Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) orientcx válasza duvi (#31600) üzenetére


orientcx
őstag

Rendben, majd így teszek minden lefekvéskor. Csak az a rohadt vekker ne rontana el mindent amikor megszólal :U
Mindenesetre azért tényleg korai lenne temetni az ED-t :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#31602) BandiT85


BandiT85
aktív tag

Más téma: tegnap összeszedtem közel 30 hozzávalót a grade 5 dirty drivehoz. 400 fényévre voltam Maia-tól, indulás. Van ott egy nagy állomás, gondltam leszállok, odahozatom az FDL-t, megtuningolom, aztán ami marad, azt megkapja a Phyton. Aha, leszállok, nincs shipyard. :W

Google: "closest shipyart to Maia", mittomén 160 ly... :((( Vissza. Odahívtam az FDL-t, aztán kiléptem. Ma a játék abból fog állni, hogy a tuningolva 15-öt ugró hajóval ballagok Maia felé...
Ez hogy nincs shipyard Maian, szerintem nettó kib@szás. :((

(#31603) nubreed válasza grHawk (#31597) üzenetére


nubreed
veterán

Hol van ez a hivatalos statement Brabeben részéről?

Hát úgy néz ki nagyobb a baj mint bárki is gondolta eddig. Jó, értem én, hogy ez a user saját okfejtése volt, de akkor is, sok igazság van benne. Nem véletlen az sem, hogy nem kommunikálnak semmit sem a 2.4 -ről, sem a "Season 3" -ról bár ezek után fogalmam sincs, hogy hogy fogják hívni és lesz e ilyen vagy hogy egyáltalán mi lesz. Azt nagyon remélem, hogy legalább azaz elképzelés meg van az FD -nél, hogy mi lett volna eredetileg a szándékai szerint ebben a Season 3-ben. Mert ha még ilyen sincs, akkor pláne rohadt nagy a baj.
Én nem tudok olyan pozitív lenni mint Duvi pl, szerintem az ED -t hamarosan behinthetjük sóval, készüljetek a Star Citizenre. ;]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31604) zazoo válasza BandiT85 (#31602) üzenetére


zazoo
csendes tag

Ne a hajót hozasd oda Palinhoz, hanem a raktárba lerakott modult, outfitting van (bár Neked ez most késő, legközelebb így érdemes)

(#31605) Rick3D


Rick3D
senior tag

LIZ RYDER-nek 200 db landmine-t kell szállítani , elkeseredésemre megnéztem mekkora a táv ... nem kerekedett mosoly az arcomra. A kérdésem a következő ezt a comm. is limitáltan tudom venni? tehát 1 fordulóval pl max 50 ? vagy egy karikával letudhatom a 200 darabot ?

[ Szerkesztve ]

(#31606) grHawk válasza nubreed (#31603) üzenetére


grHawk
aktív tag

Előkutatom neked, ha nem melós gépről írok majd (mint most). :D

Én amúgy nem értek egyet a sráccal, talán kicsit optimistább vagyok, de ami tény az tény, hogy a pénzügyi jelentéseik és a kommunikáció hiánya abszolút ezt igazolja. Ha az FD-nek úgy tűnik majd, hogy jobb belevágni a játékiparba és esetleg két évről két évre egy-egy újabb játékot kidobni, amit az előző finanszíroz, az jobban megéri, akkor megszívtuk.

(#31607) anatron


anatron
aktív tag

Én a magam részéről már a Horisons megjelenésével betettem a Frontiert oda ahová való és az Eliteben nem látok már mást mint egy üres tért kitöltő átmeneti állapotot a Star Citizen vagy valami más (Helion?) megjelenéséig ...

[ Szerkesztve ]

(#31608) Rick3D válasza Rick3D (#31605) üzenetére


Rick3D
senior tag

Szerencsére nem volt limitálva :DDD 1 kör alatt megvan.

(#31609) nubreed válasza anatron (#31607) üzenetére


nubreed
veterán

Egyre inkább egyetértek ezzel. A 2.4 -et talán még kiszenvedik idén magukból (szólok előre, hogy ősznél előbb ne számítson a beta -ra senki) az elárul valamit a jövővel kapcsolatban, aztán majd meglátjuk. Én azt gyanítom, hogy a jövőben több kissebb évközben fizetős tartalom lesz, az eredetileg elképzelt "kiadunk egy NAGY frissítést Season X néven, amiért elkérjük egy full játék árát" üzleti modell helyett. Ha tippelnem kéne 20 Euró/DLC (most nevezzük így) körül lesz majd egy-egy ilyen fizetős frissítés. A nagyon nagy kérdés az, hogy ezeket megfogja e érni megvenni.

Habár gondolkoztam a dolgon és ez még jól is el tud sülni. Ha ez azt jelentené, hogy évente valóban több érdemi tartalmi frissítést kapunk, azért még hajlandó is leszek fizetni. Pl több független munkacsoportra kellene felosztani a csapatot, az egyik dolgozik teszem azt a thargoidokon, a másik a space legs -en és így tovább. Ha ez így megtudna valósulni és azt látnánk, hogy jönnek a cuccok, ez még jó is lehet.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31610) Cooper911 válasza BandiT85 (#31602) üzenetére


Cooper911
senior tag

"Ez hogy nincs shipyard Maian, szerintem nettó kib@szás. :(("
Annak idején volt egy event ahol a maia-ra kellett építőanyagot szállítani és minél nagyobb szintet ért el az event annál több minden lett volna elérhető az állomáson. Sajnos kevesen mozdultak rá a témára így nem sikerült elérni a max szintet így nem lett shipyard sem. Akkoriban a mérnökök még nem voltak ismertek igy a legtöbb hajóval hosszú volt az út. Igaz akkoriban még ship transfer sem volt, szóval a shipyard hiánya nem fájt annyira.

duvi: "Kozmetikai kiegészítőkkel nem lehet megtartani a játékosokat."
Főleg ha ebben is maguk ellen dolgoznak. Komolyan mondom vennék Raider suitot meg tetkót, meg Raider Ship kitet ... ha lenne a Pythonhoz. Na meg ha tudnék valami a Raider lore-ról. Anno megjelent 3 ship kit aztán fél évig semmi. A hajó festések is keserves lassúsággal érkeznek. Mindig volt valami indok, hogy miért ilyen lassúak (Roller coster, PS4) kiváncsi vagyok most begyorsulnak e.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#31611) Mortel


Mortel
senior tag

Ez a HCS voice pack-al való játék egyszerűen fantasztikus!!!!! :C :C :C :C

Komolyan, ha valaki érez egy kis affinitást, meg van pár felesleges eurója, akkor nagyon nagyon ajánlott a kipróbálása szerintem...

Igaz, hogy még csak pár órát töltöttem vele, és van vele szüttyögnivaló, de azért nem vészes, (főleg, hogy Sensor060 annyit segített, amit itt is szeretnék megköszönni újfent! :) ), és csak jókat lehet róla mondani! :K

Egyszerűen azt teszi az Elittel, amit eddig rettenetesen hiányoltam: életet varázsol belé. :K

Többféle voice pakk, plusz kiegészítő is van: egy kis adatbázis kitöltése után küldenek személyre, pontosabban névre szóló pakkot, miután a megadott neveden szólít a hajó, stb...

Zseniális!! :K :K

Üdv:

M

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#31612) Rick3D válasza nubreed (#31609) üzenetére


Rick3D
senior tag

Én azt hittem hogy ha visszajövök játszani ugyan úgy le fog kötni mint régebben.De nem ... elkezdett az ide oda utazgatás untatni de valami förtelmes szinten. Arról nem is beszélve hogy soha nem elég párszor elvégezni egy adott műveletet szinte mindig 10x vagy többször kell ugyan azt hogy elérjem a kitűzött célt. Még az elején a karakter készítéssel meg pár patchlogot elolvasva úgy tűnt hogy van újdonság viszont ez a lufi elég hamar kipukkadt. 7 hónapos kihagyásról lévén szó ez pofátlanul siralmas teljesítmény a részükről.Én teljes mértékben lesz*rom a PS4 portot és a planet toastert :DDD egyaránt. Egyszerű játékos vagyok és nem pedig az a személy aki a Frontiernek a kiadásával , hova mire mennyi ember rendez össze bármilyen formában is akarok foglalkozni vagy spekulálni. Ez lesz meg az lesz ... aztán mégsem stb...Tartalmas játék volt nem tudom általánosságban elmondani több mint 1200 órát raktam a játékba. Viszont ennek a több mint 1200 órának kb az egy harmada volt amit igazán élveztem a többi mint grind ... Ami sokakat zavar , többek között engem is hogy látok rengeteg kiaknázatlan lehetőséget az egyik felére kaptunk ígéretet a másik fele pedig csak lóg az űrben. Nem tudok pozitívan állni az ED jövőjéhez , ez van. Totál egyetértek majdnem minden mondatával az alább linkelt külföldi fórumozóval , szerintem igaza van és nagyon pofásan összeszedte a dolgokat.Ettől függetlenül jó volna ha pakolnának érdemi tartalmat lehetőleg nem csiga tempóban a játékba mert akkor szívesen visszajönnék játszani. A sok közül csak egy példát említenék meg P2P egy ekkora játék 2017 ben ? :DDD Viccnek is rossz , nem mintha az ubi trágyalé szerverei vagy matchmakingje jobb volna . . .

Minden játékban PVP beállítottságú voltam , itt is szerettem volna még 2016 Októberében elkészítettem egy über OP PVP fittet+engi (ofc).Akkoriban dumáltam pár régebbi PVP-s játékossal , szám szerint 11. Kivétel nélkül azt tanácsolták hogy hagyjam a francba mert P2P egy átok mintsem áldás. Nem akartam hinni nekik aztán körbenéztem külföldi fórumokon + pár youtube videó ... Thanks GOD ! hogy nem feccöltem extra időt a PVP fittembe ;] Pedig pl ebben is lenne potenciál ha lenne normális MP játékhoz mért INGAME guild rendszer, az már hozná magával a finomságokat.

SC témához tavaly elég negatívan álltam , azóta nem is néztem rá. Viszont mára már én egyszerűbben állok az egészhez. Azzal fogok játszani amelyik számomra jobb játékot tesz le az asztalra. Nem fogom azt mondani hogy blee SC így vagy úgy mert EDzek , sem pedig fordítva. Soha semmiben nem láttam az értelmét a fanoskodásnak még ha közbe engem is berántott viszonylag rövid időre. Szerencsére az SC indulásakor egy kedves jó barátomtól kaptam egy darab lifetime alpha-béta kulcsot így következő hónapban rá is nézek hol tartanak.

A skin készítéshez csak annyit tennék hozzá hogy Ideje volt ! Pofátlanul könnyű meló egy mintát elkészíteni egy hajóra aztán többféle színben pakkban árulni. Nem is értettem miért nem fektettek "nagyobb " hangsúlyt már régebben erre a részre hisz kevés melóval sok pénzt tud hozni és még mi játékosok is örülhetünk ;]
Olyan érzésem van manapság az ED-vel kapcsolatban mint amit az AMD csinál évek óta gpu fronton , nesze semmi fogd meg jól ! :DD

All in all , Nem hibáztatom azért az ED mert csak több mint " 1200 " órát tudtam vele játszani , átlagon felülmúlt nagyon sok címet ami az évek során megfordult a kezem alatt. Viszont azért hibáztatom hogy régi nagy hibákat a mai napig nem javították ki és továbbra sincs érdemi endgame tartalom. Természetesen én is jobban örülnék ha 2018 ban felvirágozna újra de kevés esélyt látok rá. Ettől függetlenül nem temetem még ;]
Ameddig nem látok javulást tartalom és bugok téren ( + P2P !!!! ) nem fogok több időmet elpocsékolni egy olyan játékra ami szó szerint untat.

Mindenkinek tovább jó játékot o7 ;]

[ Szerkesztve ]

(#31613) Vesa válasza grHawk (#31597) üzenetére


Vesa
veterán

Maximálisan egyetértek a komment szerzőjével!

A tudomány a valóság költészete!

(#31614) Vesa válasza nubreed (#31609) üzenetére


Vesa
veterán

"Ha tippelnem kéne 20 Euró/DLC (most nevezzük így) körül lesz majd egy-egy ilyen fizetős frissítés. A nagyon nagy kérdés az, hogy ezeket megfogja e érni megvenni."

Ez sok játéknál kiválóan működik, pl. a Paradox összes nagyobb címénél (EU4, CK sorozat, Stellaris, Cities Skylines stb.), vagy pl. a Civeknél is. De a Paradox DLC-k 80%-ban olyan mennyiségű és minőségű tartalmat adnak, amit nem lehet kihagyni és fel sem merül egy "rajongóban", hogy ne vegye meg. A Stellaris Utopiával pl. most olyan fergeteges tartalom jött 20Euro-ért, ami több száz órára elegendő lesz, nem véletlenül jár a Steam értékelése 92% pozitívnál...

FD-nek a DLC-zés azzal a munkamorállal ahogy eddig működtek, a végét jelentené, mert abba energiát kellene fektetni, különben senki nem fogja megvenni. Ott nem lehet azt eljátszani mint a Season Pass-nál, hogy ígéretekért szedik be a pénzt már előre, majd csak iszonyatos késésekkel és minimális energiabefektetéssel kiszenvedett, alibi tartalmakkal tolják ki a vevők szemét.

A tudomány a valóság költészete!

(#31615) nubreed válasza Rick3D (#31612) üzenetére


nubreed
veterán

Olyan érzésem van manapság az ED-vel kapcsolatban mint amit az AMD csinál évek óta gpu fronton , nesze semmi fogd meg jól !

Ez a legjobb komment. Ennyi. Ez így bennem is megfogalmazódott, de nem akartam így leírni ide, mert akik ide kommentelnek/járnak az ED topicba, nem nagyon szoktam látni őket a videokártyás topicokban (én azokban is jelen vagyok). Pedig szerintem erről van szó, már többször kimondtam magamban, az FD a játékipar AMD -je, csak hogy egy példát mondjak, a Thargoidokat legalább annyira húzzák már el mint az AMD a Vega megjelenését, és mit ad Isten, még most sem egy játékos Vega jön előszőr, hanem a High-End, inkább pro piacra szánt szörnyeteg. A játékos kártya még később jön, habár a Computexen szerintem lesz valami bejelentés.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31616) Mortel


Mortel
senior tag

Nohát...?

A sok kiégett fiatal, már nem is talál semmi örömöt a játékban, el vagy(tok)unk kényeztetve asszem minden szempontból... :)
Bezzeg, ha csak csattogó falepkéink meg pár rongyosra olvasott könyvünk lenne... :)

Nekem még mindig remek és tartalmas szórakozás, és kicsit sem untat, főleg voice pack-kal. :)

De én csak sokból egy vagyok...

M

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#31617) Vesa válasza Mortel (#31616) üzenetére


Vesa
veterán

A csattogó falepkés időkben is megfogalmazódott a fiatalok egy részében, hogy lehetne abból szebbet és jobbat is gyártani...Ez nem változik, csak a kritika tárgya! ;)

A tudomány a valóság költészete!

(#31618) RAZERXX


RAZERXX
tag

Szép estét!
Ma új tulajdonosa vagyok egy cobra mk (még sprectrumon kezdtem az elitet,majd c64 és végül amiga és most újra parancsnok vagyok jó pár év kihagyás után!)

Ami feltűnt hogy be kel szereznem egy joyt :) még az ace of ace használtam joy c64 de imádtam joysticon játszani és most ismét kell úgy látom!

Az első kérdésem milyen joyt ajánlotok? :R

A másik várható magyarítása játékhoz esetleg van valami mozgolódás e téren? :))

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#31619) Ellia válasza RAZERXX (#31618) üzenetére


Ellia
addikt

Én próbáltam xbox360 kontrollerrel de nagyon nem ment vele. Szerintem itt túl sok az opció, hogy kényelmes legyen kontrollerrel.

(#31620) RAZERXX válasza Ellia (#31619) üzenetére


RAZERXX
tag

én joystickra értem kontrollerrel soha nem bírtam játszani !

ezt néztem ki : Thrustmaster T.Flight Hotas X

[ Szerkesztve ]

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#31621) kiskuplung válasza RAZERXX (#31620) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ez jó választás, de csak ha ár-érték arányban nézed.

Amúgy meg készülj rá, hogy kb. 2 hét után nyikorogni fog (3/3 az arány ismerősi körben, én csak egyet adtam vissza gariba, de az új is ugyanúgy nyikorog-recseg).

Nem vészes, én így is játszok vele, mert a következő szint már 2x-3x ennyibe kerülne, annyit meg nem költök ilyesmire, főleg, hogy elment az éves játszós keret a Riftre :P.

(#31622) Ellia válasza RAZERXX (#31620) üzenetére


Ellia
addikt

Akkor máris más a gyerek fekvése :)

(#31623) Mortel válasza RAZERXX (#31618) üzenetére


Mortel
senior tag

Szia!

Thrustmaster t-flight hotas x-et használok már több mint egy éve, és azt kell mondjam kiváló kis eszköz.
Nem nyikorog, precíz valóban élmény vele a játék.

Volt x52-őm, de az nem volt az igazi, más érzés és nem jobb.

Vegyél bátran t-flight hotas x-et, nem fogod megbánni.

Üdv:

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#31624) duvi válasza RAZERXX (#31618) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Üdv a csapatban! Ahogy a többiek is írták, Hotas-X a legnépszerűbb (és legolcsóbb) hotas megoldás. Arra figyelj, hogy 2 év garanciát adjanak rá! Pl. iPonnál.
Hivatalos magyarítás nincs és nem is lesz az ED-hez :(

(#31625) Vesa válasza RAZERXX (#31618) üzenetére


Vesa
veterán

"Az első kérdésem milyen joyt ajánlotok?"

Pénz kérdése! HOTAS Warthog? :D Ez a legjobb...csak k. drága.
X52-ből a Pro-t vedd!
TM HOTAS X/4 belépő szint, teljesen megfelel kezdésnek, de nyikorog mint a veszedelem ami az élményt nem rontja, de zavarhat másokat vagy akár téged is.

A tudomány a valóság költészete!

(#31626) Mortel válasza Vesa (#31625) üzenetére


Mortel
senior tag

A warthogból nekem hiányozna a yaw tengely, persze aki ilyet vesz annak gondolom pedálja is van. :)

Warthog gázkar ennyiért??

És nekem akkorsenem nyikorog egy kicsit se! :K

Üdv:

M

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#31627) RaGi91 válasza Mortel (#31626) üzenetére


RaGi91
senior tag

Akkor neked szerencséd volt. Haveromnak és nekem is nyikorog, mint a fene, szóval akkor már 6-ból 5 embernél recseg. Én egyből szét is szedtem, gondoltam megzsírozom, de nem az a gond. Az egész szerkezetet tartó műanyag recseg, ahol az y tengely potméterének a tartója van, ami alá megy a rugó. Esélytelen megkenni (ha sikerülne is az se segítene).

Illetve még azt is érdemes megemlíteni, hogy a T.flight Hotas X-nek a gázkarának csak 50cm a kábele és fix. Szóval nem túl sok választásod van, hogy hova teszed. Az első dolgom volt, hogy megtoldottam 80cm-el.

[ Szerkesztve ]

(#31628) sensor060


sensor060
aktív tag

Jelentem nekem sem recseg semmit sem a Hotas X, igaz nagyon kimeletesen jatszom vele, az aljan tarcsa is a minimum erteken van.
Neha-neha (4-5 naponta) suritett levegovel megtisztitom a joyt, fokent a guminal. Par fujas es ennyi.
A vezetek hossza az lehet valakinel mar problemakat okozhat, anno en is nezegettem hogy az bajos lehet, de szerencsere nekem numless keyboardom van, eleve rovidebb...

2 eve vettem 10eFt-ert hasznaltan a Prohardveren, azota hasznalom szinte napi szinten.... szerintem bestbuy kategoria!

(#31629) to.ca válasza Mortel (#31626) üzenetére


to.ca
tag

"Warthog gázkar ennyiért??"
Basszus, megrendeltem.
Sok jót nem írnak az rbx-ről... Ha nem az, aminek hirdetik, visszaküldöm, ha meg nem jön be, árában eladom.
Nem volt még hotas-om, meglátjuk. Eddig csak billentyűzettel Eliteztem. (Na jó, nem: a C64-hez volt joystick. :)) )
Kösz a tippet!

load"elite",8,1

(#31630) RaGi91 válasza sensor060 (#31628) üzenetére


RaGi91
senior tag

Az alján a tárcsa nekem is minimumon van, különben nagyon recseg. Mondom, hogy alkotóelemeire szedtem és a műanyag keret recseg, amibe benne van az joystick gömbcsuklója. Van 1 tartó, ami vízszintesen mozog, ezen van az x tengely potmétere, van 1, ami függőlegesen (y tengely). Ha ráhúzom a rugót, ami tolja felfele, így növelve az ellenállást, akkor a keret még jobban recseg sajnos. Konstrukciós hiba. Mondjuk ennyi pénzért nem várunk sokat, szóval nincs vele más bajom. Fejhallgatóval nem vészes.

Nekem a kábel azért volt rövid, mert a versenyszimulátoros cockpitemnél használom. Felfúrtam még 2 tartó állványt és pont nem ért át a gázkar, ill. kifeszült a lábamnál, úgyhogy meg kellett toldani. 2-3 órás munka volt.

2db 80cm-es UTP (8 eres, ez volt itthon) kábeldarab. A gázkar kábele 16 eres, mind különböző színű szerencsére. Felírtam, hogy melyik kábelen melyik színt mihez kötöm, a másik végén ugyanez. 64 blankolás, 32 forrasztás, szigetelés, majd zsugorcső rá.

@to.ca Rendeltem már rbx-ről, nem volt semmi baj. De remélem azt látod, hogy ez CSAK a gázkar.
Joystick nincs hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#31631) -ZeeZee- válasza RAZERXX (#31618) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Bocsi, itt egy kicsit olcsóbb, ha még aktuális:

Mall.hu

(#31632) sensor060 válasza RaGi91 (#31630) üzenetére


sensor060
aktív tag

Irtad a cockpit-et .... azt szeretnem kerdezni (nem csak Toled persze), hogy mennyivel dobja meg a jatekelmenyt egy jobbfele gamer vagy autos ulesre hajazo forgoszek?
Konkretan mondjuk egy cirka 15eFt-os Jysk szek es egy 50eFt-os mondjuk Arozzi szek kozott. Jatekelmeny, kenyelem, tartossag szempontokat figyelembe veve.
(A masik dolog az a parketta gorgo, tudom hogy a laminalt padlora mindenkeppen az kell.)

(#31633) Cooper911 válasza sensor060 (#31632) üzenetére


Cooper911
senior tag

15k-s Jyskes autóülésre hasonlító székem van. Ha több órát ülök benne akkor nagyon kemény már az ülőlapja.
A cégnél ültem egy 100k+ os székben körül ölel, nem akarsz belőle kiszállni. Amikor átültem egy sima irodai székre olyan volt mintha egy deszkára ülnék :)
Szóval megéri a pénzét, de csak olyat vegyél amin már ülőpróbát végeztél és megfelel számodra.
A másik alternativa, hogy rendes autóülésből csinálsz széket. Sutuki iginis ülései pl elég kényelmesek.
Nekem régen volt egy fotelom ami Wartburg ülésből volt, nagyon kényelmes volt, csak sok idő után már kicsit nyekergett :)

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#31634) Vesa válasza sensor060 (#31632) üzenetére


Vesa
veterán

Ez a különbség a noname és egy rendes Gamer szék között!

to.ca
Vigyázz, ez csak gázkar!
Ugyanakkor ennyiért érthetetlenül olcsó, nekem a teljes szett (joy+throttle) 110k-ba volt!
Ha megérkezett, írj rám kérlek, ennyiért én is rendelek még egyet!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#31635) to.ca válasza Vesa (#31634) üzenetére


to.ca
tag

Láttam, de van más joy-om, megpróbálom azzal, ha nagyon nem oké, akkor keresek "olcsón" Warthog-ot. Még úgy is megéri, ez a gázkar igen jó vétel most szvsz.

load"elite",8,1

(#31636) RaGi91 válasza sensor060 (#31632) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én a régi autóm anyósülését használom egy házilag összekókányolt asztal előtt. Nem szép, de kényelmes, elfér minden és az autó emléke is megmaradt :)

Másik téma. Nektek is csinál olyat a játék, hogy sokszor nem tudok rámenni a start-ra se mert server unknown. Legalább 2-3 újraindítás és kb 5-10 perc mire tudok játszani. Minden egyes indításnál. Illetve haverral is kidobál multicrew-ból. Nameg belaggol, eltűnik a hajó és ez marad.

[ Szerkesztve ]

(#31637) duvi válasza RaGi91 (#31636) üzenetére


duvi
nagyúr

EZT beállítottátok már?

(#31638) RaGi91 válasza duvi (#31637) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én igen, de haveromnak esélytelen, mert nem olyan helyről játszik, ahol hozzá tud férni a router beállításokhoz. Azért elvárná az ember, hogy egy massive multiplayer online játékban ne kelljen porttovábbítással szenvedni. Még 2010 előtt talán, de basszus 2017 van. Már kukutyinban is van rendes internet.

(#31639) duvi válasza RaGi91 (#31638) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajna ez az olcsóság (P2P) átka :(

(#31640) RAZERXX válasza duvi (#31624) üzenetére


RAZERXX
tag

és nem hivatalos :))

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#31641) duvi válasza RAZERXX (#31640) üzenetére


duvi
nagyúr

Eddig csak egy küldetésablakot láttam posztolni a neten, ahol magyar nyelvű szöveg volt látható. Nem hiszem, hogy bárki nekiállt volna a fordításnak :( . Hatalmas meló és minden patch után frissíteni kéne.

(#31642) RAZERXX válasza duvi (#31641) üzenetére


RAZERXX
tag

controlban tud valaki segíteni kicsit összezavarodtam és nincsen numerikus bill.!

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#31643) duvi válasza RAZERXX (#31642) üzenetére


duvi
nagyúr

Milyen controllert használsz? Egér+bill?

(#31644) Vesa


Vesa
veterán

Egyre jobban várós részemről ez a Dual Universe!
Bármit lehet majd építeni, hajót, állomást, bázist, akármit...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#31646) sensor060 válasza RAZERXX (#31642) üzenetére


sensor060
aktív tag

Az alap billentyukiosztas nekem megvan egy fileban (doc), ha gondolod el tudom neked kuldeni mondjuk emailben.
Nekem sincsen numerikusom, en azokat fokent a funkciobillentyukre tettem at, meg egy-ket gombra. Ha jol emlekszem akkor csak a 25%, 50%, 75%, 100% toloerok, es ezek negativ valtozatai vannak a numerikuson illetve a 'supercruise' amit en a '\'-re tettem at.

(#31647) Denzo válasza BandiT85 (#31602) üzenetére


Denzo
tag

Van Maia közelében egy HIP 16813 nevű rendszer, ott található a Sister's Refuge aszteroida bázis. Van shipyard és nagy hajók is tudnak dokkolni.

(#31648) nubreed válasza Vesa (#31644) üzenetére


nubreed
veterán

Én is várom és mindent ami space game. Örülök, hogy reneszánszát éli a stílus, pedig egy évtizede még senki nem gondolta volna, hogy egy halálra itélt műfajt visszahoznak a halálból. Aztán nézd meg most mi van. ED -n kívűl, SC, Hellion, Dual Universe és még kb fél tucat játék készülőben. 2018-19 jó évek lesznek. Nyilván lesz köztük gyengébb eresztés is, de legalább lesz miből válogatni és eldöntheti mindenki, hogy mivel játszik szívesen majd.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31649) Denzo válasza zazoo (#31604) üzenetére


Denzo
tag

Ez is egy jó és főleg olcsóbb megoldás, a hátránya viszont az, hogy nem tudod az adott modult azonnal tesztelni azzal a hajóval amire szánod.

(#31650) BandiT85 válasza Denzo (#31647) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Tenksz, megnézem, úgysem voltam még aszteroidában! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.