Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok.

Még egy kommentet meglátok a témában (ami egyértelműen baromság már és egymást heccelitek teljesen fölöslegesen), annak egy részleges kitiltás lesz a vége a topikból.

Legyetek kedvesek... privát is tudtok egyeztetni.

Köszi.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32002) Tajték válasza MdewC (#32001) üzenetére


Tajték
senior tag

Igazad van Főni :R Semmi értelme....

De ne kivételezz, máskor is törölj és gyökerében szüntess meg minden ilyen vitát! ;)

(#32003) MdewC válasza Tajték (#32002) üzenetére


MdewC
nagyúr

Próbálok. De nem csak rajtam múlik.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32004) Digestive


Digestive
addikt

Ezt a videót ajánlom minden olyan fórumtárs figyelmébe, aki eddig hitt a tiszta játékmenetben! Főleg az utolsó 2 kulcspassz irányát és útját figyelembe véve ne mondjon már senki olyan baromságot, h nincs belenyúlás a kimenetelbe. Itt a fehér mezes ha hátrafelé passzolt volna, akkor is a tökéletes helyre megy a labda... Az ilyen konkrét csalás mellett el lehet gondolkozni a valós és a tudatos passzpontosságon is, meg h tudni kell pontosan játszani. Hagyjuk már! :C

FaZeTass

[ Szerkesztve ]

(#32005) Mrguba válasza Mrguba (#31992) üzenetére


Mrguba
őstag

Erre valaki?

(#32006) v-man válasza Mrguba (#31992) üzenetére


v-man
őstag

Valamennyit bizonyára le fog menni, de én pl most minden ikonomból (3-400 között vettek, tehát 15-20 körüli "adó") plusszosan tudtam kiszállni, annyira hullámzik a piac. De az igazi esés a drágább lapoknál valószínűbb, nem a fel millió alattiaknál.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#32007) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Bakker, létezik, hogy megint behányt ez a szr? :W

(#32008) MdewC válasza Digestive (#32004) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt köszi, hogy linkelted.

Ennyi, nincs miről beszélni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32009) dracox válasza Digestive (#32004) üzenetére


dracox
addikt

Az ilyenekkel az EA saját maga alatt vágja a fát, de hát mind1, mert a nép ígyis-úgyis megveszi minden évben ezt a sz*rt, mert nincs egy normális konkurencia (foci rajongótábor meg egyre nagyobb).
Ha a PES-be egy az egybe átültetnénk a FUT tartalmat akkor lenne bajban az EA szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#32010) Szigma70 válasza Digestive (#32004) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem védem az EA-t, én aztán nem, de ez semmit sem bizonyít sajna. Csak ugyan olyan sírás, mint az enyém, vagy a tietek

Nekem , tudom, mert sokat nézem vissza a meccseimet és a gólokat, volt ugyan ilyen.
Én biztosan tudom, kinek, milyen irányba akartam passzolni, és abba az irányba is húztam a kart, oda is ment.
Visszanézve a lassításban az irányvonal meg pont mint itt, teljesen máshova mutatott.

Azt nem mondom, hogy nincsenek irányított passzok, meccsek, mert nekem is voltak, lesznek ilyenek, de olyan passzaim is, amiknek szemük van, és nekem közöm nincs hozzájuk, csak azt mondom, hogy ez semmit sem bizonyít sajna.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32011) MdewC válasza Szigma70 (#32010) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jóvan akko. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32012) dejvid8


dejvid8
őstag

Fifa bajnokság van még? :D

Én ma szivesen letolnék 2-4 meccset, aki ráér és még nem játszottam ellene.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#32013) dvtkfan válasza dejvid8 (#32012) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ha van olyan, akivel még en se toltam le, írjon rám...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#32014) Szigma70 válasza MdewC (#32011) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD

Na de ez van, így kerek, ettől még EA1G :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32015) toxicjew


toxicjew
addikt

Ugye tényleg meg lett hosszabbitva a wl? Tegnap így emlékszem láttam ingame üzenetet de most nem látok róla semmi infót. Vagy csak hallucinaltam? :D

(#32016) akooos válasza toxicjew (#32015) üzenetére


akooos
veterán

Eddig úgy néz ki 24 órával igen.

(#32017) v-man


v-man
őstag

Award winner Collins (86) lapot használja vki hosszabb ideje? Amikor kijött sok dicséretet kapott itt, de azóta nem írtatok róla. Én most őt raktam be moment Hernandez eladása miatt, és ez vicc, de jobbnak tűnik, mint a mexikói 😂
De még kevés meccs van benne, ezért érdekelne hosszabb távon is ilyen brutál, v csak a beetető időszakban?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#32018) ApaFarkas


ApaFarkas
csendes tag

Sziasztok (pc)-re kéne nekem aki segítene (és persze visszasegítem) az ajax totenham obijectivhez ... :) előre is kösszönöm

(#32019) Expendable válasza v-man (#32017) üzenetére


Expendable
aktív tag

KB 20 meccs után visszaesik a teljesítménye, de határozottan nem rossz lap. Az elején nekem is lefocizta prime Crespot :)

[ Szerkesztve ]

(#32020) Digestive válasza v-man (#32017) üzenetére


Digestive
addikt

Nem kamu, tényleg bitang. Nálam fix csere a 60. percben és rengeteg meccset fordított meg eddig. A skillt borzasztóan hiányolom, viszont a lövés és fejelés kárpótol valamennyire. Ami még meglepő az a sebessége, illetve a magasságához képest nagyon mozgékony is. ;) Ha lenne egy 4es skill, akkor kezdőbe is beraknám... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32021) v-man


v-man
őstag

Köszi a hozzászólásokat, nálam még csak most jár 8 v 9 meccsnél Collins, és eddig jobb mint egy a gólátlag.

Hoztam egy kis csemegét is egyúttal...

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#32022) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én Jamest beraktam egy ikon sbc-be, mert már kevésnek éreztem. De az elején tetszett, a gyengébb csapatomnak jól jött. Pukki is nagyon adta, csak az a baj, hogy ezek hiába jó játékosok, a chemüket irritálóan nehéz összehozni, mert csak szar playereket lehet hozzájuk kötni. Ikon mellé meg minek, van nála jobb szvsz

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#32023) akooos válasza Digestive (#32020) üzenetére


akooos
veterán

Nem kell skill, mert egy tank. Jöhet Ramos és Van Dijk, nem számít neki. Fejelése flashback Ibráéval vetekszik, a rövid sarokról majdnem mindig gólt fejel szögletnél. Nekem is fix csere 60 körül, kezdőbe chem miatt nem rakom be.

(#32024) Meghivott válasza Digestive (#32004) üzenetére


Meghivott
addikt

És ezek után leteszed a játékot?

(#32025) Digestive válasza v-man (#32021) üzenetére


Digestive
addikt

Okádék! :(

Meghívott

Írtam ilyent?

Ha mindent letennék ami nem 100%-osan működik, akkor már nem lenne autóm, telfonom, laptopom és valszeg egyedülálló is lennék! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32026) Meghivott válasza Digestive (#32025) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez azért nagyon messze van a 100%-tól, sajnos. Egy sima gold angol előbb 4 gólt vert 30 perc alatt. Csitítósfélpályáigfutós gólöröm. Aztán minden lassítást megnéztünk és minden szünetet maximálisan kivártunk. 2019 áprilisi account. Kedves srác volt.

[ Szerkesztve ]

(#32027) Digestive válasza Meghivott (#32026) üzenetére


Digestive
addikt

És ezek után Te leteszed a játekot? :DDD

(#32028) MdewC válasza Meghivott (#32026) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szívlapátra fel! :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#32029) Bohus84


Bohus84
tag

Van egy halom pakk felhalmozva. Honnan látom, hogy eladható vagy nem? Csak mert a nyitás örömét nem vonom meg magamtól minden héten tots alatt, de az untradable csomagokat csak a bundes héten nyitnám .

(#32030) akooos válasza Bohus84 (#32029) üzenetére


akooos
veterán

Sztem az nem látszik. Nekem is van már 40, de ugye a DR és weekly objective packek nem eladhatóak. Sajnos nem látszik sehol.

(#32031) Kristof_94 válasza akooos (#32030) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Remélem megéri gyűjtögetni! :D
A BPL-ig meg van majdnem 2 hét. Csinálnék már ikont is, de nem tudom melyik posztra kell majd.

(#32032) Meghivott válasza Digestive (#32027) üzenetére


Meghivott
addikt

Igen
Vagy nem
Nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#32033) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Na már csak a 3 rivalos holland weekly kell és megvan mind a 6, elég gyorsan összejött minden :DDD
Kb mindenkit plusszosan tudtam eladni ahogy megcsináltam a küldiket :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#32034) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Laudrup OP lapját próbálta valamelyikőtök?

(#32035) Tajték


Tajték
senior tag

Srácok ez a MOTM 89-es Lacazette nagyon jól működik! Liegészítik egymást TOTT Min Son-al 4-2-2-2 ben és 4-4-2 ben

[ Szerkesztve ]

(#32036) Meghivott


Meghivott
addikt

Ballackból elegem lett. Lof@sz védekezésben. Rijkaard köröket ver rá.
Mivel untrade, így max másik iconba tudom betenni. PC-n melyik icon jönne ki belőle + 1 millióból, akit érdemes is megcsinálni és beton cdm?

(#32037) thebigK


thebigK
addikt

Hogy a banatos lof*szba lehet a 93.ba golt kapni a 2 perces hosszabitasban, amivel kiegyenlit a lengyel paraszt, majd a kezdorugasom utan meg en tamadok, szoglet, kontra, gol, es 4-3 oda?!??!?! Hanyinger....remelem az osszes agyrakot kap ezeknel a gennyeknel

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#32038) gabesz82


gabesz82
senior tag

Tegnap este 11 után sikerült letolni 6 meccset, 6 winnel, tökéletes gameplay-jel. Én meg hülyének néztem a youtubereket, hogy hajnalban tolják... Ami még tuti, hogy ez a 89es Son nagyon beteg lap, viszont a 93as Eriksen kicsit csalódás. Csak a chem miatt csináltam meg, olcsón kijött, de többet nem is ért volna, egy sima gold KDB is hozza ezt...

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#32039) Kristof_94 válasza thebigK (#32037) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ilyenek lengyel "barátaink". :D

(#32040) Szigma70


Szigma70
addikt

A 89-es Son lap, az jó az egyik uefa Rare lapnak?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#32041) dojan75


dojan75
tag

Üdv mindnekinek!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy baby Cannavarot érdemes lecserélnem baby Hierrora vagy esetleg középső Rijkardra, előre is köszönöm a segítséget ☺️

(#32042) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Másnak megy a Companion app és a webapp?

Nálam nem működik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#32043) Kristof_94 válasza dojan75 (#32041) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szia!

Középső Rijkaard a legjobb választás!

(#32044) Bence910905 válasza Gaborz1 (#32042) üzenetére


Bence910905
tag

Beszart itt is..

(#32045) dojan75 válasza Kristof_94 (#32043) üzenetére


dojan75
tag

Köszönöm a gyors választ akkor azt veszem meg :R

(#32046) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Szerintetek Allan-nek van esélye ToTS kártyára?

(#32047) Digestive válasza KaksziLajos (#32046) üzenetére


Digestive
addikt

Abszolut és fullos is lesz nagyon! Én is pályázok rá! 😉

(#32048) Kristof_94 válasza Digestive (#32047) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Kíváncsi leszek az árára! Jó lenne kinyitni egy garantáltból. :D
A jóslatok szerint lesz pár jó kártya a "community" TOTS-ban. Berakok egy jóslatot, ebből nekem pl. rajta kívül még Wan-Bissaka. Telles is jó lesz, de őt egyelőre nem tudnám beépíteni.
NEM VALÓDI, MÉG CSAK ELKÉPZELÉS!

[ Szerkesztve ]

(#32049) akooos


akooos
veterán

Valaki nézi a Leverkusen-Frankfurt meccset? Első félidőben 6-1 :DD

(#32050) KaksziLajos válasza Digestive (#32047) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Csak mert elkezdtem kirakni az olasz liga SBC-t Allanert és a csomag felhalmozás miatt, de ha esélyes egy brutál kártyára, akkor inkább megvárom azt. :)

És azt mikor lehet tudni, hogy a Seria A csapat mikor jön ki? Vagy csak a szavazósban lehet esélye?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.