Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Yodamest válasza Jinxb1rd (#10049) üzenetére


Yodamest
addikt

Assistokra tudok tippet adni, én ott a crossingot is átraktam assistedre, mert így kicsit még inkább rásegít a gép a beadásokra, ami sose baj. Továbbá az manuális sprintet offoltam, tehát ha nyomom a sprint gombot egyből max sebességgel megy a játékos nem pedig a gomb lenyomásának függvényében mint pl. egy autós játéknál, hogy minél jobban nyomod a gázt annál jobban gyorsul. Ja és én kikapcsoltam azt is, hogy mutassa a másodlagos játékosokat akire váltani tudok, mert nagyon zavarónak találtam, hogy egyszerre 2 játékosom feje felett is nyíl van védekezésnél. Kamera tele broadcast vált be legjobban.

(#10052) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kit látnátok legszívesebben a holnapi ikon sbc-ben? Már ha egyáltalán lesz...

(#10053) Jinxb1rd válasza Szigma70 (#10050) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Kb arra gondoltam, amit linkeltél meg amit Yodamest is írt, köszönöm nektek. :)

Úgy tűnik, hogy az alapvető voodo már nekem is megvan akkor, de még egyszer átnézem majd.

Tele broadcast vált be nekem is a legjobban, de elképesztő mód irritál, hogy nem látom a pálya felső részét az óra miatt, főleg, ha még plusz infókat is elkezd kiírdogálni. Ha meg eltüntetem, akkor nem tudom mi van. :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10054) ShreDDeD


ShreDDeD
csendes tag

Skacok akik vásároltak 83,84,85,86-os playereket azok, holnap legkésőbb adjanak túl rajta mert, ha pénteken jönnek SBC mindenki elkezdi kirakni a piacra oket, és onnantól sztem csak lefelé mennek az árak majd..

(#10055) Garsza válasza Kristof_94 (#10052) üzenetére


Garsza
veterán

Ballack, Figo, Kluivert.

[ Szerkesztve ]

(#10056) Scale válasza ShreDDeD (#10054) üzenetére


Scale
őstag

Kivéve Reust, mert neki most az ára csak felfele fog menni, nem? :DDD

(#10057) thebigK


thebigK
addikt

Elinditottam egy meccset es magatol jatszik nekem a gep, es nem tudok beleavatkozni. Valaki ek otlet hog, mi a fasz tortenhetett? :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10058) Z'Z" válasza thebigK (#10057) üzenetére


Z'Z"
őstag

Skynet :D

(#10059) Atteszkiller


Atteszkiller
lelkes újonc

Szaisztok ! Elmondaná valaki, hogy mely beállitások a legjobb grafikai beállitások próbáltam már mindent ki van kapcsolva a v-sync is video kari driverbe(fifa19), minimum felbontás és maxon is ugyanaz a lag van minden beállitáson akár off az élsímitás akár nem. A konfigom szerint elkéne futnia megfelelően...

(#10060) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Godínt használ valaki? Bartra helyett jönne.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10061) Tajték válasza LendvaiFeri1 (#10060) üzenetére


Tajték
senior tag

Godin nagyon jó, fejpárbajt nem veszít és mindig stabil, beton védő :K

(#10062) thebigK válasza Z'Z" (#10058) üzenetére


thebigK
addikt

Kibaszott inaktivitasert...grat eaids

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10063) Garsza válasza thebigK (#10062) üzenetére


Garsza
veterán

Néha kellett volna nyomnod valamit controleren. Nekem 1 volt ilyen, de megnyerte nekem a csapatom, vagyis 1:0 vezetésnél kilépett az ellen.

(#10064) akooos válasza Garsza (#10063) üzenetére


akooos
veterán

Ilyenkor legalább jól játszik az entitás ami átveszi az uralmat? Vagy hogy kell elképzelni?

(#10065) Chereiose


Chereiose
addikt

TOTW 9

Nem lett nagy eresztés, Robertson mondjuk PL-be jó lehetne nekem is, max mendy van ott aki jó.

(#10066) Tajték


Tajték
senior tag

SB megint kuka. Lassulás, gyenge passzok, semmi mozgás.... :C

(#10067) thebigK válasza Z'Z" (#10058) üzenetére


thebigK
addikt

---

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10068) Digestive válasza akooos (#10064) üzenetére


Digestive
addikt

Én ma letettem a kontrollert kb fél percre. Nem bírta átverekedni az ellen magát a kapumig. Jobbak voltak a srácok, mint amikor irányítom. Igazából csak rontani lehet a védekezésen, hozzátenni nem igazán! :DDD De tényleg fegyelmezetten zárták a területet meg minden! :DD

[ Szerkesztve ]

(#10069) arpo04 válasza Tajték (#10066) üzenetére


arpo04
őstag

En jatszom akkor mas jatekkal? Sima meccsek voltak a mai sb-k is. Jo vannak hibak de ahogy Guru mondta szet kell loni a kapujat...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10070) #08094976


#08094976
törölt tag

Sziasztok!
Rewardoknál mit jelent az "untradeable"?
Option 1: fix coin
Option 2: pl.: mega pack
Option 3: pl.: 2 mega pack (untradeable)
Ebben az esetben mi a különbség az option 2 és 3 között?
A kettő közül melyiket lenne érdemes választani?

(#10071) Tajték válasza arpo04 (#10069) üzenetére


Tajték
senior tag

Nekem kétféle SB meccsem van: 1. Hasít a game, gyors passzok, mindenki mozog rendesen és gyors a játékmenet, 2. be van lassulva, vontatott minden, passzok gyengék, nincs mozgás

(#10072) Jinxb1rd válasza Atteszkiller (#10059) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ki kell kapcsolni vga driverből a vertikál szinkront erőszakkal, a játékban az fps-t limit nélkülire beállítani majd a riva tunnerrel 120-ra fixálni a limitet.

Btw el nem tudom képzelni, hogy miért nem raktak beállítási lehetőséget a saját konfigurátorba, hogy ki lehessen kapcsolni a szaros vsyncet vagy egyedi fps limitet megadni.

De ez EA, tegnap mondom kipróbálom a draft-ot, professional szinten megnyertem az összes meccset és kaptam egy premium és egy sima gold packot jutalmul. Tehát 15.000 coinért MEGJUTALMAZOTT olyan cuccokkal, amit a store-ban 12.500 coinért megtudok venni és még az időm se kúrom el rá. Nem hogy még kockáztatok?! Kérdem én, hol ebben a kikúrt jutalom? Ha egy kezdő nagy nehezen összegyűjti rá a 15k coint és amatőr szinten tolja végig mit fog kapni? Két premium bronze packet?! 15k-ért?!?!!

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10073) arpo04 válasza Tajték (#10071) üzenetére


arpo04
őstag

Nalam is es ilyenkor valtok formaciot ami bejon. 433(4)-rol 352-re. Ugyan az kapasbol 2 csere de nem zavar. Ott meg mar en iranyitok.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10074) akooos válasza #08094976 (#10070) üzenetére


akooos
veterán

Ahogy a neve is mutatja, olyan csomagokat kapsz, amiket nem tudsz utána eladni játékpénzért. Ennyi a különbség a tradeable és untradeable packok között.

Digestive: azt tudom, idegemben én is tettem már le a controllert és akkor leszerelhetetlen vagyok. De, hogy konkrétan magától játszon a csapat, még nem láttam :DDD ezért kérdezem.

Jinxb1rd: 4 győzelemért elég karcsú az a reward. Nyomd online, ott 1 győzelem is elég egy nagyobb csomaghoz.

[ Szerkesztve ]

(#10075) Jinxb1rd válasza akooos (#10074) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Online csak november végétől tudok hasznosabban játszani, jelenleg delayes eléggé nekem az átmeneti netemmel. :(

De nem is volna gond, akkor írja ki, hogy x nehézségi szinten x jutalom várható offline draftért. De azt utálom, hogy ez a játék van, amiről nem tud tájékoztatni rendesen, találd ki. Első divison Rivals meccs kapásból lose volt, mert alt-taboltam. HONNAN A RETKES F.-ból kellett volna tudjam, hogy nem szabad alt+tabolni? Legalább az elsőnél megjelenne egy figyelmeztetés vagy valami. Nem, lose kapásból, és coin reward reduction. A jó édes mamád.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10076) akooos


akooos
veterán

Kisétált az öreg Suarez az egyik csomagból :))

Csak 250 az ára?? Szegény azt hittem drágább.

[ Szerkesztve ]

(#10077) Sasa22


Sasa22
tag

TOTY mikor jön ki?
Ùgy döntöttem addig nem nyitok több packot :D majd szaladjanak kifele egyszerre a discard 82es lapok :D

(#10078) nyervi


nyervi
aktív tag

ti milyen taktikával játszotok az ilyen f.szig felhúzott csapatok ellen, ahol szinte mozdulni sem lehet, mert rögtön 4 játékos van a nyakatokban?

(#10079) Digestive válasza nyervi (#10078) üzenetére


Digestive
addikt

RQ :DDD

(#10080) Tajték válasza nyervi (#10078) üzenetére


Tajték
senior tag

Véleményem szerint jó ellenszer a passession

(#10081) v-man


v-man
őstag

A mai kör is remek volt😁
Vettem 10ezerért egy Marlost, mert csak egy ukrán kapusom volt már rare Cl, jött is belőle egy ezrest érő Krmaric. A többi csomagból is semmi értelmes, de azok legalább meg voltak a klubból.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#10082) nyervi válasza Digestive (#10079) üzenetére


nyervi
aktív tag

:C leginkább én is :K

Tajték: valahogy úgy sem megy. 2-őn áthámozom magam, jön helyettük plusz 3 :W nyomorult egy játékstílus, már ha annak lehet nevezni

(#10083) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Ma eldöntötte EA, hogy nem nyerhetek! 10 meccs, 0 win! :C :C Nem is részletezem, fölösleges. Még jó, hogy ma nyugodt napom volt. :B

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10084) elod22


elod22
senior tag

Sziasztok!
Nem nagyon írtam eddig a 19-es topikba, de szinte naponta követem itt a dolgokat :)
Eddig ültem a nehezen összekuporgatott zsetonjaimon, nem akartam sokat bukni az áresések miatt, de most már muszáj lesz valami kemény csapatot összedobni, mert lassan mindenki elver online (mondjuk ez nem tudom mennyire a csapat hibája :D )
Ezek pattantak ki hirtelen a fejemből. Ti melyiket építenétek meg?
Első opció
Második opció
Harmadik opció
Negyedik opció
Vagy ezek kombinációja, de azért millió fölé ne nagyon menjünk PC-s árakban. :R

(#10085) Szigma70


Szigma70
addikt

Én ezeket az SBC-ket, és lassan minden SBC-t úgy csinálok, hogy:

Megnézem, mely játékosok jók bele, kirakom az SBC-t, majd quicksellezem a játékosokat .

Így szerintem jobban jövök ki, mintha beváltanám őket :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10086) v-man válasza elod22 (#10084) üzenetére


v-man
őstag

2. v 3.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#10087) KaksziLajos válasza Szigma70 (#10085) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

:DDD :R

(#10088) Stylerr válasza Szigma70 (#10085) üzenetére


Stylerr
addikt

Ezen jót nevettem! :D :D :D

(#10089) Digestive válasza Szigma70 (#10085) üzenetére


Digestive
addikt

Hát ma nekem a 3 pakkból sem az áruk, sem a bele rakott játékosok piaci értéke nem jött vissza! Én asszem hanyagolom is innentől. Ennyi erővel coinból veszek 5-6 7,5k pakkot és semmivel sem járok szarabbul...

[ Szerkesztve ]

(#10090) Jinxb1rd válasza elod22 (#10084) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Dybala-t ne rakd be ST-re, ahhoz nagyon gyenge egy ficsúr (kevés a strength meg az aggressive attr).

Jobb inkább támogató attackernek, pl 4-2-2-2-be.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10091) thebigK válasza Szigma70 (#10085) üzenetére


thebigK
addikt

Agree, jobb lett volna kiarulni a jatekosokat, a small prime gold packbol legalabb jott egy 83as, az 50k packbol meg az sem :DDD elore varom a holnapi 2db 100k packomat ahogy bejon belole osszesen kb 40k coin :D

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10092) Yodamest válasza Digestive (#10089) üzenetére


Yodamest
addikt

de van akinek meg Roni kisétál sbc pakkból... sose tudni, ez egyfajta befektetés a szerencsébe.

(#10093) Garsza


Garsza
veterán

Használja valaki POTM Reus -t? Meddig elég a staminája CAM ként? Gondolkodom a Sif lapja megvételén szélső CAM volna 4231 ben. De félek kevés a 72 stamina. Lehet alakzat váltásnál szélső volna 433(4) ben.

(#10094) slengi


slengi
csendes tag

Mai par szösszenet SB-böl... Probal az ember pontosan jatszani de ha mar el van döntve hova megy a labda akkor fölös. A többi hülyeseget mar nem volt kedvem fenykepezni. 19/13as kapuralövessel sem birtam meccset nyerni mert De Gea kapusisten mindenbe belenyult...




Vagy az en keszülekemben van a hiba?

Fino alla fine

(#10095) Atteszkiller válasza Jinxb1rd (#10072) üzenetére


Atteszkiller
lelkes újonc

Nvidia Inspectoral 120-ra állítotam, meg ki van lőve minden, de ugyanaz a lag high-on meg minimumon is :D

(#10096) LedyGyuszi válasza Garsza (#10093) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

szélső Camként kevés lesz. STben vagy középső CAMben még hosszabbítást is bír és lényegesen hasznosabb is ezekben a pozikban! :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10097) arpo04


arpo04
őstag

Sf lapokat nem lehet venni 1000 alatt... vicc azt hiszem a fifa 19 ennyi volt. Megyek vissza wow-ra, pedig azt is lebutitottak mar de ott profi csapat van es nem ilyen ostoba kanadaiak akik meg egy serverparkot se tudnak rendesen megcsinalni, jatekrol mar nem is beszelve.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10098) Chereiose


Chereiose
addikt

Mi a tetves anyja folyik DR-ben is...DIV5 csak, erre olyanokat kapok, hogy 2 icon, ronaldo, potm reus, játszani nem tudott de MINDEN lövése megpattanóból ment be, nekem persze meg kb semmit nem engedett, nevetséges csalás. Kövi meccs, kb. reagálni nem tudok semmire, nem is én irányítom és kapok 20 perc alatt 3 gólt. Ebből a hányadékból nem kérek így este fáradtan, de lehet a WL-ből sem, értelmetlen az egész játék. Ja és akkor mindezért szopj hét közben, hogy aztán kapj lópikula 30k-t vagy 2 ócska szar packot :DDD

(#10099) Jinxb1rd válasza Atteszkiller (#10095) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az inspector lagos, próbáld ki a rivatunert. Trust me vagy youtube-n nézd meg a teszteket.

We are only Stardust...

(#10100) Garsza válasza LedyGyuszi (#10096) üzenetére


Garsza
veterán

Középső CAM Del Piero ST Kluivert. Ki van aki 4/4 hasonló statokkal magasabb staminával? Zola -t akartam de nagyon tetszik ez a Reus lap. És még lehet Tah ot is segítene összehozni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.