Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) MdewC válasza szabyka95 (#10949) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi!

A PATCH AMIRE VÁRTUNK?!

Vagy nem...

Mik a vélemények?

Jöhetnek a tesztek leírások.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10952) mkbla válasza LedyGyuszi (#10930) üzenetére


mkbla
senior tag

dehogynem látja a másik játékos az indikátort, ott ül mellettem ugyanazt a tévét nézzük :DDD
ráadásul az a sok szer mit kitesz az indikátorokban is zavar... de mindenesetre ki fogom probálni online, akkor hátha jobban be tudom majd lőni később az irányokat.

én a támadó játékot kedvelem, megyek előre nyomom rálövök, van hogy messzebról de főleg 16os körül. kevesebb kiss passz, főleg inditani próbálok, ami kevésbé sikerül, a magas indításokról sajna leszoktam, az annyira ne mmegy már. vag yvan hogy a szélen próbálok megfutni és beadni, de sajna nem annyir megy ezért erről is inkább le fogok szokni...

sbc-ket a futheaden szoktam nézni, miből mit lehet kihozni meg még olcson is.custom tacticset meg küldhetsz nyugodtan, majd kipróbálom, legfeljebb nem jön be... igyis a tecsőről szoktam néhány emberke által legjobbnak javasoltat használni.

emellett inkább az érdekelne, hogy pl milyen befejezéseket szoktál használni? tehát értem ez alatt a sima lövést, vagy a lövés gomb 2X, esetleg, helyezett lövések, vagy low driven? passzolásnál erőből passzolsz R1+X vagy simán inditgatást mennyire használod? Beíveléseket? Van e valami szöglet taktika ami nagyrészt gól lesz?

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10953) thebigK válasza MdewC (#10951) üzenetére


thebigK
addikt

Kivancsi leszek.
Voice chatet offoltak DR-ban? Nemaaar. Tok sokat visitottam pedig ezeken :D

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10954) Z'Z" válasza Szigma70 (#10929) üzenetére


Z'Z"
őstag

Köszönöm a javaslatot, este le is tesztelem, mert még így nem is próbáltam őket. :R

(#10942) Meghivott:
Sajnos nem mindig, illetve nem mindenki ellen működik, szóval én csak másodlagos felállásként javaslom.
Nekem több kártya eladhatatlan, azért vagyok három védős formációban.
Tegnap kaptam egy olyan ellenfelet, hogy olyan könnyedén alakított ki helyzeteket, hogy csak pislogtam, el is picsázott rendesen 8:1 lett oda, idén még nem kaptam ennyi gólt. :B
Egyébként érdekes módon utána én is megsoroztam egy másik játékost.
Mondjuk az elején tajték kolléga is megszivatott rendesen, de nem ezzel az alakzattal játszottam.
Ha egyszer össze tudjuk majd hozni, akkor MdewC és Guru kollégától is biztos kapnék a pofámra. :DDD

(#10955) Fifaisshit válasza p0ty (#10948) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Az már szép Grat ;)

MdewC : szerintem elengedem és inkább akkor az árából Eriksen és Walker :)

[ Szerkesztve ]

(#10956) nagydavid989


nagydavid989
csendes tag

Sziasztok. Az Aubameyang/Hazard/Salah hármasból kit ajánlotok a legjobban?

(#10957) Fifaisshit válasza nagydavid989 (#10956) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Abu :)

(#10958) p0ty válasza MdewC (#10951) üzenetére


p0ty
aktív tag

ez most csak PC-re jött vagy konzolra is?

(#10959) MdewC válasza MdewC (#10951) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem tudom mi lesz, de én 2 fő problémát vázoltam idén.

1. Mérhetetlenül gyenge szerver háttér -> rengeteg delay meccs
2. Fullra húzott AI def ami ezeken a meccseken teljesen leszedált mindenkit. Meg úgy alapból is.

Na már most ez a patch úgy néz ki, hogy az utóbbi javít picit, meglátjuk mennyire. Remélem konzolra nem kell várni 1 egész hetet.

Csak PC-re jött???

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10960) gabesz82 válasza MdewC (#10951) üzenetére


gabesz82
senior tag

"Increased the impact to fatigue of playing with defensive pressure.
This change will have the biggest impact to fatigue when playing with Constant Pressure enabled in your active Game Plan or when playing with Team Press active."

Remélhetőleg érződni is fog...

És igen, papíron gyengítik az auto tackle-t!!!!!!

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#10961) mkbla válasza MdewC (#10951) üzenetére


mkbla
senior tag

ha gyengítok az AI defet az jó is lesz, haver jobban védekezik ha nem nyúl a joystickhoz mintha játszik...

remélhetőleg akkor már nem fognak annyira körbe zárni majd mint korábban és elvenni a labdát...

szerk
ja és akkor jól értem, ha constant pressuret használok akkor jobban fognak a játékosaim fáradni...?

[ Szerkesztve ]

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10962) Kristof_94 válasza thebigK (#10953) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kár érte, néha muszáj volt beszólni! :D

(#10963) gabesz82 válasza Kristof_94 (#10962) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ezért jó a PS4... meccs után rögtön írhatsz az ellenfélnek szívküldit... :D

PSN: Morfologus82

(#10964) Kristof_94 válasza gabesz82 (#10963) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ja, nálunk meg fel kell venni, aztán mikor 3-4 nap múlva visszajelöl már azt sem tudom ki az. :DDD

(#10965) Meghivott válasza Fifaisshit (#10943) üzenetére


Meghivott
addikt

3x3, stamina, long shots...

(#10966) Meghivott válasza Z'Z" (#10954) üzenetére


Meghivott
addikt

41212(2) az induló, ha az nem megy, akkor 352. Ha egyik sem működik, akkor van baj :-)

(#10967) MdewC


MdewC
nagyúr

Milyen platformra jött a patch?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10968) Kristof_94 válasza MdewC (#10967) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

PC

(#10969) sz_abika


sz_abika
addikt

In order to make the shot blocking of a defender that is being controlled by an AI Teammate less effective, we have reduced the distance that an AI Teammate defender will stretch to block a shot.

Magyarán még több finesse shot fog beakadni. :C

PSN: xszabikax

(#10970) Fifaisshit válasza sz_abika (#10969) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Az nem is baj :)

(#10971) toxicjew válasza sz_abika (#10969) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen, ha AI defelni fogsz továbbra is, de azt meg nerfelik, szóval meg kell tanulni védekezni :K

Amúgy (túl) jónak hangzik a patch, remélem nem lesz teljes fail.

(#10972) MdewC válasza Kristof_94 (#10968) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az baj... akkor mi még szívunk egy hetet.

Köszi.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10973) MdewC válasza sz_abika (#10969) üzenetére


MdewC
nagyúr

Magyarán még több, de ami most van, hogy egy öt éves is megver törött kézzel a gép miatt, az nonszensz.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10974) LedyGyuszi válasza sz_abika (#10969) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem nagyjából semmi változás nem lesz, mivel mintha pont ezt húzták volna fel egy pöccsel ezelőtt, vagy rosszul emlékszem?

XONE: LedyGyusziHU

(#10975) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Az mitől van, hogy a 82-es Bakambu-m mindig sokkal jobban játszik, mint egy Lacazette vagy egy Immobile? Vagy egy 82-es Paulista, mint egy 86-os védő? Nem egyszer raktam újra már squadot sokkal jobb statokkal rendelkező emberekkel, akik sokkal kevésbé voltak hatékonyak és nem értem, hogy akkor most mégis mi a fenét kellene akkor nézni. Mintha a High rate egy fullra negatív dolog lenne egy támadónál.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#10976) p0ty


p0ty
aktív tag

lenyomtam 4 meccset az új patchel és jónak érzem igazéból túl szépnek, de attól félek ahogy megjön konzolokra megint más lesz PC-n is mint az előzőnél..
1win 2x 1lose
4-2-3-1 formációt használok és a 2 CDM poszton lévő játékosom: Kanté, Wass
hát Kanté így hogy nem mozgatja annyira a gép és rajtam múlik sokkal jobb én eddig is magamtól védekeztem és most előjön ez hogy a passz sávokba próbálok lépni és nagyon erős lett Wass mintha a pályán se lenne kb egyedül lehozza Kanté
hát a támadó 4esem ugye a 3 CAM és az 1 ST hogy lebutították a Al védekezést sokkal hatékonyabb és ez ratingben is látszik persze olyan játékosok ellen akik csak a gépre hagyták a védekezést, aki tud védekezni ott is jobbak de nem fényévekkel, én jónak érzem ezt az új patchet de attól félek hogy mint múltkor míg PC-n volt addig jó lesz nagyon aztán megjön konzolokra akkor rosszabb lesz vagyis előzőnél nálam ez volt
1 dolog ami bánt nagyon már előző patchben is nálam néha a finess lövést nem belsővel hanem erővel lőtte és ez még mindig bent van sokszor nem tekerésnek érzékeli de ennyi baj legyen :R

(#10977) #16514048 válasza MdewC (#10951) üzenetére


#16514048
törölt tag

Hát én tuti erre vártam az első naptól:

"To make a well-timed tackle more effective, we have increased the tendency of the ball to travel further from the dribbler after the tackle, increasing the likelihood that the dribbler will lose possession of the ball."

(#10978) MdewC válasza #16514048 (#10977) üzenetére


MdewC
nagyúr

Detto.

Csak működjön.

Az a baj, hogy a konzol megint csak várakozhat...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10979) Digestive válasza #16514048 (#10977) üzenetére


Digestive
addikt

Könny szökött a szemembe...! :DDD Ettől a 4x lépek oda jókor, de még mindig viszi tovább a támadó szitutól már kivagyok. Elátkoztam már az összes programozót és egyéb EA munkatársat emiatt! :D

[ Szerkesztve ]

(#10980) Szigma70 válasza p0ty (#10976) üzenetére


Szigma70
addikt

Az hagyján, de Jézus úgy rúgja balról jobb lábbal a fineszt néha belsővel, hogy a labda kifele tekeredik, mintha jobb külsővel rúgná :C

Nincs kapus aki megfogná. Isteni csoda :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10982) smallcurrant


smallcurrant
tag

Az UCL live kártyákat meddig lehet nyitni, tudja valaki?

(#10983) MdewC válasza Digestive (#10979) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem annyi átkot kaptak már, hogy sorvadnak, csoda, hogy élnek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10984) Keller16 válasza smallcurrant (#10982) üzenetére


Keller16
aktív tag

Múlt péntekig.

(#10985) smallcurrant válasza Keller16 (#10984) üzenetére


smallcurrant
tag

Köszönöm szépen! :))

(#10986) Digestive


Digestive
addikt

(#10987) Kristof_94 válasza Digestive (#10986) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a durva, hogy az utóbbi 5 meccsen be sem talált és még mindig vezet a listát! :D

(#10988) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

99 staminával indult mindenki. 90+2

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10989) Jinxb1rd válasza LendvaiFeri1 (#10988) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nagyon helyes. Ez full pressure volt?

We are only Stardust...

(#10990) Fifaisshit válasza Bobbysolo (#10981) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Erre várunk egy páran már szezon eleje ota :DD
A 750es 83as meg 1000es 84es kártyák betartatásával :)

(#10991) Szigma70 válasza LendvaiFeri1 (#10988) üzenetére


Szigma70
addikt

Most kell venni SF-t, mert iszonyat ára lesz :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10992) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#10988) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nemár...

(#10993) LendvaiFeri1 válasza Jinxb1rd (#10989) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Az inas harmadik bohóc gólja után, igen.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10994) Yodamest


Yodamest
addikt

Ti is eladtok mindenkit BF előtt? Én lehet azt fogom csinálni, hogy még a main serie csapatomtól is megválok, UCL live kártyákat kivéve mindenkit eladok fullra csütörtök este, majd BF napján esti órákban meg visszaveszem őket.

Egyáltalán a black friday csak pénteken lesz vagy kitart egész hétvégére? Tavaly még nem figyeltem az ilyen eventekre, írjátok már le tavaly ez hogy volt.

[ Szerkesztve ]

(#10995) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A veteránoktól kérdezném, hogy hogy működnek ezek a specko kártyák, pl amiket most lehet pls BSC-vel kirakni és meghatározott időre szólnak: ezek soha többé nem lesznek újra elérhetőek, ha most nem rakom ki őket?

We are only Stardust...

(#10996) #16514048


#16514048
törölt tag

Kipróbáltam az új patch-et, 4 meccsből 4 vereség...

A védekezés jobb lett, mondjuk az AI-n túl sok változást eddig nem érzek, talán a teamate contain kevésbé hatékony valamivel. De ha nem tudnám, nem mondtam volna meg, hogy visszavettek belőle.
Viszont az nagyon tetszik, hogy ha jól időzítve szerelsz, akkor nagy eséllyel tiéd lesz a labda, nem viszi tovább az ellenfél az ötödik szerelés után is, mint eddig.

A góllövés nagyon nem ment, középen tömörült mindegyik ellenfelem, kénytelen voltam beadásokra játszani, de 1 gólt szereztem csak úgy, pedig jól fejelő játékosaim vannak. Fineszt is póbáltam, de mindet védte a kapus, pár mákos találatot tudtam szerezni csak.

A bekapott gólok egy része meg gyors kontrából lett, meg a szokásos kick off, tizi, a kapus az ellenfél elé üti, vagy két kapufa után a védőm hátáról a kapuba pattan... Ezeket még nem sikerült javítani most sem.

Constant pressure valóban nagyon kifárasztja a játékosokat. Én csak a 75. perc után szoktam arra váltani, ha hátrányban vagyok, korábban nem volt vele probléma, kibírták már azt a 15 percet, de most nagyon durván esik le a fitness.

(#10997) LedyGyuszi válasza Jinxb1rd (#10995) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

max a nyáron visszahoznak 1-2 sbc-t, de addigra már TOTS miatt nem nagyon éri meg őket megcsinálni...

XONE: LedyGyusziHU

(#10998) thebigK


thebigK
addikt

En az offline reszet probaltam a patchnek. Squad battle. Komolyan, vannak emberek akik ezt a modot elvezik? :DDD inkabb verjenek szarra minden online meccsemen, minthogy erre az elbaszott jatekmodra kenyszeruljek :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10999) gabesz82 válasza Yodamest (#10994) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én még az untradeable kártyákat is eladom. :))

PSN: Morfologus82

(#11000) Kristof_94 válasza #16514048 (#10996) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Itt is volt, most 2-3 gyors ragequit... Főleg miután a szutykos kék Insigne gólja után dabelt a kis ruszki...
Majd alakul, bár ebből lassan nemhogy visszajutás nem lesz a DIV4-be, hanem megyek a 6-ba.
Ennyi a lényeg, legyen valami kék szar a szélen, mint Sané azt hello.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.