Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Én hirtelen felindulásból megvettem az új Tomb Raidert, fifa-t hanyagolom egy időre én is szerintem, max kereskedek és akkor nyugalom van. :B

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10652) Tajték


Tajték
senior tag

A WebApp beindult..

(#10653) Szigma70 válasza Tajték (#10652) üzenetére


Szigma70
addikt

Ehhh

Tuti csak ennyi időre, hogy kitegyenek valami SBC-t, amit 1 óra múlva visszavonnak :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10654) ferni


ferni
őstag

Jaj de jó, hogy nem vettem meg a játékot még :DDD

Szépen elSBCzek mobil appon, tök élvezem, izgalom meg van, hátha nyitok valamit és még fel se szabom magamat :DDD

Csapat meg már van, ha neki állnék a dolgoknak :DD
[link]
Erre pont meg van a zsetonom meg a fele meg is van már.

Lehet jobban járok, ha meg se veszem, spórolok pénzzel meg az idegrendszeremet is kímélem :DD

(#10655) Z'Z"


Z'Z"
őstag

A végén még kiderül, hogy még senki se vette meg a játékot, de azért baxa meg a retkes Q.... az EA.😂 :))

(#10656) toxicjew


toxicjew
addikt

Agyfasz játék, agyfasz cég :R

(#10657) Z'Z" válasza toxicjew (#10656) üzenetére


Z'Z"
őstag

Agyfasz komment :R

[ Szerkesztve ]

(#10658) Garsza


Garsza
veterán

Van valami infó. Mi a gond? Mikor lehet újból játszani?

(#10659) Tajték válasza Z'Z" (#10657) üzenetére


Tajték
senior tag

Az élet úgy szép ha zajlik :D :DDD

(#10660) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nevetséges, hogy mindig szidjátok ezt a játékot, szerintem semmi baj nincs vele! Meg kellene tanulni játszani! :DDD
Meg ki kell tölteni a kérdőívet, akkor tuti minden más lesz! :DDD

(#10661) Z'Z" válasza Kristof_94 (#10660) üzenetére


Z'Z"
őstag

Az mennyivel jobb, hogy az állandó fikázás megy itt a fórumon?
Ezzel mennyivel lesz jobb, mint egy kérdőív kitöltésével?
@Tajték :)

[ Szerkesztve ]

(#10662) dracox válasza ferni (#10654) üzenetére


dracox
addikt

De a mobilappozást nem szünteti meg az EA xy idő után ha még nem vetted meg a játékot?
Tavaly vagy azelőtt nem tudtam egy idő után már használni a webappot, felhívták a figyelmem arra, hogy vegyem meg ha tovább szeretném használni.

(#10663) Tajték


Tajték
senior tag

Megy a játék gyerekek, no para :D Zúzzátooook :)

(#10664) ferni válasza dracox (#10662) üzenetére


ferni
őstag

Megoszottam a haverommal a felhasználómat 1-2 játék meg a PS Plus miatt, szóval be se lép rá, csak ott van a gépén.
Na és ő megvette a Fifát és megkértem rá lépjen be a játékba a profilommal a saját konzolán :DDD
És voálá :DD

(#10665) dracox válasza ferni (#10664) üzenetére


dracox
addikt

ügyes kiskapu :DDD

(#10666) Meghivott válasza PakoszMakosz (#10604) üzenetére


Meghivott
addikt

Már nekem is volt ilyen érzésem...

(#10667) Meghivott


Meghivott
addikt

Black Friday semmilyen szinten nem lesz a játékban?

(#10668) Digestive válasza Meghivott (#10667) üzenetére


Digestive
addikt

De, 23-án! ;)

(#10669) Lmh


Lmh
őstag

Saját zenét be lehet rakni valahogy az idei bantu-langyi zenék helyett?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#10670) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nagyon remélem kitolják, mert ma egy meccset toltam le és 5-kor már húzok is...

(#10671) ThuG4LifE válasza Lmh (#10669) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Vedd le a hangerőt és futass mögötte spotify-t pl.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10672) KaksziLajos válasza Kristof_94 (#10670) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Még lenne 18 meccsem hátra, szóval én is örülnék, főleg hogy holnap otthon leszek. Ráadásul egyedül, így lehet mérgelődni is bátran... :C

(#10673) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#10672) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ja és még laggol is, redditen is írták szóval nem csak itt volt gond... Nagyon remélem, vagy elmehetnek a búsba.

(#10674) thebigK


thebigK
addikt

Mdgint hatranyban vagyok, lost connection to your opponent es megint beirja veresegnek :DDDDDDDDDDDD jobb a csapat mint multkor es a gold2 is necces lesz bazdmeg nemhogy a gold1 mint multkor :DDD a 3. Meccset bukom ilyen miatt. Well done

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10675) Kristof_94 válasza thebigK (#10674) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nálam most megszakadt kb. a 10. percben brutális laggolások után, szerencsére vezettem...
Hajrá EA, így tovább.

(#10676) Stylerr válasza Kristof_94 (#10675) üzenetére


Stylerr
addikt

Nálam semmi gond, bár én PS-es vagyok.

(#10677) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az érzés, amikor 2 perces a hosszabbítás és a 94. percben kapsz gólt szögletből... :C

(#10678) redtamas


redtamas
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok még a fórumon, de rögtön egy bosszantó kérdésem lenne.. Megvettem tegnap Fabinhot és ma már nem volt a keretemben,mit lehet ilyenkor csinálni? Eanak tudok valami emailt írni? Nem szívesen nyelnék be azért 70k coint..

[ Szerkesztve ]

(#10679) gabesz82 válasza redtamas (#10678) üzenetére


gabesz82
senior tag

Sbc-be nem tetted bele?

PSN: Morfologus82

(#10680) Z'Z" válasza redtamas (#10678) üzenetére


Z'Z"
őstag

Szia,
Nem csináltál közben egy SBC-t?
Másik kérdésem, hogy a klubban is megnézted?

(#10681) redtamas válasza Z'Z" (#10680) üzenetére


redtamas
csendes tag

Nem, tegnap telefonos appon vettem meg, nem is fifaztam ma mondom beepitem a csapatba es se coin se fabinho..

(#10682) Tajték válasza redtamas (#10681) üzenetére


Tajték
senior tag

Nem lehet hogy a klubodban van és még nem illesztetted a keretbe?

(#10683) Digestive válasza redtamas (#10681) üzenetére


Digestive
addikt

Companion/Store?

Lehet nem raktad be klubba, vagy ha licittel vetted akkor Transfer Targets. Ott kell valahol bujkálnia. Amilyen nagy darab benga állat biztos megtalálod! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10684) Toguro San


Toguro San
tag

Az utolsó patch óta kinek hogy mennek a büntetőrúgások? Ahogy valaki már említette is 1-2 napja, nekem is feltűnt, hogy ha a büntetőrúgás előtt már eldöntöd az irányt a jelzéssel, a játékos arra fordítja a fejét. Akkor a kapus (eddigi büntetőim közül 6-ból 6-ot fogott) De ha csak a lövés pillanatában próbálod elrántani, az meg sokszor túlrántás és kimegy a stadionból....
A legutóbbi patch-be mókoltak ezzel valamit? Eddig nem volt ilyen botrányos ez a rész :D

(#10685) redtamas


redtamas
csendes tag

Nincsen sajna sehol

(#10686) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Most tartok 11/6-nál, de nagyon úgy tűnik, hogy ezt már nem hosszabbítják... Menjenek a fenébe. Reggel kellene még 8 győzelem, amire lenne max. 1,5 óra. :D :C

[ Szerkesztve ]

(#10687) nyervi válasza Toguro San (#10684) üzenetére


nyervi
aktív tag

nekem nagyon! 10!!!! wl meccset buktam büntetőkkel :C

más: aki pc-n játszik attól kérdezném: ti tudtok játszani online single meccset? egyszerűen nem ad ellenfelet. bachatom azt a swap playert aki ezért járna :K

[ Szerkesztve ]

(#10688) Garsza válasza nyervi (#10687) üzenetére


Garsza
veterán

Meg kéne próbálni egyszerre indítani hátha össze sorsol. Én sem kapok.

(#10689) smallcurrant


smallcurrant
tag

Megcsináltam az sbc-t és hiányzott 2 chemy, gondoltam akkor loyatyval megoldom. 10 meccs, kilépegettem és zöld lett a pajzs, de a + 2 chemet nem adta oda. Miért van ez?

(#10690) thebigK


thebigK
addikt

gold2, nemkis agyfasz, rage, idegállapot, katasztrófa meccsek, büntetőpárbajos vereségek, megszakadt meccsek ami után vereség, mehh....inkább hagyjuk. Amilyen jól kezdtem, akkora fostenger lett a második fele. Pedig a csapat is """"elvileg"""" jobb volt, mint múlt héten.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10691) Z'Z" válasza smallcurrant (#10689) üzenetére


Z'Z"
őstag

Egy képet tudsz készíteni?
Talán úgy tudunk segíteni, hogy hol lehet a probléma.

(#10692) Tajték


Tajték
senior tag

Huhh skacok ez egy kicsit kiverte a biztit: Messivel 5 kapufát rúgok 6 méterről ziccerben :Y , de még is 2-2 az állás mert a kapuig sem jutó ellen 25-ről bevágja 2x is... hosszabbításban nyertem ugyan, de hát azért naaaa

Ha egy kicsit nerfelnék a tábolit és a finesst akkor már sokkal-sokkal játszhatóbb lenne a játék, ez csak az én véleményem :R

[ Szerkesztve ]

(#10693) Scale


Scale
őstag

Ezen a bundás csapaton még szerintetek min lehetne fejleszteni?

(#10694) smallcurrant válasza Z'Z" (#10691) üzenetére


smallcurrant
tag

Mindegyik játékosnál zöld volt a pajzs és megvolt a 10 lejátszott meccs. Amúgy a "M" mit jelent a pajzs mellett?

A League and Nation Hybrid, Intermediate (2.) részénél volt, 100-as chem kellett, de 98 volt csak, ekkor kezdtem el "játszani" a loyaltyért. 10 meccset összehoztam, utána visszamtem az sbc-be és reméltem, hogy 2 chemyt csak adott, de nem történt semmi. A vége az lett, hogy mást raktam be és vettem még egy játékost, és így meglett. Viszont a többinél ezt biztosan nem fogom tudni eljátszani és ha nem kapok + chemet a loyaltyra, akkor nem fogom tudni megcsinálni a maradékot.

Valamit rosszul csináltam, vagy egyszerűen az EA szivat(ott) meg? Előre is köszönöm. :)

(#10695) redtamas


redtamas
csendes tag

EA SPORTS email cimet valaki adjon mar aki mar valaha felvette veluk a kapcsolatot

(#10696) Z'Z" válasza smallcurrant (#10694) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ha olyan managert raksz be a klubba, ami azonos a játékosok nemzetiségével, vagy az adott ligájával, akkor zöldre vált az "M", viszont SBC nincs manager
A másik kérdésedre a válasz, hogy ha nyitsz egy játékost automatikusan megkapja a loyalityt, azért azokkal már hiába játszol le 10 meccset, nem fog változni a chem.

(#10697) Csokipuding8


Csokipuding8
tag

Tituláljatok betegnek, de eladtam a joyomat hogy ne tudjam bekapcsolni ezt a szennyet többé :D

El akartam adni a játékot is, de azt olvastam hogy így digitálisan csak accounttal együtt tudom megoldani. Ez igaz?

(#10698) nyervi válasza Garsza (#10688) üzenetére


nyervi
aktív tag

nem rossz ötlet :K

(#10699) smallcurrant válasza Z'Z" (#10696) üzenetére


smallcurrant
tag

Akkor fog csak változni a chem, ha veszek valakit? Illetve, ha hányzik 6 ember, és veszek 6 embert, akkor 6 loyaltyt kaphatok 10 meccs elteltével?

(#10700) Garsza válasza smallcurrant (#10694) üzenetére


Garsza
veterán

A beváltani kívánt csapatról kéne kép. úgy hogy a lapokon ezek az infók látszódjanak mint most.

(#10699) smallcurrant
Nem
Olyan lap akit nyitsz annak automatikusan megvan a Loyality
Amit veszel az 10 meccs után kapja meg.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.