Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#27000) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Remélem nem kell már sokat várni, nekem is ott van kölcsön Zanetti tesztelni szeretném.

(#27002) Mrguba válasza Francesco003 (#26950) üzenetére


Mrguba
őstag

Ha most a 3 swap playert kiveszem...hany db volt eddig osszesen?

(#27003) 3ndRush válasza uszid94 (#26999) üzenetére


3ndRush
csendes tag

Engem is érdekelne, h UCL Matuidihez képest mit tudhat, nekem ő nagyon működik cdm-ben és a b csapatom beáldozásával tudnám csak kiszedni De Rossit

[ Szerkesztve ]

(#27004) akooos válasza Mrguba (#27002) üzenetére


akooos
veterán

9 volt eddig, most 3 weekly objective

(#27005) Mrguba válasza akooos (#27004) üzenetére


Mrguba
őstag

Akkor 11 van eddig...12. ez a BL RARE jatekossal golpasszt adni...mindegy milyen meccsen adok golpasszt vele?

(#27006) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Nah, pár 83-ast kiszórtam. Leiva, Trigueros, Sarabia meg egy-ketto 2x,2,5x-es áron elmentek. A többit majd a TOTW SBC-nél szórok ki. ;]

De Rossi teszt hamarosan indul. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27007) dejvid8


dejvid8
őstag

Rüdigert próbálta már valaki? 12K-ból + klubból kijönne. :D
Igazából magas a mérce, jelenleg a két CB-m 88 Boateng és POTM VVD. Viszont az a strong link nagyon csábító TOTY Kantéval, lehet egyszer hasznát venném.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#27008) dracox válasza Mrguba (#27005) üzenetére


dracox
addikt

Weekly Objective
Assist using a UEFA Champions League player in 4 separate wins

Legegyszerűbb, ha SB-ben mész beginneren aztán legalább gyakorlod a gólörömöket meg a lövéseket

(#27009) akooos válasza dejvid8 (#27007) üzenetére


akooos
veterán

Boatengnel jobb. Nálam egy igazi tank, jobban szerel mint flashback Luiz, és iszonyú jól fejel. Shadow lap híján anchort tettem rá, a pace így is kielégítő, szerintem 12k-t bőven megér. Nyomjad.

(#27010) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Wl letudva mar nem lesz meg a 11 csak 8 es ket meccset bent hagytam... vegyes erzelmek verzem iconokkal teli csapatot, kikaptam siman gyengebtol. Jobb csapattal vagtam neki, de a vegere kezdtem belejonni az uj taktikaba, jatekosokba... ez van majd legkozelebb... de Bruyne minden tavoli loveset blokkoljak nem jut el a kapuig, passzai viszont brutalisak... jo lesz ez!

Kontrollerem megadta magat meg szerencse, hogy van masik...😂

Jah es a heti elso Totw is megerkezett Gutierrez szemelyeben...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#27011) dejvid8 válasza akooos (#27009) üzenetére


dejvid8
őstag

Megcsinálom, bár azért kétlem hogy Futmas Boatengnél jobb lesz. Szerintem átállok 3 védőre, nincs szivem kitenni Boatenget, és Rüdigert is akarom játszatni :D
Főleg a lehetőség miatt csinálom meg, hogy van egy strong linkes védőm végre TOTY Kantéval, ami bármikor jól jöhet a jövőben. (Persze ott volt D.Luiz, de őt drágálltam).

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#27012) Mrguba válasza dejvid8 (#27011) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem 3412 ben 88as VVD...Otw Sokratis..es Totw Fabinho van...
Beraktam RUDIGERT par meccsre es nem rossz...Anchorral hasznalom
Hozza barmelyik szintjet eddig....Mindd rivalsban mind SB-ben legendaryn.

(#27013) Digestive válasza KaksziLajos (#27006) üzenetére


Digestive
addikt

Várom a beszámolót! ;)

(#27014) dejvid8 válasza Mrguba (#27012) üzenetére


dejvid8
őstag

Rávettetek. :)
Amúgy is az a terv hogy minden eladhatót eladtam, CR-t is, így a birthday-hez közeledve nem akarom tartogatni mert van egy olyan érzésem hogy lejjebb megy az ára még jobban. Rüdigerrel egész szép 100 chemes csapatot birok kirani, úgyhogy mindeképp érkezik majd.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#27015) Szigma70


Szigma70
addikt

@Guru& mindenki

Gondolkodóba ejtett ez a Rossi lap.
Most Blanc IF Radja a Cm párosom, de érdemes lenne e egy SBC De Rossi- középső Ballackra váltani?
Ballack tervben volt, csak Blanc párjának, de így óccsóbb lenne :)

Más

41212 szűkben, nálam Nedved a CAM, de a bal CM helyén van állandóan és a CM meg nem megy CAMba, hanem marad 4-ik CM nek
Ez így nem kafa. Másnál is van, vagy engem tisztel csak meg a játék ilyen faxságokkal?

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#27016) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Remélem a FUT BD alatt lesz olyan TOTW sbc, mint tavaly volt, akkor az összes addigi TOTW-t lehetett belőle nyitni, nagyon felmentek a 83-as árak.

(#27017) chelseafan94


chelseafan94
tag

Szerintetek ez az SBC Rüdiger van olyan szinten, mint prime Campbell?

PS ID: KoloChelsea

(#27018) Mrguba válasza chelseafan94 (#27017) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat en zt mondom nem tudom :D
Sajna nem volt lehetosegem kiprobalni Campbellt....de Rudiger eleg jo...
Epp gondolkodom hogy eladjam e miatta 88as VVD-ket

(#27019) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ezt nezzetek mit nyitottam:

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#27020) Digestive válasza Szigma70 (#27015) üzenetére


Digestive
addikt

Szerintem De Rossi nem jó 2 CDMes felálláshoz. Őt leginkább 41212ben tudnám elképzelni CDM poszton és előtte 2 gyors H/H CM! Aztán ha a támadót nem szedi le a 2 CM, akkor ő ketté töri! :DD

De a legjobb poszt neki a CB lenne. Ott prime ikon szint. Vegyél egy baby Lothart és sípszó után cseréld meg őket.

[ Szerkesztve ]

(#27021) szabyka95 válasza dejvid8 (#27007) üzenetére


szabyka95
őstag

100 k az ara akarhogy szamolod.
100 k ertekben raksz bele jatekosokat, amiket később hasznalhatnal

[ Szerkesztve ]

(#27022) dracox válasza Sickboy25 (#27019) üzenetére


dracox
addikt

Grat hozzá. Szép fogás ;)

(#27023) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

14/12-vel álltam, jön a következő meccs, full kezdő 79-es gold csapat, megszakítja a játékot, majd kiír valami olyasmit, hogy match under review vagy valami hasonló. Erre látom, hogy 15/12. Gratulálok EA... Pedig ez rohadtul nem DC volt.
Megpróbálom elérni a gold3-t, de ezt befejeztem. Ezért vegyük meg 20k-ért a játékot, hogy csalók miatt mi is cseszhessük?
Rohadt tetű banda.

[ Szerkesztve ]

(#27024) dejvid8 válasza szabyka95 (#27021) üzenetére


dejvid8
őstag

Persze, de én az ilyen 100k-t ami a klubból jön máshogy nézem mint a valós 100k-t, ami lemegy a "számláról".

Ezt úgymond nem érzem meg, ezek a játékosok azért vannak a klubban, hogy ha jön egy SBC ami tetszik, olcsón kibirjam rakni. Ez ilyen. És mivel az untrade játékosok többsége DIV Rivals packokból, illetve egyéb untrade csomagokból jött, jóformán ingyen volt, vagy legalábbis "időbe" került.

De igen értem amit mondasz, mert ha pl 2 hónap múlva akarok egy icon SBC-t csinálni, ezek a játékosok ott lennének, és annyival olcsóbb lenne mivel nem kellene megvenni őket.
De addigra ezt elfelejtem, és addigra ugyanúgy gyűlnek az untrade lapok, és lesz újra miből válogatni.

Tehát számomra ez nem 100K, hanem 12K. :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#27025) szabyka95 válasza dejvid8 (#27024) üzenetére


szabyka95
őstag

Nekem isnvam 3 milla értékben sbc toltelekem, de ha eladnam akkor 3 millaval tobb lenne amit elkolthetnek pl cr re

(#27026) MdewC válasza Szigma70 (#27015) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csak shadow.

De nem ikon.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#27027) Kristof_94 válasza dejvid8 (#27024) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem is az a bajom, hogy hiába van tele úgy a klub untrade játékosokkal, hogy jelenleg alig kellene 100k Socaretés OP lapjához, ha most megcsinálom De Rossit akkor elveszik 2db 85-ös csapat is. Viszont nem fogom, mert tervben van Zanetti vagy egy hasonló kaliberű CDM, ha Socrates után még fog maradni lóvé.
Remélem a szülinap alatt jön egy nagy ikon, onnantól kezdve látni lehet majd milyen követelményekre számíthatunk a többinél. Sajnos mivel nagy részük vagy nem elérhető a piacon vagy pedig 10-11 millió feletti, szinte lehetetlen megjósolni az árukat. Általában a piaci ár 80%-a az sbc ár, de ez 10-12 milliónál nevetségesen magas lenne. Viszont érdekes, hogy pl. 98-as Maradona nem biztos, hogy 3,5 millió felett lesz, ami azért durva.

(#27028) dejvid8 válasza szabyka95 (#27025) üzenetére


dejvid8
őstag

Oké, ha összeszámolnám nekem is elég sok érték az SBC töltelék, úgymond. De viszont minden untrade, én mindig minden eladhatót eladok. Egytől egyig eladhatatlanok kb a nagyobb értékű lapok. Tehát számomra az SBC töltelék nem ér coint, nem úgy nézem. Nem tudok belőle pénzt csinálni, hanem csak egy vagy több játékos sbc-jèt.

Kristóf: nem kell minden sbc játékost megcsinálni, én is sokat ott hagyok. Attól függetlenül hogy jó lap, de ha nem illik a csapatba és nem szükséges, akkor minek. :) Egy Optimus Socrates meg azért elég end-game lap.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#27029) Kristof_94 válasza dejvid8 (#27028) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Persze, csak jól néz ki az öreg Rossi! :D

Amúgy türelmesen várok, reménykedem egy TOTW sbc-ben és legalább 3x-os profitban és akkor meglátom mire tudok költeni. Addig még úgy is lesznek ikonok, szerintem van még vagy 30, már ha kap egyáltalán mind sbc-t.

[ Szerkesztve ]

(#27030) Szigma70 válasza MdewC (#27026) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, fázos.
Csak is árnyék.
Kihagyom

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#27031) uszid94


uszid94
tag

Ha mar De rossirol meg nincsen velemeny akkor alejandro gomezt valaki kirakta?? A 84 s alap lapjaval nyomtam az elejen es nagyon tetszett. Tesztet kernek szepen valakitol :)

[ Szerkesztve ]

(#27032) KaksziLajos válasza Digestive (#27020) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Egyelőre várok még, 12 meccsem van vele, de egy fostalicska volt tegnap a játékmenet nálam. Legrosszabb WL kezdésemet produkáltam. :DDD Minden játékosom egy folyós, lassú, trutymó állagú amőbához hasonlított, az ellenfelek gold játékosai meg Atom Antihoz...

Talán ma este szerencsésebb leszek játékmenet téren.

[ Szerkesztve ]

(#27033) akooos válasza Kristof_94 (#27023) üzenetére


akooos
veterán

Egy használt xbox 40k és ott nincs ilyen :))

(#27034) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Annyira ezért rossz csak nem lehet...untrade lapokból simán kijött a klubból...majd egyszer ha eladom azt a több 100, de már inkább 1000 lapot, akkor ki is tudom próbálni... :DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#27035) uszid94 válasza Kristof_94 (#27029) üzenetére


uszid94
tag

A 3x profit mibol lenne?? A 84 85 jatekokbol vagy a totw sbc jatekos az eladhato???:o

(#27036) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Én ezzel a csapattal vágtam neki a WL-nek: [link]
A gold 3 meglett és nagyon élveztem az egész WL-t, jó meccsek voltak (volt egy-két laggos is) de összesen 3x rageltem (ami abból állt hogy elmentem meginni egy kávét :D ) azt is a connection lost glitch miatt (5 meccsemet vett el ezen a héten).
Valamint játszhattam az Ingolstadt csatára ellen (99-es cián kék lap) nem volt egy úriember az tuti beszedett 1 pirosat és 2 sárgát, de úgy kiütött (6:0) mint a huzat.
A taktikán csiszolnom kell, valamint bőven van hova fejlődnöm még, tudom nem nagy szám a gold 3, de saját magam találtam ki a taktikát és szerintem a csapat se világverő/OP lapokból van.
Azt vettem észre hogy sokkal jobban figyelek a játékomra és sokkal jobban próbálom kihasználni azt hogy miben jók a játékosaim. És ha jól tudom jön Weghorst SIF lapja kombinálva HL Ziyech beadásával jó kombó lesz :D

(#27037) Kristof_94 válasza uszid94 (#27035) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

83-as játékosokat vettem csak!

(#27038) uszid94 válasza Kristof_94 (#27037) üzenetére


uszid94
tag

Koszi az infot egyebkent ilyenkor a fifa 18 ban milyen totw sbc voltak?

(#27039) Kristof_94 válasza uszid94 (#27038) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azt tudom, hogy az összes addigi TOTW nyitható volt. Emellett voltak sima szülinapos sbc-k, end of an era játékosok, illetve prime ikon sbc-k.

(#27040) Szigma70 válasza ShiberMonkey (#27036) üzenetére


Szigma70
addikt

Le a kalappal.
Sztem te JÁTSZOD itt a játékot, mi meg hajhásszuk a lapokat.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#27041) chelseafan94 válasza Szigma70 (#27040) üzenetére


chelseafan94
tag

+1

PS ID: KoloChelsea

(#27042) Szigma70


Szigma70
addikt

Aki 41212 szűket tol, annak a CAM nem megy bal CM be? Nálam így ez használhatatlan.
Akármit csinálok, nincs a helyén

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#27043) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Legpocsekabb wl eddig. 6/4 utan 7/1, 3 vagy 4-0rol is olyan siman kikapok ... elengedem ezt mielott valami kar eri a tvt. :C

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#27044) ShiberMonkey válasza Szigma70 (#27040) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Köszönöm, igazából rájöttem hogy nem az én stílusom se a 4-2-3-1 se a 4-1-2-1-2 (2), meg jobban is beletudom magam élni a játékba amikor Van Persievel lövök egy gólt vagy Tadičcsal adok egy szép gólpaszt mint hogy ugyan azokat ismételjem unásig.
Félre értés ne essé nincs bajom azzal aki azt használja/csinálja mert ahoz is kell skill hogy hatékonyan használd.
Meg szerintem ha ezzel a csapattal megtanulok játszani akkor bármelyikkel tudok majd, de szerintem én jövőre is hasonló csapattal megyek majd és felállàssal.

(#27045) Kristof_94 válasza ThuG4LifE (#27043) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is megfogadtam este, hogy nem nyomom tovább, kár volt megszegni. 17/14-ről, 19/14... Gold 1 még meglehetne, de az árral szemben minek evezzen az ember...
Most olyan csapattól kaptam ki, ahol 80-as chem volt, CAM-ba betolva Mbappe és Sterling, CDM-be James. De végül is mit számít, tizikkel nyert, miután Mbappe lehetetlen módon kiegyenlített.

(#27046) Mrguba válasza KaksziLajos (#27006) üzenetére


Mrguba
őstag

Erdekes Sb-ben nem szamojlja????
Adtam golpasszt BL rare jatekossal es nem szamolt FEL....MIERT?

(#27047) akooos válasza Mrguba (#27046) üzenetére


akooos
veterán

És nyertél is?

(#27048) Readonly2 válasza Szigma70 (#27042) üzenetére


Readonly2
tag

Én csak ezt használom , védekezésnel kimegy de támadásnál a helyén van , csak stay forward van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#27049) K.J válasza Mrguba (#27046) üzenetére


K.J
senior tag

Működik SB-ben is, én ott csináltam meg, nyerni kell hozzá.

(#27050) Szigma70 válasza Readonly2 (#27048) üzenetére


Szigma70
addikt

De nem ér vissza támadásnál.
Meg hiányzik onnan középről a védekezésnél is.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.