Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92022) Źşë' válasza Csapoati (#92006) üzenetére


Źşë'
addikt

csak számtan és egy kis utána járás, hogy milyen gyakran írtam be ide (dátum; hsz darabszámok átnézéstét ajánlom a figyelmedbe, neked is és csacskamacskának is, így megkapjátok az offolások gyakoriságát, ezt végezzétek el magatokon is és akkor nem kell csacskamacskának bemásolni minden alkalommal ;) ) amit Ollie is mondott, kis off elfér, na de amit ti műveltek az veri ki a biztosítékot és lesz napi 100-150 ramaty ami átláthatatlanná offolja szét a topikot, és ez már ott is keletkezik :C :U

(#92013) Rendo84

"Egyeseknek nincs magánélete, itt éli ki magát? Nem tud kihez szólni, nincs barát, barátnő, kutya, macska senki akivel eltud menni sörözni, vagy bárhová?"

több pontban is igazat adok, de főleg a végét ajánlom az offolók figyelmébe, ezen már én is gondolkoztam hogy beírom, de hát most számból vették ki a szót! :K
sőt ezt én ki is emelném vastag betűvel!

(#92015) bullseye ugye te is érzed az iróniát a mondani valódban, és még ráteszel egy lapáttal :F

(#92016) eami neked is biztos véletlen van annyi játékod, tuti hogy mind bestbuly ezek szerint, meg mindegyiket kipörgetted, én kérek elnézést ^^

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.