Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67901) G@ben válasza saril (#67899) üzenetére


G@ben
addikt

Nem jó a példád. Nem a lámpát mókolom, amitől rosszabb lesz a megbízhatósága, csak ráteszek egy kiegészítőt, amivel elérem, hogy bicajlámpaként is funkcionál sokkal olcsóbban.
Mellesleg nekem jobban tetszik a homogénebb fény, mint ez a kétlépcsős. Baromira zavarna, hogy a két fénynyaláb között van egy sötétebb rész.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67902) gyapo11 válasza saril (#67896) üzenetére


gyapo11
őstag

Ez így nem igaz. Mármint hogy a kézilámpa alkalmatlan biciklire, mert vakít.
Egyrészt le lehet dönteni annyira, hogy a spotból már ne jusson fény a szemből jövő szemébe, a spill fénye meg már annyira nem vakít. Másrészt van a zoomos lámpa, ami a fénykörön kívül szinte semmi fényt nem bocsát ki.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#67903) saril válasza G@ben (#67901) üzenetére


saril
senior tag

Fenix lámpámnál nincs! vagy inkább nézz róla videókat és győződj meg magad.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#67904) gyapo11 válasza saril (#67899) üzenetére


gyapo11
őstag

Engem elég gyakran vakít a szembe jövő gyári autólámpa. Mert nincs rendesen beállítva. Ha egy legdrágább biciklilámpát fölfelé állítok, akkor az is vakítani fog mint állat.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#67905) G@ben válasza saril (#67903) üzenetére


G@ben
addikt

Bocsánat, a fentebb linkelt képre emlékeztem, a Lumintoposra. A Fenix lehet, hogy jó képet ad, de fogadjuk el, hogy ha valakinek annyi kell, hogy simán világítson, nem kell távvezérlés, akkuidő-kijelzés, spéci felfogató, akkor az S9 egy darab faragott csővel tökéletes választás lehet töredék áron.
Összehasonlítottuk FBLLMAG bicajlámpáját az S2-mmel. Ő dicsérte a slagos megoldást, hogy nem vakított, én viszont nem láttam olyan nagy különbséget a két lámpa fénye között, árban viszont igen.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67906) saril válasza G@ben (#67905) üzenetére


saril
senior tag

én is elnélzést kérek mindenkitől akit megbántottam a nyers hozzászólásaimmal :D :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#67907) G@ben válasza saril (#67906) üzenetére


G@ben
addikt

Így van, peace, szeressük egymást gyerekek, stb, aztán kéne már megint egy találkozó, ahol jól össze tudjuk hasonlítani élőben az összes dedikált biciklis lámpát, meg a házilag mókolt sima lámpát, aztán ha ott van véleménykülönbség, nem a szánkat tépjük napokon keresztül, hanem ott helyben egymást! :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67908) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Vállalható bicikli lámpák jó ár/értékben:
Az itt ajánlottak mind dedikált cumók, biciklihez való vetítési képpel, nem vakít egyik sem, látni is jó, nem csak látszani.

Városi cirkáláshoz, low-cost, akksi jól bírja, fényérzékelő, 400lm:
Xanes SFL-01 10$ + szállítás (kupont most nem kerestem hozzá)
Előny, hogy van beépített piros LED is, hátra is feltehető, univerzális.

Komolyabb kirándulásokhoz, nem hobbista bicikliseknek, igényes/vastagabb pénztárcájú tekergőknek:
Lumintop B01, 25$ + szállítás

Astrolux BL02
Nincs vele tapasztalat, az ár jó! Dupla LED, nagy akksi, van benne potenciál. Ezen most erősen gondolkozom...
Kupon: BGade4ad
23$ + szállítás
Új a palettán, a jó Astro hagyományok szerint érzésre hamar 20$ alatt lesz az ár.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#67909) FBLLMAG válasza Beri (#67895) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Az árnyékolás az 1. De ez az árnyékoló nem csak árnyékol. A lámpa szórt fényének felfelé igyekvő részét is hasznosítja. Mintha 2 lámpát használnál.

Olcsóbb megoldás a locsoló cső kivágása lenne. Én ajánlanám még az alufólia használatát is, és az már tényleg majdnem ugyanolyan érzetet biztosít.

Tartót (szereléket) írtam a Fenix -et. De ez drágább (bár biztosabb). A műanyagok eltörnek, a gumik elszakadnak, a tépőzár előbb utóbb nem tart olyan erősen. Pár csere után a (pláne ha gyakrabban használod) a csavarosak lesznek az olcsóbbak. De azért a gumis, tépőzáras bicikliszerelések is valamit kibírnak (pár évet, használattól függően). Ha a tépőzárat nem használnád állandóan, naponta nem szednéd le a lámpát, talán többet bírna. ;)

(#67910) FBLLMAG válasza G@ben (#67897) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Igen, ezt láttam, tapasztaltam. 1 kis alufólia még azért feltúrbózhatja. ;)

(#67911) G@ben válasza FBLLMAG (#67910) üzenetére


G@ben
addikt

Persze, csak akkor az már sérülékeny lesz és személy szerint nekem nem járna előnnyel, mert tekeréskor nem a kerékre nézek, hanem jócskán előre, vagy terepen is a kerék elé és ott már van elég szórt fény.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67912) FBLLMAG válasza G@ben (#67907) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Így van. Bár ezzel a majdnem olyan, az tényleg csak majdnem olyan volt. A lámpád a locsoló cső toldalékkal tényleg nem vakított. Távolra is világított (mivel a tied fel volt turbózva). Közelre viszont semmi fényt nem adott, sem közel-oldalra. Azért ezt hiányoltam. Ez már lehet, hogy 1 db alufóliával is orvosolható (vagy aluragasztó szallaggal). Esetleg 1 pipalámpa. A biztonság kedvéért. ;)

Azért biztonságosabb, ha nem kell elengedni a kormányt (pláne gödrökkel teli földúton), amikor csak oda akarunk villantani, mi van előttünk az úton. És az sem baj, ha pár mp után automatikusan visszaáll az eredeti állapotra. Nem kell még egyszer hozzányúlnom. A hátralévő idő, az adott fokozaton, is egészen jól jöhet. Nem kell akkut cserélnem az éjszaka közepén. (Próbáltad teljes sötétben?) És az sem baj, ha a lámpa gombjai ki vannak világítva (nem kell keresgélni). Nem csak emelni lehet a fényerőt, de csökkenteni is. Közepesről nem a turbót kapcsolom, mikor csökkenteni szeretném a fényerőt, hanem ténylegesen visszaveszem a fényerőt. A tartója meg fényévekkel biztonságosabb mint a gumis, tépőzáras tartók. A gumi elszakad, a tépőzár meg elfordul. A bepattintós Ledlenser szerelékek egyébként elég jól bírják (de ezek is 4 - 5000 Ft -ba kerülnek). ;)

(#67913) FBLLMAG válasza G@ben (#67911) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Próbáld csak ki. Alu ragasztó szallag is kapható. ;)

(#67914) Beri válasza MittuDomain_ (#67908) üzenetére


Beri
addikt

A B01 az egyetlen, amelyik nem beépített akkus, csak szegénynek olyan nyomorúságos tartója van, hogy ezek után már csak úgy mernék vele elindulni, ha előbb a kormányhoz szigetelőszalagozom :DDD
Meg az a másik, hogy ennyiért már egy random biciklisboltban is lehet valami beépített akkus izét kapni ( [link] nyóccá lumen omgomgomg), fölösleges kínai webshopokkal, meg a magyar vámeljárással szopni.

Eddig a nitecore BR25 tetszik a legjobban, ha le lehetne róla szedni azt a csodaárnyékolót, tökéletes lámpa lenne.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67915) G@ben válasza FBLLMAG (#67912) üzenetére


G@ben
addikt

A felturbózás annyi volt, mintha egy 4x-es ment volna teljes erőn, nálam az volt a középső fokozat, azon is használtam. A semmi fénnyel vitatkoznék, erdőben gödrökkel teli lejtőn is jöttem vele gyökketővel, aztán láttam mindent közvetlen magam előtt is.
Az odavillantás nekem nem hiányzott, beállítottam az adott fokozatot, aztán elég volt mindenre és sokáig bírta az akksi is. Akksicserét nem próbáltam tök sötétben, amikor észrevehetően fogyott a fénye, akkor megálltam, a maradék fénynél elővettem az akksit, majd a sötétben kicseréltem, nem volt nagy ördöngősség.
A tépőzáras nem fordul el, ha egy gumibelső darabját belevarrod! Az tapad rendesen és megintcsak olcsó! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67916) Beri válasza Beri (#67914) üzenetére


Beri
addikt

az lehet még érdekes kérdés, hogy melyik mekkora fényerőn, meddig tud túlmelegedés nélkül világítani

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67917) MittuDomain_ válasza Beri (#67914) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem teljesen értek egyet.
8e körül nagyon jó lámpákat kapni már itthon is. Amíg mellé nem teszel egy ilyet.
Egy random cateye pl. ennyiért éppen csak látszani jó, nemhogy erdőben csapatni.
A B01 konzolban kicsit gagyi, de a BL02 ránézésre robosztus, van benne 2db 18650 (ami addig beépített, amíg az első DIY meg nem jelenik róla), de 5000mAh energia azért sokáig elég.
Lassan két éve nincs bérletem és mindenhova biciklivel járok, nem a levegőbe beszélek.

Ps. a linkelt cucc is helyén van ár/értékben; a BG-n viszont 1-2$-ért tréfamentes a szállítás.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#67918) Beri válasza MittuDomain_ (#67917) üzenetére


Beri
addikt

BG-n viszont 1-2$-ért tréfamentes a szállítás
Látok olyat, hogy EU Priority Line. Arra gondolsz? $5.83-ba kerül, a BL02-vel együtt 31.82, vagyis 9625 HUF. Ehhez képest hétezerért, országon belülről raktárról: [link] . Cserélhető akkus, a csomag része két 18650, és még idióta kijelző meg távfény sincs rajta (legalábbis a leírásban nincs).

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67919) MittuDomain_ válasza Beri (#67918) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A BG Express is tréfamentes.
Azzal a BL02 23$ kuponnal, plusz 1,57$ szállítás, 24,56$. Ez Curve vagy Revolut alapon nincs 7500,- Ft.

De ne érts félre, véletlenül sem ellened beszélek, sőt, részben egyet is értek, csak árnyalni akarom a képet.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#67920) FBLLMAG válasza Beri (#67918) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Vedd meg, és számolj be róla, hogy milyen. :K

(#67921) Beri válasza FBLLMAG (#67920) üzenetére


Beri
addikt

OK :K

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67922) FBLLMAG válasza Beri (#67918) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Igazán nem szeretnélek lebeszélni róla. ;)

A tartóját közelebbről megleshetnéd. A fényereje sem túl izmos (kb 2500 cd lehet a 100 m hatótáv megadása alapján). XM-L T6 pár éve nagyon jó led volt. IPX6 > a bicajod lemoshatod magasnyomással, de 1 percnél tovább ne mosd a lámpát (nagy zivatarban ne használd). ;)

(#67923) Beri


Beri
addikt

Az előbb azt mondtad, vegyem meg, de nem akarsz lebeszélni, viszont most mégis? :DDD
Döntsd el, pheőnök :D

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67924) G@ben válasza Beri (#67923) üzenetére


G@ben
addikt

Ami nekem kérdés: maxon valószínűleg nem járatod sokáig, attól túl forró lesz. A közepes fokozat mekkora? Tippem szerint 400 lumen körül lehet, ami elég? Véleményt egy darabot találtam: [link]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67925) Beri válasza G@ben (#67924) üzenetére


Beri
addikt

Majd kiderül. Max éneklem neki út közben, hogy PETRÓLEUM! LÁMPA! HEDEMILYENSZÉP...
:DDD

Amúgy a vízállóságot érdemes a tölthető lámpáknál sokszor fenntartásokkal kezelni. Egy gumi bogyó az usb portban nyilván nem véd a magasnyomásútól, de azt a gyártó sem állítja.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67926) G@ben válasza Beri (#67925) üzenetére


G@ben
addikt

Részletes tesztet kérünk fényképekkel, összehasonlítva más lámpával, vakításteszt, stb! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#67927) FBLLMAG válasza Beri (#67923) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Mint írtam, vedd meg! A többi dolog meg csak infó volt. Esetleg mire figyelj oda, hogy tovább kitartson.

Az XM-L ledek a mai napig világítanak, igazán ilyen szempontból nincs velük gond. A tartója műanyag, oda kell figyelni a felszerelésnél, nem szabad erőltetni. Vizet meg ne túl hosszú ideig csapasd rá. Bár a Lumintop is képes beázni (kicsit vissza olvasva fogod is látni).

Úgy sem fogod túl gyakran max fokozaton használni (vagy tévedek ;) ). Én régebben is 2 db lámpát használtam előre (még a biciklilámpás időszakom előtt). 1 terítőt és 1 messzebbre hordót. Azok alapból nem voltak fényáram bajnokok, de még ezek sem üzemeltek max fokozaton. Pl. Fenix LD22 / FD20 páros 100 lm fokozaton üzemelt a legtöbbet. Esetleg a Fenix LD22 le volt cserélve a Nitecore MT20A -ra. (Próbáltam a BLF A6 -ot is, de széles is a szórt fénye, és vakít is. Néha a FD20 pedig le volt cserélve a régebbi Armytek Tiara A1 PRO -ra (ez sem volt rossz választás).

[ Szerkesztve ]

(#67928) Beri válasza G@ben (#67926) üzenetére


Beri
addikt

Jelenleg versenyeznek az s9-essel (rendeltem még egyet, CZ warehouse utolsó darab volt), de majd bepucsítok a fényükben egy jutubvideóban, vagy valami :DDD

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67929) JozsBiker


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

Lécci ajánljatok egy jókis elemlámpát átlag használatra. Extra dolgok nem kellenek, de a következők fontosak lennének:

- Állítható fényerő legalább 3 fokozatban, de legjobb ha fokozatmentesen, ( jegyezze meg kikapcsoláskor )
- 10-15 cm hosszú hengeres, de ne guruljon ( legyen rajta valami kiálló :-)
- Függőlegesen legyen letehető ( gyertya mód )
- Ha lehet olyan lehetőség is legyen ( bocs, nemtom mi a neve ), hogy a nyelet széthúzva vízszintes síkban világítson
- 10 e Ft -ig

Köszi.

(#67930) pittlaren


pittlaren
csendes tag

Végre új lámpa :C

Oké, persze a többi mellé tök indokolatlan volt, de ez szerelem volt első látásra:

Egy 25 km-es éjszakai túrán gyorsan felavatásra is került:

[kép]

[kép]

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#67931) FBLLMAG válasza pittlaren (#67930) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Csak ez az 1 db lámpa volt nálad?

Főleg milyen fokozaton használtad?

(#67932) xcsabo válasza pittlaren (#67930) üzenetére


xcsabo
senior tag

Wuben?

(#67933) pittlaren válasza FBLLMAG (#67931) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Á, dehogy, az elveim ellen való lett volna :D

Túrától függetlenül, 7köznap is mindig van nálam AA-s lámpa, ezúttal egy Skilhunt M150, de persze ilyenkor elengedhetetlen a fejlámpa, ami ezúttal egy Skilhunt H03 volt. (tarcsiban meg egy Nitecore Nu35)

Főleg a W T70-t hajtottam, mert kíváncsi voltam mit bír, és mi tagadás, elégedett vok. Főleg közép/magas fokozaton használtam, bírta végig. A szokásos fullos Wuben szettben jött, tok, akku. Egzotikum, de kapható hozzá bővítőcső, így két 26650-re növelhető a kapacitás, ez még terveben van.

(#67932) xcsabo: Igen, Wuben T70

[ Szerkesztve ]

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#67934) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Jó rég jártam itt, de most egy kis segítségre lenne szükségem. Elektromos rolleremre kellene világítás. Jó lenne 25 környékén megúszni. Olight RN1500-at néztem ki. Van szerintetek ennél jobb vétel?

iPhone 13 Pro Max

(#67935) -szabi- válasza pittlaren (#67930) üzenetére


-szabi-
őstag

Az már szép táv éjjel gyalog, ennyit nappal is csak bringával megyek. :)

(#67936) pittlaren válasza -szabi- (#67935) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Este 7-kor kezdődött így csak kb. fél10-től lett létjogosultsága a lámpáknak :DD Igaz, akkor nagyon, mert egyes helyeken igencsak sűrű, és sötét volt az erdő. Bőven szintidő előtt értünk be, de így is éjfél után, mert szint is jócskán volt benne, szóval volt alkalom pöcs lámpa méregetésre :D

[ Szerkesztve ]

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#67939) FBLLMAG válasza pittlaren (#67930) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Ez tényleg már 1 erőtúra lehetett. Pláne ennyi idő alatt. Nem futva, lazán (mint a "csiga"), olyan 16 - 17 km volt a max tőlem. Katonakoromban is csak 20 km -t kellett hazagyalogoltmnom, mikor nem járt a vonat, busz. Gratulálok!! És még lámpázni is volt időtök. Gondolom utánna még több. ;)

Megtudhatnánk, mennyi volt a szintidő? Legalább 6 - 7 órára tippelek, de inkább több. ;)

[ Szerkesztve ]

(#67940) pittlaren válasza FBLLMAG (#67939) üzenetére


pittlaren
csendes tag

Köszi :)

A szintidő 6 óra volt, mi olyan 1/4 1 körül értünk be, igaz, volt egy kb. 800 méteres kitérőnk, amikor rossz kurzusra álltunk. A szint az kicsivel több, mint 600 méter volt. Jah, lámpázni lehetett, elég széles volt a spektrum, a piacos lámpáktól kezdve a a Lupine-ig bezárólag.

Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

(#67941) Beri válasza Beri (#67928) üzenetére


Beri
addikt

Ideért a csodalámpa a sportlampa.hu-ról. A dobozban csak kínai nyelvű guide volt, az is csak egyetlen darab papír (ez természetesen szabályellenes). Az oldalon lévő leírás is hibás, gyanítom, még az előző verzióból maradt ott. 3 fokozat (alacsony, magas, villogó) helyett 5 fokozat van (magas 1800 lm, közepes 800 lm, alacsony 100 lm, 2 villogó). A lámpa nem emlékszik rá, hogy melyik fokozatban hagytad, mindig maxon indul bekapcsolás után. Maxon nyilván melegszik, de közepesen kb. végtelen ideig világíthatsz, a ház pedig fém.
Type-C porton töltődik.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67942) FBLLMAG válasza Beri (#67941) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Hát ez a külőnbség. A Nitecore BR35 tompított vetítési képe. Nincs erős hot spot, nincs vakítás, de széles szórt fény van. 😉

(#67943) FBLLMAG válasza Beri (#67941) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

És lásd, hogy miről írtam multkor. Az a fehér felület segít a világításnál. A lámpa alulról.

És hogyan is működik.

(#67944) Beri válasza FBLLMAG (#67942) üzenetére


Beri
addikt

A képen, amit feltöltöttem, a lámpa nincs egy méterre a faltól (annyira közel mentem, hogy a lámpa teljes vetítési képe felférjen a képre). Te távolabbról világítasz, az a legnagyobb különbség.
Amúgy ha nincs hotspot, akkor ott a kilics körüli részt (ami ráadásul még más színű is, mint a többi rész) minek hívod az ötszörös árú csodalámpán? Az s9-emnek homogénebb képe van, pedig az csak egy sima zseblámpa :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67945) #79734528


#79734528
törölt tag

Sziasztok!

convoy c8 cree xml u2 1A zseblámpába milyen akkumulátort ajánlotok ?
és milyen töltőt érdemes hozzá venni?
és hol vegyem meg?

válaszokat előre is köszönöm ! :R

(#67946) Beri válasza #79734528 (#67945) üzenetére


Beri
addikt

Nincs nagy áramfelvétele, ezért kb. bármi jó bele. Töltőből mekkorát szeretnél? Milyen funkciókra van szükséged, stb.?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67947) FBLLMAG válasza Beri (#67944) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Kb 1 m távolságból világítottam én is a tompított fénnyel (helyhiány miatt, és a legalacsonyabb fokozaton). 2 - 3 m távon meg elveszik az a bizonyos hotspot, mert alig fényesebb mint a szórt fény. Nem annyira fényes mint a zseblámpáknál. Viszont a fény a pedáltól tart akár 50 - 100 m távolságig. Nincs vakfolt. Nyugodtan mellé teheted azt a bizonyos S9 -est. Ha mered. ;)

[ Szerkesztve ]

(#67948) Beri válasza FBLLMAG (#67947) üzenetére


Beri
addikt

Még nem ért ide a riplészment divájsz. Magyarkína gyorsabb volt, mint a csehkína :DDD

eladó Aromamizer RDTA V1

(#67949) #79734528 válasza Beri (#67946) üzenetére


#79734528
törölt tag

köszi
18650 ez mit jelent ez a szám? védett vagy nem, mi közte a különbség ?
olvastam már ezekről a dolgokról de ti jobban tudjátok.
Panasonic 18650 Li-Ion akkumulátor, 3,6V; 2900mAh; Ø18,5x66,5mm - NCR18650PF ipari akkumulátor hg ilyen is jó ? vagy mire kell figyeljek?

töltő az lénygébben.... 2 elem töltése legyen, legyen lcd kijelzője.... milyen márkát érdemes venni?
melyik a megbízhatóbb... ha van ilyen egyáltalán a nagy china gyártmányok között. :D
hazai rendelés lenne.
van 2 db AA varta akkumulátorom azokat is tölteném a töltővel ha lehet.

uuu sok kérdésem van sorry

(#67950) gyapo11 válasza #79734528 (#67949) üzenetére


gyapo11
őstag

18 az átmérő mm-ben, 650 a hossz tizedmm-ben, tehát 65 mm hosszú. A védettek hosszabbak általában a plusz elektronika miatt, ezek nem minden lámpába férnek be.
Mivel a te esetedben a terhelés nem kritikus, csak azt kell ellenőrizned, hogy a védettek beférnek-e és hogy button top akku kell-e bele, egyes lámpákban csak azok működnek.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.