Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Jinxb1rd válasza akooos (#10769) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Semmi.

Nekem még három kellene, remélem nem dobnak be olyat, hogy 20 gólt kell lőni online ellenfélnek...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10852) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Valaki mondja már meg, hogy miért vannak a népek ráállva erre a Sancho SBC-re.
A majdnem discard inform Hector már 62k-ért megy, Höwedes 80k felett, egyszerűen nem értem.
Kijött a Reus POTM, szinte semmi nem történt a piacon, merthogy "azért ez nem PL, hogy annyi embert megmozgasson".
Erre kijön egy ilyen kvázi lófütty 84-es lap, és őrület van. :F

(#10853) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#10850) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem tudom, de az. Próbáltam mindkettőt.

Ez olyan, mint mikor a jó statokkal bíró lap szart se ér, de Teixeira 700 coinért beveri bárhonnan :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10854) Chereiose válasza Bobbysolo (#10852) üzenetére


Chereiose
addikt

Szerintem azért merr beépithető PL csapatba is, igaz kb egy sterling ugyanez negyed ennyiért.

(#10855) #16514048 válasza Szigma70 (#10853) üzenetére


#16514048
törölt tag

Csak félve merem megkérdezni, de nem lehet, hogy ez is ugyanolyan placebo, mint az a misztikus PL boost? (Ami Jesus-on alapból rajta van ugye, szóval ő már úgyis ikon-szint.)

A Futbin PGP ugyanezt mondja erről is, és az valós statisztikákkal dolgozik, nem érzésekkel.

(#10856) Fifaisshit válasza #16514048 (#10855) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Dehogy placebo a BPL boost :DD
Az valós dolog mint a kevesebb színes kartya jobb csapat :DD
Na meg a fiokhoz kötött WL rank :)

[ Szerkesztve ]

(#10857) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#10853) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Hát jól van. De ettől még nem nedvesedett be a bugyim... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#10858) Szigma70 válasza #16514048 (#10855) üzenetére


Szigma70
addikt

Figyi

Mi itt Gyuszival sztem normálisan eldumáltunk

Minek kell megint a feszkót kelteni? Írtam ilyeneket? Idézd!

paranoiás vagy

Egyébként vicces, hogy a 20x annyi game alatt is pontra ugyan akkorák a statok. De majd te elmagyarázod

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10859) ThuG4LifE válasza Bobbysolo (#10852) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

En szinte klubbol megcsinaltam, kb 30at koltottem ra es jo packokat ad erte. Vagyis ma nyitom oket, szoval nem biztos. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10860) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#10857) üzenetére


Szigma70
addikt

Persze :D

Írtam is, hogy én se vennék. Pedig szebb kártyák, mint az Ikonok.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10861) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Gyerekek mi van Lozival idén egy szót sem hallottam meg felőle :)
Sok év után kuka ?:)

(#10862) Szigma70 válasza Fifaisshit (#10861) üzenetére


Szigma70
addikt

Ott van az

[link]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10863) Z'Z" válasza Fifaisshit (#10861) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én anno próbáltam, csak ajánlani tudom. :)
[link]

(#10864) Garsza válasza Yodamest (#10843) üzenetére


Garsza
veterán

Ezt írhattad volna előbb is hogy Salah Mbappe szint. Ott figyel egy untradable a klubban. De eddig nem vettem rá magam hogy kipróbáljam.

(#10865) Garsza


Garsza
veterán

Elég gyalázatos TOTW -nek igérkezik

(#10866) LedyGyuszi válasza ThuG4LifE (#10859) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Sokat variáltam rajta, de nem fogom megcsinálni, pedig a klubból simán megtudnám. De én inkább úgy számolok, hogy 120k befolyik a lapokból, a pakkok között meg egy normális pakk van, az ára necces, hogy visszajon...

XONE: LedyGyusziHU

(#10867) LedyGyuszi válasza Garsza (#10865) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Az a Gnabry nagyon jól jönne! Elég gyér az rm pozi bundásban... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#10868) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Elso WL most: felido 2-0 ide, 55-ik egal, vege: 6-2 oda. Most komolyan, ennyire altatnak es en vagyok a balek? Direkt hagynak egy felidot, aztan jol elvernek? :) Egy meccsen belul nem ertem, hogy lehet ilyen diferencia?! En elfelejtek jatszani, ellenfelnek meg eszebe jut? :U

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10869) #16514048 válasza Szigma70 (#10858) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem mondtam, hogy te írtad, csak azt, hogy ugyanolyan placebo, mint az az állítás. Nem feszültséget keltettem, csak leírnám az én álláspontomat is, ha szabad.

Ezek a statok azt mutatják, hogy meccsenként átlagban hány gólt szerez. Nyilván 50 meccsnél még nem lehetne ilyen következtetést levonni, de az már mindegy ilyen szempontból, hogy 300k, vagy 6 millió.

Az persze véletlen, hogy pontosan ugyanolyanok a számok. Más UCL lapok esetén sokszor van 0,01-0,04 pont eltérés, de még az is elhanyagolható.

(#10870) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Na skacok kolléga nem ért rá valaszolni (tárgyalt)Nem címzem szemelyenként a kérdésekre a választ.
Szigma azért te kapx:)))) sorminta miatt asszony megharagudott.Pont komoly téma volt azt röhögtem.(beszoo....mert ezt hogy magyarázam ki)
Na nedved volt nálunk nem rossz de a mi stilusunknak neymar jobb.Az ifek nem eladhatatlanok.Befektetés és konkrétan sokkal jobbak mint a simák.Ezek nem nyithatók a simák igen.
Ulc Alaba nálunk is jobb mint a sima...hiába a csak +1stat.

[ Szerkesztve ]

(#10871) Zimmi91 válasza Bobbysolo (#10852) üzenetére


Zimmi91
addikt

FUT Swapos Pedro mellé/helyett szerinted megérné Super Subnak vagy felejtős?! :DDD

Egy darab informot kéne vennem, többi minden megvan klubból.

Akinek megvan és használta Sanchot írhatna róla pár sort :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#10872) ödönke


ödönke
aktív tag

Sziasztok!

Ez a verzió mivel tud többet mint a bolti?

[link]

(#10873) Szigma70 válasza Francesco003 (#10870) üzenetére


Szigma70
addikt

Hááát de bakker, én komolyan gondoltam :DD

Azt hittem ez a woodo

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10874) MdewC válasza Yodamest (#10832) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát ez nem így van. :)

Amúgy benne van az is, hogy jól néznek ki. :D

Szigmának is írom.

Nedved volt nálunk vagy 500 meccsen. A középső. Sőt 2x is jött. (Ami 100K-ba fájt.)

Volt hunter, hawk, sniper, marksman. Jó lap, de... Az idei bugos, belassult, ai deffes meccseken nagyon kevés.

Szuperül lő, passzol, van fizika, de ezek egy top meccsen semmit nem érnek. Körülményesen vesziá át a labdát, lassan fordul, messze van a lábától a labda, többször szerelik lövés előtt, így nincs akkora előnye. A tempója sem az igazi, többször érik be mire befejezhetné az 1v1-et.

Sima Neymar is jobb.

Viszont.

Ami durva, hogy idén minden spéci lap jobb, mint az alap verziója. Ezt több száz meccs után mondjuk, nem csak találgatunk. :)

Kék Alaba, kék Radja, IF Sandro, Cancelo, IF Bappe is sokkal jobb, mint a sima lapjuk.

Ez tuti, ezért vettük Neymart is. :)

Ikon Zanetti? Azt hagyjuk is, tuti nam jobb mint Walker. Ár értékben meg pláne. (Az a Walker bugos lap. Nagydarab, baromi gyors, basic lappal jól is passzol. Jobb mint OTW Cancelo.)

Amúgy javaslom ezeket a bugos lapokat. Bappe, Neymar meg CR mind cheat. Úgy pattan, csorog, visszakerül, átfolyik, lepattan minden, hogy ezeknek jó legyen. (Akkor van a baj, ha Fredet, Immobilet, Icardit, Andersont jobban tolja a gép.)

Szóval még tesztelünk, de ezeket érezzük.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10875) thebigK


thebigK
addikt

Eladtam Lothar nagyurat, valoszinu erkezik a Mbappe Pogba Kante harmas hetvege elott egy fasza hibridbe, bar kicsit sajnalok rajuk szuk masfel millat elverni..

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10876) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Akkor scream lapoknál töbszörösen érezhető az alap kártya közötti külömbség.
Én pl: Deeney-nél kiprobáltam és mérföldekkel jobb az alapkártyánál...
kell ennél jobb értékekkel rendelkező csatár (érdemes kiprobálni) ár érték arányban a legjobb...
Oké dribling nem a legjobb de...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10877) Szigma70 válasza MdewC (#10874) üzenetére


Szigma70
addikt

Értem én, igazad is van, de..... :DD

Neymar tipikusan az a játékos, akivel tudni kell játszani. Az én szintemen többet segít Pavel, mint amit tudna a fetrengős. Magasabb szinten biztosan kijönnek ezek a dolgok, de nahhh, Juveeeeee

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10878) Clapaucius


Clapaucius
tag

Ha múlthéten megvolt a 2000 pont WL-re, de se akkor és se most nem lesz időm játszani (nincs is beváltva), akkor elveszik? Vagy tolhatom hetekig a beváltást?

Köszi!

....

(#10879) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Balazs :)

Meg mindneki :)
99% hogy lesz baby icon sbc hétvégén :)

(#10880) Tajték


Tajték
senior tag

Nem is értem mit izéltek ha bénázás van a gameplayben, legalább valóságos szimulátor: Ezt a csávót nézzétek , parádés :DDD :D

MdewC és Franchesco003: Ti tényleg éreztetek különbséget az UCL lapok között? De gondolom úgy értitek hogy nem az a +1 rating, hanem inkább OP-abb volt?

[ Szerkesztve ]

(#10881) akooos válasza Garsza (#10865) üzenetére


akooos
veterán

OTW Mahrez +1 végre. Jó lenne még pár if neki, hogy drágán túladhassak az otw lapján.

Fifaisshit miből gondolod?

[ Szerkesztve ]

(#10882) KaksziLajos válasza MdewC (#10874) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Messit nem próbáltátok?

Nagyon vacillálok, hogy őt vegyem-e meg, vagy gyűjtögessek tovább és inkább CR-t.
Minden részben álom volt, hogy CR-t megvegyem, én mint ősreálos, eddig bolygónyi távolságra voltam tőle, de idén összegyűlik annyi coin majd. És talán ez az utolsó FIFA rész, amiben ekkora ratinget kap..

Mit gondolsz?

szerk:

közben:

[ Szerkesztve ]

(#10883) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Bocs a dupláért.

Az hogy lehet, hogy 19:00-kor jön ki a Hernandez SBC, de már az összes Guardado 10 ezres max buyon van???

(#10884) Szigma70 válasza KaksziLajos (#10882) üzenetére


Szigma70
addikt

Nahhhh, itt a link Lozinak :C

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10885) ödönke


ödönke
aktív tag

Akkor még egyszer megpróbálom, egy ilyen voucher kód mennyit érhet?

(#10886) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Jónak ígérkezik ez a kis borsó :DD

(#10887) akooos válasza KaksziLajos (#10882) üzenetére


akooos
veterán

Az a 3 mexikói player nagyon kell bele... Pedig jó lenne egy 87es Chica..

(#10888) Toguro San válasza Fifaisshit (#10856) üzenetére


Toguro San
tag

a fiókhoz kötött WL rank :DDD :))

(#10889) MdewC válasza KaksziLajos (#10882) üzenetére


MdewC
nagyúr

Messi állítólag brutál szuper, de még nem próbáltuk. :)

CR is brutál. Érdemes gyűjteni rá.

Szigma: Sztem nagyon jól muzsikálna nálad Neymar, biztos vagyok benne. ;)

Nyilván hajrá Juve, de akkor leülök meccset nézni, amit amúgy is megteszek minden héten. De a fifában amikor szerelik Nedvedet, mert nem fordul elég gyorsan, az Anderson meg mindent bever, akkor azt mondom jöjjön Neymar és lőjjük a bugos gólokat... Vágod. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10890) Tajték


Tajték
senior tag

Megvettem Marcelo-t és eddig nagyon jó a csávó. Nem érzem rajta a WR H/L-ot, mindenben veri Jordi-t, egyetlen dologban nagyon gyenge az pedig a fejelés, minden juött-ment lefejeli :D Cserábe a beadásai páratlanok.... nem hiszem hogy játszottam eddig olyannal akinek ilyen jók voltak: [Egy a sok közül] , természetesen a legnagyobb kedvencem G.Martins fejezi be :)

(#10891) Kristof_94 válasza MdewC (#10889) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Anderson az új Nedved! :DDD

De érthető, a Z generáció fiatalabb részének már nem kellenek olyan játékosok, mint Nedved vagy Del Piero, azt sem tudják kik ők. A lényeg, hogy legyen Anderson, meg Jesuska, meg jobb szélre Száláááh aztán mehet a sprint meg a szlalomka. Utána egy jó erős dab, a mikrofonba meg visítás, röhögés. Az EA meg nyilván rájuk épít, hisz ők a "jövő".

[ Szerkesztve ]

(#10892) Digestive válasza MdewC (#10889) üzenetére


Digestive
addikt

Neymar vs Andersonról jut eszembe. Még a séró is egyforma! :DDD

(#10893) MdewC válasza Digestive (#10892) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kristóf!

Tök durva, de Anderson nagyon fel lett húzva statokban. Amúgy jó player, nem vitatom, de szinte ikon szint.

Amúgy az előző okfejtésre Yoda meg Szigma kollégának, hogy statok alapján én is Nedvedet mondanám, de ig jobb Neymar...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10894) #Wiall#


#Wiall#
tag

Szerintetek van értelme lecserélni kane-t erre a Chicharitóra ??

(#10895) #16514048 válasza #Wiall# (#10894) üzenetére


#16514048
törölt tag

Stílustól függ, tök más a két játékos. Nekem nem kéne Chicha, idén jobban szeretem a magas, erős csatárokat, plusz a 73 stamina, meg 3/3* sem túl acélos.

(#10896) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

A sok sírás-rívás után összekaptam egy silver 2-t. 2 meccset is tizikkel tudtam behúzni. Mai nap azért fényekkel jobb volt, mint a tegnapi szenvedésem. :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10897) sz_abika válasza Garsza (#10865) üzenetére


sz_abika
addikt

Biztos szar lesz, mert megint gold lettem xD

PSN: xszabikax

(#10898) sz_abika válasza ödönke (#10885) üzenetére


sz_abika
addikt

De mi ez? Nem mindegy h fifa pont vagy a game maga

PSN: xszabikax

(#10899) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Gondoltam akkor beépítem a CL Fabinhot, erre nem felment 400k-ig...

Amúgy ez a CL Fernandez jó? Próbálta már valamelyikőtök? Kék Paulista helyére menne.

(#10900) Tajték


Tajték
senior tag

A chem lapokról érdeklődnék felőletek, hogy mik a tapasztalatok? IG hogy érzitek őket? Én a Hunter, Catalyst, Shadow lap gyorsaságából nem érzek semmit....

PL én most kezdtem látványosan érezni a változást amióta nem hssználok olyat ami speed-et boostol.

Most itt tart a csapatom

Suarez-re Snipert raktam és érezhetően sokkal jobb mint Hunterrel, mozgékonyabb és kifacsart helyzetekből is életveszélyes, hunterrel nem éreztem gyorsabbnak, de sokkal darabosabb volt.

Messi: Basic-on használom, annyira jó , hogy nem merek változtatni rajta :)

Modric-ra Deadeyet raktam, tökéletes CAM lett, olyan területekre mozog amire eddig nem tette, élet veszélyes lett.... (Positioning +15 és így tovább ;) )

Guedes és Martins: Deadeye, egyértelműen megdobta őket, helyezkedés, passz, stb...

Casemiro: Backdone, ultra stabil lett tőle, rombol,szerel és passzal továbbít, semmit többet nem várok tőle....

A 4 védő Sentinel, nekem stabilabbak mint swadow-al.

Navas: Rajta Cat van , nekek a legjobb kapus akiket eddig próbáltam, Oblakot és Courtoist, nálam élből veri...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.