyen jónak tűnik, de sehol nincs helye kártya számomra.

(#9988) Z'Z" válasza Szigma70 (#9902) üzenetére


Z'Z"
őstag

Végül melyiket választottad?
Arra figyelj, hogy Nacho kb. nyolc hétre kidölt, illetve több sérült is van a Reálnál.
Más:
Akibe szerintem érdemes befektetni, az Alex Telles, illetve Lingard.

@LedyGyuszi:
Végülis a továbbjutás már biztosnak tűnik, mivel van 9 pontjuk. :R
Csak a biztonság kedvéért írtam, mivel a csapat fele lesérült.

[ Szerkesztve ]

(#9989) LedyGyuszi válasza Z'Z" (#9988) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem ez az info az ucl lapjánál lényegtelen... :K

(#9982) Digestive:
nah egy ilyen videó elméletileg nálam is lapul vhol a boxon, este megkeresem! ;]

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#9990) Yodamest


Yodamest
addikt

Mbappe vagy Bale mit gondoltok? ST-ben használnám. ma este csapatot építek :) még egy WL-t nem játszok le 100K-s budget teammel az tuti.

(#9991) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ahogy nézem idén a Laliga elég vérszegény szélső támadók terén, Bale: horror ár, talán meg sem éri, Coutinho: szo-szo, de nem ájultam el, Promes: nem rossz, olcsó kategória, Gelson úr: ő is tescos kategória, el lehet vele lenni, de kevéske.
Talán itt valami hibrid dolog lenne jó, valahogy tavaly mintha máshogy lett volna, vagy rosszul emlékszem?
Míg a PL brutál, 40-50k környékén olyanok vannak, hogy maguktól rugdossák a gólokat. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9992) scholl válasza Yodamest (#9987) üzenetére


scholl
tag

Kosz. Akkor Miki felejtos. Erdemes Firminhot lecserelni Eriksenre? (Cam) 4231 kozepso cam

(#9993) Szigma70 válasza A guru (#9976) üzenetére


Szigma70
addikt

Hát az enyéimben nem sok copy-paste van :D

Egyébként ha visszaolvasol, én egy szóval nem szidtam mostanában a játékot.

A fineszt mint ha valóban butitották volna kicsit, de pld.Cout-nál ez semmit se jelent, viszont Willian és Jézus már nem mindent rúg így be. Ellenben háttal 20-ról ugyan úgy bebassza mindkettő finesszel :D
Kicsit kevesebb a lövésbe magától beleblokkolás, ellenben nekem is összehoztak 2 11-est a védők maguktól.

Kell 1-2 nap, mire lesz tapasztalat, eddig nem kellett állítanom semmin a taktikán, mert nem lett egetverő különbség a peccs elöttihez képest.

Sztem nem lett rosszabb, de egyenlőre jobbnak sem látom. Meglátjuk

@ZZ

Egyenlőre kivárok, mert működik a csapat. Sztem a sérülése nem befolyásolja a fejlődését, a reál meg továbbjut.
Nem tudom, Yedderben nem bízok, Agueró jobb lenne, de a hátsó rész meg a másikban lenne jobb.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9994) Fifaisshit válasza Yodamest (#9987) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Én is rajtuk gondolkodom :)

De Varjal az a plusz egy az nem minden stathoz csak plusz egy :)

Ellenben tots eriksen az egyik lap volt amivel valaha játszottam tavaly :)

(#9995) gabesz82


gabesz82
senior tag

Patch óta talán 1 hangyaf.nyit jobb lett a játék. Sajnos autotackle még mindig jócskán jelen van (10-ből 7 lövésbe tuti belelép az AI), viszont ami nekem érzésre javult az a manuális védekezés, mert eddig szinte lehetetlen volt normálisan levédekezni irányított játékossal, viszont most mintha ez jobb lenne, pl. a patch óta 16 oson belülről talán ha 2 gólt kaptam, be se jutottak a 16oson belülre. A finesse shot még mindig OP, de mintha azon is nerfeltek volna némileg, nem akad be minden lövés azért, simán mellé lehet lőni, főle, alá lehet lőni. Ami viszont továbbra is megmaradt az a kapufahegyek, üres kapura, visszapattanóból, erősen lőve, gyengén lőve, fejelve, egyszóval nagyon sok a benny hill-es kapu előtti szituáció. Ami nekem 2-3 napja szar az a matchmaking, sokszor 1-2 percet is várok mire bedob egy ellenfelet DR-ben, aztán maga a meccs nem akadozik. Ami még látványos "újítás", hogy úgy kábé a 75. perctől olyan szinten belassul a játék, hogy minden 1-2 másodpercet késik... ezen a játékon már lehet, hogy csak a piócás ember tud segíteni, meg a sör xanax-szal...

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#9996) hajaspeter80


hajaspeter80
újonc

Sziasztok!

Szeretném fejleszteni az alábbi csapatot.
Milyen irányba induljak el, ha van kb. 50k coinom a képeken lévő játékosok mellett?


Köszönöm!

(#9997) p0ty


p0ty
aktív tag

Csak én tudok meccsenként 4-5 kapufát lőni? :DD
tegnap lenyomtam SB-vel együtt szerintem 15 meccset kemény 1-2 kapufát lőttem összesen
ma lenyomtam a 4 SB meccsem ( igaz lehet ma kaptam meg a heti szopatós 4 ellenfelem)
de meccsenkénti 4-5 kapufa megvolt.. ja és nem befelé meg játékosom elé hanem kifelé pattan minden, semmi frissítés semmi se jött mert ugye PC-n játszom de mintha még is más lenne :F
azt mondom ne javítsanak rajta semmit csak hogy mindennap más és más a játék nem tudok sehogy se alkalmazkodni.. egyik nap ami bejön a másik napon már nem.. :))

(#9998) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Aki gyűjti a fut swap kártyákat figyeljen arra, hogy a héten az sb-ben is lehet kapni egyet, ha minimum silver 3 helyezést elérsz...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#9999) endalon válasza hajaspeter80 (#9996) üzenetére


endalon
csendes tag

Szia!

Nem új játékos, de cseréld fel Sokratest és Baillyt, Fredet cseréld fel Herrera-val és Telles mehet LB-be. 7es chemmel még mindíg sokkal jobb, mint Shaw.

(#10000) akooos válasza dvtkfan (#9998) üzenetére


akooos
veterán

De jó, minek kell squad battlebe rakni megint ilyet... :D Köszi az infót, nem vettem volna észre, ha nem szólsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.