Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) Szigma70


Szigma70
addikt

Szerintetek , ez a FB Pedró alternatíva lehet az RW poszton?
Statok qva jók, a lap jó, de adnak ilyen baszó lapot majd ingyen?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10602) Scale válasza Szigma70 (#10600) üzenetére


Scale
őstag

Hát azért ezt nem mondanám tutira hogy sokkal több adat meg számolás kell mint egy fpshez, mert ott is bitang sok mindent számol egyszerre a játék. Bár nem tudom mire gondolsz, hogy a FIFA miért lenne "bonyolultabb" a szerver oldalon mint egy cod.

(#10603) Szigma70 válasza Scale (#10602) üzenetére


Szigma70
addikt

Itt 20 játékost kell real time mozgatnia az AI nak egyszerre, úgy, hogy az élethű, életszerü,és a szabályoknak megfelelő legyen, mindez összehangolva. Ráadásul 2 felé osztva, figyelve arra, hogy az irányított playerek is benne legyenek a mozgásban.
Ha belegondolsz, egy 100 fős FPS-ben max 5 vagy 6 ember, bot van a képernyődön egyszerre, a többi háttérben. Ráadásul a szabályok, célok sem annyira komplexek mint a fociban.

És a fizikáról, a labdáról nem is beszéltem. Ne a grafikára gondolj, az semmi

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10604) PakoszMakosz


PakoszMakosz
csendes újonc

Emberek, olyan létezik, hogy a WL-ben a gép ellen játszok? Nem mutatja melyik játékosát irányítja, 60% fölötti labdabirtoklás, és tényleg olyan volt mintha egy legendary SB meccset tolnék :D Van ilyen cheat is PC-n? :D

(#10605) Z'Z" válasza ShiberMonkey (#10598) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én sajnálom, hogy így döntöttél, de másrészt meg is értem. :R
Sok érdekes dolgot leírtál, amit jó is volt olvasni, nem úgy, mint a dupla, tripla reges emberkék kommentjeit.

Vannak problémák, amiket talán egyszer sikerül is javítaniuk valamelyik patchel.
Ez az ő érdekük is, mert sok vevőt elveszítenek, ha ez így marad.
Bár, ha a közösség nem fog össze, akkor sok javulást nem fogunk tapasztalni.
Nemrég egy Guru által linkelt kezdeményezést is sokan lehurrogtak, hogy az milyen hülyeség.
(Nem Tajték kollégára gondolok, mert ő legalább nyíltan leírta a véleményét!)
Kérdem én?
Egyszerűbb valamit többször is lefikázni, hogy más ember kedvét is elvegyük a játéktól?
Lassan már a görgő is elkopik. :D

(#10606) Digestive válasza Szigma70 (#10601) üzenetére


Digestive
addikt

Mint tavaly Buffon spéci lapja! :DDD Atyaég mekkora egy hulladék volt az, pedig papíron soha az életben nem kellett volna gólt kapnia...!

(#10607) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, lehet, hogy újra összfsta magát a rendszer?
Köszönöm EA!
30K helyett esetleg 40-50-ért nem lehetne olyan verziót venni ami működik?
:W

(#10608) #16514048 válasza PakoszMakosz (#10604) üzenetére


#16514048
törölt tag

Persze, simán.
Ahogy már mások is mondták, amikor létrehozol egy account-ot, eldönti az EA, hogy azzal milyen szint lehessen elérhető WL-ben és azt életed végéig nem tudod átlépni (persze egy másik fiókkal simán menne).
Ezt úgy csinálják, hogy amikor megugranád azt a szintet, akkor bedob egy ilyen gépi ellenfelet, amit nem lehet legyőzni.

Illuminati confirmed.

[ Szerkesztve ]

(#10609) Tajték válasza Sanyyka (#10607) üzenetére


Tajték
senior tag

Engem sem enged belépni....

(#10610) ShiberMonkey válasza Szigma70 (#10600) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Én külön netről toltam a játékot ami stabilan ALSÓ hangom a 60/10-et tudta és nem is indítok el meccset ha 3-4közt "ficeg". Hogy ne tudna az EA belenyúlni hiszen az AI-t nem Te irányítod.
Elég annyi hogy neki az AI world classra állítja be neked meg professional szintre. Persze ez csak összeesküvés,de amikor az én védőim állnak, neki pedig úgy blokkolnak mint a jégkorongba 3ember vetődik a lövésembe az már nem a gyerek érdeme. Valami nem kerek, de nagyon és már nagyon nem szórakoztató így ez pedig nem munka hogy akkor is kell csinálni ha az ember nem leli benne örömét (ott is mondjuk munkahelyet váltok akkor :D ).

(#10611) Fifaisshit válasza #16514048 (#10608) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Persze és ha jobban megnézed a szem is elvan rejtve a játékban :DD

(#10612) Scale válasza Szigma70 (#10603) üzenetére


Scale
őstag

Attól még hogy a képernyődön kevés ember van attól még a többi embernél ugyanúgy kell számolnia és porgetnie a cput.

(#10613) Szigma70 válasza Scale (#10612) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem, azokat csak valószinűséggel számolja

@LFC1892YNWA

Nem a te neted az egyetlen amin keresztülmegy a játék. Minimum 10 átjárón, szerveren megy át.
Ráadásul a WL pont a net 100%-os hétvégi max kihasználása mellett megy

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10614) Sanyyka válasza ShiberMonkey (#10610) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Azér' friendly-zni visszarakhatád, hiányozni fognak a 0-4-ek és az a havi 1 győzelmem. :((( :)

(#10615) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

5/0 a WL eddig, egyszerűen a gól rúgás is szenvedve megy, az esetek 90%-ban Aguero úgy lő, mintha haza adná. Persze én meg ilyen Witselektől kapok 25-ről simán ... SB-ben meg Pro felett gólt se enged, elbaszott egy hétvége játék szempontjából. :C

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10616) Szigma70


Szigma70
addikt

Nahh, mondom ebédig felidegesítem magam, ha már az asszonynak ma nem ment eddig :D

Erre nincs server. Most már valóban vicc ez

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10617) thebigK válasza Szigma70 (#10616) üzenetére


thebigK
addikt

minden évben egyre jobban alulmúlják saját magukat...elbaszott sbc-k, gány szerverek, wl halasztás, nevetséges. És ezeknek a putriknak nincs konkurenciájuk. esport ready, meg a faszom az

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10618) Garsza


Garsza
veterán

Most mi a franc van hogy nem lehet meccset indítani?

(#10619) kacsa7 válasza Szigma70 (#10616) üzenetére


kacsa7
őstag

Gondolj bele, milyen jó az összes versenyen, ami ma van. Pl. PlayIT :DDD Mert lassan minden FUT-ban zajlik.

Amúgy nem csoda, ma akartam WL-ezni, de hányinger késés volt délelőtt az a 3 meccs.

[ Szerkesztve ]

(#10620) ShiberMonkey válasza Sanyyka (#10614) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Friendlyre lehet visszarakom :)

(#10621) Tajték


Tajték
senior tag

Ezzel az állandó hétvégi behalással csak a játékfüggőséget akarja visszaszorítani az EA :D
Hétvége van, találj jobb időtöltést, hétköznap meg úgy is a "rohanó hétköznapok" vannak, abba belefér egy kis esti game stressz :D

(#10622) dracox


dracox
addikt

Ebből az "agyonpeccselt" foshalmazból nem akarják kivenni a beragadó gomb funkciót?
Nem tudom hányadik alkalommal sz*pom be, hogy a szögletnél a kapusomat kihozom aztán amikor a kezébe kerül a labda akkor legurítja saját maga elé...jobb esetben az ellenfélnek gurítja oda.

(#10623) Kristof_94 válasza thebigK (#10617) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Addig jó nekik amíg a 2K games nem csinál egy focisat...
Csak itt ugye a licenszeknek is óriási jelentőssége van.

(#10624) Szigma70


Szigma70
addikt

Sztem csak egyszerüen zártkapusak a meccsek. Élethű nagyon :D

Majd megint kitolják holnapig a WL-t, amivel én semmire se megyek :W

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10625) sz_abika


sz_abika
addikt

Spoilerezzek vagy mindenki tudja hogy mi lett a hosszabbítás eredmenye es hany kaput talált lövése lett a sracnak?

PSN: xszabikax

(#10626) Jinxb1rd válasza Szigma70 (#10600) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Szerintem is a netes dolgok szólnak egyébként bele. Legtöbbször 1 mp-es delay-el játszok online én hülye (küldik miatt meg rewardok miatt) és olyankor azt veszem észre, hogy a játékosaim képesek egy helybe állni, mint valami szobrok. Csak azt nem értem, hogy a net miért van kihatással egy egyszerű, CPU által irányított csapattársa, miért nem tud ő attól reagálni a dolgokra?

De most visszavettem a játékból, kb nem játszok vele addig, mert csak felidegesít. Már azon gondolkodtam, hogy teljesen letörlöm a picsába, de le akarom tesztelni, mert optikás nettel lehet hogy kurvára más lesz a játék.

Persze azt nem gondolom egyáltalán, hogy olyan egyszerű bugot kijavítana, minthogy az egerem pozíciójára váltja a menüpontokat át, ha nem viszem ki a képernyő szélére meg ilyesmi, á nem gondolok ilyet... Egyébként kurvára felbasz ez is, hogy ezzel kell szarakodni egy játékban most komolyan?!

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10627) Kristof_94 válasza Szigma70 (#10624) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Remélem kitolják mert most akartam letolni a meccseket, direkt 2 órával hamarabb felkeltem. Ekkora egy szemét társaságot, komolyan nem hiszem el... És még kérdőíveznek is, de mégis miért? :D Változni semmi nem fog.

(#10628) Scale válasza sz_abika (#10625) üzenetére


Scale
őstag

Te hogy játszol ha nincsenek szerverek? :D

(#10629) K.J


K.J
senior tag

Uraim!
Én annyira csalódott vagyok. Vettem egy xbox-ot, hogy majd itt nyomom tovább a FIFA-t, bár a játékot még nem szereztem be.
Talán szerencsémre...
Borzasztó, ami mostanában van. Ehhez hozzájönnek még a ti rossz tapasztalataitok is. Nem hiszem, hogy lesz kedvem még egyszer pénzt adni a játékért, talán majd jövőre. Addig marad a BFV és a RDR2.

(#10630) arpo04 válasza Kristof_94 (#10623) üzenetére


arpo04
őstag

Ha a FIFA rajon nagyobb penzt kaszal ha nem egy ceg birtokolja a licenc jogokat akkor lesznek bajban. Addig marad ez. Ahol az EA-nak van konkurenciaja ott nem is piacvezeto
K.J.: ha ram hallgatsz BFV helyett a CoD veszed meg. Sokkal jobb es ott profi team van. EA megjelenes elott mar pachelt es ugyan az van mint a fifa-nal... Ne varj csodat ott se.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#10631) Stylerr válasza K.J (#10629) üzenetére


Stylerr
addikt

Az itteni "rossz tapasztalatokat" azért el kell osztani 5-el. Nagy túlzások mennek itt. :)

(#10632) K.J válasza Stylerr (#10631) üzenetére


K.J
senior tag

Tehát arra sarkallsz, hogy bátran beruházhatok rá. :)

(#10633) Z'Z" válasza K.J (#10632) üzenetére


Z'Z"
őstag

Azért a kockázatokról és mellékhatásokról kérdezd meg az orvosod, gyógyszerészed. :)
Amúgy eddig melyik platformon játszottál a 19-el?

[ Szerkesztve ]

(#10634) nagydavid989


nagydavid989
csendes tag

Sziasztok. Nem tudjatok miert nem enged jatszani?

(#10635) Kristof_94 válasza nagydavid989 (#10634) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szia!

Szokásos EA hiba, a milliárd dolláros profitból nem telik minőségre.
Kikapcsolták a meccselési lehetőséget, majd értesítenek mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#10636) nagydavid989 válasza Kristof_94 (#10635) üzenetére


nagydavid989
csendes tag

Es ma meg mukodni fog? Mert 10 WL meccsem meg maradt

(#10637) ShiberMonkey válasza Z'Z" (#10605) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Jövőre visszatérek és remélhetőleg összehozunk itt a fórumon valami ütős kis taktikát :) Addig meg marad a PES hogy azért amég elkezdödik a Finn 5. Osztály tudjam virtuálisan is kergetni a bogyót :D

(#10638) ShreDDeD


ShreDDeD
csendes tag

Nyugi nekem meg 29 meccsem van😂

(#10639) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

De Gea vs Lloris!?
Tapasztalatok? Eddig Llorist használtam, most kb 10 meccse van De Gea, de nagyon lepkézik ... adjak még neki esélyt? Lloris sokkal megbízhatóbbnak tünt nekem.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10640) Kristof_94 válasza nagydavid989 (#10636) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem igen, de kétlem, hogy meghosszabbítják...

(#10641) ShreDDeD


ShreDDeD
csendes tag

Magasság idén sokat számít ezért, inkább De Gea

(#10642) K.J válasza Z'Z" (#10633) üzenetére


K.J
senior tag

PC-n vagyok elérhető.

(#10643) v-man válasza ThuG4LifE (#10639) üzenetére


v-man
őstag

Tavaly én egész évben kerestem a megfelelő kapust, és csak tots ter Stegenig nem is voltam igazán elégedett, pedig volt de Gea, Handa, Buffon, van der Saar, Yashin is többek között. Idén szinte elején szerencsére kijött egy gold upgrade-ből Llorris, és szerintem marad is totsig. Teljesen megbízható, jó kapus. Amikor az ea meg akar veretni, akkor meg mindegy ki van a kapuban.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#10644) Z'Z" válasza K.J (#10642) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ha a csalók miatt akarsz váltani, akkor megértem.
Egyébként év közben már ne válts, ne adj ki érte megint pénzt.

@LFC1892YNWA:
Visszavárunk, ha esetleg meggondolnád magad. :R

[ Szerkesztve ]

(#10645) Digestive válasza Stylerr (#10631) üzenetére


Digestive
addikt

De hála az égnek mindig van itt köztünk 1-1 ilyen tisztán látó emberke, mint pl Te is. Így az alaptalan és túlzó panaszkodásunk egyensúlyba kerül! :DDD Nem tudom neked mi ad okot elismerésre vagy bizakodásra, de jelenleg a játék egy gőzölgő foskupac, a szerverpark és úgy az egész online rész meg elbújhat egy középiskolai belső hálózat stabilitásához képest! ;) Te véletlenül nem a PESel jászol és rossz fórumot olvasol! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10646) Szigma70


Szigma70
addikt

Nálam megjelenés óta most a legjobb a gameplay :C

Egyébként most nem szerverhiba van,
Csak az EA bannolta az egész világot :DD

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10647) ThuG4LifE válasza v-man (#10643) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Lehet visszaváltok akkor Llorris-ra, chem miatt Kimpembe-nek még jobb is és akkor marad keret Rashford helyére IF Andersonra esetleg.

Jelenleg így áll a csapat:
csapat
cserék

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10648) Digestive válasza Szigma70 (#10646) üzenetére


Digestive
addikt

Nálam is és pont ugyanannyi meccset nyertem ma, mint tegnap este! :DDD

(#10649) ThuG4LifE válasza Digestive (#10648) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Én meg nem kaptam ki most egyszer se! Fejlődés! :C :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10650) Szigma70 válasza Digestive (#10648) üzenetére


Szigma70
addikt

Bennem érlelődik a gondolat, hogy jövöre csak egyszerüen átutalom az EA-nak a játék árát, és megkérem őket, hogy véletlenül se küldjék el cserébe a játékot. Ennyi pénzt lehet megér egy kis nyugalom.

Vagy csak begyújtok egy 20-ezressel a kandalóba, Ennyit akkor is ér a pénzem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.