Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66501) WestBam


WestBam
Topikgazda

Kis infó az utókornak: mixglo.com
Részemről nem ajánlott webshop.
November elején rendeltem tőlük, a rendelést fogadták, köszönik, várjak türelemmel, nyomkövetési szám nincs, de sok pénzért kérhetek hozzá (csendben megjegyzem, hogy ezt kértem és fizettem: Shipping - Registered air parcel (tracking # available, need to sign for) 5$)
Ma már rájuk írtam, mert ugyan eléggé türelmes vagyok, de csak letelt már a 60 nap is bőven, hogy akkor ugyan nézzen már utána, hogy mi van. Erre beközölte, hogy ja, ide nem postáznak. :Y
Mondom WTF? Mire ő: le van írva az üzletszabályzatban, hogy ide nem tudnak küldeni semmit március óta.
Kérdem én, hogy akkor miért enged megrendelést feladni magyarországi címre?
Ha enged akkor miért írja azt, hogy köszöni a megrendelést, és miért nem azt írja, hogy "hello, oda nem tudom postázni".
Ha mindez nem lenne elég a koronát feltette azzal, hogy nem tud teljes visszatérítést adni, mert a paypalnál neki költségei vannak, 0,3$ + a rendelés összértékének 4,4%-t nem fogja vissza utalni, mert csak. Persze ez is benne van az üzletszabályzatban.
Kerüljétek el ha tudjátok. Sajnos a NOA61 sehol nem beszerezhető emberi áron, ezért rájuk esett a választásom, kis kiszerelésben relatív olcsón adták volna, bár ez soha nem derül már ki.

Plusz adalék, most jött a levelük:
Your refund will appear on your account in up to 30 business days. :W

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#66502) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Akksi kérdés: Vettem szolár lámpákat, ezekben 2db18650 akku van. Az egyik alapból nem világított a benne lévő akkuk mintha le lettek volna merülve. Feltöltöttem Lii-pl4 töltővel beleraktam a lámpába és azonnal elkezdett füstölni a 'rugós rész'. Másik aksival a lámpa működik, kérdés mi okozhatta a füstöt?

moto g72, Ninebot d28e

(#66503) H-Zol válasza fradi81 (#66502) üzenetére


H-Zol
senior tag

Ez csak egy tipp, hő, füst, szikra akkor szokott kelletkezni, ha nincs rendes érintkezés, vagy egyes dolgoknál de itt nem hiszem hogy ez fenn áll, ha megcsrélődik a pozitív a negatívval !
Vagy zárlattnál , de itt a képek alapján nincs mi ,zárlatot csinaljon :N

[ Szerkesztve ]

(#66504) H-Zol válasza fradi81 (#66502) üzenetére


H-Zol
senior tag

Jobban meg néztem a képet, ez a rugó ellenállás lett el van szinezoődve , jól feltöltött akuval kapott elég ampert áramot és szerintem itt az érintkezés az lessz a bűnös [kép]

(#66505) fradi81 válasza H-Zol (#66504) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor megoróbálhatnám újra belerakni az aksikat miután letakarítottam?

moto g72, Ninebot d28e

(#66506) Gargouille válasza Lacerta (#66499) üzenetére


Gargouille
őstag

Ez pontosan így volt, én is évekig bányászlámpával barlangásztam. Össze volt az csavarozva masszívan, megbontani is alig tudtad a műanyag dobozt amiben volt. Belül a 3db "cella" meg ilyen laposvasakkal volt szintén összecsavarozva. Én otthon autó akku töltővel töltöttem. Lenti bánya körülmények közt szerintem nem is nagyon tudtad volna megbontani egyszerűen.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#66507) BaLee válasza WestBam (#66501) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én ezt nem hagynám. Simán paypal dispute és majd ők visszafizetik az egészet. Nem a te hibád, hogy ők balfaszok.

Én is adok már akkor kis plusz infót a Gearbestről. Nitecore E4K-t rendeltem náluk ami tönkrement most úgy néz ki. Tök korrekt webshop volt régen de most beleolvasgatva a Gearbest topicba 2019 óta ez alaposan megváltozott. Nem akarták, hogy visszaküldjem nekik a lámpát javításra, mert a javítést nekik macerás intézni a gyártóval meg a visszapostázás is drága. :Y
Írtam nekik, hogy engem ez pont nem érdekel, nekem is drága a visszaküldés (paypal mondjuk térítette volna...). Előbb ~36$-ért akartak egy új lámpát adni vagy nevetséges visszatérítést (~12$). Majd később már a fele árát akarták visszaadni a lámpának. De nem hagytam magam így végül sikerült kiharcolni egy teljes ár - postaköltség (~3000huf) visszatérítést plusz a lámpát nem kellett visszaküldenem. Annyira nem is bánom, mert nem jött be sajnos a lámpa kezelése, nem tudtam megbarátkozni vele. Igazából az akksi (NITECORE NL2150HPR) többet ér mint a postaköltség lett volna csak nem tudom másban használható-e? Ezt tudja valaki?

Mindenesetre aki érez magában kihívást annak az akksi áráért + postaköltségért felajánlom a lámpámat, annyit csinál hogy turbó módra kapcsolva visszavált alacsony módba és ilyen 100lumen körüli fénye van mindössze.

(#66508) Szirtimorc válasza BaLee (#66507) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Szia!

Íram pm-t.

(#66509) donpe


donpe
aktív tag

Sziasztok!

Keresnék az alábbi kritériumokkal fejlámpát.

Horgászatra kellene eslősorban alacsony erősségű fényt 0-30lm szereléshez és táboron belüli tájékozódáshoz, valamint erős fényt 200-300lm-t fársztáshoz tartósan tudó lámpát. Vörös fény előny, de hiánya nem kizáró ok.

Fontos, hogy kényelmes legyen, maximum közepes méretű és közepes tömegű, lehessen benne akár aludni is.

Mindenképp akkumulátoros, egy akkubankról tölthető vagy hibrid megoldást keresek. Az üzemidő természetesen szintén fontos. Az erősebb 200-300lm-es módban tudjon legalább 3-4 órát működni.

Árban 25-30eFt-ig, elsősorban minőségibb, tartósabb termékek érdekelnek.

Hasznos, ha van olyan funkciója, mely megakadályozza az óra véletlen bekapcsolódását (szállításkor pl.) és ez általi véletlen lemerülését.

Illetve a vízállóság, ütésállóság sem elhanyagolható.

Amiket eddig néztem:
Nitecore NU 32
Forclaz Trek900

Mit tudtok még ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#66510) FBLLMAG válasza donpe (#66509) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Fenix HL18RW pl.

(#66511) MittuDomain_ válasza donpe (#66509) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Olcsó ajánlat piros fénnyel:
Wuben H1.

Oké, a piros csak 10lm, de fejpánt-akksi a csomagban, erre a felhasználásra ezt venném.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#66512) H-Zol válasza fradi81 (#66505) üzenetére


H-Zol
senior tag

Így képről elég nehéz megítélni de ott ahol a rugó hozzá ér ahhoz a lemezhez ott is meg kell takarítani, esetleg egy kis finom csiszoló papírral mert szerintem ott nem volt rendes érintkezés, azért melegedett fel a rugó , komolyabb lámpáknál át szokták a vezetékkel forasztani, át hidalyák a rugot , de itt nállad nem hiszem hogy van akkora fogyasztás!

(#66513) RicsiSuly válasza MittuDomain_ (#66511) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Énis horgászatra wuben h1et vettem tökéletes.

Üdv SRicsi

(#66514) gyapo11 válasza fradi81 (#66505) üzenetére


gyapo11
őstag

Ha elszíneződött, akkor esélyes, hogy ki is lágyult, és akkor a gyengébb nyomóerő miatt nagyobb az átmeneti ellenállás, ismét melegedhet.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#66515) fradi81 válasza gyapo11 (#66514) üzenetére


fradi81
veterán

Majd odafigyelek rá ha be lesz üzemelve, nem rakom gyúlékony helyre :)

moto g72, Ninebot d28e

(#66516) Traugutt


Traugutt
csendes tag

Sziasztok!

A következő problémám van.
Adott két zseblámpa, két akkuval.
Olight S10 Baton: Cytac 16340 3.7 V, 650 mAh;
Olight S1 Baton: Olight 16340 3.7 V, 650 mAh.

A lámpák nagyon rövid használat után "lemerítik" ezeket az akksikat.
Pontosabban, egy idő után nem kapcsolnak be. Mert, mint lent látjátok, nem merültek le.
Mikor a "lemerült" akksikat beleteszem a töltőbe, 57 és 63 százalékot mutatnak.

Egy Olight S1R Batonben Olight 16340 3.7 V, 550 mAh pedig 2x ennyi használati időt produkál, vagy többet.
Töltőbe helyezve 14%-on áll "lemerülés" után.

Mi lehet a baj? Az első két akksi ennyire szar?

Előre is kösz a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#66517) csibe1


csibe1
addikt

Üdv!
Egy ismerősöm egy ilyen lámpát nézett magának: Freizer IPX
Ez a lámpa egy az egyben úgy néz ki, mint a Freiser: [link]

Érdemes megvenni vagy nézzen mást ilyen árban vagy kicsit drágábban?
Esetleg van valamilyen normálisabb zoomos lámpa?
Azt mondjuk nem tudom, hogy kell-e neki a zoom.
Esti sétákhoz szeretné használni, ha jól tudom.

Például Astrolux FT03 XHP50.2 leddel vagy Lumintop BLF GT Mini?

Más: találtam egy Convoy L6 koppintást: SEEKNITE SP01 XHP70.2 4300lm
Itt az eredeti: Convoy New L6 XHP70.2 4300lm
Az L6-ost gyárthatják más névvel, lekoppintva a Convoy lámpáját?
Azt tudom, hogy a C8-ból van többféle gyártónál is, de azoknál ugyanaz a típusjelzés (Ultrafire, Astrolux C8).

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#66518) Traugutt


Traugutt
csendes tag

Cserélgettem össze-vissza ezeket az akksikat a lámpákban, volt úgy, hogy 5 mp után lekapcsolt, aztán se kép, se hang.

Azt hiszem, hogy az akksik szarok.

Milyet vegyek 16340-es méretben, ami jó?

Kösz.

(#66519) PHM válasza csibe1 (#66517) üzenetére


PHM
addikt

A Feizert szerintem jobb elfelejteni, kb ugyanazt megkaphatod a kínai piacon is,
olyan harmadáron.
Ha picit pontosítod az elvárásokat, a topiktársak biztosan ajánlanak majd
sokkal jobb ár/érték arányú lámpákat.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#66520) Chris Kiki válasza Traugutt (#66516) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Az lehet az oka, hogy a harmadikként említett aksi "High Drain". A másik kettőnek terhelés hatására hamarabb beesik a feszültsége. Valószínűleg ezt a lámpa drivere úgy érzékeli, hogy lemerült az akku és kikapcsol az LVP (Low Voltage Protection) miatt. A terhelés megszűntével pedig szépen visszakúszik a feszültség, és a töltőd már ezt az emelkedett feszültség szintet érzékeli.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#66521) Traugutt válasza Chris Kiki (#66520) üzenetére


Traugutt
csendes tag

Köszönöm.

Igazad van, a harmadikként említett akksira rá is van írva ez, hogy high drain.

(#66522) Masooo


Masooo
aktív tag

Úgy döntöttem, több c8at is kipróbálok, elfér a családban amelyiket kipontozom.
Lehet én keresek rosszul, aliról akartam rendelni mert van convoy bolt, eddig ez oké is, de nem látok a termékek között kiegészítőkből túl sokat.
a tokot sem látom, pedig egy kellene, hogy amelyiket épp viszem, annak legyen háza.
valamint úgy rémlik régről, hogy lehetett ehhez a lámpához kapni + testet is amivel 2 18650et is fogadni tudott. Ez már nem opció:?
Aztán a gon ott kezdődik, hogy ebből Convoy C8 KW CSLNM1.TG tetszik a homokszínű, és a feketék mellé ezt olyan színben rendelném. Ehhez is kapható test ha egyáltalán kapható? Ez a lámpa kapható 4es fukciókkal és 12es csoportossal is. Melyik ajánlott?

köszönöm!!!

+1
Sima aaa elemmel működő picike lámpa esetleg ami bevált? régen volt uking de a kapcsolója mindnek gyorsan hal.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#66523) csibe1 válasza PHM (#66519) üzenetére


csibe1
addikt

A nagy duma megvan az oldalukon, de a T6-os ledtől én annyira nem estem hasra.
Linkeltem is egy kínai verziót kb. féláron, tök véletlen találtam. :D
Nem lámpákat néztem amúgy a banggoodon, áááá tényleg nem. :N :DDD
Holnap majd rákérdezek, hogy mik a pontos elképzelések, kell-e zoom stb.
Köszi! :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#66524) Chris Kiki válasza csibe1 (#66517) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Egy ismerősöm egy ilyen lámpát nézett magának: Freizer IPX

Már meg ne sértődj, de ilyen szutykot ingyen sem...

Ha mindenképpen zoomos kell, akkor itt van egy: Convoy Z1, bár szerintem esti sétákhoz teljesen felesleges képesség a zoom, csak növeli a súlyt és a méretet és rontja a vetítési képet, extra hozományként legalább drágább is. Esti sétákhoz én egy kompakt 18650-es flood-ot ajánlanék.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#66525) Traugutt


Traugutt
csendes tag

Ezek közül melyiket vennétek?

https://eu.nkon.nl/nitecore-rcr123a-nl166-650mah-6-5a.html
https://eu.nkon.nl/eagletac-rcr123a.html
https://eu.nkon.nl/vapcell-inr16340-850mah-3a-button-top.html

(#66526) Chris Kiki válasza Masooo (#66522) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

A 4-es olyan, mintha a 12-est a 10-es programmódban használnád. Én a 12-est ajánlanám, mert nagyobb rugalmasságot ad, "bolondbiztos", véletlenül módot váltani gyakorlatilag lehetetlen, de ha kell, akkor van strobe, SOS, csak 100%, stb.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#66527) iatti válasza Chris Kiki (#66524) üzenetére


iatti
aktív tag

talán egy d4 v2? ;) sokszor úgy vagyok ezzel a d4sv2-vel, hogy túl sok ez láb elé világítani :DD

(#66528) Zoli-bácsi válasza csibe1 (#66517) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Uhh, ez egy ipari hulladék, amit rögtön el kell felejteni!

Ajánlj neki egy Astrolux EC01-et XHP50.2 leddel és imába fogja foglalni a neved hogy nem azt a gagyi fost vette meg. :D

(#66529) csibe1 válasza Chris Kiki (#66524) üzenetére


csibe1
addikt

"Már meg ne sértődj, de ilyen szutykot ingyen sem..."

Nem sértődtem meg. :)
Valamicskét én is értek a lámpákhoz, egy ideje követem már a topikot.
Itteni ajánlásra vettem a Convoy S2-őt, Astrolux C8-ast.
A marketingdumától nem ájultam el; azért gondoltam, hogy rákérdezek hátha valaki vett ilyen lámpát vagy esetleg van vele tapasztalata.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#66530) Chris Kiki válasza iatti (#66527) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nekem van mind a kettő. A D4SV2 kicsit nagy zsebhez, és sétához igényli a flood optikát, a gyárival túlságosan messzire hord. A D4V2-őt még nem sétáltattam meg komolyabban, de a gyári optikával is kellemesen floodnak tűnik sétához. Meg különben is mit szarakodsz itt, egy igazi flashaholicnak VAN D4V2-je és kész :DDD

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#66531) Ming Cseng


Ming Cseng
csendes tag

Sziasztok! Alis Solarstorm x2 helyére keresek másik lámpát kerékpározni!
Az a probléma vele, hogy nem látom a különbséget a földön lévő kiemelkedések közt, mert kékes-fehér zavaró nagyon erős fénykarikát csinál (csillog ahova néznék) de csak halovány kört tesz köré. Mivel nem egyenletes a fénykörben a láthatóság, így hiába a nagy fényerő, nem látok vele vagy nem is tudom. Mintha csak résnyire nyitnám ki a szemem, nem tudok rendesen fókuszálni, olyasmi mintha félálomban lennék: utolsó pillanatban vagy semennyire nem veszem észre, hogy van valami kikerülni való. Leveszem arccal a faágakat, belemegyek kátyúkba..
Van esetleg valami olyan, ami min. 1,5 órát elmegy max. fokozaton, kormányra tehető, nem így vetít hanem mint a fókuszálható fejlámpák (mindenhol azonos erősségű, pl. Ledlenser H3 az 1db Q5 leddel és a Sany márkájú utánzata) és lehet belőle 4000-4500k körüli fehéret kapni? Nem jön szembe senki, gyorsan is mennék, így nagyon erős is lehet, csak lássak magabiztosan! Jelenleg olyan, mintha a szemüvegem nélkül indultam volna el! :D

(#66532) iatti válasza Chris Kiki (#66530) üzenetére


iatti
aktív tag

d4-et nem tervezek még egyet. d4s-t annál inkább. várok osram ledes felvételeket,de egyenlőre pár fotó van csak. meg nem sürgős,úgy is már lassan vége a téli szezonnak. xpl-hi-vel is úgy jártam, megvettem az elején 15dodó felárral. utána beállt 10dodóra. ez az osram is most 15dodó,meg látom a lámpa is drágább lett 5 dodóval. nem mintha rágnám a körmöm a plusz 10-esért. ha megtetszik megveszem. :DD

(#66533) Szirtimorc válasza donpe (#66509) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Szia!

Barátnőmnek NU32 van, nekem HC65 mindkettő jó pecához, a 65 kicsit nehezebb, abban nem biztos, hogy tudnék aludni. Nagyon bevált még a Petzl MyoRXP, ott tudod a fényerőket programozni, és a lehajtható diffúzor lencse zseniális, viszont kevesebb a lumen (a sajátomat átépítettem AA elemről Li-ion-osra.)

(#66534) gyapo11 válasza Masooo (#66522) üzenetére


gyapo11
őstag

AAA lámpa lehet pl. a Lumintop HL AAA, kicsit drága. Inkább kulcstartós lámpát ajánlanék helyette beépített akkuval. Nem a Nitecore Tube, Fenix UC01 vonalat, hanem Nitecore TIP, TINI, TIKI, Astrolux K1, MecArmy SGN. Vagy AA elemes, kapcsoló nélküli, tekerős a JetBeam JET - I MK.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#66535) Vlah válasza gyapo11 (#66534) üzenetére


Vlah
tag

AAA: Lumintop edc01, Wuben E01

(#66536) xcsabo válasza Vlah (#66535) üzenetére


xcsabo
senior tag

Az e01 nem aa?

(#66537) MittuDomain_ válasza xcsabo (#66536) üzenetére


MittuDomain_
őstag

de

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#66538) Vlah válasza MittuDomain_ (#66537) üzenetére


Vlah
tag

No, ti az E05-ről besszéltek

(#66539) MittuDomain_ válasza Vlah (#66538) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:R
ön nyert

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#66540) Masooo válasza gyapo11 (#66534) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszi mindenkinek :)

Bár tegnap töröltem, a c8+ hoz nem találtam body toldást 18650hez. :(

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#66541) ks52 válasza Ming Cseng (#66531) üzenetére


ks52
csendes tag

Ha segíthetek a magam példáját mondanám el. Fő lámpám a kerék páron egy Fenix BC30, 1200lm-el és még van egy nyomógombja ami fénykürtként működik 1800lm-el, természetesen ezt a lámpát ki lehet egészíteni fejlámpával -nekem télen egy Aceabeam H30- és egy másik kormánylámpával, ami szimpatikus pl. egy Convoy M26C. Mindebből azt szeretnék kiemelni hogy legyen egy alap minőségi kerékpárlámpa, ami természetesen lehet más mint amit ajánlottam.
Néhány linket közölnék a cél érdekében:
[link] itthoni beszerezhetőség
[link] a közelből Fenix BC 30 v2 beszerezhetősége
[link] ismerkedés a lámpával
[link] maga a gyártó
Természetesen ez csak egy ajánlás a részemről, azt még hozzáteszem, hogy ezt a kerékpárlámpát közel öt éve használom, nagy megelégedéssel. :K

[ Szerkesztve ]

(#66542) Donki Hóte válasza Masooo (#66540) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Régen eleve 18650-es akkuhoz való csővel árulták a C8 és C8+ lámpákat. Ez már nem így van?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#66543) Chris Kiki válasza Donki Hóte (#66542) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Néhány hónappal ezelőtt is még egészen biztosan így volt!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#66544) H-Zol válasza Donki Hóte (#66542) üzenetére


H-Zol
senior tag

De így van :K a koléga toldást akart, hogy két 18650-es aksis legyen :D

(#66545) Gargouille válasza H-Zol (#66544) üzenetére


Gargouille
őstag

Aztán azt úgy hogyan egy C8-nál? Elektronikát is cserélt benne?

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#66546) H-Zol válasza Gargouille (#66545) üzenetére


H-Zol
senior tag

Én csak tolmaácsoltam, hogy Masooo kolléga mit keresett :D
De UV lámpához létezik [kép]

(#66547) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Masooo kolléga keresett AAA lámpát: Sofirn C01 Special 1 mód, HiCRI, szép és még olcsó is.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#66548) Tartarus válasza Chris Kiki (#66547) üzenetére


Tartarus
csendes tag

CO1S az oké, de amit te linkeltél az egy kicsit túlárazott (+szállítás :((( ) a tudásához képest. 7-8lm annyi, mint egy öngyújtó aljába épített kulcskereső lámpa :U

(#66549) Chris Kiki válasza Tartarus (#66548) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Amit én linkeltem az $5+szállítás, amit Te az$10+szállítás. Ezen kívül hol olvastál Te 7-8 lumenről, azt írják <100 lumen. Biztosan ugyan azt a terméket nézed?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#66550) Gargouille válasza H-Zol (#66546) üzenetére


Gargouille
őstag

Amúgy a Convoy L4 gyakorlatilag egy C8 csak dupla hosszú csővel meg oldalkapcsolóval. Nem tudom Simon még forgalmazza e, de ha valaki pont erre vágyik... :D

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.