Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Chereiose válasza Scale (#10548) üzenetére


Chereiose
addikt

Igen az.

(#10552) Szigma70 válasza Garsza (#10536) üzenetére


Szigma70
addikt

Ale nekem inkább CAM, Nedved jobb csatárnak sztem.

Ha jól rémlik, nekem tavaly Marksmannal volt jó CAM középpen

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10553) Garsza


Garsza
veterán

Megcsináltam ma még egyszer a set 3 icon SBC -t. De nem adtak semmit a packok így kb 20 - 30k mínusra jött ki. Legjobb lap 2x Mendy volt.
Elég gyalázat hogy soha semmit nem ad. :))

(#10552) Szigma70
Majd próbálgatom, kipróbálom őt is meg nedvedet is mindkét poziban.
Nem inkáb Maistro volt rajta? CAM ként azért a passingjára ráfér az erősítés.

[ Szerkesztve ]

(#10554) toxicjew


toxicjew
addikt

Rttf alonso megvan valakinek? Megeri mendyt lecserelni rá? Jelenlegi állapotában értem.

(#10555) Szigma70 válasza Garsza (#10553) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem, mert a passzai jók így is, ne nézd a statokat. Egyébként sem ér semmit a passzerősítés, se semmi, kivéve a pace.
Marks tesz rá driblinget, ami kell neki, lövést, és kis fizikát. Ha futtatod is, én nem szoktam a középső CAM-ot, akkor esetleg egy Hawk

De ha jól rémlik MdweC basicon nyomatta

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10556) sz_abika


sz_abika
addikt

Na vettem OTW Higanyokat... Remelem a december eji bajnokikon hozza amit várok tőle es nem valnak a Rodrigoimma :DDD

PSN: xszabikax

(#10557) Tigibeeb válasza Tigibeeb (#10550) üzenetére


Tigibeeb
tag

fél orája összeállított csapatom ára 50k esett...

[link]

szval : kb 1 órája 1,75 volt....

(#10558) #16514048 válasza Tigibeeb (#10557) üzenetére


#16514048
törölt tag

1,75 milliós csapatról beszélünk, ennyit normál körülmények között, bármelyik random félórában mozog az ára. Meg még többet is.

(#10559) Garsza válasza sz_abika (#10556) üzenetére


Garsza
veterán

2 meccses eltiltása van.

(#10555) Szigma70
Én azért szeretem ha pace a CAM -nek. Szoktam őt indítani. De hogy elég gyakran kell vele szembesülnöm hogy nem igen számít idén. Mert bárki utolér bárkit.

[ Szerkesztve ]

(#10560) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Ezt a mai napot nem hiszem el. :B
[kép]

[link]

[ Szerkesztve ]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10561) Tigibeeb válasza #16514048 (#10558) üzenetére


Tigibeeb
tag

24 orája figyelem azota csak lejjeb megy...
kérdés meddig ?
sztem lasssan jön a max
jövő héten mér mindenki vásárolni akar....

[ Szerkesztve ]

(#10562) Scale válasza Scale (#10549) üzenetére


Scale
őstag

Erre valaki?

(#10563) Digestive


Digestive
addikt

Srácok csak hogy megtörjem a csendet... Ez egy élvezhetetlen, játszhatatlan FOS! :DDD

(#10564) Garsza


Garsza
veterán

Az előbb néztem Molnar Gabo Streamjét. Szinte full icon csapat ött neki szembe, de nem ám a legolcsóbbak.

De Gea
Cancelo Ferdinand Hierro Roberto Carlos
Gulit Vieira Ballack
R9 CR7 Eusebio

Elég durva. Ennek a csávónak már nem kell csapatépítéssel foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#10565) cettlee


cettlee
őstag

hali!

az a kérdésem hogy a basic chem style mit csinál? az ugyanaz mintha nincs rajta semmi?

(#10566) LedyGyuszi válasza cettlee (#10565) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Futbinen megnézéd, amúgy mind a 6 stat eleme javít egy picit...

XONE: LedyGyusziHU

(#10567) Chereiose válasza Garsza (#10564) üzenetére


Chereiose
addikt

Gondolom hasonlóan szerezte őket mint kedves honfitársunk, megvette neki is biztos a konzolvilág...:D

Más: nem értem mi ez a gusztustalanság, ami gondolom itt fórumon is mindenkivel előfordul. WL-ben ma elég jó kezdtem magamhoz képest, 14 win megvolt már 19 meccsből, tehát volt 11 meccsem, folytattam este. Aha, rá sem ismertem kb a csapatomra, hányadék módon tolta az ellenfelet, szó szerint 2 passzt nem engedett, ha véletlen ziccerben voltam akkor is kihagyta direkt, de jó mellé lőve persze. Szóval a lényeg, hogy ha ilyen átlag csapatod van soha az életben nem fog engedni hétvégente 17 nél több wint, max ha iconjaid vannak gondolom vagy a legjobb gold lapok. Undorító az egész, nem engedi, hogy a tudásod szerint játssz végig hanem lerankol 1 szintre és ezt le kell nyelned. Mondjuk én még "szerencsés" vagyok, hogy enged általában 14-17 wint, mert olvasgattam itt néhány embernek a silvert szokta engedni csak. Maradt 8 meccsem most abból gondolom max 3 win ami elérhető, és akkor meglesz a gold2, 400 pont miatt érdemes letolni, hogy legalább hétközben ne kelljen ezzel a hányadék szarrakással kínlódni a DR-ben.

Ja és még gyorsan leírom a 2 keretem, amivel ez a 14-17 általában összejön. BPL: If pickford, IF Matip, D.Luiz, Mendy, A. Valencia, Dembele, Matic, Fernandinho, EL Mkhytarian, Jesus és IF King. Cserének hozom IF Martialt meg paulinhot és néha IF Musat.

Olasz: Szeszcny, Benatia, Skriniar, IF de marcos, LB az Alex telles, előtte középpálya IF Leiva, IF Vecino, IF Fabian, Gomez CAM és icardi- IF Mandzukic duo elől.

Bár nem gondolom ha pl. angolban lenne aguerom, lukakum de bruynem elől, olaszabn meg dybala, mertens meg ezek akkor többet engedne nyerni, erre írtam max akkor ha Iconokat vásárolsz meg persze fifa pontot, akkor engedi az EA bácsi...

[ Szerkesztve ]

(#10568) cettlee válasza LedyGyuszi (#10566) üzenetére


cettlee
őstag

ha pl packbol nyitok valamit, annál is basic-et ir, tehát annál is +5 van alapbol mindenen?

(#10569) Garsza


Garsza
veterán

Jelenleg POTM Lucast hsználom RW poziban. Kire volna érdemes lecserélnem ha érdemes egyáltalán valakire. a keret max 800k. Én személy szerint nem igen látok olyan lapot ami jobb statokkal rendelkezne Figon és Besten kívül.

Mbappen gondolkodom de elég gyenge passz és lövő statjai vannak.

[ Szerkesztve ]

(#10570) MdewC válasza Garsza (#10569) üzenetére


MdewC
nagyúr

Bappe totw-ben.

Deadeye!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10571) Chereiose válasza Garsza (#10569) üzenetére


Chereiose
addikt

Mbappe ellenem mindig nagy kamu csalás, ebben a fosban már megint csak a pac számit sokszor szóval ilyen alapon tuti jó.

(#10572) Garsza válasza MdewC (#10570) üzenetére


Garsza
veterán

Arra nincs elég coin. Max sima lapjára.

(#10573) thebigK


thebigK
addikt

Benyedder elloki boatenget, willian lefejeli, kidobja az ellenfelet a szerver es beirja veresegnek. 17/11, vicc vagy ea

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10574) slengi


slengi
csendes tag

Gyerekek. Ez a vilag fosa. Amig nem veszik ki ezt a retkes constant pressuret ilyen modon nincs ertelme a jateknak. Az emeberek 99.9% ezt hasznalja. MERT NEM KELL TUDI VEDEKEZNI!!!! Mondom bohockodok online seasonban de nem lehet. Gusztustalan. Vegigdekazom a palyat szinte mert semmi vedekezö tudasa az ellennek de minden passzom lefüleli es megelöz aztan azonnal visszazar mert ez van beallitva. Ez miez? Minek a skill? Minek barmiyen csapat?

Fino alla fine

(#10575) Garsza


Garsza
veterán

Első meccsen a 18. percig bírta az ellen. Lucas és DP góljai ióután kilépett. Ment minden játékosom mint a mérgezett egér.

(#10576) Szigma70


Szigma70
addikt

Vegyetek Firminot

Mindent tud

@Garsza

Sajnos nincs választék RW poszton. Még ikonból sem.
Salaht próbáltam, de nem bírtam megszokni, hogy figyeljek a ballábra. Azzal és egyébként jó. Nagyon várok egy Sif Williant, most visszajött a sima. Még Balere lehet rápróbálok, de ő is 1 láb.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10577) Garsza válasza Garsza (#10575) üzenetére


Garsza
veterán

Második meccsen ezt az egészet elfelejtették.

(#10578) szabyka95


szabyka95
őstag

Kar hogy nincs Puskás a FIFA 19 Ben,perfect link lehetne szalaival

(#10579) Garsza


Garsza
veterán

Geradossz -nak igaza volt. El van döntve ki milyen melyik rank lehet WL ben előre. És ha vörös hó fog hullni akkor sem lesz jobb. Csak azt nem értem minek ez a bohóckodás akkor, osszák ki a revardokat oszt kész.

(#10580) Szigma70 válasza Garsza (#10579) üzenetére


Szigma70
addikt

Pont 1 millióval van jobb csapatom, mint múlthéten.
Mikor 30K s csapattal toltam pont itt tartottam mint most.

Az elöbb okatatott ellenem Fabinho. 2 gólt lőtt 25 ről finesszel.
Nálam Pavel ma csak kapufa. De azt nagyon érzi.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10581) Garsza válasza Szigma70 (#10580) üzenetére


Garsza
veterán

Előző meccsem.

[ Szerkesztve ]

(#10582) MdewC válasza Garsza (#10581) üzenetére


MdewC
nagyúr

Örülj, hogy nyerhettél.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10583) majnkopf


majnkopf
tag

Hát akárki akármit mond szerintem ez a játék tele van csalással(és nem csak arra értem, hogy valakit tol a gép). Nekem ne mondja senki, hogy mindenki ilyen profi ebbe a játékba, hogy a fifa15től kezdve folyamatosan div1-eket nyertem itt meg néha a fél pályát nem bírom átlépni.. mindenki 20 méterről tekergeti a krva anyjába a fineszes fszát. Egyik meccsen tud passzolni a játékosom másikon már az ellenfél nevéből látom, hogy ki fogok kapni kb. és úgy is van, mert 10 méteres passzt nehezére esik megcsinálni bárkinek a csapatban. Amikor nem kell beindul a védelem mögé a játékosom amikor kéne csak áll, mint Katiban a gyerek. nincs egy üresen álló játékosom, ha meg van akkor az 54es pace cdm lefutja Comant meg Sterlinget meg bárkit. neveCCCSéges :W :W :W :W :W

(#10584) slengi


slengi
csendes tag

Nahat, felreszegen a legszebb ez a jatek. Van kedvem bohockodni. Full pressure az ellenfelnel a szokasos letamadasos temaban, vezetesnel a 80.percben leraktam a joyt es kivancsian vartam mennyire erös az AI defence. Csak akkor kellett egy x-et vagy egy negyzetet nyomnom ha nalam volt a labda. Mindent megoldottak a joemberek nelkülem. Meg a vegen jo jatekos leszek :C

Fino alla fine

(#10585) Szigma70 válasza MdewC (#10582) üzenetére


Szigma70
addikt

Főni, jól érzem, higy Pavel wf-ja hiába 5-ös, gyengébb mint Ale-é?
Vagy csak ebben a ... érezni most így.

Mondjuk fingom nincs minek ide Nedved, mikor Coman meg Dembele az isten.

Mindegy, toljuk oszt majd lesz valami.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10586) slengi válasza Szigma70 (#10585) üzenetére


slengi
csendes tag

Nekem Pavel nagyon adja. CAM-ban hasznalom a 4-2-3-1-ben. Alex lenne nekem a következö celpont. Milyen a jatekban?

Mas:
Vagyunk itt sokan. Nem akarunk egy hazi bajnoksagot inditani? Hatha lenne valami jo ebben a foshalmazban.

Fino alla fine

(#10587) szabyka95 válasza slengi (#10584) üzenetére


szabyka95
őstag

Én reszeegen 3kbaztam 2.8 milalty k8vqnc8s vagyok ki. Ár h9lbap

(#10588) szabyka95 válasza szabyka95 (#10587) üzenetére


szabyka95
őstag

Bazmfeg 15 k. Mwradt

(#10589) szabyka95 válasza szabyka95 (#10588) üzenetére


szabyka95
őstag


Még mindig warom a Puskás Szalai linket

(#10590) slengi válasza szabyka95 (#10588) üzenetére


slengi
csendes tag

Szuper. Ha jol ertelek holnap nem fogod szeretni magad :D

Fino alla fine

(#10591) szabyka95 válasza slengi (#10590) üzenetére


szabyka95
őstag

Mijeb a wsqpe5 amit építettem mert nem látom lol Gór bless the autocorrect

(#10592) Kristof_94 válasza thebigK (#10573) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Örülnék én annak a 17/11-nek, 6/2-vel... :D

(#10593) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Alonso spain sbc-hez van olyan megoldas amibe nincs olyan jatekos akit nem lehet megvenni? :F

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10594) ThuG4LifE válasza ThuG4LifE (#10593) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Talaltam, de 130k!? :Y

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10595) #16514048 válasza ThuG4LifE (#10593) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem amúgy nem érdemes megcsinálni, az pont az a poszt, ahol mindig is nagyon fontos volt a pace. 1 upgrade még nem lesz elég arra, hogy jobb opció legyen, mint Mendy, vagy IF Robertson, a következőre meg 3 hónapot kell várni.

(#10596) ThuG4LifE válasza #16514048 (#10595) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Hagyom is, a chelseaset megcsinaltam, 40k-bol kijott egy 100k-s pakk, meglatjuk megerte e (tuti nem :D ).

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10597) ShreDDeD válasza ThuG4LifE (#10594) üzenetére


ShreDDeD
csendes tag

Itt van hozza ez a csapat, Ucl Glik, Rafael és Subasic nincs a piacon. Ebben a csapatban több lapnak is van Ucl kártyája nézd meg melyik éri meg jobban. Annyi, h így is baromi drága lesz.

(#10598) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Én srácok a 19-cet befejeztem, tegnap törlésre került a játék, ma ha valaki akar olcsón Icardit,Higuaint IF Mandzukicot kb 170K-nyi playert az szóljon és kirakom Őlet quick sell áron és vigye ha nem előzik meg a botok :).
Nem töröltem le még FIFA-t év közben, de tegnap erre is sorkerült.
Idén jutott el oda a sorozat hogy tényleg full random az egész. Egyik meccsen Icardi letud venni egy labdát és lecselezek vele 2 védőt másik meccsen Reus a CM elveszi.
Szögletnél Miranda és IF Mandzu mellől Lemar gólt fejel és nem csak ám olyan makkeres belestukkolós/fejbetalált a labda és bepattant fejes, hanem szépen nekifutásból felugrik és a két játékosomat fizikálisan megveri és túlugorva őket 11ről a PIPÁBA bólint :D.
De ami valójában kiváltotta a játék letörlését az egy srác volt aki 4-1-2-1-2 szélesben tolta, Reus-Robben szélen-Sima Götze CAM és Tolisso CDM. Igen ám de a meccs elején észrevettem hogy félig van a staminája a játékosainak és tolta a constant pressuret. Ezzel nem lett volna baj, hagytam hogy kifáradjon és gondoltam a második félidőben azért egy Radja-Matuidi CM Mertens-Icardi-IF Mandzu támadósor simán bedarálja őket,de NEM. Amikor már a játékosainak Majdnem hogy eltűnt a staminája a játék BELASSULT de komolyan srácok mintha felére vették volna a gamespeedet és Mertenset amikor kiugrattam mintha mocsárba futott volna szabály szerűen lehetett számolni a lépteit. Így nem volt nehéz a passzsávok zárása az ellennek. 1:0ra ment és éreztem hogyha nincs ez a CSALÁS (60.perctől) akkor megvan a meccs. Így is a 90. Percben 1v1 Mertens a kapusba rúgta majd Icardi a kipattanót felsőlécre :D
Számomra ez kimerítette a csalás/handicap fogalmát. Ha az EA ezeket a playereket akarja supportálni hát szíve joga, tegye. Nyugodtan csaljon nekik és még dícsérje is meg hogy a CDM-et játszatnak LW-kel és hulla fáradt játékosokkal nyomatják a high pressuret én ebből nem kérek. 2007 óta játszom a sorozattal, de ami az idei részben van színvonal az egy 25centes arcade játék színtjét nem éri el.
És igaza volt Kristófnak, minek CR7 ide vagy Ikon ? Ha jön a 12 éves hülyegyerek aki összedob egy random teamet és partiban van veled mert lebutítja a gép a játékosokat az Ő szintjére.
Remélem a 2020-as rész legalább egy FIFA 18-as szintet megüt majd.
Addig is jó játékot nektek,sikeres befektetéseket és legfőképp jó GAMEPLAYT kívánok nektek a következő részig :)

[ Szerkesztve ]

(#10599) akooos válasza Garsza (#10579) üzenetére


akooos
veterán

Szomorú, de egyetértek én is. Tegnap délelőtt 8/8-al indultam, aztán pihi. Utána teljesen más jatekkal jatszottam, zsinórban 10 vereség. Utána 6 meccsből végre nyertem 3-át és hagytam is a picsaba. Silver1-gold3 nekem az idei kategória a tavalyi folyamat gold1 után :D a fél csapatot lecseréltem és szarabb eredményt értem el, úgy hogy rivalsban ezzel a csapattal 18 meccsből 17-et megnyertem és div6-ból div5 tetejére ugrottam. :))

(#10600) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok

Szerintem ezek nem direkt dolgok

Én nem tudom elhinni, hogy egy ekkora cég, ilyet meg merne csinálni. Persze,én is őket szidom, de józanul belegondolva, ez mind nem lehet a játék direkt hibája.

Ezek a belassulások, a sok kapufa, a delay, ez mind a NET, és a szerverek szarsága.
Persze ez is az EA sara, mármint a szerverek, vagy a nem megfelelő multis net kód, de azt nem hiszem el, hogy direkt.

Persze a lényegen nem változtat, hogy nálunk így szar.

És bárki bármit gondol, itt sokkal több adat, számolás van, mint egy FPS-ben, így az nem mérvadó,hogy a COD- megy rendesen.

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.