Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111489) Źşë' válasza sixpak (#111483) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is az volt a legjobb BF, 3at előrendeltem előző részen felbuzdulva, de bár ne tettem volna, 4el már óvatosabb voltam - de az jobb volt mint a 3. rész - sztem a BF1 nem rossz, bár vannak hibái, de ez mellet annyira adrenalinpumpáló, látványos és hogy is mondjam dögös hogy még ha fel is qr agyilag később újra akarok belőle, bc2nél is uez volt :DDD bc2be sztem én raktam vagy 2000-2500 órát simán, majdnem minden fegyvert kitoltam platinára - bf1ben ezek a badgetek kikészítenek, ölj 1élet alatt 5x revolverrel... köszi, ezt is csak az 5x xp miatt csináltam meg :DDD de nagy nehezen meglett - meg játékmechanikailag vannak benne érdekes megoldások amiket nem értek hogy miért... nekem az elején voltak dc-k most már jó és ahhoz képest hogy 6 éves a gépem ultrán elviszi fix 60fpsel, jó néhol azért beesik, meg sztem szereti a gyors háttértárat meg ramot is

(#111487) Vertigo18 de most mit kell itt jópofizni?! sztem nem esett neki senki, ez egy fórum, beszélgetünk, múltkor sem azért tiltották ki sztem mert szimplán csak használta a fórumot és beszélgettünk a témában hosszasan, ezzel ő biztos tisztában van hogy miért, hisz a modik olyankor írják az okát is... legalábbis biztosra veszem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.