Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) A guru válasza Yodamest (#9200) üzenetére


A guru
addikt

Elárulom, hogy júniusra Mbappé 100k se lesz, szóval lehet mindig eladogatni mindenkit, de 20k adót eleve buksz egy 400k-s játékoson....

Pótolni meg nem lehet őket értelmesen szerintem, alacsony költségvetésből, de mindenki úgy csinálja és azt amit csak szeretne! :R

(#9202) thebigK


thebigK
addikt

Prime Rijkaard megeri azt az 1.2-1.3 millat amennyiert pc-n megy?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#9203) grimmjow67


grimmjow67
tag

De mi ertelme amugy azt nezni mennykt buksz egy jatekoson? Marciusig ne vegyetek senkit. Jatsszatok 1000 coinos jatekosoklal

(#9204) Kristof_94 válasza alite (#9189) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Amúgy is borítékolható volt a FIFA-s közösséget ismerve... Persze nyilván megérdemli, azt nem vitatom!
De ha lenne egy PL csatár aki 4-5 meccs alatt 10 gólt verne, de csak 70 pace van neki és lenne egy Rashford is, mint jelölt 1 góllal és 1 gólpasszal, akkor is utóbbi nyerne! :D

Amúgy addig nyúztam a 81+ sbc-t, amíg dobott egy walkoutot, Hummels személyében. Portugál zászlóban reménykedtem, de a Bayernes vagy más SBC-be jó lesz a jövőben! :DDD
Viszont többre már nincs energiám. Mire összehozok 11 játékost a sima BL-es sbc-ből, addig be kell áldoznom 60 arany játékost... Aztán lehet dob egy 81-es lapot. :F

[ Szerkesztve ]

(#9205) #16514048 válasza A guru (#9201) üzenetére


#16514048
törölt tag

+1, a már meglévő csapatot szerintem sem érdemes eladni. Ott van a WL, Rivals, SB, egy rakat SBC, befektetési lehetőségek, szóval idén elég könnyű pénzt keresni, semmi sem indokolja, hogy eladjuk a csapatainkat és addig gyengébb lapokkal kínozzuk magunkat.

Egyébként nem tudom idén hogy lesz, de tavaly a 87 feletti játékosok ára nem bezuhant, hanem pont hogy növekedett BF-kor a november eleji árakhoz képest. Gondolom azért, mert azokból viszonylag keveset nyitnak, ugyanakkor egyre több pénze lett mindenkinek és megnőtt rájuk a kereslet.

(#9206) KaksziLajos válasza A guru (#9201) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Igen, ebben is van ráció.

Ezért vagyok dilemmában. De ha pl. Black Friday után olcsóbban vissza lehetne venni közülük néhányat, már lehet megérte. Csak ugye addig is hozni kellene pl. esetemben a Gold3-at minimum. A Div 5 első hely az gyengébb csapattal is meglenne.

Jó olvasni a különböző véleményeket. :)

(#9207) grimmjow67


grimmjow67
tag

Cf> cam 5 k ért viszik
Rakjatok ki ha van

(#9208) ferni válasza grimmjow67 (#9207) üzenetére


ferni
őstag

Köszönöm, 1 volt :R

(#9209) getdizzy


getdizzy
aktív tag

A boseg zavara... :D
Ilyen is ritkan van, ez a het elegge jol alakult
Piros Mertens
Umtiti 2x
Ucl rabiot
Ibra
Lacazette

Na szoval ebbol szeretnek egy csapatot felallitani, de nincs otlet hogy mertenst hogy lehetne beepiteni :/

Koszii

[ Szerkesztve ]

(#9210) Zimmi91 válasza grimmjow67 (#9207) üzenetére


Zimmi91
addikt

Uhh feltettem hármat és instant elvitték ;]
Köszi :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#9211) gamegod


gamegod
senior tag

squad battlesben érdemes minnél jobb helyezést elérni? lehet hülye kérdés. elite 2 már megvan nincs messze az elite 1.. mert ha van értelme akkor még nyomatom, egyedül ez maradt ki eddig :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#9212) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na vajon lesz-e valami SBC ma?!

(#9213) Bobbysolo válasza Kristof_94 (#9212) üzenetére


Bobbysolo
tag

Egy jó MM, amiből kettő is silver pakkot ad! :))

(#9214) Kristof_94 válasza Bobbysolo (#9213) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csodálatos... :D

(#9215) Tajték


Tajték
senior tag

Most úgy van megcsinálva a csapatom hogy 3-4-1-2-ben van összerakva, de az attack-ra átállítottam 3-4-2-1 -re azért hogy Mertens-Insigne-Dybala trióval tudjak támadni LF-ST-RF-ben, de azt érzem hogy nem teljesítenek úgy a széleken, Mertens és IF Insigne, de ha frankó szélsőket rakok oda akkor azok sokkal jobban mozognak>

Ezt most csak én haluzom be vagy van benne valami? :F

(#9216) Paprikajancs


Paprikajancs
csendes tag

Sziasztok!

Tudna segíteni valaki abban,hogy mért nem tudunk a fifa 19-elonline játazani?
Eddig mindig ment,de most valamiért azt írja ki,hogy nem tud csatlakozni az EA szerverhez.
Semmit nem csináltunk vele.
Más játkkal tudunk játszani online.
Köszi,
Atesz.

(#9217) Tajték válasza Paprikajancs (#9216) üzenetére


Tajték
senior tag

Mert egy kalap szar az egész!

Én is szoktam játszani barátokkal, mármint néha amikor sikerül.
10-ből 7x kidob, nevetséges hogy nem tud összekapcsolni 2 usert :(

(#9218) K.J


K.J
senior tag

Valami patch jöhetne erre a kick off glitchre is. Ma, minden második ellenfelem erre játszott, miután vezetést szereztem. Gusztustalan és még örül is neki.

Vagy ez már a FIFA velejárója lesz?

(#9219) Paprikajancs válasza Tajték (#9217) üzenetére


Paprikajancs
csendes tag

Egy évig semmi probléma nem volt vele.
Rendben tudtunk a fifa 18-al is online játszani.
A fifa 19-el is tudtunk már a megjenés óta játszani,online is,de most egyáltalán nem enged.
Nem ledob,hanem föl sem tudunk menni.

(#9220) Bobbysolo válasza K.J (#9218) üzenetére


Bobbysolo
tag

Évek óta benne van a játékban. Szerinted lesz patch? :(

(#9221) K.J válasza Bobbysolo (#9220) üzenetére


K.J
senior tag

Pont ez a baj. Így azokat szeretnék támogatni, akik nem olyan jók a játékban? Én sem vagyok pro, sőt.
Csak kikívánkozott.
Mindegy, elfogadom, szót se többet..

(#9222) Kristof_94 válasza K.J (#9221) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is utálom a kick-off glitchet, de nem fogják javítani... :(

(#9223) alite


alite
aktív tag

Mai info morzsak.

Holnap lesz UCL event, allitolag live item-ek lehetnek hasonloan az OTW-khez. [link]

Auba POTM egyre biztosabbnak tunik. Akik vettek ma Aubat a nap folyaman azok mar plusszban vannak. :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#9224) Mrguba válasza alite (#9223) üzenetére


Mrguba
őstag

Mi ez a live item?
Auba LW nem csatar?

(#9225) alite válasza Mrguba (#9224) üzenetére


alite
aktív tag

Off topic-ba raktam, mert ebbol a ket dologbol csak az biztos, hogy mindegyik holnap jon. :)

Auba-t egyre tobb helyrol hallani es ahogy Kristof levezette, valoszinuleg tenyleg o nyer. A honapot, ha jol tudom LW-kent jatszotta.

(#9226) Mrguba válasza alite (#9225) üzenetére


Mrguba
őstag

Offtopik? :D Linket lecci

(#9227) alite válasza Mrguba (#9226) üzenetére


alite
aktív tag

Marmint az elozo hozzaszolasomat tettem offba, mert fele meg nem hivatalos. Holnap kiderul minden, kivancsi vagyok.

(#9228) kacsa7


kacsa7
őstag

Csak hogy pozitívat is írjak, nekem ma szárnyalt minden meccsem. Laggnak, delaynek nyoma sem volt. Gyors volt és élvezhető. Beleunt mindenki és üresek a szerverek? :DDD

(#9229) Mrguba válasza kacsa7 (#9228) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem minden meccsem fos volt ma :D
Sot SB-ben a gep eldontotte ha o ugy akarja barmit is csinalok akkor is nyer.
1-0 ra megy a gep...
hajtok mint allat...kapok egy 11est...kihagyom ok...
Volt vagy 20 helyzetem kihagytam...
Kaptam meg 2 tizenegyest...
Mindharmat kihagytam :D
Mindent mashova rugtam mindet kifogta.
A vege 1-0

(#9230) Chereiose


Chereiose
addikt

Na rewardok (packok) = nagy nulla :DDD Még szerencsére DV ből a coint szedtem ki.

(#9231) dracox válasza K.J (#9218) üzenetére


dracox
addikt

A PC-s tábornak az alt+tabos verzioval is kezdhetnének valamit, mert elofordul, hogy lerak kis ablakba meccs kozben. Időlimites visszalépést behozhatnák c.a 5-10sec. (Coin csalók miatt szívjon a tisztesseges jatekos is)

[ Szerkesztve ]

(#9232) MdewC válasza getdizzy (#9209) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nice team. :)

Grat!

Alakulunk mi is.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9233) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Na a piaccal való meglátásaim eddig a következők, hátha valakit érdekel:

Általános, standard playerek:
VENNI: 16:00-tól 22:00-ig
ELADNI: 03:00-tól 10:00-ig

Legjobb eladási árak:
osztogatás előtti napok, vasárnap és szerda.

Legolcsóbb vételi árak: osztogatási napok, csütörtök és hétfő

SBC:
Minden osztogatási nap, ilyenkor a drága playerek közé is bejön egy-egy olcsó példány.

Drága playerek:
Egyelőre tanulmányozás alatt :B

Tanulmányi alap:
-----------------
Osztogatás utáni nap (hétfő)
14:20 - 473.000 transfer - Dybala 338.000
18:10 - 505.000 transfer - Dybala 320.000
22:40 - 500.000 transfer - Dybala 316.000
02:15 - 305.000 transfer - Dybala 316.000
04:00 - 257.000 transfer - Dybala 327.000

Másnap:
13:10 - 415.000 transfer - Dybala 300.000
20:00 - 476.000 transfer - Dybala 306.000
01:00 - 363.000 transfer - Dybala 313.000
02:25 - 290.000 transfer - Dybala 313.000

Osztogatás előtti nap:
01:00 - 339.000 transfer - Dybala 304.000
05:00 - 219.000 transfer - Dybala 306.000

Osztogatás utáni nap (csütörtök)
14:40 - 500.000 transfer - Dybala 329.000
21:00 - 536.000 transfer - Dybala 345.000
01:30 - 350.000 transfer - Dybala 335.000

Ergo itt mintha fordítva működne. Valszeg azért, mert osztogatás követően van pénz és mindenki jobb playert akar szerezni a csapatába és elfogynak az olcsó példányok.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9234) Jinxb1rd válasza MdewC (#9232) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

És subon miért csücsül annyi bronze player? hogy direkt kisebb legyen a rátád és elverd a szegény playereket olcsó megoldásokkal vagy mi az értelme?

We are only Stardust...

(#9235) MdewC válasza Jinxb1rd (#9234) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, rengeteg bronz csapatot dob be így, akiket halomra verhetünk. ;)

Ajánlom.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9236) MdewC


MdewC
nagyúr

Ezeket nyitni lehet, vagy sbc-k lesznek?

Mit jósoltok estére?

Drágulás vagy crash?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9237) Digestive válasza MdewC (#9236) üzenetére


Digestive
addikt

Azt nem tudom, de ha ezek az otw-hez hasonlóan dinamikus lapok lesznek a BL ideje alatt, akkor pakkban és sbcben is el tudom képzelni. A VB előtt nem emlékszem, h a PTG lapok kaptak e sbct!

Aki viszont tegnap reggel 8:00 és este 19:00 között tele rakta a transzferét 84-85-86 lapokkal az jó döntést hozott. Nekem fullon van megint úgyh jöhet egy nagy ratinges sbc! :DD

Pár ár változás 10 óra alatt boxon:

Barzagli 4k>>6k
Raul Albiol 2,5k>>3,5k
Paulinho 6,3k>>7,6k
Miranda 7,2k>>8,5k
Brahimi 5,5k>>7,5k
Falcao 5,8k>>7,3k

Ezek a játékosok mind Max áron mentek pár napja a Götze sbc elején. Ha kijön vmi 84-86 követelményű sbc akkor megint az lesz, mert ezekkel a legkönyebb kihozni a chemet.

(#9238) Jinxb1rd válasza MdewC (#9235) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Szerinted az vicces, hogy csalni próbálsz? :F

Mert nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nem vicces, ha csalni próbálnak az emberek. Ha működik, ha nem, már a szándék felháborító.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#9239) A guru válasza Jinxb1rd (#9238) üzenetére


A guru
addikt

Az ugye megvan, hogy egyik módban sem rating alapján dobja össze a játékosokat? :U

(#9240) Fifaisshit válasza Jinxb1rd (#9238) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Meg az is megvan higy nem tudod miről beszelsz ugye ?:)

(#9241) Digestive válasza Jinxb1rd (#9238) üzenetére


Digestive
addikt

Geradossz te vagy az? :DDD

(#9242) Z'Z" válasza Digestive (#9241) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nem hinném, hogy ő az, és remélhetőleg nem is kezd el emiatt vitatkozni.. Nem kell ide újabb balhé. :R
Sok ember nincs tisztában azzal, hogy ezeket a bronz lapokat, miért használják, sőt más témában is segítségre szorulnak.
Nemrég azt kifogásolta itt az egyik fórumozó kollégánk, hogy miért csinálnak a támadóból középpályást.

(#9243) Mrguba válasza Z'Z" (#9242) üzenetére


Mrguba
őstag

De ez tenyleg igy van ha bronz ul a padon gyengebbet kap az ember Rivalsban?

(#9244) etaclan1984 válasza Mrguba (#9243) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nem, inkább csak megszokás szerintem az elmúlt évek alapján.
Akkor kitalálták hogy rating alapján dob össze játékosokat, ezért a valóban csere játékosod helyett minél alacsonyabb bronz játékosokat raktak a padra.
Aztán ez úgy valahogy benne maradt mindenkibe, nálam is így van, pedig nem hiszek benne. :C
De ártani nem árthat, úgyis tudja az ember hogy melyik 3 játékosát kell mindig lecserélnie, tehát a többi játékos ott teljesen felesleges.
Ne jöjjön senki azzal hogy mi van akkor ha az LB vagy a kapus sérül le váratlanul mivel online FUT-ban nem kell lecserélned senkit ha meccs közben lesérül, kibírja a meccs végéig.

(#9245) Stylerr válasza Digestive (#9241) üzenetére


Stylerr
addikt

Ő nem Geradossz, ismerem Fortnite és PUBG tokikból (sajnos). Egy okoskodós, kötekedős gyerek. Másfél hete jött ide kb a topikba, de már beleköt MdewCbe, ráadásul ilyen hülyeséggel.. :D

(#9246) slengi válasza MdewC (#9232) üzenetére


slengi
csendes tag

Elöször is üdv Mindenkinek, regota olvaslak Titeket de meg nem voltam aktiv. Sry az ekezetekert de külföldön elek. Regen rengeteget Fifaztam a 14-ig bezarolag, a 18-ba belelestem, a 19-ben pedig mar aktivan benne vagyok a kezdetek ota. WL-ben gold 3 a szint, Sb-ben legendas. Van meg hova fejlödni :) Ennyit rolam.

@MdewC: Most keszülök Pavelt megvenni. Prime-ot probaltad mar? Vagy a közepsö lapja jobban bejön hogy azt hasznalod?

Fino alla fine

(#9247) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Nem ő vagyok, de ezért egyébként megint jöhetne egy bann, ha következetes lenne a topik és az adminok. Egyébként tegnap is jött a kötekedés, nem ennyire célzottan, nem akartam írni, de mostmár megteszem.

Valaki írta, hogy "hülye vagy, hogy nem a pakkot választod, mert az ugyis vissza adja az értékét:D" vagy valami ilyesmit.

1. lehet engem hülyézni, de nincs igazatok.
2. én nem azt mondtam, hogy az értékét adja vissza, hanem hogy az a 3-4-5 pakk amit az adott coin ellenében választhatsz maximum 15-20 k difit hoz, ennél roszabbul nem jössz ki. nagyon nem ugyanazt jelenti a kettő.
3. mondtam, hogy várom a képeket, amikor ez nem teljesült, de sosem jött, ellenben hülyézés az igen. vajon miért nem jött kép? Pontosan azért, mert igazam van.

Másrészt a múltkori dolgom sem volt hülyeség, ha látnád, hogy milyen gólokat kapok és hogy csalja el a gép a meccseket, akkor velem értenél egyet, de igazábol értelmes érv akkor sem jött, csak hogy hülye vagyok:D Ilyet bárki tud irni.

Pedig én írtam több értelmes érvet is, például, hogyha a gép az egyik játékost segíti az adott meccsen, amit mindenki tényként vesz (én is leírhatnám, hogy ez baromság és hülye vagy), akkor máris azzal hogy belenyúlt beskatujázta a rangod is. Vagy ha ebbe belenyul és itt van segítés miért ne dönthetné el a rangot? Persze erre nem jött semmi, de akárhonnan nézem ez egy értelmes érv volt.

[ Szerkesztve ]

(#9248) Z'Z" válasza Geradossz (#9247) üzenetére


Z'Z"
őstag

Tessék, itt vannak a képek.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9249) Geradossz válasza Z'Z" (#9248) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Ezzel sokra nem megyek, mert nem tudom, hogy mennyi lett volna a választható coin és hogy pontosan melyik pakk tartozott oda, mert valami ajándék pakkot is írtál. Másrészt ha jól sejtem az Rank 2 akart lenni, mert olyan, hogy elite 2 csak WL-ben és SB-ben van. Illetve ez szép és jó, csak a csomag fele hiányzik. A minden item az minden item, cham style pozíció modosító ami akár 1000-eket vbagy 5 ezreket is érhet, squad fittnes pl most 1400 pcn, szóval akárhogy nézem ha saccolnom kellene, olyan 50 k-coint választhattál volna, amit ezek a pakkok megközelítőleg bőven vissza hoztak.
Gondolom az második pakk, az ajándék pakknak minősül, mert az a jumbo, azt nem is néztem bele.

[ Szerkesztve ]

(#9250) Fifaisshit válasza Geradossz (#9249) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Legyszives fejezd be .............
Mindenkinek lehet véleménye mert ez fórum ......de már megint hülyeségeket magyarázol......
Tudjuk jó vagy nagyon mindenki más szar meg hülye ....
Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.