Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Szigma70 válasza Mrguba (#29996) üzenetére


Szigma70
addikt

KDB jó CAM, jobb mint CM, de IF vagy Sif vagy HL Son is nagyon jó, és most sokan megköveznek, de FB Jesszus is egy deadeye-vel.

@Lajos

Nem akarok kapust venni, a lengyel teljesen jó, csak van egy piros 91-es Oblakom, mondom hátha.
ha veszek, akkor csak De genya

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30002) MdewC válasza Szigma70 (#29986) üzenetére


MdewC
nagyúr

Rám mindig számíthatsz. :R

A genyós belassult meccseken (is) jól jön az a plusz pace. :)

(#29988) Yodamest: ezért adok be idén régóta az LB/RB-re, erre is van kihegyezve az egyik alakzatom. :) (4335)

Mondjuk szerencsés vagyok, hogy az egyik oldalon bugos Pelé érkezik hawk (99 jump) a másikon Eusebio basic (93 jump) szóval idén erre nincs panasz, kimerem jelenteni, hogy minden meccsen legalább 1 fejes gólt szerzek. Sztem a replay-ekből is látszik, amiket hozok mostanában. :)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30003) Fifaisshit válasza Yodamest (#29992) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Egy icon kozeppalyas meg egy pl rb es be is van epitve :)
Amugy nagyon jo lap ajanlom ;)

(#30004) Yodamest válasza Fifaisshit (#30003) üzenetére


Yodamest
addikt

most kire is gondolsz? a Dijk gyerekre?

MdewC de hogy adsz be direkt a szélsők helyére? Mármint a csatárok futnak egy helyen befelé, de hogyan befolyásolod, hogy na most pont az RB "ellen" fusson?

(#30005) Fifaisshit válasza Yodamest (#30004) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Auba;)

(#30006) Digestive válasza Yodamest (#30004) üzenetére


Digestive
addikt

Meg eleve mi a jó beadás lényege? Gondolok itt arra, h sima beadás vagy valami +gomb hozzá, max erő vagy változó, stb? :R Én szögletből fejelek be nagyképűség nélkül 10ből 7et kb, de a beadásokból alig-alig.

(#30007) MdewC válasza Yodamest (#30004) üzenetére


MdewC
nagyúr

Easy. ;)

Digestive:

Ugye az alakzatomban RW és LW van.

Mind a kettőre rá van téve, hogy beadásra fussanak be instrukció.

Mondjuk ha RW Eusebioval futok a szélen, a tizenhatos és az oldalvonal között, beadás előtt megnyomom az R1-et, hogy beonduljanak fent, futok tovább picit, tolok egy drag backet, és R1 + beadást tolok, sok erővel, így nagy ívben adja át a túloldalra (Eusebio így ballal adja be de 5 wf), a szélső Pelének, aki 100%, hogy az RB-vel fog fejpárbajt vívni. Minek linkelek nektek gólokat, ha nem tanultok belőle? :P

:)

(Ezzel a kombóval nyertem/tünk div 1-et.) ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30008) Szigma70 válasza Digestive (#30006) üzenetére


Szigma70
addikt

Valamelyik nap jött ellenem egy csóka, egy jó csapattal 424-ben.

Az volt a játéka, hogy a kapujánál megszerzett labdát az LB vagy az RB jével felhozta a szélen a felezőigm vagy még addig se, majd én nem tudom, hogyan, mert a képernyőn még nem is látszódott ilyenkor a kapum, előrebaszta a labdát magasan, erőből, de úgy, hogy az mindíg valamelyik beinduló csatárára szállt. 1 gólt sikerült neki így összehozni, de beszarás volt, hogy akárhányszor előre küldte, mindíg az emberéhez ment, és mindíg volt oda beindulója, és egyébként is, honnan tudta, hogy ott lesz az embere?

Érdekes volt

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30009) szeby24


szeby24
csendes tag

Nos idáig haladtam a csapattal,Mdewc tanácsait megfogadva sokkal jobban érzem most a csapatot,lehet csak átmeneti de élvezetesebb a játék.
Esetleg a két szélső hátvédemet szeretném cserélni,valaki
Valami ötlettel esetleg???

(#30010) Szigma70 válasza szeby24 (#30009) üzenetére


Szigma70
addikt

Élvezetesebb, jobban érzed? Csak nézz már a képre :W

:DD :DD :D

:R :R

Mondjuk én valamelyik németet cserélném, de csak a magasság és a WR miatt Vieirara

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30011) szeby24 válasza Szigma70 (#30010) üzenetére


szeby24
csendes tag

Tervbe van ő is,csak még nincs rá keret😀

(#30012) Szigma70 válasza szeby24 (#30011) üzenetére


Szigma70
addikt

Ezzel sokan így vagyunk, és maradunk is így :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#30013) Yodamest válasza szeby24 (#30011) üzenetére


Yodamest
addikt

szerintem Walker maradjon, őt szeptemberig nem kell cserélni. :DDD

(#30014) szeby24 válasza Yodamest (#30013) üzenetére


szeby24
csendes tag

Hát megmondom őszintén azon az oldalon nála jobbat nem találtam még,viszont van egy probléma: túl sok területet hagynak a széleken és állando kontrák lesznek belőle,nem tudom mivel érjem el hogy maradjanak a helyükön.

(#30015) Readonly2 válasza Fifaisshit (#29943) üzenetére


Readonly2
tag

Velem is letoltad.

(#30016) dejvid8


dejvid8
őstag

Valaki meccs hamarosan?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#30017) Readonly2 válasza Readonly2 (#30015) üzenetére


Readonly2
tag

@Fifaisshit: nálam is hiányzik egy győzelem és egy vereség a tabellából.
@KaksziLajos: nekem jó 9 után a 2 meccs.

(#30018) Kristof_94 válasza szeby24 (#30009) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez azért elég komoly!
Szerintem De Gea az öreg helyére, a védőket meg majd TOTS alatt lecseréled, lesz választék bőven.

(#30019) s0p0q0r válasza MdewC (#30007) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Szélső védő választásnál a heading accuracy
lényegtelen, igaz? Gondolok itt arra, hogy pont le...rom hova, csak képes legyen elfejelni a labdát. Jól gondolom, hogy a balance, erő, jumping a lényeges fejparbaj szempontjából?

[ Szerkesztve ]

(#30020) Digestive válasza Kristof_94 (#30018) üzenetére


Digestive
addikt

Már most mondok egy elérhető áru b@szó TOTS RB-t. Dumfries! ;) Én már nagyon várom! :D

(#30021) akooos


akooos
veterán


Egy jó Poldi érkezett.

Ja és egy swap sbc is jött.

[ Szerkesztve ]

(#30022) freddyadu válasza szeby24 (#30009) üzenetére


freddyadu
senior tag

Hogy igazán élvezetes legyen, szerintem kell még egy Eusébio, Vieira és R9 erősítés, plusz Campbell helyett egy épkézláb CB.

(#30023) Santana01


Santana01
tag

Ma pár meccset le tudok tolni ha lesz akivel 😊

(#30024) MdewC válasza s0p0q0r (#30019) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, ott a pontosság mindegy.

Mik számítanak? Jumping tutira az egyik legfontosabb, plusz a magasság. Többiben nem vagyok biztos.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30025) dejvid8


dejvid8
őstag

Online vagyok , jön valaki bajnokságozni ? :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#30026) Readonly2 válasza Santana01 (#30023) üzenetére


Readonly2
tag

Nekem jó , Dávid Te már elvertél:)

(#30027) Szamár129 válasza Digestive (#30020) üzenetére


Szamár129
lelkes újonc

Ezzel kapcsolatban lehet tudni, hogy melyik ligákban lesz TOTS? Ha jól emlékszem tavaly a Holland ligából nem volt, viszont előtte való évben igen. Van ennek valami előre jelzése?

(#30028) Kristof_94 válasza Szamár129 (#30027) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nincs, de szerintem 2-3 hét és adnak valami infót, sőt akkor már talán kezdik is. Ami tuti az a BPL, La Liga, Serie A, Ligue 1, a többi meg lehet, hogy vegyesen. Mondjuk jó lenne külön TOTS a holland, portugál ligáknak.

(#30029) Digestive válasza Kristof_94 (#30028) üzenetére


Digestive
addikt

Azt díjaznám. Nekem az elsődleges célpontok Telles, Militao, Dumfries a hátsó sorba. Utóbbinak az sbc reward lapja kényszerből érkezett otw Cancelo helyett, de bejátszotta magát a kezdőbe végleg! :D

[ Szerkesztve ]

(#30030) uszid94 válasza freddyadu (#29874) üzenetére


uszid94
tag

Ez igy van az az Eusebio hatalmas bug mindenhonnan beveri fejjel labbal terddel hajlattal ... a csavo felrepul az egbe es lefejel mindenkit nagyon kemeny...

(#30031) Kristof_94 válasza uszid94 (#30030) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tényleg durván néz ki, mondjuk PC-n 3,8 millió az SBC-je, kíváncsi vagyok TOTS alatt mennyire megy le. De ha még 3 millió is lesz, az is eszméletlen sok. Elfogadnám, "endgame" az öreg.

[ Szerkesztve ]

(#30032) Szamár129 válasza Digestive (#30029) üzenetére


Szamár129
lelkes újonc

Nekem bárki jöhet aki az Ajaxban játszik, főleg De Jong, De Ligt stb. Remélem idén lesz Holland Tots, főleg úgy hogy ezt a két játékost elég rendesen felkapta a sport sajtó. A youtoube-on már van fent egy összeállítás lehetséges kártyákról és elég keményen néznek ki....

(#30033) Kristof_94 válasza Szamár129 (#30032) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet úgy lesz, mint tavaly, hogy megcsinálsz egy "rest of the World" sbc-t, kapsz egy tots csomagot, amiben lesz egy játékos pl. 10 közül. Mondjuk ez nem lenne jó, mert jó drágák lennének.
Amit szerintem nem fognak kihagyni, az a TOTS player pick, valamilyen formában lennie kell majd. Pl. a WL jutalmak, vagy valami sbc, akár ismételhető is!
Az eddigiekből látva idén nagyon nem fogják lejjebb adni, nyomják majd rendesen a tartalmat.

[ Szerkesztve ]

(#30034) Santana01


Santana01
tag

Skacok ne haragudjatok de én befejeztem a bajnokságot(és nagyon kezdem úgy gondolni,hogy lassan az egész játékot).

Játszottuk Dáviddal az első meccset 1-1 állásnál a 70. perc körül jön ez: [link] -kicsit gagyi a minőség mert telefonnal vettem fel hirtelen de a lényeg látszik-.

Így totál értelmetlen időt,energiát áldozni erre a játéknak nevezett random fosra.

(#30035) toxicjew válasza Kristof_94 (#30033) üzenetére


toxicjew
addikt

Várhatóan mennyire lesznek drágák a nem top tots lapok?

(#30036) p0ty


p0ty
aktív tag

mi történt a játékkal?
2 hetet kihagytam DR-ben csak a WL-t nyomattam
most nyomom a DR-t és úgy pörög a játék menet hogy csak pillogok mindenkinek mintha duracell elem fel lenne tolva a seggébe és pörögnek
valamint ez a skill rating pont átvariálás legnagyobb faszság amit valaha láttam
2400 ponton voltam kaptam az átlagos 1-2 ikonos csapatokat most variálás után 2250re leestem de jönnek szembe a 5 moments ikonos fullos teamek
felfoghatatlan számomra hogy kibaszott PC platformon hogy lehet közel 12 milliós keretek mikor eddig 2400 körül nem jött csak max kb 5-6 millás átlagos keret :D

(#30037) Hazli17 válasza Santana01 (#30034) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Nálam nem elérhető a vidi.
Mi volt?

(#30038) Santana01 válasza Hazli17 (#30037) üzenetére


Santana01
tag

Van Dijk utolsó emberként egy tök egyszerű passzt nem tudott lekezelni,jobban mondva egy balett mozdulat után két méterre pattant tőle a labda az ellenfélhez és persze azonnal gólt kaptam belőle.

(#30039) dejvid8 válasza Santana01 (#30038) üzenetére


dejvid8
őstag

Hát sajnálom hogy így alakult :(
Én sem tudtam felettébb örülni a győzelemnek.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#30040) Digestive válasza Santana01 (#30038) üzenetére


Digestive
addikt

Reggel leültem h gyorsan kozmetikázok a silver2-n kicsit mert egész 7végén nem tudtam játszani. Kaptam egy ilyen gólt és ki is kapcsoltam a gépet! :DDD

Pfejjjjj

(#30041) Kristof_94 válasza toxicjew (#30035) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A legolcsóbbak talán 50 körül, de ezt egy tots sbc, amibe kell egy tots lap simán feljebb tolhatja.
De idén nehéz bármit is megjósolni. Amint közeledünk én veszek majd pár 83-84 lapot, tavaly olyanok kellettek. Na megy egy csomó rare gold, mert lesznek liga upgradek is. Amúgy nem érdemes rajta sokat gondolkodni, az EA esetében nem lehet tudni mire készülnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#30042) toxicjew válasza Kristof_94 (#30041) üzenetére


toxicjew
addikt

Az jó hír, még mindig megvannak 83-84es lapjaim ;]

(#30043) Hazli17 válasza Digestive (#30040) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Az ilyennél szoktam én is letenni a kontrollert és csak ordítani, vagy szétürni a kispárnát,hogy anyagi kár ne legyen.. :(

(#30044) szabyka95 válasza Hazli17 (#30043) üzenetére


szabyka95
őstag

Sokkal jobb ha mentalisan megy szet az ember, hisz az olcsobb

(#30045) Digestive válasza Hazli17 (#30043) üzenetére


Digestive
addikt

Amúgy szépen kivitelezett és villámgyors kontra volt, de miért lett kapufa! :(

(#30046) dejvid8


dejvid8
őstag

Mit mondtok, jöhetnének ezek? :D
Homemade képsorozat következik (ráértem) :







(bocsi a nagy adag képért, csak most úgy megtetszettek a lapok, ha zavaró töröljétek vagy valami :D )

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#30047) MdewC válasza dejvid8 (#30046) üzenetére


MdewC
nagyúr

Legalább egy Thuramot tettél volna be vagy egy Buffont. :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30048) MdewC


MdewC
nagyúr

Közben Srácok a klub nem pihenhet.

A múltheti div 1 win és sb top 100 után most újra az sbc-ké volt a főszerep, ha már nem jöttek a momentsek, akkor beváltottuk a lapokat.

Fransescoo elkezdte a javát, én befejeztem. :)

Volt sok walkout, meg értéles lapok, maradt alapanyag is.

Röviden:

Ráadás:

Pelé fejeseiről picit át kell állnom Eusebio fejeseire, meg a bomba lövéskere, de ennél nagyobb teher ne legyen a fifában. :)) ;)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#30049) dejvid8 válasza MdewC (#30047) üzenetére


dejvid8
őstag

Nyugi, még csak most kaptam rá erre, érkeznek még majd ők is! :DDD

Gratula az új brigádhoz, ez már tényleg emberfeletti amit műveltek a csapattal. Nincsenek szavak egyszerűen. Igy kell kimaxolni a játékot. :R
Prime Eusebio-n én is gondolkodom, de nem tudom hogy megéri e azt a + pénzt a 91-es után úgy, hogy a 91-essel is nagyon-nagyon elégedett vagyok.

A fejelésével és lövő képességével egyetértek, az is emberfeletti. :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#30050) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Megcsináltam a flashbacket úgy, hogy eladtam kb minden lehetséges cuccomat, mert nem futotta ki igazándiból az aktuális tőkével, erre tessék, mi esik még ki a Die Mannschaft sbc részből? :DDD

De hogy ebbe hogy férne be? Szerintem sehogy. :(

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.