Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) slengi válasza Mrdevil (#14996) üzenetére


slengi
csendes tag

En pedig 33. Pro biztosan nem leszek. Ahhoz ujra kellene születni ,tehetsegert a jatekhoz meg egyszer sorba allni plusz szponzort talalni hogy csak ezzel foglalkozhass :))

Fino alla fine

(#15002) PEZZY93 válasza Fifaisshit (#14998) üzenetére


PEZZY93
tag

A mondandóm lényege nem az volt, hogy azért top 100 mert ilyen csapata van. Hanem, hogy más játékoknál a RANKED rendszernél nincs különbség egyes játékosoknál.

Mondok egy példát. Ha valaki nem profi, nem is akar az lenni, trédelni nem tud és nem is szeret, wl-t mondjuk tolna, de nem minden héten. Ő is megvette a játékot, amihez alanyi jogon nem jár az, hogy te is tudjál játszani mondjuk prime Ronaldovan stb..

Én elit 3-ban végzem általában wl-ben, de nem sikerült még nyitnom olyat (szerintem esélytelen is), hogy én tudjak venni akár csak egy META icont is (gondolok itt Gullit-ra, Ronaldora stb.)
Hozzá kell tennem, hogy én még fifa pontot is vettem (nem is keveset) és így a klubban 2 millió tradelhető coin van, de nonszensz, hogy ezért +90 ezret kellett költenem a játékra. Amivel nem is lenne baj, ha nem ranked rendszer lenne, és nem esportnak neveznék.

Én nem tudok, nem szeretek és nem is akarok Tradelni, mert én csak "rankedezni" akarok. Valószínű, hogy még a játék végére se lesz esélyem full meta csapattal neki vágni a wl-nek... vagyis de, ha 1 millió fifa pontot nyitok. (az is durva, hogy meg van az esélye, hogy még ebből sem jön semmi icon)

Kicsit össze-vissza, de szerintem a lényeg érthető, hogy mit akarok kihozni ebből.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#15003) Fifaisshit válasza PEZZY93 (#15002) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Értem mit akarsz mondani meg igazat is adnék :)

De egy része badarság :)
1db fifa pontot nem vettem meg és idén is elég jól fel húztam a csapatot 0 nyitással az utóbbiról nem beszéljünk :)

Aki idén csak jatekkkal is nem tud coin összehozni ne sirankozzon :)
Soha nem volt a játéknak ekkorra jutalom rendszere ...

Az meg higy nincs kedved tradelgetni és ezért leszolni a jatekot megint egy fura dolog :)

Rengeteg hibája van ennek a fostengernek......de higy a ranked rendszer legyen a legnagyobb baja azt kétlem :)

(#15004) Darabokra válasza sz_abika (#14992) üzenetére


Darabokra
senior tag

61-62 pac, brutális lesz tényleg :D

(#15005) A guru válasza Fifaisshit (#15003) üzenetére


A guru
addikt

Van baj mindenhol, a rewardoknak szerintem továbrra is garantáltnak kéne lenniük, tehát egy TOTW pakkból mondjuk 84+os játékos jöjjön minimum, 100k pakkból egy 85+ illene legalább stb. Ellenben egy pointból vásarolt pakknál meg lehetne random, ahogy most is, így jó játékkal, kereskedés nélkül lehetne kompenzálni a pay to win embereket.

(#15006) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Amúgy idén ez a skill rating amit bevezettek nem lenne ám hülyeség, be lehet így sorolni a játékosokat rendesen, még azt is mondom nagy részben nagyon szoros meccseket játszok, ami azt jelenti hasonló szintűekkel hajigál össze, ( az más kérdés, ha egy gólos különbség van, az sokszor oda dől el ) de a fontos pillanatokban bevág egy sokkal profibbat, amivel visszatart picit.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15007) PEZZY93 válasza Fifaisshit (#15003) üzenetére


PEZZY93
tag

De miért fura dolog leszólni ezért? Én focizni akarok és ebben jó lenni és elérni valamit. De ez hátráltatja , hogy hiába vagyok elit-ben nem kapok semmi olyat, amiből több millióm lehetne.
Mit takar, hogy elég jó csapatod van? Prime Gullit meg ilyenek?
Meg nem akarok tradelés miatt heteket várni, hogy a befektetett coin megtérüljön.

Akkor hívhatnánk a játékot befektetés 2019 szimulátornak.

Nem akarom elhinni, hogy nem érted mire akarok kilyukadni. Ha az ea nem akarná lenyomni a torkunkon, hogy ez esport, akkor szavam se lenne.

2012-ben mikor Magyar válogatott voltam az összes verseny sima csapatokkal zajlott. Ott a ranked rendszer ESL-en zajlott EU és HUN ladderben, ahol a játékosok ugyan azokkal a csapatokkal tudtak egymás ellen versenyezni. Nem voltak különbségek játékosok között csak az adott tudás. Akkor az nyomta az UT-t, aki ezt akarta csinálni, mint Te. Tradelni stb. Akkor elfogadtam, mert erről szólt ez a játékmód.

De most itt vannak a ranked versenyek, innen tudsz kijutni élő versenyre stb.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#15008) sz_abika válasza Darabokra (#15004) üzenetére


sz_abika
addikt

Úgyis beéri a Hunter Sanédat, nem mindegy? :)

Más: Fellaini mekkora "Too early"t nyomott a hétvégén már :DDD

PSN: xszabikax

(#15009) Darabokra válasza sz_abika (#15008) üzenetére


Darabokra
senior tag

sosem tennék Huntert Sanéra, ami alapból 90+ pac.. És nincs is Saném. :)

(#15010) Scale


Scale
őstag

Kis kíváncsiság: ti milyen supersubokat használtok?

Én jelenleg POTM Lucas, CL Sané meg Swapos Elsharawy-t, viszont az utóbbit mindenképp le akarom cserélni mert orbitálisakat hibázik. Gondoltam egy SIF Lozanot beszerzek, viszont egy cserének sokallom az 50k-t, eddig mindig untradable player vagy loan player volt a cserepadon supersubként.

(#15011) Fifaisshit válasza PEZZY93 (#15007) üzenetére


Fifaisshit
őstag

én értem te nem érted :)

Mindig is olyan volt a jatek ha van nagyon sok penzed coinod is ellenben ha nincs vagy nem kívánsz erre kolteni mint én más megoldás nem marad csak a kereskedés ....
Az hogy neked nincs kedved nem a rendszer hibája hanem a tied......

De ha elitekbe vegzel csak coinbol millió felett kellene állnod :)

Csapat azt jelenti higy elég jó higy nekem tökéletes és nem olcsó keret :)

Guru : a packwight az másik probléma már amit mondasz :D
De tudjuk akkor nem lenne ennyi pénze az EA nek belőle :)
Tudom többen vennének ha tuti :)
Lottó se tuti mégis omlik bele a penz :)

(#15012) Kristof_94 válasza Scale (#15010) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

IF Mertens, Agüero.

Amúgy ma milyen lapok várhatóak? :)
Jó lenne már egyet megcsinálni, ahogy megyünk előre úgy fognak erősödni... ;]

(#15013) szabyka95 válasza Fifaisshit (#15011) üzenetére


szabyka95
őstag

ha jesus helyett gullitokkal futkarosznanak akkor az lenne a bak

(#15014) Lacko87


Lacko87
tag

Minden összeállít, hogy visszatérjek végre a Fifa világába. Játék feltelepítve, Xbox 360 kontroller beszerezve.

Úgy gondoltam ez egy egyszerű menet lesz, kiválasztom az online menüt kiválasztom a kedvenc csapatom és már indulhat is a játék.

1. probléma: Seasons módban nem igazán talál ellenfelet. Megy a keresés kb. 1 percig majd kiírja hogy nincs ellenfél változtassak a beállításokon. (Juventus a csapatom, és DIV 10-ben vagyok mint mindenki gondolom amikor kezdi.)

2. 4-5 próbálkozás után általában sikerül ellenfelet találni. Itt többször előfordult, hogy a kontrollerrel nem tudom irányítani a játékosokat, hanem valamiért a billentyűzet van kiválasztva. Tehát játszottam 2 meccset egymás után minden rendben volt, a kontrollerrel tudtam irányítani, majd a 3. meccs előtt történik valami, ami miatt ott a billentyűzettel lehetne irányítani a játékosokat. Próbáltam a settingben valahogy átállítani, de nem találtam meg 30mp alatt, hogy hol lehetne. Ezen csak az segített eddig, ha teljesen kiléptem a fifából és újra elindítottam a játékot.

3. Bizonyos esetekben a játékosok felett van egy kis szeritnem hangszóró ikon. Ilyenkor mintha hallanék valami beszűrődő zajt az ellenféltől, de nem tudom hogy lehet ezt állítani, illetve ha én is benyomom a mic-et akkor tudunk beszélni?

4. Kipróbáltam a FUT módot. Ott egyből talál mindig online ellenfelet, viszont az én kis csapatom általában esélytelen bárki ellen. Mivel a játék megvásárlásán kívül további pénzt nem tudok beletenni, ezért gondolom az a játékmód nem nekem való :)

Ezen kívül az irányítással vannak gondjaim, de ebbe majd idővel beletanulok újra. :)

[ Szerkesztve ]

(#15015) akooos válasza Scale (#15010) üzenetére


akooos
veterán

IF Marega, IF Baldé a 2 supersubom, plusz Scream Ampadu megy a szélre védőnek 70. percben. Rajtuk kívül csak bronzok ülnek a padon, úgyis mindig ezt a 3-at cserélem be.

(#15016) Garsza válasza Fifaisshit (#14998) üzenetére


Garsza
veterán

Persze az Uefalon és a Reklám Margit megknt megkapta a két papíron leggyengébet. Milyen érdekes.

(#15017) Fifaisshit válasza Lacko87 (#15014) üzenetére


Fifaisshit
őstag

De neked való vsak játszani kell ....szép lassan építkezni és sbcket csinalni ....

(#15018) Scale válasza akooos (#15015) üzenetére


Scale
őstag

És Kristóf:

Ti nektek ők untradable-ök vagy ilyen "drágább" subokat tartatok?

(#15019) dracox válasza Garsza (#15016) üzenetére


dracox
addikt

Az a poén, hogy a Lyon a csoportjában nem kapott ki egyszer sem pláne a nagy várományos Cityt el is kalapálta az első meccsen. Barca Messi nélkül gondban lenne simán.
Az Ajax pedig "meglepetés" csapat lehet, ha ezt a rém gyenge Realt kiejti. (Remélem nem)

(#15020) akooos válasza Scale (#15018) üzenetére


akooos
veterán

A két IF piros, WL-ből kapott lap, Ampadu pedig 15k-ba kerül :P

(#15021) Scale válasza akooos (#15020) üzenetére


Scale
őstag

Az már drága :DDD

(#15022) Kristof_94 válasza Scale (#15018) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Untradable! Én egy 50k-s játékosra is sajnálom a zsetont! :D

(#15023) Scale válasza Kristof_94 (#15022) üzenetére


Scale
őstag

Amúgy subként én is. Bár most SIF Lozanoba belefektettem 50k-t. Sima gold lapba én is sajnálom a pénzt fektetni, de egy IF-be nagyobb kedvvel, mert talán jobban tartja az árát.

(#15024) PEZZY93 válasza Fifaisshit (#15011) üzenetére


PEZZY93
tag

De mi az, hogy mindig is ilyen volt?? Fifa mint esport nagyon régóta van és annó fifa 14-ig profi versenyre való kijutáshoz nem kellett más csak tudás!!!!!!!! Mert ugyan olyan csapatokkal versenyeztek a játékosok.
Fifa 15-16-ban jött be ez a rendszer, hogy ut csapatokkal kell tolni és ezek által tudsz kijutni profi versenyekre.

Nekem egyedül csak ezzel van problémám. Felőlem megmaradhatna a kereskedés, csapatépítés, de a wl-ben lehessen szabadon csapatot építeni és azzal letolni a 30 meccset. És akkor döntsön az ki tud jobban Pelével kitekert helyzetben csavargatni. Ne az, hogy az enemy Pelével én meg Sanéval probálom játszani a meta játékot...

a csapatépítés megmaradhatna és div rivalsban lehetne a saját csapatoddal veretni..

Ennyi igazából a problémám semmi több :)

De mondok egy élő példát. Ismerősöm csinált 27 wint, ami ugye selejtezős eredmény. Nem rossz a csapata 5-6 milliót ér kb. A selejtezőn akiket kapott mindnek ilyen 20-30 milliós csapatuk volt. Kérdem én, hogy ez az "esport"-ban reális ? Mert nem tudsz még egy játékot mondani, ahol ilyet tapasztalnál..

És igen is 2 profi között, aki hasonlóan jó mi döntene szerinted? Nyilván a csapat.

[ Szerkesztve ]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#15025) gamegod


gamegod
senior tag

nem kell itt sok ezres packok,
sima gold pack 1 rare....

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#15026) Fifaisshit válasza PEZZY93 (#15024) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ne haragudj de akkor se állja meg a helyet sok dolog az írásodban :)

Attól leszel olyan jók mint ok higy jatszol napi 7-8orakat ......
Nos nekem ehhez semmi kedvem idom meg pláne :)
Ezért nem is érdekel nekik milyen csapatuk van egy dolog érdekel hogy élvezzem amíg JATSZOk (igaz ritka az ilyen :D )

Kaptam én már pár gratuláló üzenetet egy egy győzelem után sokkal sokkal jobb csapattal rendelkező fut foundertol tehát nem kell a jobb csapat miatt sírni ....

Pro clubbozni kell akkor ha nem tetszik az UT mód amúgy is ha esport részéről beszélünk az az igazi esport ebben a játékban ......

Mi az hogy mindig ilyen volt ?
Hat mióta van UT azóta arról szól higy ha nincs penzed pontra kereskedj és regen megsúgom 100szor nehezebb volt kereskedni mint tavaly ....idén meg egyszerűen nagyon könnyű :)

Le is zártam :)
Egy szó mint szaz ha ennyire nem tetszik ez a mód van meg nagyon sok más módja a játéknak :)

[ Szerkesztve ]

(#15027) Santana01


Santana01
tag

Mit szóltok Renato Sanches UCL Live lapjához? Most az upgrade verzió elég ütősnek tűnik a számok szerint. Vélemények?

(#15028) PEZZY93 válasza Fifaisshit (#15026) üzenetére


PEZZY93
tag

Amúgy egyet beszélünk :D Én is ezt mondom, hogy tudom hogy ilyen volt az UT mindig, csak 2014-ig aki profi volt, vagy akart lenni annak nem kellett ezzel a móddal játszania.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#15029) Toninho13 válasza Santana01 (#15027) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Mikor volt upgrade? Valahol meg lehet nézni mennyit fejlődtek?

(#15030) toxicjew válasza Lacko87 (#15014) üzenetére


toxicjew
addikt

Ne keseredj el, későn kezdtél bele a játékba ezért várható hogy nálad jóval erősebb csapatokba fogsz belefutni :) csináld meg a kezdő sbcket mert nagyon jó packokat adnak és gyakorolj :) most biztos sokan kezdik majd a játékot a karácsony miatt szóval higul majd a mezőny. Én is f2p módban tolom, 0 fifa pont és egész tűrhető már a csapatom. Gold3ra képes vagyok vele wlben. Ha jó lesz a pack luckod pillanatok alatt osszehozhatsz egy ütős csapatot :)

(#15031) #TOTTI


#TOTTI
őstag

PS4, első pack amit a játékhoz kaptam jött egy De Gea és egy Thiago Silva egy packből. Meg még két értékesebb játékos olyan 200e körül mentek el cakpakk, 2-3 napja. 0 meccsel így tudtam kezdeni.

(#15032) Santana01 válasza Toninho13 (#15029) üzenetére


Santana01
tag

Hétvégén jöttek az upgradek úgy tudom viszont,hogy mennyit emelkedtek pontosan arról nincs infóm.

(#15033) p0ty válasza Toninho13 (#15029) üzenetére


p0ty
aktív tag

futbinen meglehetett de már nem találom :(

(#15034) akooos válasza Toninho13 (#15029) üzenetére


akooos
veterán

------>

[/IMG[/L]]

(#15035) Scale válasza Santana01 (#15027) üzenetére


Scale
őstag

Én azóta használom amióta megjelent. 81-esen is elég jó volt, szedte rendesen a labdákat. Játszott cm pozícióban is, de egy ideje cdmkent jatszatom és itt szerintem sokkal de sokkal jobb. Igaz volt váltás közben 84-es ratingre, azóta érezhetően jobban szedi a labdákat, sokkal furgebb lett és a lövései is stabilabbak. Nagyon megéri szvsz.

(#15036) Szigma70 válasza akooos (#15034) üzenetére


Szigma70
addikt

Remélem a Fabinho lap meg is áll ítt. Hamarosan beesik az ára

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#15037) akooos válasza Szigma70 (#15036) üzenetére


akooos
veterán

Undorító egy lap.

Mint az a Lingard, nekem az kellene :))

(#15038) akooos


akooos
veterán

Ha a futmas séma ugyan az mint eddig, akkor ma lehet, hogy jön egy everton player. Bármit megadnek egy jó Sigurdssonert :B

Bár a Nice is 8 lett, úgyhogy akkor inkább Balotelli

[ Szerkesztve ]

(#15039) Szigma70 válasza akooos (#15038) üzenetére


Szigma70
addikt

Valaki, aki nem sajnálja az infót, és kisakkozta, melyik nap mivel lehetne keresni egy kis lóvét
ezekkel az SBC-kel, az megoszthatná, és nem csak utólag mondaná, azt megköszönném
:R

Én a Fifa18-ba 1620 órát tettem, ez szörnyű

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#15040) Digestive válasza Szigma70 (#15039) üzenetére


Digestive
addikt

Tessék

Ez szerintem egy nagyon jó előrejelzés! ;)

[ Szerkesztve ]

(#15041) Meghivott


Meghivott
addikt

Csak ötletelés szintjén, jelenleg ez a csapat ig. Van Dijk, Sandro, Mertens piros, Varane, Mbappe eladhatatlan.
Van jelenleg 1 M egy esetleges változtatásra.
Dijk és Varane 8 chem.
Próbáltam Rijkaardot Varane helyett, de nem nyújtott többet.
Mertens nem rossz, de vannak meccsek mikor eltűnik, fizikálisan nem túl erős, 65. perc környékén kuka.
Valakinek valamilyen szuper ötlete valamelyik posztra, ami dobna a csapaton?
Van egy rakat untradeable magas ratingesem, tehát egy Campbell->Ballack valószínűleg kirakható lenne. Csak ugye ő lutri, mert untradeable.
Köszi ha van ötlet :-)

(#15042) Chereiose


Chereiose
addikt

Ps4-en hol lehet megnézni, hogy eddig mennyit játszottam ezzel a fantasztikummal?

(#15043) Tajték


Tajték
senior tag

Segítsetek Srácok! :R

Van 1 millióm , most Messi LF, Suarez ST és RF Griezmann helyére keresek valakit, SID Salah nagyon izgat, de most nézegettem az icon árakat és mintha lejjebb mentek volna. Így viszont szóba jöhet 90-es Zola vagy 91-es Baggio. Mit gondoltok a 2 iconról? A Szélekre pörgős csávó kell nekem!

Esetleg azon is gondolkoztam hogy Suarez-t áldozom be és akkor 1.1 millió a keret, de oda viszont Sua tipusú icon kéne....

(#15044) toxicjew


toxicjew
addikt

If Alisson vagy Ederson?

(#15045) akooos válasza akooos (#15038) üzenetére


akooos
veterán

Balotelli :(((

Amúgy az a 88-as Iniesta elég olcsónak tűnik.

(#15046) v-man válasza akooos (#15045) üzenetére


v-man
őstag

Egy 82es akanjiért még 85ös követelmény. Akármilyen op lap (ha egyáltalán az), vicc

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#15047) akooos válasza v-man (#15046) üzenetére


akooos
veterán

Az egy vicc, valóban.

(#15048) Fifaisshit válasza akooos (#15037) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Mind a kettő egy allat :))
Ezért vettem anno meg 350ert a kettot :)
Láttam a bennuk rejlő potenciált :D

Amúgy új icon set se jött flashback is elmarad már egy ideje ...

[ Szerkesztve ]

(#15049) Kristof_94 válasza v-man (#15046) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Még egy rommá húzott Dortmund lap, miért ne... Most már nem csak Reus fogja 90 percen keresztül sprintelve szétalázni a játékosaimat a 74-77-es staminával el se fáradva. :U

Fifaisshit: Elvileg december 31-ig jön majd ki a maradék 4, szerintem 24-25-26-ra várható a második páros.
Ha Ballack 2 milla vajon mennyi lesz egy még komolyabb ikon? Pl. Vieira, Gullit, R9, stb. 5-6 millió? Vagy ez sok? :D

[ Szerkesztve ]

(#15050) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#15049) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Látom neked nagyon bevésődött Rumcájsz... :)

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.