Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#996) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Reméljük jobb lesz!

(#1002) Fifaisshit válasza akooos (#1000) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Haaaat :)
Továbbra sem erősödött az érzés hogy meg kellene venni :)

Viszont Guru kolléga ha emlékszel a “veszekedesre” a 18mel amikor azt mondtam hogy a demo és a jatek eg és föld és te állítottad hogy nem :))

Nos ha ez tényleg ilyen marad ......

[ Szerkesztve ]

(#1003) A guru válasza Fifaisshit (#1002) üzenetére


A guru
addikt

Suli miatt jelenleg még nem tudtam kipróbálni, majd holnap este meg hétvégén, nekem édes mindegy, hogy lassú vagy gyors, meg hogy kell lőni, cselezni...megtanulom és megyek annyi versenyre amennyire csak tudok, szeptember 30 K&H MTK kupa a Hidegkutiban, aki szeretne jöhet nézőnek. :)

A topikot meg nem fogom olvasni most pár napig, mert felmegy az agyvizem a 2 meccs alapján szar a játék és csak mégrosszabb lesz stb hsz-ektől, aktívan visszatérek 25-én a sampionsz edisönnel és toljuk a kereskedést meg a csapatépítést ahogy tavaly is.

(#1004) unrealnoise válasza Stylerr (#999) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Mert persze a gameplay mindig kurva sokat változott a demohoz képest... :W :F

Z'Z"

Kolléga, ki a fene ajnározta bármelyiket is? Felhoztam a PES hibáit, hiányosságait is, rohadt mód nem volt itt észérvek nélküli ajnározás...

Az én posztom, ha mindkét játékot is érintette, még mindig jobban kapcsolódik a témához, mint a tied, amiben valótlanságot (!) is állítasz..

A guru Nekem meg attól megy fel az agyvizem, hogy ti elhiszitek, hogy ez érdemben jobb lesz, annál, mint amilyen most. Könyörgöm, ez egy demó, nem az elfa verziós valami, amit egy év múlva adnak ki. És könyörgöm, 30 évesen (a FIFA 98 óta követem a szériát) szerintem már meg tudom állapítani, és van elég tapasztalatom abban, hogy mit is jelent a demó.

Utálom, amikor hülyének néznek olyanok, akik alapvetően érvekkel sem tudnak szolgálni...

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#1005) Cs1csó válasza A guru (#1003) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amúgy ezzel egyetértek. Nekem mindig a váltásnál kellett pár nap ahhoz hogy megszokjam azt miben más és kész.

(#1006) Toguro San


Toguro San
tag

És letöltődött nekem is végre ps4-re...
Akkor lássunk egy 2 óra gyakorlást és véleményformálást. ;)

(#1007) A guru válasza unrealnoise (#1004) üzenetére


A guru
addikt

Azt sikerült megértened, hogy 1 db meccset sem játszottam még vele? Semmilyen véleményt nem mondtam róla, ezt a stílust pedig főleg a saját érdekedben gyorsan felejtsd el ebben a topikban. Én nem kértem ki a vélményed, nem írtam neked, hülyének meg pláne nem néztelek. Lezárva.

(#1008) Z'Z" válasza unrealnoise (#1004) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én kérek elnézést! ;)
Nem akarom piszkítani a topicot, úgyhogy béke.

[ Szerkesztve ]

(#1009) Stylerr válasza unrealnoise (#1004) üzenetére


Stylerr
addikt

Szintén, én kérek elnézést!

Felejtsd el ezt a stílust, vagy hamar mész a levesbe. (Csak egy jó tanács... :) )

[ Szerkesztve ]

(#1010) akooos válasza unrealnoise (#1004) üzenetére


akooos
veterán

Tök jó neked.

Azzal tisztában vagy, hogy ebben a topikban túlnyomó részt FUT-ról van szó es azzal játszunk? Arrol nem írtál, hogy azt is játszod vagy sem. És képzeld, a 17 és a 18 esetében is hatalmas eltérés volt a demo és a teljes játék között.

(#1011) MdewC válasza unrealnoise (#1004) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kérlek fejezd be a káromkodást, a személyeskedést, a kötekedést és a PES témát.

Arra pedig végképp senki nem kíváncsi, hogy nem jó a game.

Kérlek ezt tartsd tiszteletben.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1012) Szigma70 válasza Z'Z" (#1008) üzenetére


Szigma70
addikt

Akkor én nem is írok semmit, 4 meccs alapján lenne mit, de próbálja ki mindenki, aztán döntse el, tetszik vagy sem, de egy a lényeg,
Ha tetszik, ha nem, idén ezt kapjuk, ezzel nyomjuk egész évben.
bár ez a demó, és nem is FUT, így ítéljetek.

Egy biztos, sok változásra ne számítson senki.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1013) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok! :)

Nekem első benyomásom az a játékról, hogy fullos.

Tetszik a körítés, szimpik a taktikai variációk, jók az új mozdulatok! :)

Első meccsen 2 gól 25-ről, egy CR-el timed finish lövéssel, a másik Cuadradoval csak simán elengedve. :)

Hosszabban később.

Egyedül az új egyéni taktika beállításokat nem látom még át, ha arról van értelmes videó (boras vagy vki hasonló), akkor írjatok.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1014) Toguro San


Toguro San
tag

Na én is lenyomtam gyorsban 2 meccset és első benyomáson az, hogy mérföldekkel élvezhetőbb a 18-hoz képest. Közelebb van a realitáshoz mint az előző széria. Itt nem hiszem hogy minden 2. meccs 8-6 meg 5-5 lesz.
Érezhető hogy foglalkoztak az irányitással a lövésmechanizmussal.... Én úgy szoktam játszani, hogy az összes controller assist segítség manuálon van, tehát a passz a löbbölt labda, a kapura lövés, vagyis minden.... és így ezzel a "timed finish" -es cuccal jól megnehezítették, ha itt tényleg nem a kapu felé célzok és irányítom a lövést, csúnya kísérletek vannak... Ötös sarkáról majdnem taccsot lőttem meg ilyen apróságok.
Világklasszis szinten sovány 1-0 ami jött. Tetszik, hogy mintha a játék próbálná olvasni azt amit szeretnék csinálni, és nem tűnik eddig sablonszerűnek.

Kapusok szerintem még mindig eléggé gyengusok, vagy legalábbis annak tűnnek.... lábmellé érkező lövésre akkorát ugrik mintha a felső sarokba lőnék...

De amire nagyon kíváncsi voltam és tavaly a vesszőparipám volt, az a háló animációja... Tavaly valami undormány okádék volt szerintem, de idén ez is jóval tetszetősebb és valósághű...
Tavaly sok élményt elvett egy szép gólból, hogy elnyelte egy fekete háló, amibe mintha beleragadna a labda....
Na 2 meccs után ennyi egyenlőre :D

[ Szerkesztve ]

(#1015) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Próbáltam mentalitást váltani a D paddal de valami trainer ízét irt ki! Mi miatt lehet?

(#1016) Cs1csó válasza akooos (#1010) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tény, hogy a demóval csak magát a gameplay-t tudjuk megismerni, az offline karrier módról és az online FUT-ról sem lehet sokat megtudni.

(#1017) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

FIFA 19 Demo Trailer | Your Season Starts Now

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1018) smallcurrant


smallcurrant
tag

Sziasztok srácok!

Valaki tudna segíteni, hogy miért nem indul a játék?
Ezt a hibát jelzi, mikor belépnék "space"-el.
A drivert most frissítettem, win 10 64 bit az op.rendszer.
Előre is köszönöm.

(#1019) Aguinaga válasza smallcurrant (#1018) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ugye nem dx12-ben próbálod?

#1015 Kristóf_94: Oda be kell először állítani a taktikákat/felállásokat, meccs közben azok közt vált.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#1020) akooos válasza Kristof_94 (#1015) üzenetére


akooos
veterán

Kapcsold ki a trainert. Első meccsen én is megszívtam miatta.

Minden nehézségén nyomtam mostmar meccseket semi pro fölött. Legendaryn kellett 2 durván elpicsazos meccs, mire egyáltalán gólt tudtam lőni. Jó lesz ez, én azt mondom. Rá kell erezni a lövésekre és nem lesz gond. Kell majd arénázni sokat, hogy rájöjjön az ember, a demo nem alkalmas erre. De abszolút pozitívan állok a játékhoz most, tetszik, hogy nagyon fontos a Középpálya is, nem csak a szélső tamadok és a csatár.

[ Szerkesztve ]

(#1021) smallcurrant válasza Aguinaga (#1019) üzenetére


smallcurrant
tag

Mármint a játékbeállításnál, hogy azt állítom-e be, vagy, hogy a d12 van-e a gépen?
A gépen a 12-es van fenn, nem kéne?

(#1022) Aguinaga válasza smallcurrant (#1021) üzenetére


Aguinaga
őstag

A game settings-ben (ahonnan indítod a demot).

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#1023) smallcurrant válasza Aguinaga (#1022) üzenetére


smallcurrant
tag

A settingsben, a 11-re mentem és nem indult úgy sem, az összes variációt probáltam és egyikkel sem indult el.

(#1024) Mrguba


Mrguba
őstag

Demoban csak sima kick off meccs van meg a journey?

(#1025) Toguro San válasza Mrguba (#1024) üzenetére


Toguro San
tag

igen. És a kick off meccs is ha döntetlen lesz akkor úgy ér véget a meccs... nincs hosszabbítás vagy büntetőpárbaj opció...

(#1026) Mrguba válasza Toguro San (#1025) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat sok minden nem derult ki ebbol a demobol...kicsit jobb mint a 18...

(#1027) Toguro San


Toguro San
tag

Viszont tetszik a részletes statisztika az utolsó 5 meccsről a menüben a következő meccs előtt...

(#1028) dejvid8


dejvid8
őstag

Na kinek hogy tetszik a demo?

Én 2h játék után azt mondom: Tetszik!
A játék grafikája, fények, stb nagyon szép, nem fakó. Jók az animációk, a BL licensz.
A gameplay nagyon jó, a fifa 18-as rohanás után.
A timed shot-ot sikerül betanulni lassan a demóban, néha tényleg jól jön, jó érzés mikor sikerül az időzítés és berezzen a kontroller. Persze nem minden helyzetben hasznos.
Driven shotot kb 2x sikerült normálisan csinálni, ebből 1 gól lett. OP-nak tűnik, de elég nehéz kivitelezni futás közben főleg.
Az új fake shot csel pedig szerintem az egyik legtöbbet használt trükk lesz, nagyon OP az is.

Röviden tömören: Tetszik, csak maradjon is ilyen! (mint tudjuk, a 18 demója is jó volt, aztán meg idővel....)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1029) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Nekem első benyomásra tetszik.Végre a futás nem fő szempont...khediraval is tudtam játszani..de most jön a lényeg...Ugye bár utsó 1 hónapot végig wl em minden héten sb.kb 2000 meccs a 18al.
Mondom gép ellen annyira nem jön vissza milyen a gém.Toltam egyet fiammal aki kb max 50 meccset tolt a 18al és fél éve nem játszot.
Épp hogy megvertem 2:1re...kicsit segitette a védekezését a gép...

[ Szerkesztve ]

(#1030) dtrms


dtrms
aktív tag

Nekem megvan a kezdőm a játék elejére :D
(Telles és Alisson lehet nagyon drága lesz még eleinte, de van bőven alternatíva helyettük)

OP KÍNA
(mindenki 4*/4* brutális)

[ Szerkesztve ]

(#1031) #16514048 válasza Kristof_94 (#979) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én meg kicsit túl könnyűnek érzem, általában nem sok meccset nyerek world class szinten, most meg simán ment.

Amúgy nekem tetszik eddig, a gameplay szerintem nem rossz, maradhatna ilyen.

A La Crocetta és az új flick-ek nagyon élvezetesek, előbbi ráadásul elég OP-nek is tűnik.
Az új low drivent szokni kell még, nem áll kézre így elsőre, de mire kijön a teljes játék, szerintem meg fogom szokni. Szerencsére úgy tűnik, visszavettek kicsit a hatékonyságából.

A timed finishing is tetszik. Nem minden helyzetben könnyű kivitelezni, viszont ha sikerül, akkor érezhetően pontosabb lesz a lövés. De azért nem jelent automatikusan gólt sem, jó párszor védte a kapus, illetve ha túl erősen lövöd, akkor hiába jó az időzítés, fölé fogja lőni.

Úgy tűnik a stamina is fontos stat lesz, főleg ha pressing-es taktikát állítasz be, elég gyorsan fáradnak a játékosok. Sokan panaszkodnak, hogy túl árkád a játék, na például ebből a szempontból szerint pont jobb lenne, ha nem lenne annyira realisztikus.

[ Szerkesztve ]

(#1032) alite


alite
aktív tag

7-8 meccs utan engem meggyozott, varom nagyon a megjelenest :)

Nagyreszt World Class AI ellen mentem, de kiprobaltam csokkentett nehezseggel is az ujdonsagok miatt, ekkor a timed finishing nagyon OP-nak tunt, ugye volt szabad terulet es barhonnan berakja, csak ra kell erezni :D Emiatt picit felek tole, de nem zarkozok el, mert jol/szorosan vedekezve nem hiszem, hogy mindig eroltetni fogja az ember, rizikos lehet.

Taktika konfiguraciot frankon megcsinaltak, nagyon kenyelmes es adja magat. PES-bol atvett elohelyzetjelzo is jo, igaz picit gyorsabb a jatekmenet mint PES-ben, de meg kell szokni es hasznos lesz. Statisztika plusz pont, illetve szerintem a jatekmenet reszleteiben lehet erteket talalni iden boven. Eloszor ugy tunt mintha ugyanaz lenne mint a 18, de vannak uj mozgasok, befejezesek. 18-ban rengetegszer lattam, hogy ugyanugy szuletik a gol, de iden vittek bele valtozatossagot szerintem, kapus vedes, pattanas stb.. Lehet belekepzelem mar, de nekem pozitiv a demo..

Ahogy erosodnek a kartyak ez is rohanas lesz majd, mert a 18 sima seasons resze meg mindig franko.

[ Szerkesztve ]

(#1033) smallcurrant


smallcurrant
tag

Erre valaki valamit?
(#1018) smallcurrant

(#1034) Digestive válasza dtrms (#1030) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem nem OK a link!

(#1035) Aguinaga válasza smallcurrant (#1033) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ezt esetleg nem próbáltad?

PSN: OldSlowhand74

(#1036) dtrms válasza Digestive (#1034) üzenetére


dtrms
aktív tag

Rossz volt a futhead oldala. Nekem se töltötte be mikor írtál, de már megjavult.

(#1037) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Eddig nagyon tetszik az új demo, ps4-re töltöttem le. Az active touch a legjobb szerintem! Azért remélem:
1, az AI def-et FUT-ban nem tolják fel annyira mint a 18 végén volt.
2, a FUT-ba végre belerakják a quick sub-okat. Mármint hogy előre belehessen rakni kinek ki legyen a cseréje és ne a javasolt csere jöjjön csak fel.
3, a tactics-ba akkor nem lehet játékosonként odarakosgatni szögletnél, szabadrúgásnál az embereket hogy ki hova álljon ?
Én azt hittem végre rendesen belehet majd ezt állítani, nem csak így fokozatonként hogy merre tömörüljenek.

Ha ebből a 3ból 2 megvalósul én már örülök :D Egyébként tudom előre hogy mennyi bosszúságot fog okozni idén is, viszont az vitathatatlan hogy évről évre jobb játékot kapunk. Ha csak egy picivel is. :R

[ Szerkesztve ]

(#1038) Szigma70 válasza MdewC (#1013) üzenetére


Szigma70
addikt

Látod, mondtam én, hogy nem olyan egyértelmű az új CT :D

Fentebb annó linkeltem neked egy vidit, nem fullos, de kezdésnek OK.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1039) MdewC válasza Szigma70 (#1038) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szted megkeresem? :) Már nem emlékszem rá.

Megtennéd, hogy újra linkeled?

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1040) Aguinaga válasza etaclan1984 (#1037) üzenetére


Aguinaga
őstag

De a quicksubot már most is be lehet állítani: meccs előtt a kezdőcsapatod egy emberén nyomj LT-t (bocs, PS4-en nem tudom, hogy hívják), és ki lehet egy embert a cserék közül választani, így megjelenik a kezdőcsapat kiválaszott embere mellett egy gyakorlómez, benne számmal ("1", "2" vagy "3"), ahanyadik quicksub lesz.

PSN: OldSlowhand74

(#1041) smallcurrant válasza Aguinaga (#1035) üzenetére


smallcurrant
tag

Köszi, eddig még nem.
Viszont most a videó szerint beállítottam és most sem jó. :(

(#1042) etaclan1984 válasza Aguinaga (#1040) üzenetére


etaclan1984
őstag

A FUT részében ez nincs benne.

(#1043) Szigma70 válasza MdewC (#1039) üzenetére


Szigma70
addikt

Igazad van, nekem egyszerübb visszakeresni :D

De csak neked, mert Te is megtennéd nekem :DD

CT

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1044) Digestive válasza dtrms (#1036) üzenetére


Digestive
addikt

Hát ez qrva jó kis csapat! Lehet én is a kínai ligával kezdek! :DD

(#1045) MdewC válasza Szigma70 (#1043) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

Köszi a fáradozást.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1046) Szigma70 válasza MdewC (#1045) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD

Ha találsz jobbat, ne titkold.

Remélem cristjan is megcsinálja, és hasznunkra is válik

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1047) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#1037) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez az active touch mi is és hogyan működik? Ezt még nem teszteltem. Holnap,holnapután meló, de utána jovohet szombatig elvileg nem! :)))))) Legalábbis nagyon remelem...

(#1048) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Kipróbáltam:
Alig érzek változást talán gördülékenyebb a játék talán kezdik még jobban kiismerni a Frostbite motort. A legrosszabb hogy évente egy kis ráncfelvarrás miatt is képesek elkérni akár 15-30 ezer forintot - vagy ki tudja mennyit a különböző verzió variációk miatt - ez ami nem tetszik.

(#1049) Digestive


Digestive
addikt

Na srácok éjszakásban sikerült összeraknom egy brutál OP kezdő csapatot! El is dőlt, spanyol ligával kezdek! :D

starter team

Reggel haza érek indítom is a demo letöltést! :DD

(#1050) Stylerr válasza Digestive (#1049) üzenetére


Stylerr
addikt

Starter? :) Szerintem Promes és Rodrigo lesznek egyenként 40-50 ezrek, de ne legyen igazam, mert egyébként nagyon tetszik amit össze raktál csapat! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.