Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) Z'Z" válasza Geradossz (#9249) üzenetére


Z'Z"
őstag

Lényegtelen, hogy milyen rewardból vannak. :)
Volt benne két Megagiga, illetve prémium gold player pack.
A csomagok értékeit nézve, illetve ami benne volt, ha én pointból vagy coinból vettem volna, akkor nem igazán érte volna meg, és akkor még szépen is fogalmaztam.

@Fifaisshit
Sajnos sokan provokálják, amire ő egyből ugrik.
Ezt kellene már végre befejezni. :R

[ Szerkesztve ]

(#9252) Geradossz válasza Z'Z" (#9251) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Okés xdddddddd vegulis lehulyezel. Valamiert. Jon az arcoskodas a keppel. Majd ami alapjan el is tudnank donteni hogy kinek van igaza (nekem mert biztos hogy nem jottel ki 15 knal roszabbul) jon a visszahuzodas meg a lenyegtelen xd de igen ismet en vagyok a hulye xd

Fifashit provokalas tilos a forumon en nem provokaltam senkit, ellenben degistive igen.

Masreszt azt hogy hulyeseget irsz ismet le tudom irni en is majd minden kommentedre csak altalaba en nem odakopom hanem ertelmes ervel tamasztom ala.

De azert remelem mindenki erzi hogy amit most z’z csinalt az tobb mint nevetseges xdd

Még egyszer leirom nagybetukkel hatha ugy jobban megertitek.

NEM AZT MONDTAM, HOGY A PAKK ONMAGABAN VISSZA ADJA AZ ERTEKET TEHAT AZ ESETEDBEN 95k COINT KAPNAL, HANEM AZT HOGY A 3 PAKK A VÁLASZTHATÓ COIN ÉRTÉKÉT VISSZA ADJA MAX 15-20k BUKOVAL LEGES LEGROSSZABB ESETBEN.

[ Szerkesztve ]

(#9253) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Tegnap tudtam volna wernert venni 2szer is :)
Gondolkodtam Megvegyem e hiszen PR-t víg kapni mert nincs a piacon helyette vettem Aubet remelem jól választottam és fog kelleni a mai sbcbe :)

Geradosz : én rank 1 csomagokra amit kaptam legjobb lap egy 82es viviani volt akkor a coin vagy az érte meg ?:)

[ Szerkesztve ]

(#9254) Geradossz válasza Fifaisshit (#9253) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Teljesen tok midnegy a 82 es viviano... latom nem tudtok olvasni mindegy befejzetem.

(#9255) Fifaisshit válasza Geradossz (#9254) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Köszi :)

(#9256) Szigma70 válasza Geradossz (#9249) üzenetére


Szigma70
addikt

Én megértelek, de kérlek, ne vegyél már fel mindent :R

És a többieket is kérem, ne cseszegessétek már állandóan. Abszolúte nem írt hülyeséget ezzel.
Még akkor is ezt írom, ha ez az esetemben sajnos nem igaz. Nálam kb. a fele coin jönne vissza álltalában

Geradosz

Sztem az okfejtésed jó, de helyzetfüggő.

Nálam pld. az van, hogy 0 point. Ez az elv. Ezért , mivel sose nyitok semmi értelmeset, coin ínység van.
Én azt a dele coint sem vesztegethetem el, amit a pakkok választásával kockáztatnék.

Aki jobban áll, annak meg megéri bekockáztatni. Sztem ez természetes.

Többiek

Hagyjátok már lógva

Mostanában semmi olyat nem ír, ami miatt ki kellene közösíteni. Ez nem egy zárt világ,

A másik kollegának is nekiestek egyből, holott csak nincs képben.

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9257) getdizzy válasza MdewC (#9232) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Köszönöm szépen, ti sem panaszkodhattok sőőőt.. :C :C

Valamire most nagyon ráérezhettem, mert DR-ben már 1800+ skill ratingem van :))
Viszont amire kíváncsi lennék, hogy a Bale - Carvajal tengelyt érdemes e lecserélni a Lala-Mbappé - ra?

Carvajal sokszor hagyja el a posztját ami miatt, eléggé kellemetlen helyzetbe tud hozni, Béla meg a ziccerekben hibázik.

Köszi

(#9258) Z'Z" válasza Geradossz (#9252) üzenetére


Z'Z"
őstag

Légyszi fejezd be a trollkodást.
Emeld ki azt a szöveget, ahol lehülyéztelek.
Én normálisan válaszoltam neked, akkor ezt viszont is elvárom.
Köszönöm!

(#9259) Fifaisshit válasza Szigma70 (#9256) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Itt nem azzal van a baj én is írtam más szerint hülyeséget már de utánna nem szarozok le mindenkit és olyan stílusban ahogy o .....

A másik fórumtársunknal pedig ismét az volt a baj higy csalónak kiáltja ki a másikat és olyan stílusban :)

Témákat zárjuk le :)

Inkább imadkozzatok értem hogy kelljen Abu az sbcbe :DD

(#9260) Szigma70 válasza Fifaisshit (#9259) üzenetére


Szigma70
addikt

Semmilyen stílus nem volt. Leírta az erkölcsi véleményét, ami ha belegondolsz életszerü.
A kollega meg egyből beégette, hogy ismeri, és ilyen, holott nála nagyobb belekötö nincs itt. Hagyjuk már.
A kötekedés innen indult megint.

:R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9261) getdizzy válasza Fifaisshit (#9259) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Hááát, szerintem nem fog kelleni bele, ha már Hazardhoz nem kellett, és tavaly is csak a 94-es aguerohoz kellett a lapja

(#9262) Digestive válasza Geradossz (#9252) üzenetére


Digestive
addikt

Én tökeletesen értem amit mondasz és EGYET IS ÉRTEK VELE! Div5 rank1 valasztható coin asszem 52k. Ha ehelyett a pakkokat választom akkor ha mindent eladok nagyjából ~52k fog bejönni. ;) Nem akartalak én provokálni, csak érdeklődtem, h esetleg nicket váltottál e? :DDD Viccet félreteve a Te neved itt a fórumon totálisan egybeforrt és a szinonímájává vált a pökhendiségnek, a nagyzolásnak, a lekezelő stílusnak, a kivagyiságnak, az aroganciának és trollkodásnak. Ha egy eddig megválaszolatlan asztrofizizikai talányt válaszolnál meg és vezetnél itt le nekem, akkor se változna meg a veleményem. De neem te egy ilyen bagatel dolgon lovagolsz már hosszú ideje, mint ez a pakk kontra coin szarság!

De a reggeli tréfás kérdésemért elnézésedet kérem. Azt hittem, h ennyi belefér és nem taposok a lelkedbe. :(

[ Szerkesztve ]

(#9263) Fifaisshit válasza getdizzy (#9261) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Igazából azért reménykedem benne mert sima hazard azért alapból drága lett volna beletenni ellenben azért egy auba vsak 220:)

Harry Kanenal is kellett amúgy :)

De NE legyen igazad addig legalább tudok izgulni :DD

[ Szerkesztve ]

(#9264) etaclan1984 válasza getdizzy (#9261) üzenetére


etaclan1984
őstag

Meg Mane-hoz, meg Kanehez, meg Salah-hoz 2x :D

(#9265) Fifaisshit válasza etaclan1984 (#9264) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Jah tényleg Manehoz is , Salahra nem emlékeztem :)

(#9266) grimmjow67


grimmjow67
tag

Szerverek megint jók :D egy meccs 25 perc alatt megy le, annyit laggol

(#9267) chelseafan94


chelseafan94
tag

Szerintetek mennyire fognak felmenni az Arsenal játékosok árai? Most Lichsteiner kb 1500-ba megy PS4-en. Van esély rá, hogy nem kell kiraknia az Arsenalt az Auba POTM sbc-be?

PS ID: KoloChelsea

(#9268) Meghivott


Meghivott
addikt

Aubameyangot biztos nem fogom megcsináli, teljesen alkalmatlan bármilyen hibridre.
Tegnap volt itt szó Mertens első perces becseréléséről, nagyon nem ajánlom, pont a lényeget veszi el az az 5 chem.

(#9269) KaksziLajos válasza Digestive (#9262) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

59 000 coin. :K

(#9270) #16514048 válasza chelseafan94 (#9267) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az ilyen olcsó lapok nem mennek fel szerintem. Túl sok van belőlük a piacon, ugyanakkor viszonylag keveseknek lesz pénze POTM Aubára. Meg egyébként is alacsony rating-es.

(#9271) alite válasza #16514048 (#9270) üzenetére


alite
aktív tag

Illetve meg egy LW-kent minden masodik ember csak legyinteni fog..

(#9272) Geradossz válasza Digestive (#9262) üzenetére


Geradossz
aktív tag

De miért lovagolok? Mert mindenki irja hogy hulyeseg az allitasom, holott sokan azt se ertik mit irtam, mert mindenki a hulyeseggel jon hogy adott egy 82-es mittom en kit, illetve hogy a pakk vissza adja az erteket es ezzel folyamatosan jon a szurkalodas, tobbeknkozt tegnap is jott. Ma zz kollega feltoltott egy kepet amin jol lathatoan nekem volt valoszinusithetoen igaz de ugye a pako fele nem latszik es nem tudom mennyi a coin amit kivehetett volna. Cafolni a mondandom eddig senki nem tudta bizonyitekkal de a szurkalodas folyamat jon meg hogy nem igy van meg hulyeseg stb de ez kb csak azert van mert en irtam ha te irod le akkor igazad van es isten vagy. De itt akkor sincs igazam mikor nekem van raadasul a mostani peldan latszik is. Es ez a problema hogy en tobbnyire ervekkel ala tamasztok mindent majd jon az hogy a ez hulyeseg de normalis ellenerv sosincs illetve meg se ertik amit leirok az erto olvasas nagyon nem meg ezek szerint sokaknak. Jo mondjuk nem a legjobban irok de szerintem meg lehet erteni attol hogy ekezet, vesszo vagy karakter hiba van.

Zz te pedig konkretan nem hulyeztel le es ezt en is kepletesen ertettem, viszont tobbszor beirtad szurkalodaskent (marha tegnap is te voltal, nem tudom biztosan, lehet hogy nem te) hogy a pakk vissza adja az erteket es mint mondtam sosem ezt irtam es te most is elkezdted bizonygatni hogy butasagot mondtam, majd megmagyarazol egy teljesen mas dolgot hogyha pontbol vagy coinbol veszed a pakkot nem adja vissza az erteket.

Ezert akadok ki dehistive mert az ertetlenseg, az olyan vita amit nem kepesek ervekkel alatamasztani, a kotekedes es a megmagyarazas csak h ne legyen nekem igazam, mikor nyilvanvaloan nekem van kiborit. Nem csak itt a forumon hanem mindenhol. Es szerintem teljesen jogosan. Az pedig szintrn hogyha egyszer van egy szabaj akkor azt nem csak xy ra kell betartani hanem mindenkire. Felre ne erts nem akarom en h bannoljanak nem az faj hogy te itt vagy, nem is az hogy en bannolva lettem, hanem az hogyha van egy szabaly amit valmkire alkalmaznak akkor azt mindenkire kell, ahogy sajnos az elet sok teruleten nem igy megy, de ne menjunk most ebbe bele.

(#9273) etaclan1984 válasza Geradossz (#9272) üzenetére


etaclan1984
őstag

Fejezd már be. Rohadtul unja már mindenki hogy hetente mással mész össze.
November eleje van ez meg már legalább az 5. alkalom, de gondolom még lesz vagy 5 idén.
Úgy hogy tavaly már bannolva lettél, tehát nem értem miért feszegeted a határokat.
Tényleg nem vevő erre senki, lehet tovább görgetni.

[ Szerkesztve ]

(#9274) K.J válasza Z'Z" (#9242) üzenetére


K.J
senior tag

Én voltam, aki kifogásolta ezt a dolgot, mert nem vágtam, h ha átszervezik a csapatot, akkor megmarad a chem.
A Guru volt olyan kedves és elmagyarázta.

(#9275) Z'Z" válasza Geradossz (#9272) üzenetére


Z'Z"
őstag

Na, én biztos nem szurkolódtam, ezt nagyon elnézted.
Nem, csak volt egy olyan hozzászólásom, ahol pont a kapott csomagokról írtam, amit linkeltem neked példaként.
Nem is értem, hogy ebből hogy a fenébe következtetsz támadásra.

(#9276) Digestive válasza Geradossz (#9272) üzenetére


Digestive
addikt

Én értem h sérti az önérzeted, ha a nyilvánvalóan helyes állításodat kétsegve vonják. De tudod ilyen az emberi természet. Te egy olyan stílust képviselsz ami a legtöbb ember számára bosszantó és az ebből fakadó ellenszenvet te ráadásul ki is maxoltad... Azt javaslom h meg kell enni amit főztél magadnak és 10x átgondolni mielőtt leírsz valamit, h attól nyílni fog e a bicska az emberek zsebében. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9277) getdizzy válasza Meghivott (#9268) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Én voltam az, de akkor hogy építenéd be? :D

(#9278) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Amúgy. én eddig nem tulajdonítottam jelentőséget ennek az óvodának itt.
De már a topic fele ezzel van tele, és vele együtt a tököm is.

Mdewc kolléga, légy szíves az élvezhetőbb sorokért tegyél valamit
köszi :U :U :R

(#9279) Geradossz válasza Digestive (#9276) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Na látod degistive, megjött etelcan is, holott 1. nem én kezdtem, provokálva lettem, majd zz besült a bizonyításal, de látod nem én kezdtem megint nem én írtam hülyeséget, de én vagyok a hülye.

Etelcan, akkor és azt írok ide ahányszor és amikor akarom. Ahogy xy megkrédezheti 500 szor hogy milyen csapatot építsek ez a játékos milyen ugy én is leirhatom 500 szor, hogy nem éri meg a coint választani.

Z'Z igen nem te írtad, igazad van vagy LedyGyuszi volt vagy Lendvai feri, csak abbol gondoltam, mert te jelentkeztél egyből és írtam, hogy valaki írta, teljesen tök mindegy ki, nem az első hogy ezzel jött szurkálódás.

Részemről lezártnak tekintem a témát, amit ugye ismét nem én kezdtem de ismét én vagyok aki melegebb éghajlatra van küldve. Sok sikert mindenkinek a hétvégére.

(#9280) Meghivott válasza getdizzy (#9277) üzenetére


Meghivott
addikt

Nainggolan + Allan + 1 ikon striker 451 kezdőfelállás.

(#9281) arpo04


arpo04
őstag

Ez egyre jobb. Azt hittem csak nso forumon van ilyen. Lassan ott tartunk keszithetem a popkornt ha olvasom a forumot.
Geradossz: letesztelem amit mondasz es utana mondok velemenyt. Viszont akkor pontosits ha kerhetem.
Coin hany % jon vissza a packbol, mennyi ido alatt, mennyi idot kell raforditanom. Ezek is fontos tenyezok. Ha ezekre megkapom a valaszt tesztelem es utana fodmalok velemenyt.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#9282) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Geradossz Te mondtad hogy vágod a chemistry cardokat igaz ?
4-5-1 (karácsonyfa )
Rashford/Strerling RM/LM
Oxlade CAM
UCL Lingard CAM
Lacazette ST
Mit tegyek rájuk ?

(#9283) etaclan1984 válasza getdizzy (#9278) üzenetére


etaclan1984
őstag

+1

(#9284) Szigma70 válasza ShiberMonkey (#9282) üzenetére


Szigma70
addikt

Egyértelmű

Mindenkire Hunter, az a menő :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9285) Z'Z" válasza Geradossz (#9279) üzenetére


Z'Z"
őstag

Hogy is van ez?
Ha neked írnak valamit, akkor az fáj, viszont te másnak írkálhatsz akármit, anélkül, hogy utána járnál a dolgoknak?
Felsorolsz neveket, de nem is tudod, hogy valójában ki írt neked, vagy említett meg a hozzászólásában.
Én csak válaszoltam neked, normálisan, amire te egy ilyen "szöveget" piszkítasz ide.
Arról már nem is beszélve, hogy én eddig segítettem neked, így végképp nem értem ezt a kinyilvánulást.
Amúgy lesz@rom, jó nyitogatást, ha neked megéri.
Pá!😘

[ Szerkesztve ]

(#9286) hulkobb válasza Geradossz (#9279) üzenetére


hulkobb
tag

Miért nem dobjátok ki ezt a kretént? Full róla szól a topic nem a fifáról. (amiket írkál az is f@szság :)) )

[ Szerkesztve ]

(#9287) slengi


slengi
csendes tag

Csak nalam fordul elö hogy az ellent allandoan 5000x kell szerelnem? Minden visszapattan vagy nala marad. Ezekböl kapom a golok nagy reszet. Elveszem töle (Standing tackle) nala marad es fut tovabb. :W Kisse idegesitö...

Fino alla fine

(#9288) Geradossz válasza hulkobb (#9286) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Igen faszság ismét egy alátámasztott érv:D, azért volt igazam most is:D Z'Z én normálisan reagáltam neked. Utána nem miután elkezdted bizonygatni majd visszatáncoltál mikor láttad, hogy ez be fog sülni, de tényleg zárjuk le. És mint leírtam azt hittem azért jelentkeztél ilyen gyorsan. Illetve én nem szólogatok be random csak úgy.

LFC1892YNWA chemet nem én írtam, de én személy szerint nem játszok szélsőkkel, csatárokra pedig mindig hunter vagy hawk megy nekem és a cam-ra is többnyire.

(#9289) thebigK válasza getdizzy (#9278) üzenetére


thebigK
addikt

+1. 2naponta megy itt valamin hulyesegen a rinya, visszasirom Kristof kontrolleres, PTG Rodrigos, 2milla zsetonos mizeriajat :DDD (nooffense termeszetesen)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9290) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Legyszi fejjezzetek már be .......

(#9291) K.J válasza slengi (#9287) üzenetére


K.J
senior tag

Nem hiszed el, velem pont ugyanez volt 2 napja, bár akkor az én javamra. Nem idegesített. (Haha...)
Az ellent viszont nagyon. Szegényke védekezett meg csúszkált. Sajnáltam.
Érdekes amit ez a játék produkál.

(#9292) slengi válasza hulkobb (#9286) üzenetére


slengi
csendes tag

Vitapartner nelkül nincs vita. Ha nincs kivel akkor nem fog :))

Fino alla fine

(#9293) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Itt ma elszabadul a pokol :)) :DD

(#9294) slengi válasza K.J (#9291) üzenetére


slengi
csendes tag

Nalam nincs slideshow. Nem az en stilusom. :D Csak idegesitö hogy elkepzeles nelküli szaladok elöre a kapuig, constant pressure az egekbe emberektöl tudok igy kikapni. /Nem neked szol nehogy magadra vedd/ Letamadassal nincs baj, 1-2 gyors passz oldalforditas aztan mar ö kerget. Csak ha visszapattog vagy instant nala marad ugy nehez visszatamadni :) Ha valaki jobb azt elismerem de ezektöl kivagyok :W

Fino alla fine

(#9295) MdewC válasza Jinxb1rd (#9238) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ad 1. A bronz pad nem számít, nem befolyásolja az ellenfeleket.

Ad 2. Ez így semmilyen szinten nem csalás és soha nem csalunk.

Szóval legközelebb tájékozódj, mielőtt értelmetlenül írsz vkinek.

Más.

Srácok kérlek ha ennyire csípitek egymás szemét (neveket nem írok), beszélgessetek privát és ne szemeteljétek tele a topikot.

Ha ez délutánig nem csitul, bezáratom a modikkal topikot egy időre.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9296) Mrdevil válasza Fifaisshit (#9293) üzenetére


Mrdevil
addikt

Így első blikkre egy-két lapot leszámítva megint nem tűnnek sokkal durvábbnak mint a sima gold lapjuk, ellenben milliókba fognak kerülni kirakni. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9297) Meghivott válasza MdewC (#9295) üzenetére


Meghivott
addikt

2-4 ember miatt nem a topikot kell bezáratni és ezzel a többieket (is) büntetni, nem gondolod? Figyelmeztess mindenkit privátban, akit kell, aztán tedd, amit kell.

[ Szerkesztve ]

(#9298) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha tovább veszekedtek, akkor kitörlök mindenkit a tér-idő kontinuumból! :DDD

(#9299) Szigma70 válasza Fifaisshit (#9293) üzenetére


Szigma70
addikt

Nahhh de az a Cout lap ugyan 90-es, de ugyan azok a statjai, mint a gold lapnak.

Hogy van ez?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#9300) dejvid8


dejvid8
őstag

Fú de unalmasak már ezek a folytonos veszekedések, beszólogatások... Jesszus. :(

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.