Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) szabyka95 válasza thebigK (#10345) üzenetére


szabyka95
őstag

4 2 3 1 lesz belole ?

(#10352) Garsza


Garsza
veterán

Kíváncsi leszek milyen megoldást talál ki az EA erre az Icon SBC gondra.
Mert az egy dolog hogy megnövelik a követelményeket. De mi van azokkal akik már megcsinálták és ezzel előnyre tettek szert, valamilyen szinten.

(#10353) Kristof_94
Igen az is gond lehet.
Mondjuk azt el tudom képzelni hogy aki elkezdte annak nem járt le és megcsinálhatja.

[ Szerkesztve ]

(#10353) Kristof_94 válasza Garsza (#10352) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Vagy hátrányra, mert mondjuk beletette az ikont, nem volt rá több ideje és később folytatta volna. :D

(#10354) akooos válasza Garsza (#10352) üzenetére


akooos
veterán

Csak az icont kellett volna beleraknom már, a másik 3 kész volt, de eltűnt nekem is.

(#10355) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Vajon mennyi idő, míg az EA reagál valamire? Csak mert írtam nekik kb már egy hete, hogy a +20 FUT transfer slot-om eltűnt a levegőbe, jó lenne ha ellenőriznék, hogy pontosan hova szállt.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10356) Csokipuding8 válasza A guru (#10331) üzenetére


Csokipuding8
tag

Mindkettőtök érvelése helytálló. Részedről a hozzáállás életrevaló és kikezdhetetlen, Tajték pedig mond valamit azzal hogy ez a kezdeményezlsés szart sem ér. Persze még mindig nem törik le a keze senkinek, ha aláfirkantja.
De inkább egy felest töltsetek ki, mint ezt...annak tuti nagyobb haszna lesz :U :R

Ui: kivéve azoknak akik itt dupla pénzért vesznek játékosokat részegen khm... :U :B ;]

(#10357) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Hivatalos EA twitter:

Prime ICON SBC 3 has been removed and will be republished with updated requirements. More information to follow for players who partially completed it before it was removed.

Már dörzsölöm a tenyerem az ingyen loan packokra és mezekre ;]

(#10358) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#10357) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Úgy látszik elhúzzák péntek estig... Nem mintha bármelyik kellett volna. Igazán kiadhatnának olyat is, ahova nem kell ikon. Ha tovább húzzák, akkor lassan nem 800k, hanem 900-1000k lesz PC-n egy baby Lehmann. :C

(#10359) thebigK válasza szabyka95 (#10351) üzenetére


thebigK
addikt

4-1-2-1-2(2), alkalmankent 4-2-3-1

@Szigma - :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10360) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ezek a márkik idén borzasztók, szerintem teljesen feleslegesek, lehet gondolja az EA úgy is van elég pakk nyitás mindenhonnan. Az e hetiben van egy kb ingyen jumbo, aztán ennyi is.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10361) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Egyébként lehet hogy az EA nem rontotta el ezt a 3as ikon sbc-t. Csak ilyen flash sbc-nek szánták ! :C

(#10362) toxicjew válasza etaclan1984 (#10357) üzenetére


toxicjew
addikt

Ilyenkor mi a módi részükről? Tényleg lehet számítani vmi kompenzációra, ha megcsináltad? :D 3/4et gyorsba letudtam.

(#10363) etaclan1984 válasza toxicjew (#10362) üzenetére


etaclan1984
őstag

Biztos hogy adnak valamit. Nem csodálkoznék ha egyébként egy az egyben visszakapnád azokat a játékosokat akiket beleraktál. Mert ha ingyen packot adnak az lutri hogy visszaadja-e azt az értéket.

(#10364) toxicjew válasza etaclan1984 (#10363) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem rossz, bár nem volt olyan nagy követelménye, hogy hiányozzanak azok a játékosok :) De a szerencsémet tekintve lehet jobban járok velük, mint egy packkal.

Egyébként most lesz az első WL-em, tudnátok hasznos tanácsot adni? :B

(#10365) Szigma70 válasza toxicjew (#10364) üzenetére


Szigma70
addikt

Utazz el egy hosszú hétvégére, jó messzire, ahol áram sincs

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10366) Digestive válasza toxicjew (#10364) üzenetére


Digestive
addikt

Xanax+sör! Esetleg 1-2 tüske! :DDD

(#10367) toxicjew


toxicjew
addikt

Erre számítottam :R

(#10368) Szigma70 válasza toxicjew (#10367) üzenetére


Szigma70
addikt

Ránk míndíg számíthatsz :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10369) p0ty válasza p0ty (#10338) üzenetére


p0ty
aktív tag

Erre valaki?

(#10370) Szigma70 válasza p0ty (#10369) üzenetére


Szigma70
addikt

Ha erre tudja valaki a választ, akkor az a lottószámokat is írja már ide pls

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10371) slengi válasza Szigma70 (#10365) üzenetére


slengi
csendes tag

Ezen szakadok. De sajna igy igaz :DD

Fino alla fine

(#10372) Yodamest válasza p0ty (#10369) üzenetére


Yodamest
addikt

én annyit tudok biztosan, hogy szerda este veszek - csütörtök este eladok, ennyi. Szerintem a black friday miatt a mostaninál nagyobb crash már nemigen lesz, az elmúlt 2 hétben volt egy elég durva áresés, de most beálltunk egy tartható szintre és a csökkenés már nem lesz ilyen gyors innentől. Én is tegnap jól bevásároltam, ma már jóval drágább mindenki, Kluivertet 720K-ba sikerült vennem, ma már 780K felett van, eladnám még nyernék is rajta.

Kicsit Mbappen csodálkozom, hogy milyen jól tartja magát, csak egy 87-es lap és mégis alig akar esni az ára. Bale 88, de ő sokkal többet zuhant, meg Kane is, Lukaku stb.

[ Szerkesztve ]

(#10373) akooos


akooos
veterán

WL-re összeállt a csapatom, tegnap 10 meccsből 9-et nyertem, egy pedig bemakkolta a döntetlent.

Annyi a változás, hogy Zaha helyett POTM Auba lesz (egyelőre a loan, aztán ha beválik akkor jön a rendes is).

Középpályára védekezni nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#10374) MdewC válasza toxicjew (#10367) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ne lépj ki egy meccsről sem. 400 rivals pontot kapsz meccsenként így hétköznap nem kell tolnod minden idők legelcsaltabb módját.

A wl egy jobb mód.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10375) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én is letoltam múlthéten életem első WL-jét, 29/12 lett a vége, DR-ben azért ennél többet tudok nyerni, hiába skill pont alapján rak össze, a WL más. Még azért a rank1-hez kellett DR pontot farmolni egy adaggal.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10376) toxicjew válasza MdewC (#10374) üzenetére


toxicjew
addikt

Oh, ezt nem is tudtam, köszönöm! :)

(#10377) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#10300) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Neked már év eleje ota lekellett volna tudnod az évet annyi coinbol :)

(#10378) Fifaisshit válasza MdewC (#10374) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Az a durva hogy egy WLre mondjuk már azt h a legjobb jatekmod :)

(#10379) Garsza


Garsza
veterán

Éjjel listáztam 500k vett Reust 620k ért. El is vitték. Reggel meg visszajött 540k -ért. :)

(#10380) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#10377) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most még elvagyok Ronaldoval, aztán begőzölök egy WL után és eladom. Lehet most, lehet jövőhéten és mindet Renato Sanchezbe fektetem! :C

Ezek a BL-es live lapok meddig nyithatóak?

[ Szerkesztve ]

(#10381) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#10380) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ezt kellett volna már tenned:)

Azt a pénzt minimum megkellett volna azóta dupláznod:)

Renatonal maradva Veszel mondjuk 15dbot ....holnap már nem nyitható 30at felmegy majd az ara így is :)
Az 450kasza egy nap alatt .....
Ha vársz egy honapot az 1millas kasza....

Rizikó 0 mert ez alá az ar alá úgysem fog menni .....

[ Szerkesztve ]

(#10382) MarioAna


MarioAna
senior tag

400k-t PC-n most mibe fektetnétek be? Nem nagyon játszok most így más játékost meg most nem nagyon veszek, ikonra ez ugye nem elég, tehát valamikbe/kikbe bele kéne tolni (#nohomo)...aztán meg bukni rajta vagy 200-at.
Gondolom jön majd a POTM Jovic + redditen ezt találtam, hogy nézzem a discard árú 82-84-eseket (miután az Illaramandiken és Falcaokon buktam vagy 20k-t, annyira nem bízok én már ebben :DDD ) és a squad fitness itemeket.

Szerintetek?

(#10383) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#10381) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tudod, hogy iszony béna kereskedő vagyok!
Az a baj, hogy az az istenverte CR túl jó, brutális mit művel... :W

(#10384) akooos válasza Kristof_94 (#10383) üzenetére


akooos
veterán

Pato 750 coinért hozza ugyanazt ;] ;]

(#10385) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Akkor ezek szerint ma 7-ig nyithatóak?

(#10386) Garsza válasza Fifaisshit (#10381) üzenetére


Garsza
veterán

Meg PC sajnos nem olyan jó a kereskedés mint konzolokon.

Megcsináltam Marcos Alonso 100k pack ot adó SBC -jét

Neki is mehet fel az ára ha nem lesz nyitható?

(#10387) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#10383) üzenetére


Fifaisshit
őstag

De ezt a sanchez szitut ezren mondtuk már :)

Nekem sem jönnek be mindig de ha azt nezed egy salah bol amit elején húztam azóta se semmi nézd meg mit húztam fel wl meg dr nélkül :)

(#10388) Fifaisshit válasza Garsza (#10386) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Fel de te is elmehetsz idén a ...... be :))
Grat :)

(#10389) Kristof_94 válasza Fifaisshit (#10387) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ma este 7-ig? :)

(#10390) Garsza válasza Fifaisshit (#10388) üzenetére


Garsza
veterán

Köszönöm. Kozeledijk CR7

(#10391) KaksziLajos válasza Fifaisshit (#10381) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Azért én óvatos lennék ezekkel a lapokkal. Amit írsz, azt a többi játékos is tudja. Így szinte mindenki beraktaroz belőlük. Nehogy az legyen, hogy mindenki elárasztja majd velük a piacot és nem menne feljebb, vagy be is esnek.

[ Szerkesztve ]

(#10392) Scale válasza Scale (#10279) üzenetére


Scale
őstag

Erre valaki? Meg esetleg jöhetnek a lottó számok is.. :D

(#10393) akooos válasza Scale (#10392) üzenetére


akooos
veterán

54k-ért lehet kapni Neuert xboxon. Ennél olcsóbban sose lesz a játék egyik legjobb kapusa :D

(#10394) v-man válasza Garsza (#10386) üzenetére


v-man
őstag

Én tegnap vettem meg, igazi tanár a gold lapja is.

Olyan durván mákos győzelemmel kezdtem wlt, hogy előre félek a folytatás kompenzálásától. Szegény csóka kapusa kidobás közben össze akadt a saját védőjével és kiejtette a labdát Lukaku lábára, ezzel egyenlítettem. Aztán újabb szöglet Lukaku védhetetlen fejes, 2-1 ide, volt még hátra 40 perc. Teljesen beszorított, de mindent kihagyott, 90. percben én is kihagyom a kihagyhatatlant. Ellentámadásból 1v1 kapusommal szemben, kapufa és vége 😂

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#10395) toxicjew


toxicjew
addikt

Tényleg egyébként van vmi tapasztalat arról, hogy pénteken vagy szombaton érdemesebb elkezdeni? Gondolom ma nekifekszik mindenki aztán nagyobb eséllyel indítok jobb játékosok ellen :U

[ Szerkesztve ]

(#10396) Fifaisshit válasza toxicjew (#10395) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Teljesen random egy biztos péntek ejjel ne jatsz :))

(#10397) Fifaisshit válasza KaksziLajos (#10391) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Persze benne van mint ahogy minden más lapnál is :))

(#10398) #16514048 válasza KaksziLajos (#10391) üzenetére


#16514048
törölt tag

+1.

Kicsit jobban átgondoltam én is ezt a Road to the Final szitut, leírom mit gondolok róla.

Akinek hosszú, az ugorjon a TL;DR részhez.

Először is szeretném hangsúlyozni, hogy ez nem pénzügyi tanácsadás, nem vállalok felelősséget érte, ha valaki emiatt hoz rossz döntést. :D
És elbizonytalanítani sem szeretnék senkit, mindenki olyan következtetést von le belőle, amilyet akar.

Alapvetően 3 forgatókönyvet tudok elképzelni, és fogalmam sincs melyik jön majd be, vagy melyikre van a legnagyobb esély.

1.
Ami elsőre a leglogikusabbnak tűnik mindenkinek; nem lesznek nyithatók és felmegy az áruk, majd upgrade-elve lesznek és mégjobban felmegy az áruk.

2.
Az lesz, amit a TOTW 4 óta láthatunk rendszeresen; nem megy fel az áruk azután, hogy nem nyithatók.

Ami azért van, mert ez már nem a TOTW 1, egyre nagyobb a kínálat és mindenki próbál okos lenni. Túl sok a befektető, mindenki azt várja majd, hogy kikerülnek a pakkokból és felmegy az áruk, aztán kiderül, hogy pontosan ugyanezt csinálja mindenki más is.
Illetve akinek használatra kellenek ezek a lapok, az már megvette őket, mert a legtöbbnél garantált már az upgrade, nem érdemes várni vele.

Ennek következtében nem veszi őket senki 1-2 hét múlva, akinek van, az meg eladja őket ár alatt, hogy tudja csinálni a BF SBC-ket.

1 hónap múlva pedig jön az upgrade, amit mindenki tudott előre hogy jönni fog és már készült rá időben. A befektetők meg egyszerre elárasztják a piacot a live lapokkal, mert mindenki vett 10 db Renato Sanches-t és pánikol.

3.
Az upgrade előtt egy kicsivel jön egy újabb befektetési hullám, mert akkor döbbenek rá az emberek, hogy mindjárt növelve lesznek a kártyák és próbálnak nem lemaradni a buliról.

TL;DR:

Szerintem kiszámíthatatlan, hogy merre fog mozdulni a RttF piac.
De ha optimisták vagyunk és hiszünk az első verzióban, miszerint fel fog menni az áruk, egy dolog akkor is biztos: mivel csak 1 hónap múlva jön az upgrade, így normális profithoz nem lesz elég 1 Lingard-ot venni, be kell tárazni belőlük.
Mert egy nap alatt jó 50k-t keresni egy lapon, de ha egy hónapig tartogatod, akkor nem túl jó deal. Ha van belőle 20, akkor már igen

Viszont a BF promo alatt szerintem az a jó, ha van sok szabad coin és nem befektetésekben áll.

[ Szerkesztve ]

(#10399) pe3mario


pe3mario
junior tag

Ma lesznek Lighting roundok vagy jövőhét pénteken? Plusz, van 1,4 millióm bevásárásra, azt vettem észre, hogy a top játékosok nem igen mentek le, várjak még jövőhétig vagy már nem nagyon fognak lemenni az árak PC-n?

(#10400) Yodamest válasza #16514048 (#10398) üzenetére


Yodamest
addikt

én egy köztes megoldást választottam, van serieA és BPL csapatom, olyan UCL lapokat vettem amiket ezekben a csapatokban tudok használni is, szóval ha kapnak upgradet az fasza lesz, de ha nem akkor sincs semmi, mert jó lapok már most is és nem voltak drágák ahhoz képest.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.