Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) sz_abika válasza akooos (#9450) üzenetére


sz_abika
addikt

Nekem továbbra sem, hiaba az update. Clear squad, masik lapok, clear app cache... Semmi

PSN: xszabikax

(#9452) akooos válasza sz_abika (#9451) üzenetére


akooos
veterán

Androidon nekem ma az update üzenet után azonnal ment :B

(#9453) Meghivott


Meghivott
addikt

4411 felállást használ valaki?

(#9454) LedyGyuszi válasza sz_abika (#9451) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

csak sztem nem érik meg ezek az ucl sbck az "árukat"?

XONE: LedyGyusziHU

(#9455) akooos válasza LedyGyuszi (#9454) üzenetére


akooos
veterán

Az inch perfectből jött egy IF Thorgan és egy Matic, úgyhogy nekem megérte most :P

(#9456) alite válasza akooos (#9455) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, az Inch Perfect-et en is ajanlom 8K kirakni 6 Gold / 6 Rare, nekem jott egy Auba es Lewa belole, nem hittem a szememnek..

(#9457) toxicjew


toxicjew
addikt

Aki használja De Gea-t tudna írni pár mondatot róla? Mire számítsak, ő a legjobb PL kapus? Sokkal jobb, mint Ederson? :)

(#9458) Jamesford


Jamesford
csendes tag

Road tothe final weekly objective SBC az a német CB-t adja? Azt a Tah nevű játékost? :F

PSN: otto880912

(#9459) LedyGyuszi válasza alite (#9456) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nah, akkor azt benéztem... én csak láttam, h small...és már hagytam is ;] thx :R

(#9458) Jamesford:
pontosan :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#9460) alite válasza Jamesford (#9458) üzenetére


alite
aktív tag

Szerintem kifejezetten van benne potencial. Igaz nincs bundes csapatom, de meg fogom csinalni.

Jelenlegi formajaban egy Boateng az a kartya, de mivel Live item es a Leverkusen biztosan tovabb megy a csoportbol, sot jo sorsolasnal barmi elkepzelheto, ezert franko kis 87-89-es kartya lehet belole. :)

(#9461) Aguinaga válasza alite (#9456) üzenetére


Aguinaga
őstag

Toprakot sikerült nyitni belőle, hát LOL, nekem az összes SBC-ből ilyen hiperszuper ultra rare lapok esnek, mint Szigmának Guardadó.

#9460 kisherczeg: Gondolom nem eladható.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#9462) alite válasza Aguinaga (#9461) üzenetére


alite
aktív tag

Nem, de kesobb nagyobb ratinggel jo lehet SBC-be, illetve addig tervezek egy fun B csapatot bundes alapokra.

(#9463) KaksziLajos válasza Aguinaga (#9461) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Megcsináltam én is. Nacho Monreal volt a legjobb.. :F .

Nem tudom miben reménykedem mindig. Az elején dobott pár jobbat, az első napokban. Aztán azóta a nagy büdös semmi...

[ Szerkesztve ]

(#9464) Meghivott


Meghivott
addikt

IF Lucas Hernández és Ramos között ingame is kijön a 200K különbség? Köszi

(#9465) ferni válasza sz_abika (#9451) üzenetére


ferni
őstag

Nekem se jó, hiába az update.... Vicces

(#9466) Scale


Scale
őstag

Ez komoly, hogy a Hunter lap ki van halva PS4-en? 5kilóért kerülnek fel de lehetetlen venni a ninjáktól és sok ideig nincs is egyáltalán a piacon.. :U

(#9467) Meghivott válasza Scale (#9466) üzenetére


Meghivott
addikt

Milyen ninja? :-)

(#9468) slengi válasza Meghivott (#9453) üzenetére


slengi
csendes tag

En hasznalom,massziv felallas nagyon. Ha labdat akarok tartani vagy uralni akarom a közeppalyat akkor ezt hasznalom.

Fino alla fine

(#9469) Meghivott válasza slengi (#9468) üzenetére


Meghivott
addikt

Ezt használom én is, de Mané LM-ben viszonylag kevésszer kerül helyzetbe. Get in utasítás van rajta.

(#9470) LedyGyuszi válasza Meghivott (#9467) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

egy 13ezres játékosra nem állítanak be ninjákat 4.8k-ra... :N

XONE: LedyGyusziHU

(#9471) slengi válasza Meghivott (#9469) üzenetére


slengi
csendes tag

Ha ebben a felallasban jatszom akkor inkabb a palya belsö reszen jatszok kerülnek helyzetbe nalam mert szethuzom a palyat. A szelsöimmel ilyenkor vagy beadok vagy alapvonalig viszem es visszapasszolom. Annyira massziv hogy erezhetöen jobb jatekost is meg lehet vele akasztani.

Fino alla fine

(#9472) Meghivott válasza LedyGyuszi (#9470) üzenetére


Meghivott
addikt

Vicc volt :-P
Ki akartam tenni egy Martialt, néztem a minimum árat. Így végül kettőt tettem ki :-)

(#9473) Meghivott válasza slengi (#9471) üzenetére


Meghivott
addikt

Nálam is bevált. Mertens lubickol közepén. Érdekes hogy az RM többször kerül helyzetbe. Milyen felállást használsz még?

(#9474) MdewC válasza Digestive (#9445) üzenetére


MdewC
nagyúr

hehe. :DD :R

Guru: :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9475) slengi válasza Meghivott (#9473) üzenetére


slengi
csendes tag

4-4-2 ,ez az alap ezt altalaban csak 4-1-2-1-2 ellen hasznalom.
4-3-2-1 amire valtok alapbol. Nekem eddig ez a fellallas jött be a legjobban. SB-ben is ezt hasznalom szereti a gep :)
4-2-4 vagy ha eg a haz vagy ha letamad izombol az ellen.
Most akarom majd a 4-2-3-1et tesztelni miert jatszik ebben a felallasban az emberek 90%-a :)

Fino alla fine

(#9476) v-man


v-man
őstag

Csináltam kb 10 gold upgradet, és egy táblás se jött...
Szerintem levették most a hatékonyságát, nehogy nyissunk egy dinamikus ucl lapot belőle.
Csak úgy saccra mondom, de eddig 3-4 kirakásból tuti jött egy táblás, jó általában 83as Pickford v Kepa 😂 de fogtam így már Llorrist és Pogbát,még Hamsikot 2x, tavaly de Geát és Bruynet is.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#9477) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Srácok az miért van, hogy olyan emberek vernek meg 5-1 vagy 6-0-ra akinek a csapat Chem 40 és 50 között van?! :DDD
Akinek normális csapata van simán pariba vagyok vele, sőt 60-70%-ban én nyerek, de amint meglátom, hogy szar Chemmel jön, előre tudom, hogy kikaptam :(((

Más is észrevette ezt vagy csak én mesélem be magamnak, hogy ezeket nyomja a gép?! ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#9478) LedyGyuszi válasza MdewC (#9438) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

thx :R
a cél, hogy karácsonyi ajándékként meglepjem magam egy Prime Palackkal vagy egy I. Lothar királlyal, esetleg mindkettővel... :B

(#9472) Meghivott:
okkay :))

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#9479) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ez az bmeg, ez a fifa. Oxlade CM, Lingard CM, ketten együtt többet szereltek, mint az ellenfél csapatából bárki más. Ez itt a lényeg. Minek hajtson az ember egy Prime Gullitra vagy Vieirára, mikor ez a két kis patkány ott van. :W

(#9480) #16514048 válasza Kristof_94 (#9479) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ne kezdjük már megint... Főleg amikor nem Willian-ról van szó, hanem két olyan játékosról, akik a valóságban is sokszor játszanak CM-et.

(#9481) Stylerr válasza #16514048 (#9480) üzenetére


Stylerr
addikt

Pontosan!

(#9482) Garsza válasza #16514048 (#9480) üzenetére


Garsza
veterán

És ne keverjük a valósagot ebbe a játékba. Ennek statok alapján kéne működni.

(#9483) LedyGyuszi válasza Garsza (#9482) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

+1

XONE: LedyGyusziHU

(#9484) #16514048 válasza Garsza (#9482) üzenetére


#16514048
törölt tag

Jó, akkor panaszkodjatok majd akkor is, amikor Modric-ot, Pogba-t, Iniesta-t, Scholes-t, Lampard-ot, stb láttok a középpályán. Ezeknek mind ugyanolyan, vagy rosszabb DEF statjai vannak, mint Ox-nak.

(#9485) slengi válasza #16514048 (#9484) üzenetére


slengi
csendes tag

En Cuadradot hasznalom cm-nek es tanar a palya közepen. Mondjuk Ö az eletben jobb hatvedet is jatszott.

Fino alla fine

(#9486) Mrguba


Mrguba
őstag

Nekem azt aruljatok el ki hogy szerel?
Mit kell csinalnom hogy ne egy bohocnak erezzem magam a palyan??
futas+A+B egyszerre?
Vagy mit ajanlotok?
Becsuszok mostanaban allandoan piros vagy tizi.
o bezzeg allandoan ott liheg a nyakamban mint egy pioca...a gep is.

(#9487) slengi


slengi
csendes tag

´
Szeretem a coin mozgatas pillanatat elkapni :C

Fino alla fine

(#9488) Scale válasza slengi (#9487) üzenetére


Scale
őstag

Wow, nice :D

Más: Witsel-re meg Goretzka-ra milyen chemstylet raknátok, 4-4-2-ben mindkettő CM-ként? Gondolkozom, hogy még esetleg a def/physical részét kellene feljebb tolni nekik, vagy mást?

(#9489) LedyGyuszi válasza Scale (#9488) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Witselt Basicon használtam, Goretzkát meg Gladiatorral

Cuadrado meg valóban játszott jobb hátvédet, de védekezésre alkalmatlan volt az életben is a csávó.

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#9490) Scale válasza LedyGyuszi (#9489) üzenetére


Scale
őstag

Hogyhogy Basicen? Mindig érdemes valami chemstylet rászórni a játékosokra, nem ?

(#9491) MarioAna válasza Scale (#9490) üzenetére


MarioAna
senior tag

Kapusra pl általában tilos chemstylet rakni, mert a basic jobb :D. Futhead/Futbinen ha kiválasztod a játékost, a basic chem stylera kattints rá. Ugyanúgy ad boostot, csak jobban elosztva.

(#9492) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Azt néztem, hogy vajon megéri egyáltalán ezekbe a BL lapokba fektetni? Mert az odáig oké, hogy pl. Griezmann, Aguero, Telles, Florenzi, stb. csapatai szinte biztos továbbmennek, de utána csak február közepén-végén lesz a kieséses szakasz! Addig még bármi jöhet. Ott lesz a futmas, bár az inkább csábító kamulapokat jelent, irreális követelményekkel, de a lényeg, hogy nagyon sok idő van addig.

(#9493) Scale válasza MarioAna (#9491) üzenetére


Scale
őstag

Wow, én is eddig futbinen pakolgattam játékosokra chemstylet, de ugye alapból nincs + semmin, és sosem próbáltam a Basic-re nyomni, azt hittem az reseteli vagy ilyesmi. :Y

Én meg eddig minden kapusra majdnem Cat-et raktam.. :U

(#9494) LedyGyuszi válasza Scale (#9490) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem érdemes mindig. pl. CM-nél felhúz mindent.

XONE: LedyGyusziHU

(#9495) Expendable válasza Kristof_94 (#9492) üzenetére


Expendable
aktív tag

Hát én vettem Tellest, Benzemát és egy Davinson Sánchezt. Már most haszonnal tudnám őket eladni, de egyelőre még várok és figyelem az árakat. Mondjuk mind a hármat használom addig.

(#9496) Scale válasza LedyGyuszi (#9494) üzenetére


Scale
őstag

Értem, köszi, ma is tanultam valamit :)

(#9497) K.J válasza slengi (#9487) üzenetére


K.J
senior tag

Azt hogy tudtad elkapni?

Nagyon belenyúltál amúgy, szép volt!

(#9498) A guru


A guru
addikt

Na srácok úgy alakult, hogy tudom tolni a squad battlest, megpróbálom ismét a top 100-at, jelenleg 74k ponttal a 28. helyen vagyok...:))

WL 15/12, jobb a gameplay, mint egy hete, de a mákos vereségek sajnos megmaradtak. A prime ikonos teameket sorra verem, de a 200k-s PL meg Serie A kifog rajtam a Willian-Jesus középpályákkal. :) Vicc.

(#9499) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

WL: Tegnap delelott 3 sima győzelem, aztán 4 hatalmas zakó.
Tegnap este még 4 zakó.

Megvettem Baby Nedveded, egyelőre nem az igazi, milyen chem illik rá? Hawk van rajta most, LF-ben használom.

Jah, és Jesus ellenem 3 meccsen 7 gólt rúgott...

[ Szerkesztve ]

(#9500) Yodamest


Yodamest
addikt

Auba SBC-t megcsinálza valaki? Futbinen írtak szerint 550K-ból kijönne, de eddig azt tapasztaltam, hogy ezt bőszen meg kell szorozni 1.5-el és az a reális ár, 700-800K-t pedig biztosan nem ér, annyiból veszek egy Kluivertet akit még el is tudok adni bármikor és bármilyen csapatba betudok tenni.

KaksziLajos baby Nedvedem volt nekem is, de eladtam, nem volt annyira jó mint amennyibe kerül sajna. Jesus pedig op mint a többi BPL játékos is. Hétfőn építek BPL csapatot, beadtam a derekamat :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.