Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) IzI


IzI
senior tag

BF napon szokott valami kedvezmény vagy valami extra lenni? Csapatépítés miatt kérdem,hogy most vagy inkább következő hétvégén kezdjem el.

(#10702) Z'Z" válasza smallcurrant (#10699) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ha veszel valakit, akkor kell lejátszani 10 meccset, ahogy Garsza is írja.
Ez attól is függ, hogy hogyan linkelnek az adott játékosok. Nemzetiség, liga és a klubb is számít, mert ha mind a három egyezik, akkor kapnak full chemet, (pl. Rabiot-Kimpembe/ Francia, Ligue 1, PSG) ellenkező esetben kevesebbet, akkor van sima zöld, vagy narancssárga vonal.
Legközelebb, ha ilyen probléma van, akkor először írd le, csatolj képet hozzá és segítünk.

[ Szerkesztve ]

(#10703) smallcurrant válasza Garsza (#10700) üzenetére


smallcurrant
tag

Már nincs meg a kép, mert kicseréltem egy embert és meglett végül loyalty nélkül. Mindegyik lapon ugyanez volt látható, zöld pajzs, 10 meccs. Viszont mindegyik játékos klubból volt és elvileg ezért nem kaptak további chemyt 10 meccs után sem, ha jól vettem ki a kapott válaszokból.

Akit nyitok annak megvan a loyaltyja, ezt értem. Elnézést, ha féreérthető voltam, úgy értettem az előbb, hogy ha veszek valakit, mondjuk 6 ember hiányzik, megveszem mind a 6-ot, akkor ha játszatom őket 10 meccsig, akkor a csapathoz a 6 ember miatt, + 6 chemy jön pluszban a lejátszott 10 meccs elteltével? Tehát 1 ember 1 chemyt kap 10 meccs után (ha vettem a játékost) ?

(#10704) smallcurrant válasza Z'Z" (#10702) üzenetére


smallcurrant
tag

Köszönöm szépen, így már értem. Akkor az volt a gond, hogy klubból volt, és nem kaptam + chemyt. Igen, a játékosok zöld linken voltak, de nem volt mindegyik páros egy klubból, csak nemzetből + bajnokságból.

Köszönöm a segítséget, neked és Garszának is, így sikerült megértenem, hogy mi volt a probléma és tanultam is. Ezer köszönet! :)) :R :R

(#10705) toxicjew


toxicjew
addikt

Nem lesz hosszabbítás mi?

(#10706) dracox válasza redtamas (#10681) üzenetére


dracox
addikt

Azóta játékon belül kerested már? Velem is előfordult mar vagy 2x hogy a megvasarolt jatekost csak akkor lattam a klubban amikor beléptem a játékba.Egyik résznél se volt még ilyen.... Tele van buggal ez a sz*r.

(#10707) LedyGyuszi válasza Scale (#10693) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

egy reust azért bepréselnék oda... + Witsel helyett próbáld ki screamer forsberget

XONE: LedyGyusziHU

(#10708) redtamas


redtamas
csendes tag

Neztem mar mindenhol, ki is leptem sokszor, sehogy nem jon elo :(

(#10709) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ide hogy tudnám ezt a Fabinhot beípteni a legjobban? RB miatt vagyok tanácstalan. Valencia nem kapna elég chemet, Clyne igen, viszont idén nem tűnik jónak... 433(4) lenne ingame.

(#10710) Scale válasza Scale (#10693) üzenetére


Scale
őstag

Goretzka helyett gondoltad Reust? A sima lapját? Még sosem használtam olyan pozicioju játékost egy poszton aki nem illik oda, ez pontosan hogy megy? Az alacsonyabb chem miatt csökkennek az ingame statjai?

Jelenleg jónak tűnik Scream Forsberg de meddig maradnak meg a scream játékosok emelt statjai? Mert anélkül viszont azért nem annyira tetszetős az a lap.

(#10711) LedyGyuszi válasza Scale (#10710) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mondjuk vagy witsel helyére... LFként beteszed 7es chemmel bőven jó. aztán beteszed irányítani! forsberg pedig még nem kapott speed boostot, bármilyen párosításban kapja, jó kis lap lesz, már most is az.
amugy meg lewából teljesen felesleges a bles lap

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10712) Z'Z" válasza Kristof_94 (#10709) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ez belefér?

(#10713) Szigma70


Szigma70
addikt

Goretzka van olyan jó, esetleg jobb mint Fabinho?

442 ben érzésre oda komplexebb játékos kellene mint a brazil.

De lehet, csak én érzem így

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10714) blasi0


blasi0
csendes tag

Kipróbáltam Trezeguet középső lapját, brutál a pali. Legalábbis engem most jó párszor megmentett. Még ha nem is megy olyan jól a játék, vagy egyszerűen jobb az ellen, 2 jó bemozgás, 1 jó lekészítés, bumm 3-0

Akinek nincs elég zsetonja a nagyobb ikonokra, egy próbát megér. PC-n 950k körül megy, de jobb napokon lehet olcsóbb is.

(#10715) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#10713) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én renato sanchest jobbnak vélem, de gondolom német kell neked...

XONE: LedyGyusziHU

(#10716) Garsza válasza Kristof_94 (#10709) üzenetére


Garsza
veterán

(#10717) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#10686) üzenetére


Zimmi91
addikt

Kitolták +1 nap :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#10718) Scale válasza LedyGyuszi (#10711) üzenetére


Scale
őstag

Ucl upgradebol jött a Lewa szóval ezért van bent, alapból ezért is kezdtem bundás csapatot építeni, és nagyon király lap :)

Ezt hogy érted, hogy irányítónak rakjam be?

Amúgy Goretzka esetleg mehet Witsel helyére és Reus meg Cambe? Vagy Goretzka cmként nem annyira lenne jó?

(#10719) #16514048 válasza Scale (#10718) üzenetére


#16514048
törölt tag

Goretzka pont CM-ként a legjobb, nem CAM poszton.

(#10720) K.J


K.J
senior tag

Mibe fektetnétek bele most 500k-t?
Már most esnek a nagyobb lapok árai a korábbihoz képest, vagy majd csak a hét közepe felé fog zuhanni valamennyit?

(#10721) p0ty válasza Zimmi91 (#10717) üzenetére


p0ty
aktív tag

ez tuti? mert én nagyon örülnék

(#10722) LedyGyuszi válasza Scale (#10718) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Ahogy a kollega írta, Cmben jó Gori. kezdésnél St poziba teszed Reusot LF pozi módosítóval. Werner vagy Lewa meg CAMban, aztán meccs elején a dinamikus taktikával megcseréled őket

XONE: LedyGyusziHU

(#10723) evibly válasza p0ty (#10721) üzenetére


evibly
senior tag

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1064235958701158400?s=19

Sry, mobilról vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#10724) Scale válasza LedyGyuszi (#10722) üzenetére


Scale
őstag

Értem köszi a segítségeteket, szerintem teszek egy próbát :)

Camben alapból kezdésnek Reusnak amúgy rossz lenne a chemje?

+ Viszont így Sanchez, Goretzka meg Gui mellett/helyett nem hiszem hogy Forsberg már elférne, vagyis igazából egyik helyett se szívesen cserélném le, esetleg ha Sanchez megy cdmbe és akkor Gui meg a levesbe és Forsberg cmként.

[ Szerkesztve ]

(#10725) LedyGyuszi válasza Scale (#10724) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

3-4 lenne a chem, nem kapna semmi boostot.
nagyon jól lő távolról Forsberg és érdemes megnézni azt a def statot, főleg az interceptiont. CMben rá teszel egy engine lapot és kész.

sanchesre meg egy powerhouset és mindenkit ledarál CDMben! a tavalyi Vidalra emlékeztet a lapja

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10726) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#10715) üzenetére


Szigma70
addikt

Fogalmam sincs mit akarok. Ma semmi nem működik

Sanches melyik lapja?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10727) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#10726) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

természetesen az ucl live

XONE: LedyGyusziHU

(#10728) p0ty válasza evibly (#10723) üzenetére


p0ty
aktív tag

köszönöm!

végre valami jó hír, 1 hete este 6tól reggel 6ig nem jó az internetem 0.1 a feltöltésem a 23 helyett és megállapították hogy lehet a lámpa fény zavarja be a trafónál az internet jelet.. és le vagyok korlátozva játszhatok 6ig utána meg tvzhetek mert akad a játék elmegy a net meg minden :D nevetséges egy szolgáltató végre ment a WL 17-4 de a netet 1 hete nem tudják megcsinálni.. viszont most ez a hosszabbítás feldobta a kedvem :DD

(#10729) Scale válasza LedyGyuszi (#10725) üzenetére


Scale
őstag

Akkor te a mostani középpályám egy Reus-Goretzka-ScreamForsberg-Sanchez felállásra érdemes lehetne cserélni? Viszont Guit sajnálnám "kidobni".

Reusra, Gorira milyen chemstylet lenne érdemes rakni?

Meg még az is kérdéses hogyha Forsberg más statja lesz boostolva akkor már teljesen más szerepet tolthet be szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10730) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

43-ikban vezetek, felidoben mar 2-1 oda ... es 6-1 a vege. Komolyan nem hiszem ezt el, nem tudok meg gyozelem kozelebe se kerulni. :W :W
Ezt a hetvegi jo nyitasokert kapom? :U

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10731) LedyGyuszi válasza Scale (#10729) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én sztem a kicist mozgékonyabb, játékszervező játékosokat. ez nem jelenti azt, hogy a te játék stílusodnak is megfelel. Tesztelgess. Forsberg azért nem drága és igen, belőle még jó CAM is lesz :K
Reust hawk lappal használom, Gorit gladiatorral

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10732) Scale válasza LedyGyuszi (#10731) üzenetére


Scale
őstag

Teszek egy próbát, Reus úgy is van pont a a transferlistemen (reménykedtem hogy az alap lapja kicsit feljebb megy amíg itt a sif lap). Aztán lehet forsbergnek is adok egy próbát. Bár nem teljesen vagyok tisztában a screames lapokkal, mindig vannak rajtuk plusszos (2db 90es) statok csak váltakozva? Azt hittem úgy lesz hogy rövid ideig lesznek boostolva bizonyos statok ezeken a lapokon és javarészt az évben majdnem alap statok lesznek csak.

(#10733) LedyGyuszi válasza Scale (#10732) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

idén rajta marad a 2 boostolt stat és ezt váltogatják. tavaly volt olyan, hogy csak rövid ideig maradt.
ha minden igaz, akkor 23án jön a következő boost módosítás.

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10734) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Tudom, nem szamit a raloves stb ...
De azert erdekesek:


Tenyleg leirhatatlan amit ma produkalok.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10735) Kristof_94 válasza Z'Z" (#10712) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Alapvetően bele, de pont Fredet szeretném lecserélni mert alacsonynak érzem. Bár sokszor mindegy a magasság, amikor Alejandro Gomez és Mertens lefejelnek 190-es védőket. :D

Garsza: Jó a Zanetti srác, de sajnálnék most 1 milliót rá. Ha mondjuk esne egy untrade gagyi ikon, akkor oké lenne, bár akkor sem biztos, hogy pont őt! :D Nehéz ez, mindenhogy próbáltam, minden felállással.

Renato Sanchezt meg vegyétek bátran, szuper a srác, nekem asszem 7 meccsen jött be csereként, szerzett 1 gólt és adott 2 gólpasszt. Nekem csak kispados, de amiatt mert befektetés.

(#10736) sz_abika válasza LedyGyuszi (#10733) üzenetére


sz_abika
addikt

Nagyon nem szeretnék módosítást... A csapatban ha egy jatekos van akivel meccsek, sőt hetek óta hibatlannak érzek, akkor az pedig nem más mint Scream Koke.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#10737) Szigma70 válasza Kristof_94 (#10735) üzenetére


Szigma70
addikt

Sanchesnek az a Composure 69 nem zavaró?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10738) eM'82


eM'82
addikt

sziasztok,
BF-kor upgradelném a csapatomat (eddig coinokat gyűjtögettem, trade nélkül (nincs rá időm)), van rá 1,1m PC-n.
Szívem szerint Messit venném, de elég kiszámítható lenne, hogy mindig rá játszok... így kíváncsi lennék, hogy az alábbi 3 csapatból szerintetek melyik az életképes? Idén passz milyen Mané, vagy Nainggolan...


köszi,
eM

(#10739) LedyGyuszi válasza ThuG4LifE (#10734) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

azért az a passz hatékonyság elég gyengusz....

(#10737) Szigma70:
mihez kellene nagyobb kompusz? ;] egy pitbull a pali! szerel, passzol, távolról lő és csókolom! :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#10740) Garsza válasza Kristof_94 (#10735) üzenetére


Garsza
veterán

Nem is éri meg szerintem Zanetti. Cancelo ugyan azt tudja. És az OTW lapja bármikor fejlődhet.

Más:
Ennyit érnek a sztatok ingame.

(#10741) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#10739) üzenetére


Szigma70
addikt

Nekem néha jól jönne :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10742) Tajték válasza eM'82 (#10738) üzenetére


Tajték
senior tag

Figyu nekem megvan Messi és siha nem fogom eladni! Megéri az árát nagyon is!
Nem kell kimondottan rá játszani, játszd a játékod és hidd el ő ott lesz ahol lennie kell és akkor és olyan helyzetből lő gól amikor nem is gondolnád, ezért kezeskedem :R

Suarez-Messi csatársorom van, van mikor Messi csak előkészít és Suarez a meccs embere mert úgy adja a szitu, de máskor Mwssi húz ki a szarból 2-3 eszmélet góllal.

Ha veszel egy ilyen kaliber palit akkor jobb ha nem játszol rá, ha illik a játékodba akkor úgy is jól fog teljesíteni...

(#10743) ThuG4LifE válasza LedyGyuszi (#10739) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Sajnos az eredmeny utan valo futas eredmenye, meg szerintem kicsit mar tul idegesen jatszok. :B

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10744) Scale válasza LedyGyuszi (#10733) üzenetére


Scale
őstag

Ahha, akkor ezert keverem mert a tavalyirol olvashattam ezt. Akkor viszont megvarom a 23-at, aztán meglatjuk milyen statokat kap :)

(#10745) Z'Z" válasza Kristof_94 (#10735) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én kb. 90 meccset játszottam eddig Freddel, de nekem sose volt gond a mérete.
Backbone van rajta, mivel a sebességen nem kell javítani, de a basic is jó.
Szerintem KP-nál amúgy se fontos annyira a magasság, pl ott van Kanté, mégis a játék egyik legjobbja azon a poszton.
Amúgy 1 cm a különbség, na meg az áruk, illetve Fred fizikában javulhatna kicsit, de ettől eltekintve jó lapja van.

(#10746) majnkopf


majnkopf
tag

Ma úgy látszik magyar-finn meccs nézése közben szinte csak magyarokkal játszok :DDD
danielgyarmati, nyeropokeres1 :Y

(#10747) Kristof_94 válasza Garsza (#10740) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na majd még filózok rajta. Courtois adott, őt nem szeretném kiszedni onnan. Lehetne belga CB is Hernandez mellett, de nincs olyan aki gyors is lenne...

(#10748) Mrguba


Mrguba
őstag

Gyerekek erdemes ezt az ANTONIO gyereket kivaltanom ezekbol a fut swapokbol?
Son es G.Jesus a csatar....igy visszamehetne lm be Son Rashfrord helyett es ANTONIO st.be...igy mindenki 10 es chemmel lenne...mert most lf kent SON csak 7 es....
VELEMENY?

(#10749) Kristof_94 válasza Z'Z" (#10745) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De szögletnél igen! Pl. nekem tavaly megvolt először SIF majd TOTS Savic és a röviden szinte mindig ki tudta fejelni a labdát.

(#10750) Z'Z" válasza Kristof_94 (#10749) üzenetére


Z'Z"
őstag

Arra ott vannak a védők, szerintem.
Mondjuk nekem a másik CM Rabiot, aki 192 cm magas, viszont nem emlékszem, hogy ilyen téren használnom kellett volna őt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.