Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) toxicjew válasza Stylerr (#10134) üzenetére


toxicjew
addikt

Finom megfogalmazás... Hulladék a játékmenet, időnként még rá is tesz egy lapáttal (pl. tegnap extra mód játszhatatlan volt nekem), delay, értelmezhetetlen megmozdulások, ráadásul a komolyabb (50-100k) packok semmit se dobnak. A patch a first time finess shotot javította úgy ahogy, de ezen kívül semmi... Az a baj, ha már kiadtam 16 rugót érte akkor muszáj addig játszanom vele amíg azt nem érzem, hogy "lejátszottam" a pénzt :)

Ezt mindenkinek írom, tegnap olvastam redditen, hogy már javítás alatt áll az AI defending, szóval szerintem kövi patchben számíthatunk rá. Bár lefogadom a blockoláshoz, ide-oda pattogáshoz, meg a " 3x kell szerelnem mire ténylegesen enyém lesz a labda" nem nyúlnak majd hozzá :U :B

[ Szerkesztve ]

(#10152) dracox válasza toxicjew (#10151) üzenetére


dracox
addikt

Csak tudnám, hogy miért nem lehet normálisan megcsinálni egyszer ezt a sz*rt, ha már minden évben kifizetünk 20k-t, de kb. arra lesz már csak jó hogy az ember szétstresszelje magát a suli/meló után.
(folyamatosan foltozgatják amíg le nem jár a szavatossága az aktuális résznek aztán a következő résszel minden kezdődik előről)

[ Szerkesztve ]

(#10153) Digestive válasza LedyGyuszi (#10147) üzenetére


Digestive
addikt

Tipikus! :DDD Pont ezeken baszom fel magam. Egy hete nem vert el senki úgy igazán, h esélyem se lett volna. Ha ilyen van az nem bánt. DE ilyen szutyok gólokkal mákolnak le folyamatosan és ez idegörlő! :(

Meg az is h egy Albiol volt a div5 rank1 pakkokban a legjobb! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10154) gabesz82 válasza toxicjew (#10151) üzenetére


gabesz82
senior tag

Javítás alatt áll? Tehát javítják, mert eddig nem volt elég erős... :DDD Most már elég lesz támadásnál hozzáérni a kontrollerhez, de csak hogy tudja a játék, hogy még nézed, védekezésnél nyugodtan le is lehet tenni a kontrollert. FIFA (Funny Interactive Football Anomalies).

PSN: Morfologus82

(#10155) dracox válasza Digestive (#10153) üzenetére


dracox
addikt

Én nagyon vacilálok, hogy mit válasszak.
Legutóbb az untradeable pakkból egy 60k-s Matuidi esett amit nagyon nem fogok használni. Így csak fekszik a klubban.

(#10156) Meghivott válasza Digestive (#10153) üzenetére


Meghivott
addikt

Div4 Rank1 eladható packok, legmagasabb lap 82 ratinges.

(#10157) toxicjew válasza gabesz82 (#10154) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen :K

(#10158) Garsza


Garsza
veterán

A WL revard csak estére jön?

(#10159) toxicjew válasza Garsza (#10158) üzenetére


toxicjew
addikt

Azt hiszem már 9kor jön, de majd megerősít valaki.

(#10160) LedyGyuszi válasza Digestive (#10153) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nah én pont ezért nem estem kísértésbe és választottam a kointot!!! ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#10161) Meghivott válasza toxicjew (#10159) üzenetére


Meghivott
addikt

Jött.
Gold 2 max lap Gundogan. Piros Shaarawy. Az ea elengedte a kezem sajnos.

(#10162) sz_abika válasza Meghivott (#10156) üzenetére


sz_abika
addikt

Brutál oda lépett az EA a crashnek ezekkel az SBC kel es lefojtott dropratekkel. Szerintem nem is lesz iden crash, ilyenkor kéne a legolcsóbbaknak lenniuk már a playereknek.

Okos EA :)

PSN: xszabikax

(#10163) chelseafan94 válasza Meghivott (#10161) üzenetére


chelseafan94
tag

Gold2, piros Hector a legjobb, packbol Diego Costa..

PS ID: KoloChelsea

(#10164) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Urak, "Road to Final" lapok meddig nyithatóak?

XONE: LedyGyusziHU

(#10165) Szigma70


Szigma70
addikt

Sztem sem jó a helyzet, de senki ne keseredjen el. Nyomatni kell, azt majd lesz valami.
Én is érzem, amit a Főni ír, sajnos nem jönnek ki a playerek közti különbségek.
Hiába vennék most 4 ikont a csapatba, nem lenne jobb, vagy legalább is, én nem lennék jobb velük, mint most Teixeirával.
A meccsek zöme esetleges, lutri, és Jesus ugyan úgy bebassza 25-ről kapásból 3 ember közül a fineszt :D

Kicsit talán jobban lehet manuálisan védekezni, De Fellaini simán befutja a 85, percben a frissen beállt Promest.

Akkor is azt mondom, nyomassuk, ez van, ha szar, akkor elvileg az ellenek is szar, így egyformák az esélyek.

Egy nagyon fontos dologra kell figyelni, és ezt mindenki tartsa be, akinek számít a foci

Ha rúgtok egy mákos tészta tejszin habbal gólt, amihez, egyébként semmi közötök nem volt, és fizikailag is lehetetlen, akkor a játékosotokkal hosszan fussatok el jó nagy köröket leírva a kezdőkörig, és ott nyomjatok le egy DAB-ot.
Tiszteljük meg az ellenfelet, adjuk meg a módját rendesen

@Gyuszi

Ha TAH-ra gondolsz, akkor még 1 napot ír

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10166) grimmjow67


grimmjow67
tag

Pp ből depay. Gold 3 bol 84 es 3 k-s player volt a legjobb :D

(#10167) Fifaisshit válasza LedyGyuszi (#10164) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Péntek úgy tudom :)

(#10168) Garsza


Garsza
veterán

DR 4Jumbo Prmium Gold 2Mega 2Rare player Egy Salah.
WL Gold3 D. Costa, Felipe Luis.
Player pick

Pedig már ott figyelt a kapumban Feketében.

(#10169) thebigK


thebigK
addikt

Pickbol Szczesny, meg 82es portugal. Rivals meg wl packok (2db 100k, divbol meg 2db prime gold, 2db mega meg 2db 50k eladhatatlan) majd delutan otthon, ocsivel, megigertem neki :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10170) Garsza


Garsza
veterán

IF Reus ára eshet még számottevően? Jelenleg 500k PC -n.

(#10171) v-man


v-man
őstag

Rami a választhatóból, a 2 pack még Reina és Casillas. Legalább már deGea jött volna ha spanyol kapus napot tartanak 😁
Amúgy meg a coint választottam ma is.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#10172) akooos


akooos
veterán

WL nem volt a hétvégén, úgyhogy nekem az kimaradt, untradeable packeket választottam, IF Plea lett a legjobb :DDD Nembaj, most jól kirakom Mkhitaryant. Ha kap upot (úgyis fog legalább egyet), akkor ST-ben is nagyon jól használható lesz, Auba helyett őt rakom ki inkább.

(#10173) mkbla válasza Digestive (#10133) üzenetére


mkbla
senior tag

igen sokaknak elpattant szerintem valami... nekem is.. a joystickom ketté...

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#10174) #16514048 válasza Garsza (#10170) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem igen, ha most 500k, akkor nem esett túl sokat tegnaphoz képest. Hiába a reward-ok, még csak egy napja nyitható, az előző TOTW is hétfőn volt a legolcsóbb.

(#10175) Yodamest


Yodamest
addikt

Nekem nincs nagy bajom a játékkal, egy nagyon durván idegesítő script dolog van SB-ben, amit tényleg nem tudok már lenyelni:

Van az a pillanat, amikortól a gép hirtelen fokozatot vált (ez a pillanat nagyon jól látható is) és onnantól szigorúan egy érintős passzokkal 2-3mp alatt úgy átjátssza a védelmemet majd a hálóba passzol, hogy konkrétan semmit nem tudok csinálni/reagálni ellene. Általában a félidők végén jelentkezik ez és mindig kötelező jelleggel góllal zárul, nem lehet elhárítani a dolgot. Már sok mindent próbáltam, amikor látom a felpörgést, direkt már mindent nyomok, próbálok alácsúszni, BÁRMIT csinálni, hogy ne lehessen gól az akció vége, de még eddig soha nem sikerült ezt megakadályoznom. Vicces is egyben, hogy ilyen van, de borzasztó degradáló és sértő is.

Jelenleg ez zavar a legjobban a játékban, de ez nagyon.

Az árcsökkenés kapcsán, valaki írta, hogy ő eddig semmi különösebb áresést nem vett észre, hát lol!!! Nem tudom mit szívott az illető, nézze meg mennyit esett Mbappe, Bale, Neymar, Modric, Suarez, Varane, stb stb játékosok ára! Azt a csapatot amit 2 héte mondjuk 1.8 misiből raktam volna össze, tegnap este összevásároltam 1 milla ALATT!!! valami 980K-ba jött ki! Ez nem áresés? :) Gyakorlatilag azzal, hogy egy WL-t végigtoltam bronze csapattal, spóroltam kb 1 milliót!

(#10176) Yodamest válasza Yodamest (#10175) üzenetére


Yodamest
addikt

Krisztián is nem hiába hagyja ki most a következő WL-t és adja el a full keretét ma este. Persze mondta, hogy megy meccskritikusnak a playit-re meg stb és nem lesz ideje, de a háttérben lényegében az van, hogy ő is észbe kapott és rájött, hogy ha most mindenkit elad és visszaveszi őket majd jövőhéten azzal sokkal többet keres, mintha lejátszaná most a WL-t.

(#10177) getdizzy


getdizzy
aktív tag

DR div4 rank 1 - lóf*sz
WL Gold3 - Piros Szcesny & UCL Live Davinson Sanchez :))

Sanchezt megéri most eladni szerintetek?
A BL-ben már nem jut tovább szerintem a Tottenham, az értéke nem fog növekedni és most még úgy ahogy jó árban el tudna menni

[ Szerkesztve ]

(#10178) p0ty


p0ty
aktív tag

WL Gold 3
Pp Plea, Andrea Almeida ( itt egy thomas parteyt vártam, haverom meg is kapta..)
50k pack board se jött :(
2 mega egyik board se másik pedig Viviano 83mas

(#10179) Garsza válasza #16514048 (#10174) üzenetére


Garsza
veterán

Mondjuk a 86 lapja is 400k felett van még. 20 - 30k nem esik többet akkor nem várok vele.
Salah használható lap? vagy csak SBC -be való? Untradable.

(#10180) Yodamest válasza Garsza (#10179) üzenetére


Yodamest
addikt

Salah barom jó, én pont tegnap este raktam össze egy BPL csapatot és bizony a kis egyiptomi került RM pozícióba (3-5-2). Finisher lapot ajánlok rá, szerintem úgy a legjobb a stat elosztása.

(#10181) Fifaisshit válasza ThuG4LifE (#2878) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Szép Grat :))

Most jött el a pillanat ma bevasaroltam kicsit hogy napvilágra hozzam a csapatom :)

(#10182) Fifaisshit válasza getdizzy (#10177) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Ha nem jut tovabb átvált EL kartyara ott is fejlődik ;)
Én pont ma vettem meg 138ert jó ar :)

[ Szerkesztve ]

(#10183) thebigK


thebigK
addikt

Nem.birtam ki, megvettem Veron kozepso lapjat, 900K, PC, tuti minuszos lesz, de ikont akartam a hetvegere, meglatjuk hogy teljesit.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10184) KaksziLajos válasza Fifaisshit (#10181) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Jó kis BL Team! :D

thebigK: írnál róla majd pár sort? Engem is érdekelne, gondolkodom rajta szintúgy.

[ Szerkesztve ]

(#10185) Yodamest válasza Fifaisshit (#10181) üzenetére


Yodamest
addikt

na végre valakinél látom a bűvös Felipe, Telles duót! Ha van rá mód őket kötelező beépíteni mindenhová, nagyon OP mindkettő. Felipe gyengesége egyedül a reaction, composure értékei, ami miatt támadó szögleteknél abszolút nem tud veszélyes lenni. Hiába fejeli el a labdát a composure miatt mindig mellé megy.

(#10186) slengi válasza Yodamest (#10175) üzenetére


slengi
csendes tag

Nekem kb annyi a bajom a játékkal hogy totál semleges lettem. Az sem érdekel ha rosszat nyitok, az sem érdekel ha esetleg nem tudok játszani, az sem érdekel ha bukok sokat egy jatekoson. Megveszem a 7en Prime Nedvedet aztán rahajtok Prime Del Pierora és ha az évet mellettük bronzokkal játszom végig az sem érdekel. Úgyis egymáshoz vannak butitva a csapatok.

SC-ben ezt a bepörgest én is észrevettem. Plusz ha esetleg mindent levedekezel akkor távoli bomba vagy szögletböl gól következik. Vagy mindkettő.

Fino alla fine

(#10187) Szigma70 válasza Yodamest (#10175) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem tudom

Aguero, Fabinho, KDB drágább mint pár napja

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10188) Garsza


Garsza
veterán

Na nem vártam megvettem Reust 505k ért. Első meccs 3 gól széső CAM ként. Simán bírta végig. Utolsó 10 percre beraktam középre szélre behoztam Salaht. Ami feltűnő hogy sokkal jobban mozog mint Dybala, sokkal jobban megjátszható, könnyebben hozható helyzetbe, és mindent bever.

(#10189) Yodamest válasza Garsza (#10188) üzenetére


Yodamest
addikt

Kluivert hogyan muzsikál nálad? Én őt tervezem most megvenni.

(#10190) Fifaisshit válasza Yodamest (#10185) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Tellest tavaly is imádtam idén is kötelező volt és Felipe is elejétől ezért kellett és ketten nagyon megoldják :)

Kell majd azért egy másik RB mert nem rossz Clyne de azért na :)
Abut akarom meg visszavenni ha lement a potm mizéria :)

Sajnos ért volt keret mert játszani nem nagyon tudok mert nincs idom és huzni sem húztam szó szerint senkit idén mondjuk elején a Salah kellett kezdő tőkének :)

A Bl lapokkal pedig úgy érzem nem nagyon lehet bukni :)
Mondjuk Tellest részegen vettem veletlenul 200ert az alatta levő 125helyett :)

[ Szerkesztve ]

(#10191) chelseafan94 válasza Yodamest (#10185) üzenetére


chelseafan94
tag

Annyit mondtad ezt a Telles, Felipe duót, hogy UCL Telles mellé megvettem a kék Felipe kártyát. :) Este ki is próbálom, David Luizt kell helyettesítenie.

PS ID: KoloChelsea

(#10192) sz_abika válasza Szigma70 (#10187) üzenetére


sz_abika
addikt

Klasszikusan a mostani hétfő lett volna a jatekosok legolcsobb pillanata mar emelkedoben van. De mondjuk amivel kereskedni lehet 83-84 magasan maradt az SBCk miatt

BTW valaki nem azt irta h mefy a Companion akkoris ha be vagy jelentkezve? Nekem ps×mobil kombo nem adja

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#10193) thebigK válasza Garsza (#10188) üzenetére


thebigK
addikt

Jo dontes, eddig POTM Reus magasan a legjobb lap iden, akit hasznaltam. CAM, ST, mindegy. Ikon szint

Kakszi: persze! Delutan, koraeste megejtem.

Igy viszont kell meg egy KDB-t vennem es el is dolt a csapat hetvegere. Fernandinho lesz a CDM, Veron-Firmino CM, KDB iranyit, Hazard meg Reus lesz a csatar. Remeljuk a legjobbakat. Valamint Neuer helyett UCL Fahrmann jott, megnezzuk ot is.

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#10194) Yodamest


Yodamest
addikt

na fasza jött egy piros Plea, meg pakkokból a legmagasabb egy Baumann.... hihetetlen.

(#10195) Garsza válasza Yodamest (#10189) üzenetére


Garsza
veterán

Kluivert 88 nagyon jó. Hawk lappal használom. Erős jól lő (16 vagy közelebb, igaz távolabról nem próbálkozom vele) passzai is ülnek, Fejjét is meg lehet találni. és 4/4 es. Nem nagyon van ennyire komplex csatár rajta kívül.
Sőt a 91 lapját még akár CAM ként is el tudnám képzelni Engin lappal. De sajnos jelenleg az majdnem a duplája a középsőnek. Eléggé beesett most az ára. 1050k vettem jelenleg 950k alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#10196) Szigma70


Szigma70
addikt

Várunk ma , vagy holnap valami Liga SBC-t ?

És vajon mi jön? Bundes esetleg?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#10197) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#10196) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

akkor pezsgőt durrantok... :))
holnapra várok liga sbc-t, viszont holnap jön bundes POTM is, ha minden igaz...

XONE: LedyGyusziHU

(#10198) Yodamest válasza Garsza (#10195) üzenetére


Yodamest
addikt

hát most 700K a 88-as lapja, szerintem ennyiért nagyon jó, majdnem olyan mind egy Ronaldo, ha azt nézzük, hogy gyors, kiválóan lő, kiválóan fejel, 4/4. Nyilván a dribblingje nem olyan mint Roninak, de azért nem mindegy hogy 2.2 misi vagy 700K...

(#10199) Expendable


Expendable
aktív tag

UEL Mikit használja valaki? érdemes lehet megcsinálni?

(#10200) akooos válasza Expendable (#10199) üzenetére


akooos
veterán

Most csináltam meg éppen, 70k + klubból kijött :)) Ma délután ki is próbálom őt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.