Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) dejvid8 válasza akooos (#1999) üzenetére


dejvid8
őstag

És a lapjának ára már feljebb is ment.
Ami jó, mivel snipeoltam párat.
3.7K -> 7.5K
4.6K -> 7.5K
4.1K -> 7.4K

Laza +10K eddig, jól jött.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#2002) getdizzy


getdizzy
aktív tag

MdewC kolléga

Most nézem igen szép transfer profitot termeltél már a webapp alatt

pénteken még 40k körül volt most meg már 165k :O
Mibe sikerült belehúznod :P

(#2003) readonly válasza Z'Z" (#1987) üzenetére


readonly
csendes tag

igen,ezt láttam +kb érthető videó nélkül is, inkább a különböző felállások mellé ajánlottak érdekelnének. Azért van pár kombináció amit ha mind magamnak kell kipróbálni jó sok játékóra belemegy csak ebbe, majd a megfelelő játékosok megtalálása...

(#2004) gorje válasza Z'Z" (#1997) üzenetére


gorje
senior tag

Köszönöm szépen hogy kifejtetted! Csak a WL kvalit adja vagy rewardot is?

(#2005) Kristof_94 válasza akooos (#1999) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem ő a kedvencem most, cam-ban nagyon jó, de az az IF drága lesz. :F

Közben én megkaptam minden pakkot, ami az előrendeléshez jár!

[ Szerkesztve ]

(#2006) Z'Z" válasza gorje (#2004) üzenetére


Z'Z"
őstag

Minden héten rangokba fog sorolni, ami alapján kapjunk majd a rewardokat.
Amit elméletileg hétfőnként hajnalban fogunk megkapni, mint az SB-ben.
Visszatérve a DR-ra.
Három pontot lehet szerezni:
Skill rating, weekly score, fut champions.
A hétvégi kvalifikáció csak egy bizonyos pont után jár, ami minden héten változik, viszont ha eléred, akkor te határozod meg, hogy mikor használod fel a jogosultságot.
És, ha egy hétig pl. nincs időd játszani, de div3-ba rangsorolt, akkor innen nem esel ki.

[ Szerkesztve ]

(#2007) dtrms


dtrms
aktív tag

Ha bekapcsolom a trainert, hogy lássam a TF csíkot, akkor hogy lehet megoldani, hogy a játékos alatt ne látszódjon az hogy milyen irányba fut?
Csak a TF csíkját akarom látni, de nem tudom megoldani sehogy. Mindig alatta van hogy merre mozog....

(#2008) Z'Z" válasza Z'Z" (#2006) üzenetére


Z'Z"
őstag

Még annyit hozzáfűznék, amit most olvastam, hogy 2000 fut champions pont kell ahhoz, hogy indulhasson valaki a WL-ben.

(#2009) dtrms válasza Z'Z" (#2008) üzenetére


dtrms
aktív tag

Igen és az fix.
Illetve a skill ratingek határai is fixek.
Div 5-1200
Div4-1600
Div3-1900
Div2-2200
Div4-2400

Egy meccs ilyen 20-30-40 pontokat ad kb, ha nyersz.

Illetve a Division-ön belüli ponthatárok viszonylag lassan nőnek és a winekért és a lose-ért is kapsz pontot.
Lose kb 200-300, Win pedig 600-900 (gondolom itt is nézi a labdabirtoklást, gólokat stb).

Div5-ben a rank1 jelenleg 13,000 pont....szóval oda inkább csak úgy lehet bejutni, ha minden nap X meccset nyersz. De a rank2 egész reálisnak tűnik pár meccsel is (tehát dolgozó embereknek is) és talán még jobb rewardot is ad, csak ugye kevesebb pontot, illetve szerintem a rank1 a következő div-be ugrás feltétele is.

(#2010) zsolti72837


zsolti72837
őstag

4-3-3 (4) felállásba valaki összedob nekem egy olcsóbb csapatot? Olasz ligából :)

:R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2011) p0ty


p0ty
aktív tag

a 4-1-2-1-2 szűk megint olyan op felállás mint tavaly? vagy most más felállás lesz az úgy mond meta?

(#2012) thebigK válasza zsolti72837 (#2010) üzenetére


thebigK
addikt

[link]

#2011 - azzal a felállással szívok a széles csapatok ellen. Szerintem ANNYIRA nem lesz op, mint tavaly

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2013) gorje válasza Z'Z" (#2006) üzenetére


gorje
senior tag

Köszönöm szépen és Neked is dtmrs! Így már világos nagyjából a működése a dolognak.

Érdemes most játszanom Division Rivals-al? Még csak 1 meccset tettem bele. Ha lejátszom az 5 meccset és kapok rankot akkor (hétfőn?) jár valami jutalom? Mert ha igen, akkor a fennmaradó trial időmből játszom azt is, hogy onnan is jöjjön 1 kis "plusz". Mennyivel ad jobban kb mint a Squad Battles elite 2 - 3 szint (jelenleg itt tartok, de szerintem kell még játszanom vele, hogy elite 3 legalább meg legyen)? Persze függ a besorolástól is, tudom. Tavaly WL-ben gold 2-3 volt a szintem, de mindig maradt benne pár meccs, ha ez számít.

SBC-ket mér kiraktam. Már csak a hybrid master "kirakós" maradt a liga és nemzet hybrid SBC-ből. 1 chem pont hiányzik még.
Mi a leggyorsabb módja a loyality megszerzésének? TOTW gép ellen aztán kezdőrúgás után feladás és ez 10 alkalommal?

[ Szerkesztve ]

(#2014) Kristof_94 válasza thebigK (#2012) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem sem, én is azt használom, de a szélsők ellen nagyon nehéz. Meg ugye ott van az is, hogy ebben a FIFA-ban lehetetlen normálisan labdát tartani, fedezni esélytelen, stb. Rohanni kell a szélen, eddig ez tűnik jónak. :D

(#2015) Z'Z" válasza gorje (#2013) üzenetére


Z'Z"
őstag

Igen, jár jutalom.
Akkor nem kapsz rewardot, ha az adott héten nem játszol, viszont mint már írtam a div. helyezésed nem változik.
Viszonylag jobb packokat ad, mint az SB, de gyengébbet, mint a WL.

[ Szerkesztve ]

(#2016) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hoppá, gold upgradeből Kane. Igaz nem tudok vele most mit kezdeni, de azért nem rossz! :)

(#2017) Z'Z" válasza Kristof_94 (#2016) üzenetére


Z'Z"
őstag

Grat.
Megkaptad a Champions League Gold Player Picket is? Ha igen, mit dobott?
Vagy te melyiket rendelted elő?

(#2018) thebigK válasza Kristof_94 (#2016) üzenetére


thebigK
addikt

neked idén is röfög a malac az asztal alatt úgylátom... :))

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#2019) dtrms válasza gorje (#2013) üzenetére


dtrms
aktív tag

Érdemes igen. Ha letolod az 5 meccset és utána ahol vagy, ott lejátszol kb 4-5 meccset, már egész jó rewardot ad és az első 2 szint (rank 5-4)nagyon hamar átugorható. Konkrétan 2-3 win és meg van a rank 3, ami már korrekt jutalmat ad, ahhoz képest, hogy mennyit kellett tenni érte.

(#2011) p0ty: egyáltalán nem tűnik op-nek. Én most azt játszom, meg a 4321-et és egyik se az igazi. Lehet tesztelgetem majd még a 4-3-3-akat. Mint ahogy már írták a széleken elfutás megy idén. Tök mindegy milyen csapat, milyen chem stb....csak gyors legyen és bírja staminával a meccs végéig a csapat.

Talán a Varane, Bailly, Sanchez, van Dijk féle védők, akik majd meg tudják fogni az ilyen csapatokat.
Én a CL player pick-ből egy 81-es Semedo-t kaptam. Ő már fel-fel veszi a versenyt a rakétákkal.

(#2020) gorje válasza Z'Z" (#2015) üzenetére


gorje
senior tag

Köszönöm szépen és neked is dtmrs! :R Akkor tolom majd este azt inkább. 3 órám maradt még, remélem elég lesz.

Ja es ha ugy erzem sokkal jobb az ellenfel akkor inkabb lepjek ki es toljam a kovetkezot? Az ido szuke miatt.

Erre valaki esetleg?
""Mi a leggyorsabb módja a loyality megszerzésének? TOTW gép ellen aztán kezdőrúgás után feladás és ez 10 alkalommal?

[ Szerkesztve ]

(#2021) Z'Z" válasza gorje (#2020) üzenetére


Z'Z"
őstag

Igen, az a leggyorsabb.
Kezdőrúgás után rúgni kell egy gólt, majd feladás és ez 10 alkalommal.

(#2022) p0ty


p0ty
aktív tag

most láttam hogy Kondogbia Rashford és Mbappe ára pcn még kevesebbre van belőve mint másik platformokon, valaki nem tudja kiknek változott még? és lenne érdemes levadászni pcn míg itt nem változik

(#2023) LedyGyuszi válasza gorje (#2020) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

vagy ha nem akarsz vereséget elkönyvelni, akkor kezdő rúgás után újraindítod a játékot... vagy kilépsz a profilból és vissza. elmúlt években működött

XONE: LedyGyusziHU

(#2024) MdewC válasza getdizzy (#2002) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egy baráttal nyomatjuk, 2-en toljuk. :DDD Ezt írtam korábban, hogy idén társultunk Fransescoo kollégával, csak semmi stressz, két eltérő időpontban játszunk, de mind a ketten kereskedünk. Plusz Feri szeret SBC-zni. Szerencsére!

Minden az ő érdeme.

Feri nyitott 2 db IF lapot, megcsinált 2 db SBC-t. Van kérdés. :)

Sajnos nem nyitottunk semmi nagyot, akiket eddig megvettem az egyeztetéseink alapján, az Radja és Goretzka. Többit folytatjuk.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2025) bvitar válasza Szigma70 (#1998) üzenetére


bvitar
tag

Szerinted lesz ebből még normális játék? Nem tudom eldönteni vegyem e vagy ne. Jelenlegi állapotában szerintem elég gáz. Vagy csak szokni kell? Mintha most több múlna rajtam mint a 18-ban, csak emellé miért kellett ez a csetlés botlas, pitti patti flipper mintha mennyei 8-as meccset néznél.
Aaaa a végén úgy is kivágok rá megint 80 eurót és majd szidom magam milyen hülye vagyok. Nagy szívás ez azoknak akik szeretik a focit. Nincs választás ez van. 😭

(#2026) marcess


marcess
senior tag

Egy kérdés: egyik haverral azon vitatkoztunk, hogy tavaly volt-e otw sbc már a játék elején? Én váltig állítom, hogy csak februárban volt, de annyira határozottan mondja, hogy bizonytalan vagyok. Befektetés szempontjából nézném, mert nem tudom meddig lehet majd 1000ért 83as játékosokat venni.

(#2027) Kristof_94 válasza Z'Z" (#2017) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen. Lenglet és A. Valencia lett!

Más: Originen azt irtam valakinek, hogy “f u”. A gyerek azt mondta ezért reportolni fog. :D
Az ilyenért bannolhatnak az egész FIFA-ból? Járt már valaki így?

(#2028) #16514048 válasza getdizzy (#2002) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezeket nem értem hogy számolja amúgy.
Nekem 202 ezret ír, de tuti nem ennyi a valós profitom.

A másik meg, hogy a club value mitől 3 millió feletti...

[ Szerkesztve ]

(#2029) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Nekem tetszik ez a rész. Bár úgyis változni fog a patchek miatt, de eddig pozitív a véleményem.

Ezek a kicsit elpattanik néha, fölé rúgja néha, rossz irányba mozdul néha dolgok engem nem zavarnak, az életben sem steril a foci. Feljebb írta valaki, hogy nem lehet labdát fedezni meg tartani, szerintem meg jól lehet.
Kevés gólos meccseket játszom online. A gyors támadók meg csak azoknak a védelmét futjak meg, akiknek feljebb van tolva. Nekem alapon van a taktika és ritkán kapok így gólt...

(#2030) Z'Z" válasza Kristof_94 (#2027) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ezek egész jó nyitások, főleg Valencia, sőt talán jobb húzás, mint Kane.
Ezekkel persze nem dicsekedtél. :D

Ha jól emlékszem, akkor a főnit is hasonlóért tiltották pár napra.

[ Szerkesztve ]

(#2031) akooos válasza marcess (#2026) üzenetére


akooos
veterán

Februárban volt csak, a winter editionnel együtt.

(#2032) Kristof_94 válasza Z'Z" (#2030) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Amúgy Valenciát kihúztam nemrég simában is, nincs is a piacon. Szóval várok a price range emelésre és majd szépen eladom. Ha nem villan fel fehéresen az EA felirat, akkor már nyomom is a kihagyást és sajnos ritka. Amúgy azért kezdtem el a gold upgrade-t, mert Twitterre kirakta egy srác, hogy 40-50 ilyen upot csinált és jött két ikon, mert ugye idéntől már ez is lehetséges.

Nagyon remélem emiatt nem bannolnak, még csak nem is írtam ki azt a két szót! :D 1-2 nap szünet nem érdekelne. Na meg zsetont se vegyenek el.

(#2033) Kikki90


Kikki90
tag

Sziasztok!

Talán nem a reklám helye, de sokakat érdekelhet, hogy a megjelenés hétvégéjén szombaton is lesz egy nagyszabású FIFA 19 köszöntő verseny, ahol értékes nyereményekkel lehetettek gazdagabbak és megmutathatjátok ki a legügyesebb játékos. Várunk mindenkit szeretettel!

Részletek: [http://eurofifa.hu/elindult-a-nevezes-hazank-elso-fifa-19-versenyere/]

[ Szerkesztve ]

(#2034) evibly


evibly
senior tag

Közel járok a 10 órás trial végéhez és egyelőre küzdök, mint disznó a jégen. Alapvetően bejön az új, vagy a tavalyihoz képest valahogy kevésbé fluidra csiszolt gameplay, de e klasszik problémák ugyanúgy megvannak.

- Nem tudom érvényesíteni a játékbeli fölényt: más 2-3 kapura lövéssel lemakkol, nekem 10-ből sem sikerül
- A legtöbb gólt fejesből (szöglet, random beadás) kapom
- Nagyon sok nehéz, jól játszó ellenfél jön, de a mezőny később nyilván hígulni fog
- Tanulnom kell a fizikát, a cselek utáni történéseket, és leszállni a low driven dupla B-ről, ami a 18-ban a végére totál beégett sajna :((
- Hihetetlen mennyiségű blokk van támadás közben, a flipperezés jelenség is erős
- A befejezést nem érzem egyszerűen: meg kell szokni, hogy el kell lőni olyankor is, ami tavaly esélytelen volt és fordítva
- Úgy érzem, hogy mindig a kulcs passzok mennek rossz helyre, vagy keresztezi őket az ellenfél. Lehet, h ezt csak bemagyarázom, de volt meccs nem egy, ahol ha megfeszültem, sem tudtam egy értelmes passzt adni.
- A lövéserősség egyelőre megfejthetetlen logika szerint alakul: néha olyan sistergős bombák mennek, pedig alig nyomom, máskor meg csak csorog a labda, pedig izomból nyomom.
- A TF-t meg sem próbáltam eddig :D
- Sok jó új animáció van, bár ez annyira nem befolyásolja a dolgokat

Aki ez alapján dönti el, hogy megvegye vagy sem, ne tegye, mert igen, 1000%, h jönni fog a patch. Most túlnyomórészt régi accountok jönnek ellenem, nagyon sok szoros, izzadós meccsel, ha jön a tömeg, akkor tuti, hogy ezen-azon igazítani fognak.

[ Szerkesztve ]

(#2035) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Kicsit mintha feljebb mentek volna az árak...

(#2036) zsolti72837 válasza thebigK (#2012) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2037) marcess válasza KaksziLajos (#2035) üzenetére


marcess
senior tag

Igen a tegnap 60 k-ért vett Coutinhot most már 85 körül el lehetne adni, nagyon gondolkozok rajta, hogy eladom és veszek a pénzből vagy hét Iniesta-t. Előbb utóbb biztos hasznot hozna, de félek, hogy sokáig nem lesz olyan sbc amibe kellene magas értékelésű lap.
Arról van infónk, hogy ezeket a bl lapokat hogyan lehet majd megszerezni?

(#2038) KaksziLajos válasza marcess (#2037) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Én egy Modricon ülök, de elvileg még a megjelenéskor, azaz keddtől feljebb mennek az árak. Lehet hogy ezt érezni már?

Gondolkodom, hogy ma este eladom még. 130-ert viszik Boxon...

(#2039) marcess válasza KaksziLajos (#2038) üzenetére


marcess
senior tag

Drágulni szerintem is drágulni fognak, csak arra kellene rájönni, hogy mennyivel. Lehet, hogy egy Modric 160 k lesz, viszont ha most 130-ért eladod és veszel 10-11 Iniestat vagy valakit, akin fejenként lehet 10-15 k haszon az több mint amit Modric emelkedne. Csak lehet, hogy Modric 200 k lesz, Iniesta meg csak novemberben fog kelleni.

(#2040) p0ty


p0ty
aktív tag

Arturo Vidal ezzel az 57es tempóval nagyon ki lett nyírva?

(#2041) #51177472


#51177472
törölt tag

Nos, 10 óra után úgy érzem, ez az a Fifa amire eddig vártam. ;]
Viccen kívül, ez a picit lassabb játékmód, több hangsúly a pontos passzokon és a cseleken nagyon bejön.
A timed finish jó, ha jól eltalálom nagyon szép lövések lesznek, viszont ha nem akkor szó szerint botrányosak. Nagy hangsúly van ezen.

Sikerült már 200k-t kitermelnem az alap sbc-kből+kevés tradeléssel, és majd még jön a 40 ajándék pack. :P

Próbálok egy szélről beadásos játékot játszani, középről pedig Isco passzaival támadok. Egész jól megy, bár sokszor még ügyetlenkedek és eladom a labdát :DDD , de streameket nézek, hogy mit-hogy.

A custom taktikai beállítások jók, szépen lehet variálni.
Rá kell érezni, sok-sok gyakorlás, ez a fifa amivel eddig a leg elégedettebb vagyok.

(#2042) Kristof_94 válasza marcess (#2037) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Megint elcsesztem, mert nézegettem az árakat 2 napja és volt is keretem bőven, de nem vettem senkit, pedig sokan elég komolyat ugrottak...
Én azt gondolom, hogy lesznek majd a közeljövőben olyan SBC-k vagy heti feladatok, amire kaphatsz egy "player pick" csomagot pl. 84-86 vagy 86-88 közötti játékosokkal. Kétlem, hogy pl. simán nyitni lehetne őket, mert ezek alig megnövelt lapok. Ezeknél inkább a desing a jó, meg valamennyire a piacot is normalizálják.

Amúgy nekem nagyon nehezen megy eddig a szélsős felállás. Van valami ötletek rá? Egyszerűen nem bírom őket a szélen indítani...

(#2043) evibly


evibly
senior tag

Egyébként az előrendeléshez járó UCL player pick pakkok már kijöttek? Csak mert én eggyel sem találkoztam :F

(#2044) Kristof_94 válasza evibly (#2043) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

PC-n igen, a többi platformra elvileg 28-ig ki kell jöjjenek. Viszont PC-n más is duplán kapott mindent? :D
Kaptam 2 player pick csomagot, kétszer kaptam meg a kölcsön játékosokat, illetve 4db jumbo premium gold packet kaptam. :U

(#2045) #51177472


#51177472
törölt tag

Illetve ez lehet csak az én ügyetlenségem, de a labdát eddig mintha nehezebb lenne tartani .

Külföldieket követek, Ti néztek magyar Fifásokat Twitchen/YouTube-on?

(#2046) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ti mennyire tapasztaltátok azt, hogy "idén" a robosztusabb játékosok, mint pl. Lukaku vagy Ibra jobban lennének használhatóak?

(#2047) p0ty válasza Kristof_94 (#2044) üzenetére


p0ty
aktív tag

Duplán mit?

(#2048) marcess


marcess
senior tag

Másfél óra snipeolás után nagyon megkönnyebbültem, hogy meglett Promes, az árát csak utána láttam meg :D

(#2049) dejvid8 válasza marcess (#2048) üzenetére


dejvid8
őstag

Menj már :D az alak aki kirakta nem volt tisztában vele hogy milyen érték... (Lesz több is)
Nekem 20k-èrt sikerült, de ugysem az ár a lényeg ennél a lapnál...

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#2050) dtrms válasza Kristof_94 (#2044) üzenetére


dtrms
aktív tag

2UCL player picket?
Én csak egyet kaptam. Semedo jött belőle 81-es.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.