Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

De ez hogy gyengébb pakkokat ad? Komolyan... :F

(#10502) #16514048 válasza Kristof_94 (#10501) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ez így korrekt szerintem. Egyszer kellett megvenni egy ikont, utána bármennyiszer meg tudtat csinálni apró pénzért 50 és 100k-s pakkokért cserébe.

Ahhoz, hogy ne érje meg ezt csinálni vagy a pakkokat kellett butítaniuk, vagy a követelményeket jóval feljebb venni, de utóbbi nem lett volna reális ilyen ikonokért cserébe.

(#10503) Kristof_94 válasza #16514048 (#10502) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen, de azért remélem jön egy olyan is, ahová nem kell majd...
Én ezeket szerintem csak akkor fogom megcsinálni, ha nyitok egy nem eladható és nem túl jó ikont.

(#10504) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

ENNÉL OKÁDÉKABB JÁTÉK NINCS MÉG EGY A VILÁGON !!!!

ELNÉZÉST CSAK KIJÖTT... :W

(#10505) toxicjew


toxicjew
addikt

Eddig 5/1, nagyon élvezem a játékmódot, csak kár, hogy a számon át kell tuszkolnom vissza a beleimet :N Pontosan mikortól kezd el gyengébb ellenfeleket bedobni? 20 vereség után? Csak mert eddig jóval erősebb csapatok jöttek szembe. Na sebaj, lassan annyira megszokom a delayt, hogy irl is késleltetve járkálok.

(#10506) Stylerr válasza toxicjew (#10505) üzenetére


Stylerr
addikt

Ne röhögtess már! :D Amiért nem olyan gyenge ellenfeleket kapsz mint te a WL-ben, azért a játék a hibás? :D :D

(#10507) toxicjew válasza Stylerr (#10506) üzenetére


toxicjew
addikt

Úgy értettem, hogy jóval erősebb a csapata ;)

(#10508) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Iconosbol pottyant egy De Gea es egy IF Hector, koszi EA, karacsonyig nem is nyitok. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10509) Stylerr válasza toxicjew (#10507) üzenetére


Stylerr
addikt

Hát elvileg az utolsó 3 meccsen elért mérleged alapján ad ellenfelet.

(#10510) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Hehe😂 :C
Na ilyennel sem találkoztam még.
Lehet, hogy pont belepiszkáltam, amikor a gép saját maga akart lőni, vagy fingom sincs.
Auba

(#10511) szabyka95


szabyka95
őstag

eladtam cr-t, 2.9 millaert, ennyibol kellene csapatot epiteni Szalai kore. Hihetetlen a pali, mindent berug

(#10512) Digestive válasza szabyka95 (#10511) üzenetére


Digestive
addikt

Te most csak trollkodsz ugye? :DDD

(#10513) Szigma70 válasza szabyka95 (#10511) üzenetére


Szigma70
addikt

Egy CR - Szalai csere?

:C

Beszarás :D :D :D :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10514) arpo04


arpo04
őstag

Bpl jatekosoknal aki kepbe van milyen chem-el erdemes hasznalni a jatekosokat? Kimondottan kp es tamado sorra gondolok.
Jobban megeri a ket csapat mint 1200-1500 kozott sf lapot venni ket meccs utan.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10515) p0ty


p0ty
aktív tag

Kezdik érezni az emberek ezt a Black Friday "illatot" hogy el kell adni mindenkit még most és majd vissza venni? vagy mi ?
PC-n Pogba ára kb 30ezret esett Mbappe szintén 20 körül esett valamint Neymar is 20at

(#10516) dracox válasza Marcoo017 (#10489) üzenetére


dracox
addikt

Szia! Keresd fel az itteni Fifa 18 topik összefoglalót. Ott rengeteg infot talalsz majd.

(#10517) szabyka95 válasza Szigma70 (#10513) üzenetére


szabyka95
őstag

siman megerte, szalai magasabb, es nehezebb CRnel

(#10518) Garsza válasza p0ty (#10515) üzenetére


Garsza
veterán

Töb 100k játékosoknál 20 - 30 - 40k ingadozás mindég van.

(#10519) Szigma70 válasza szabyka95 (#10517) üzenetére


Szigma70
addikt

Jahhh, így már értem, nem tudtam, hogy papírnehezéknek lesz, azt hittem a csapatba kell :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10520) p0ty válasza Garsza (#10518) üzenetére


p0ty
aktív tag

ja értem
csak meglepett nagyon hogy tegnap este óta ekkorát estek

(#10521) slengi


slengi
csendes tag

A 7en nekem a WL kimarad, lesz egy nyugodt 7vegem. :) Viszont a csapatba megerkezett Prime Nedved. Iszonyat durva aki csak tudja probalja ki. Eszmeletlen. Elöl barhol hasznalhato,gyors,erös jol passzol es 25ön belülröl iszonyat golokat lehet vele akasztani.

Fino alla fine

(#10522) szabyka95 válasza Szigma70 (#10519) üzenetére


szabyka95
őstag

csak trollkodok :)
meg van 1.5 milliom, megcsinaltam potm aubat + vettem egy zanettit 800kert (PC).
Megeri megcsinalni az uj prime icon sbct? egy hagiert pl.
zanettin nem bukok, pcn kb 850k a legolcsobb ikon

(#10523) majnkopf


majnkopf
tag

Fantasztikusan teljesít a játék nálam a héten. hét közben a division rivalsban olyan helyzeteket alakítok ki, hogy egy Barca a fasorban sincs hozzám képest. Olyan gólokat lövök, hogy na.. hétvégén meg helyzetem alig a weekend league-ben :D :D és nem azért, mert az ellenfél erősebb. 10 méterre álló játékosomhoz kellene passzolni 2 védője között akik kb. 15 méterre helyezkednek el egymástól, de nem.. vagy indításnak adja a passzt és nem éri el a csatár vagy a 2 védő egyikéhez passzol :DDD megpattanó gólok sorozata. kapufáról 16osig pattanó labda amit onnan befejelnek :D fifa <3

valakinek lenne kedve barátságos meccseket tolni 4-fél5 körül vagy akár később is? PC :R :R

(#10524) Garsza válasza majnkopf (#10523) üzenetére


Garsza
veterán

Helló! nekem lenne. De csak éjjel érek haza. Vagy éjjel vagy holnap.

(#10525) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Jézusom, ez tényleg a legalja.
WL 1 győzelem 2 vereség után 4. ellenfél: 4-2-4 felállás, ahol az egyik CM egy ST Belotti volt. Na most az első félidőben ezzel a Belottival aki végig CM volt rúgott 2 nonszensz gólt. Na több se kellett, felszívtam magam vertem a piros Depay-val 3 gólt, majd megint jött a gyerek és egyenlített. Ezután megint gólt lőttem és természetesen a 92. percben egy szögletből egyenlített. Ja és a hosszabbításra már Vardy volt a másik CM Belotti mellett. Végül a hulla fáradt IF Yedder betekert egy gólt és dabeltem egy jó nagyot. Ja, persze lengyel volt... Ha lehetne, én a játék megvételekor fizetnék inkább plusz 10k-t, csak ezekkel a nyomorultakkal ne kerüljek össze.
És akkor még csodálkozik valaki, hogy miért adtam el CR-t.

(#10526) slengi válasza Kristof_94 (#10525) üzenetére


slengi
csendes tag

A durva az hogy poenbol összerektam egy brazil csapatot cserecsapatnak hogy ne menjenek el az SF lapjaim, mert most kimarad nekem a WL van idöm szorakozni. Talicska, Taison, Teixeira ,Paulinho,Jesus es a többi haverja. Mennek mint a mergezett egerek,mindenhol ott vannak. Nem kicsit meglepödtem. Gondolkozom hogy berakom közejük Nedvedet aztan mindenkit eladok . :DD

Fino alla fine

(#10527) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Életemben először nyomtam WL-t és eddig 23 meccsből 11 win, a silver 1 volt a cél ;]
De abból a 7 meccsből jó lenne még 3-at behúzni és akkor gold 3, ott már azért jobbak a rewardok :DDD

Azt vettem észre, hogy akinek jobb csapata van az ellen jobban megy, nem tudom, hogy ezt csak behaluzom vagy tényleg van ebbe valami :DD

2-3 olyan meccs volt, hogy a srác teljesen fogalmatlan volt és az én hülye passzaim, meg bírói döntések miatt nyert. Aztán jött egy számomra erős csapat neki meg rúgtam 4-et és simán nyertem :D

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#10528) Meghivott válasza Kristof_94 (#10525) üzenetére


Meghivott
addikt

A legtöbben 10 évad alatt nem nyitnak 1 Ronaldot sem. Szerintem nem azon csodálkoznak, hogy eladtad (azt szimplán hülyeségnek tartják), hanem azon, hogy mennyit görcsöltél miután kinyitottad. Semmi személyes, de ezt már korábban is le akartam írni :-)

(#10529) Kristof_94 válasza Meghivott (#10528) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Persze vágom, de jó hogy görcsöltem, mert nagyon komoly lap! :D
Viszont úgy éreztem, hogy egy ilyen nevetséges játékot nem szeretnék egy ilyen jó játékossal játszani.
Így legalább nincs már rajtam ez a nyomás, nagyon jó Depay is. Promes is meglepő számomra, vágott pár bombát, egyértelmű szerintem, hogy az EA felhúzta a képességeit ingame. Renato Sanchez live lapját csereként próbáltam, meglepően fürge és nehéz lerázni. Közben beáldoztam egy kis pénzt és CB-be megvettem IF Hernandezt, LB-be meg ment Mendy.

[ Szerkesztve ]

(#10530) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

6/2 mára, csodás kezdés! :D

Holnap is dolgozom így kb. 16:30-ig kellene lenyomni annyit, hogy 12-t nyerjek. Csuda jó lesz!
Válogatott TOTW lesz most?

(#10531) Garsza


Garsza
veterán

A Traits -nak és a Specialities mekkora jelentősége van ingame?
Megérné Baby Del Pierot cserélni Prime Del Piero -ra? A Baby gyorsabb jóbb a balanca minden másban jobb a Prime. Meg Baby H/M Prime M/M. Mi a véleményetek?

(#10530) Kristof_94
Igen mivel válogatott meccsek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#10532) Kristof_94 válasza Garsza (#10531) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mert ha nem lesz kiemelkedő lap, akkor nem szenvedek a gold3-ért.

(#10533) Garsza


Garsza
veterán

Na eladtam Kluivertet jött vissza Nedved. Jelenleg így néz ki a csapat.
Ingame meg vagy ez lessz - vagy ez

Előző kérdésemre vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#10534) scholl


scholl
tag

PC-n SB Elite 3 altalaban hany ponttol van meg? 30k ? 35k?

(#10535) Szigma70 válasza Garsza (#10531) üzenetére


Szigma70
addikt

traitek számítanak, de jobban a WR.

Én tavaly végigpróbáltam Ale összes lapját, és sztem MdewC is. A WR miatt a baby jött be legjobban, ha ez nem számít neked, akkor a középső jobban lő, lát a pályán, de nem mozog úgy rá a lasztira.
A prime sztem nem jobb annyival a középsőnél

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10536) Garsza válasza Szigma70 (#10535) üzenetére


Garsza
veterán

Értem köszönöm. Átvarijáltam a csapatot. DP ST lesz Nedved előtt. Maradhat rajta az Engin vagy inkáb Hawk kéne rá oda?

(#10537) Tajték


Tajték
senior tag

Használja valaki a 4-1-2-1-2 széles felállást? Van egyáltalán létjogosultsága ebben a részben?

(#10538) szabyka95 válasza Garsza (#10533) üzenetére


szabyka95
őstag

miert zolat valasztottad hagi helyett? a ketto kozt vacilalok

(#10539) Garsza válasza szabyka95 (#10538) üzenetére


Garsza
veterán

Workrate, és Olasz, és picivel gyorsabb.

(#10540) Chereiose válasza Tajték (#10537) üzenetére


Chereiose
addikt

A camos gyémánt jó, szerintem (nekem) idén is a legjobb.

(#10541) blasi0 válasza Tajték (#10537) üzenetére


blasi0
csendes tag

Jelenleg nem, de 1-2 hete egy közepes BPL csapattal használtam.

A te 4-4-2-ön felbuzdulva próbálgattam, annyi, hogy meccs helyzettől függően álltam vissza az alap 4-4-2-re, vagy toltam fel 4-2-2-2-be, vagy 4-3-2-1be

Lukaku(target)-Lacazette(get in)
Lingard
Rashford-Shaqiri
Fred
Robertson-Alderweireld-Bailly-Valencia
Ederson

Lingard, Rashford Shaqiri come back-en volt, elég stabil volt nálam

(#10542) Yodamest


Yodamest
addikt

srácok segitséget kérnék:

Van egy fajta játékos aki mindig legyőz és egyszerűen elképzelni nem tudom, hogyan csinálja amit csinál. Arról van szó, hogy full pressuret nyom, de úgy hogy közbe nem tudom lekontrázni se, mert a védői nem futnak úgy előre mint a constant pressure vagy a team pressure beállitásoknál! Tehát úgy néz, ki hogy támadás vezetésnél számolom és kb 7 emberrel támad!!! Konkrétan az egész csapata RÁM FUT! viszont, ha labdát szerzek nem tudom lekontrázni, mert nem nyilik ki hátul, mert ott szépen nyugiba csücsül folyamat a maradék 3 védő.

Ezt valaki irja már le nekem hogy a fenébe kell beállitani, hogy az egész csapatom mint a vadmarha előrerohanjon viszont 3 védő stabilan hátul maradjon a 16-osomnál. Az ilyen ellenfelek 5 gólokkal elvernek nem tudok mit kezdeni velük emberfölényben vannak minden szituációban.

[ Szerkesztve ]

(#10543) akooos válasza scholl (#10534) üzenetére


akooos
veterán

[link]
Előző héten 34900 volt.

(#10544) Garsza válasza Yodamest (#10542) üzenetére


Garsza
veterán

Ez a rendszer akarata, nem beállítás kérdése. Olyan meccsen nem tudsz semmit csinálni. Nekem is vannak ilyenek. max 2 3 passz és már vissza is szerezte.

A Sport Mediaset szerint a szebb napokat is látott Monaco egykori játékosa, Fábio Henrique Tavares, ismertebb nevén, Fabinho a Milan és a Juventus potenciális kiszemeltje.

(#10545) Stylerr válasza Garsza (#10544) üzenetére


Stylerr
addikt

Dehogy a rendszer akarata... :DDD

3-5-2 a felállás, abban csinálják ezt a játékosok. Én akkor használom ezt a felállást, mikor 2 gólos hátrányban vagyok, vagy a meccs vége felé vagyok 1 gólos hátrányban.

(#10546) sz_abika válasza Francesco003 (#10498) üzenetére


sz_abika
addikt

Ez csak azert para mert a 30ezres nemet IFem nem jött vissza es az nem untradeable volt..

PSN: xszabikax

(#10547) szabyka95 válasza Yodamest (#10542) üzenetére


szabyka95
őstag

Pressure after possession loss + kezdesnel a D padot használva le + jobbra (asszem) ahol kiválasztod a team pressinget

(#10548) Scale válasza Chereiose (#10540) üzenetére


Scale
őstag

Az melyik? A 4-1-2-1-2 (2)?

(#10549) Scale


Scale
őstag

Neuerre érdemes rakni valami chemstylet vagy uresben érdemes használni?

(#10550) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Ettől vajon még mennek lejjebb az árak?
Ki mit gondol ?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.